Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2015., 21:17   #301
ok...
aj onda sam skuzio skoro...
jer ova naknada kao postotak mi bas nije jasan. jer ako uzmem 100kn, znaci trebala bi naknada bit 1,40kn?
a ak bi podigao 10000kn onda bi bila 140kn?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 22:05   #302
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
ok...
aj onda sam skuzio skoro...
jer ova naknada kao postotak mi bas nije jasan. jer ako uzmem 100kn, znaci trebala bi naknada bit 1,40kn?
a ak bi podigao 10000kn onda bi bila 140kn?
Fee je onakav kako sam napisao u postu...
Ukoliko ti ta tvoja banka uzima neku sebi posebnu naknadu to je druga priča, prilkom dizanja 1000 dolara u "Bank of Ireland" nisam imao nikakav drugačiji fee iako mi je konvertirao u eure.

Nazovi banku i pitaj (vjerojatno neće znati dati odgovor jer su neupućeni i neobrazovani), tako da isprobaj dignuti novce pa vidi dali će ti uz fee, banka uzeti neku svoju naknadu, ja sam bio na mnogim bankomatima i nikad se nisam s time sreo u najzadnjem slučaju promjeni bankomat i to je to
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 23:13   #303
Pozzz!!! Molio bih za pomoć, imam jedno blentavo pitanje, na kojim bankomatima dižete novac? Pitam iz razloga što sam večeras prvi put pokušao podići novac i to na 3 bankomata (Hypo, Sberbank i Splitska) i ni na jednom nije prošlo. Karticu imam oko godinu dana, korištena je za kupnju u trgovinama masu puta i nikad nije bilo problema.
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 23:34   #304
Quote:
xspirit kaže: Pogledaj post
Pozzz!!! Molio bih za pomoć, imam jedno blentavo pitanje, na kojim bankomatima dižete novac? Pitam iz razloga što sam večeras prvi put pokušao podići novac i to na 3 bankomata (Hypo, Sberbank i Splitska) i ni na jednom nije prošlo. Karticu imam oko godinu dana, korištena je za kupnju u trgovinama masu puta i nikad nije bilo problema.
Na svima koji prihvaćaju MasterCard, osobno sam koristio u RH davno prije od zagrebačke jednom ja mislim, hypo banku isto nekoliko puta, pbz najčešće, raiffeisen isto nekoliko, to je to što se mogu sada sjetiti od RH.

Ako imaš dovoljno novaca i kartica ti je validna ne bi trebalo biti problema (kada pišeš određeni iznos računaj konverziju i fee, u prijašnjim postovima sam to objašnjavao).
Isprobaj na PBZ pa ukoliko je isti problem, a novaca imaš gore kontaktiraj payoneer support.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 23:56   #305
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Na svima koji prihvaćaju MasterCard, osobno sam koristio u RH davno prije od zagrebačke jednom ja mislim, hypo banku isto nekoliko puta, pbz najčešće, raiffeisen isto nekoliko, to je to što se mogu sada sjetiti od RH.

Ako imaš dovoljno novaca i kartica ti je validna ne bi trebalo biti problema (kada pišeš određeni iznos računaj konverziju i fee, u prijašnjim postovima sam to objašnjavao).
Isprobaj na PBZ pa ukoliko je isti problem, a novaca imaš gore kontaktiraj payoneer support.
Pogledao sam na MasterCard-ovoj stranici koji su bankomati podržani pa mi zato nije bilo jasno zašto ne prolazi, čak mi nije odbio ni naknadu ako odbije transakciju
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 23:58   #306
Prvi put čujem za tako nešto, nema ti druge nego upitat support.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 11:45   #307
Talking Payonner me traži da ispunim ove 3 rubrike pa neznam što napisati ??

1.Odaberite kategoriju koja najbolje opisuje razlog za plaćanja će se primaju

2.Pružiti izravnu vezu web pokazuje primjer svojih proizvoda, usluga i / ili drugih online aktivnosti

3.Navedite detaljan opis načina izvor prihoda i / ili poslovnog tipa

akonetko može pomoći bio bih vam zahvalan ! :klap:
thedollar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 15:05   #308
Quote:
xspirit kaže: Pogledaj post
Pogledao sam na MasterCard-ovoj stranici koji su bankomati podržani pa mi zato nije bilo jasno zašto ne prolazi, čak mi nije odbio ni naknadu ako odbije transakciju
Idi na raiffeisen i prolazi sigurno
I ja sam nedavno imao problema sa dizanjem para preko PBZ-a,a jednom davno prije nije proslo ni preko Hypo bankomata,ali na raiffeisenu uvijek sve ide bez problema.
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 17:10   #309
Bok samo da vas pitam imate svi plave boje ili netko ima i crnu payoneer karticu
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	download.jpg‎
Views:	88
Size:	6.9 KB
ID:	15144  
freedom100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 10:06   #310
Imam jedno pitanje, naručila sam payoner karticu. I sada, našla sam drugi način kao će mi se isplaćati novac, pa mi payoner kartica više ni ne treba. Zanima me, koliko košta održavanje kartice?
ema123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 10:12   #311
Quote:
ema123456789 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, naručila sam payoner karticu. I sada, našla sam drugi način kao će mi se isplaćati novac, pa mi payoner kartica više ni ne treba. Zanima me, koliko košta održavanje kartice?
Nula
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:52   #312
Mali savjet svima - aku dižete pare na bankomatu, obavezno odaberite opciju "bez konverzije". Meni je na 8000 kn razlika bila $34
Sasha2807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 18:55   #313
Quote:
Sasha2807 kaže: Pogledaj post
Mali savjet svima - aku dižete pare na bankomatu, obavezno odaberite opciju "bez konverzije". Meni je na 8000 kn razlika bila $34
Gdje se nalazi ta opcija?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 19:02   #314
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Gdje se nalazi ta opcija?
Gotovo svaki bankomat to ponudi kada odaberes iznos koji zelis podici
Sasha2807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 00:54   #315
Od nedavno to nude i u nekim trgovinama prilikom kupnje, mene su neki dan pitali zelim li da mi naplate u dolarima ili kunama. Odabrao sam dolare, naravno.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 15:04   #316
Dali postoji opcija primanja / držanja valuta na Payoneeru u eurima?

Nasao sam ovo: http://blog.payoneer.com/do-you-need...ean-companies/
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 17:05   #317
PayPal ==> Payoneer

Danas sam konačno dobio ekipu u paypalu. Sada više nema nikakvog načina da povežete payoneerov us bank account sa paypalomm, tako da je za nas blokirane povlačenje novaca sa paypal accounta postalo nemoguće....
Ako netko ima neki drugi nacin javite.

Hvala
Igor1978blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 00:40   #318
prije ca pola godine došla mi je Payoneer kartica koju do sada nisam koristio... u međuvremenu mi se preko stranice prijavilo par korisnika i dobio sam mailove da čekamo njihovu prvu uplatu preko 100$ za bonus i tako to... međutim, na koji način sada da iz nekog online posla (a taman sam blizu toga da imam +100$ za isplate) transferiram novce na payoneer karticu?
Nisam blokiran pa mi nije problem kao Igor1978blue, ali me zanima dali nema nikakav drugi način da se sa PayPala novci sada povuku nego direktno na bankovni račun? Ne postoji način ni da se sa PayPala prebaci na SolidTrustPay ili Skrill pa da se dalje koristi putem njihovih MasterCard kartica?
sepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 22:05   #319
Postoji nacin i za blokirane. Uzmes VISA Prepaid kartica s nadoplatom u HPB, registriras ju na PayPal, i povlacis novce na tu karticu i placas s njom ili dizes novce na bankomatu. Provjereno ti ne mogu zapljeniti sredstva sa tog racuna. Mozes i primati uplate na taj racun, samo ne placu, nego bilo koje druge uplate moze. A odrzavanje racuna i naknade su male. Nego, mene zanima kako ste aktivirali pioneer karticu bez uplate od nekog treceg, nego sami?
nadimak_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 10:05   #320
Pozdrav, danas sam prvi puta bio na bankomatu i htio probno podici novce. Na accountu od payoneera mi pise da imam 7$ a na bankomatu od PBZ mi pise stanje racuna 42 kn. Je moguce da su tolki lopovi ovi da uzimaju 1 kn za konverziju iz $ u kn? Prema srednjem tecaju dolar je oko 6.9 a ispada da oni meni daju 6!
Ispada da ako dizem 100$ da mi uzimaju 100 kn.
Ima neka opcija da si isplatim to prema srednjem tecaju?

Lp
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.