Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 14:39   #1
Rentanje referrala

Pozdrav ljudi...

Pre par meseci sam ušao u celu ovu priču oko PTC-a. Neobux, Clixsense, Buxberry, Mousebux (scam) itd itd...

Svuda sam se oprobao da sakupim dolar ili dva, da rentam referrale pa da okrećem. Da li se to nekome isplati?

Na neobuxu sam zaradio manje nego cena z akoju sam ih kupio (platio sam ih 1$, njih 5, a dobio 0,70$ od njih). Čitam na netu da neki tako zarađuju, al meni nije jasna ideja kako? Čak i da pređu granicu od 1$, ostane vam svega 5-10 centi mesečno, a to je ništa za ceo mesec klikanja.

Što se tiče ostalih PTC-a, negde sam i imao pozitivan skor, ali kao što rekoh, svega par centi, ne vidim način da se tako zaradi, čak i sa 100 ili 1000 referrala, opet biste imali 10 centi x 100 referrala 1000, a to je opet malo na mesečnom nivou.

Gledam ljudi isplaćuju sa Neobuxa i po 10000$, pa se pitam kako?
nidzesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 16:27   #2
Sve te velike pare što isplačuju, to ti je sve od direktnih ref, ti ljudi imaju po par tisuca ref, ovi rentani to sluzi samo za pokazivanje,
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:00   #3
Oni su uložili preko 10 000$ na Neobux u rentane i onda zarađuju,jedino tako se isplati,no onda bolje pokreni svoju firmu s tim parama...
Isplati se rentat na par siteova i sam imam dobar profit od njih za uloženo samo po 5 ili 10$ a kasnije napredovao od njih...
Javite se u inbox za te siteove
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:14   #4
Evo da malo podignem temu pošto sam se u zadnje vrijeme malo više aktivirao oko PTC stranica.

Rentanje je uvijek rizik i treba biti oprezan. Kod novijih stranica je rizik još i veći ali je dobro što je lakše naći referale a i rentani imaju obično jako dobar avg ali s druge strane treba minimalno uložiti jer postoji izgledna šansa da ostanete bez uloženog novca.

Trenutno sam krenuo sa neobuxom i sve ovisi i o sreći. Ušao sam za početak sa samo 10 $ i kad se to podijeli na 30 dana ispadne investicija od 33 centa po danu ( kada budem produživao bit će manje ) i imam oko 100 klikova dnevno što je jako dobro. ( 0.5 $ ). Sad vidjet ćemo kak će se to odvijati dalje. Tako da sve ovisi ako imate sreće može se nešto i zaraditi ali treba biti vrlo oprezan, moguća su neugodna iznenađenja.

Imate i neke stranice gdje kupujete doživotne referale kao buxp tako da neki doista i zarađuju ali nema tu sigurne zarade jer nikada ne znate što vas očekuje.

Bez rizika nema profita!
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.