Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2015., 16:33   #1
TrafficPure stranica za internet zaradu

Pozdrav svima!
Ima li nekoga da radi na ovoj stranici?
Ja sam se nedavno registrirala i nešto zaradila i kad sam htjela tražiti isplatu našla sam poruku da ne podržavaju PayPal radi neke pogreške vezano za PayPal
Sad,dobila sam na stranici ponuđeni platni procesor Perfect Money,napravila tamo profil,poslali mi email sa ID brojem i kad sam pokušala upisati taj ID broj dobila sam obavjest da je netočan,točnije dobila sam ovo: the following error occured,pa ne znam je li to do toga da se mora verificirati Perfect Money profil koji se verificira kopijom osobnih podataka koji se njima šalju,a to ne želim,ili je do nečeg drugog?
Ne želim im ostaviti ništa što sam zaradila,nije neka velika zarada ali je moja kakva god da je!
Na internetu piše da se na Perfect Money može dobivati novac bez verifikacije,pa tko je tu lud?
KrilaLeptira is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 23:16   #2
Quote:
KrilaLeptira kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ima li nekoga da radi na ovoj stranici?
Ja sam se nedavno registrirala i nešto zaradila i kad sam htjela tražiti isplatu našla sam poruku da ne podržavaju PayPal radi neke pogreške vezano za PayPal
Sad,dobila sam na stranici ponuđeni platni procesor Perfect Money,napravila tamo profil,poslali mi email sa ID brojem i kad sam pokušala upisati taj ID broj dobila sam obavjest da je netočan,točnije dobila sam ovo: the following error occured,pa ne znam je li to do toga da se mora verificirati Perfect Money profil koji se verificira kopijom osobnih podataka koji se njima šalju,a to ne želim,ili je do nečeg drugog?
Ne želim im ostaviti ništa što sam zaradila,nije neka velika zarada ali je moja kakva god da je!
Na internetu piše da se na Perfect Money može dobivati novac bez verifikacije,pa tko je tu lud?
Ma sve je to sranje...

Javi mi se na PM i šaljem ti provjerenu stranicu.

Upravo mi sjela lova na Paypal i to nakon par sekundi nakon što sam zatražio.

Ako se odlučiš na to da mi budeš reff nudim ti svu moguću pomoć preko e-maila...

Javi se, minimalna isplata je vrlo nisko. Osobno isprobano, radi i isplaćuje na Paypal.

Na PM i svi ostali koji su zainteresirani... :klap:
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 23:59   #3
Zaleks šalji ako je nekakav long sustaining ponzi od kojeg mogu očekivat revenue barem iduća 3 mj.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 14:17   #4
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Zaleks šalji ako je nekakav long sustaining ponzi od kojeg mogu očekivat revenue barem iduća 3 mj.
Nije to ništa u čemu ti već nisi vjerujem i dulje od mene.

Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 19:18   #5
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Nije to ništa u čemu ti već nisi vjerujem i dulje od mene.

poslala sam ti poruku i svoj mail!
KrilaLeptira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.