Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2015., 02:46   #1
Najbolja stranica za referale.

Ok, nije me bilo ovdje neko vrijeme. Zanima me; koju stranicu se najbolje isplati raditi ako idem zvat referale? Smislio sam jedan ok način da dobim referale, pa bih to volio testirati. Nekako mi se sviđa ideja da radim neobux, jer sam vidio lijepe isplate. Ugl. napišite još prijedloga. Tnx.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:17   #2
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ok, nije me bilo ovdje neko vrijeme. Zanima me; koju stranicu se najbolje isplati raditi ako idem zvat referale? Smislio sam jedan ok način da dobim referale, pa bih to volio testirati. Nekako mi se sviđa ideja da radim neobux, jer sam vidio lijepe isplate. Ugl. napišite još prijedloga. Tnx.
Predložio bih clixsense jer ima više načina zarade za referale. Zarađujete i za referale referala 8 stupnjeva duboko.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 23:18   #3
zaboravi na neobux i clixsense,pogledaj alexa rank od neobuxa,52 a clixsense 300+ ,di ces to promovirat? na svom blogu? hehe

najbolje ti je promovirati par sigurnih novijih stranica koje placaju a na koje ipak mozes dobiti referale,a neobux i clixsense drzi kao stranice pomocu kojih ces zaradjivati bez referala,moze se

btw.to ti je sve sica i nemas tu nekih para s ovom verzijom,najbolja opcija bi ti bila otvoriti refback stranicu gdje nudis recimo 50% nazad svima koji se regaju preko tebe,na svaki ptc ces dobivati 100injak referala,koji ce zaradjivati a ti im davati 50ak posto nazad dodatno,kupi skriptu 30akdolara,hosting 70ak,i pocetna promocija oko 200 injak dolara i eto te za par mjeseci autopilot zarada od 50ak dolara mjesecno
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 17:26   #4
Skužio sam kako na youtubeu dobit dosta pogleda, a dosta brzo. Pa sam preko youtubea mislio tražiti referale.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.