Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2012., 23:25   #2001
bok ljudi. treba mi pomoc, na pitanjima za sinastrijske sumnjam da bi mi itko pogledao sinastrijsku
sto znaci u sinastriji kada je MARS u opoziciji sa MJESECOM i JUPITEROM?
btw, mars mi je u kvadratu sa njegovim marsom...a mjesec je u opoziciji s mjesecom što bi to bilo? ne izgledaju mi aspekti baš bajno.
HVALA UNAPRIJED NA ODGOVORU

Zadnje uređivanje gemini1206 : 02.09.2012. at 23:34.
gemini1206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 18:19   #2002
jel zna neko kako bi se ispoljila ženina lilith na muškarčevu ascendentu?
ne mogu odvagnuti jel mu napeta ili baš kontra?
i lilith u konjunkciji sa točkom fortune?
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 20:07   #2003
hm...

Zanima me da li veza našeg osobnog planeta i Sj-čvora znaci da cemo kad tad završiti sa tom osobom?nesto kao da nam je to suđeno,...čljubav našeg zivota.

Ili ipak se to moze "odraditi"?

Recimo, frend je bio u vezi oko 12 godina i nekoliko godina u braku.
Njegova bivsa je imala veneru na njegovom NN-u.
On ju je ostavio..nakon toliko godina...

po ovome bi ispalo da se te stvari ipak "odrađuju"...?ili?
lilith_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 00:32   #2004
... znam da je ovo pitanje dosta općenito no baš me zanima može li se i kao takvo odgovoriti. Naime, ako osobe imaju zemljane Marseve u egzaktnom trigonu, a Fortuna svake od njih radi konjukciju sa Marsom druge osobe, imaju li takve osobe izgleda za skladan fizički odnos? Što taj trigon ojačan konjunkcijama Fortune zapravo znači za njih?

( Ma0Fortuna 120 Ma0Fortuna - ovaj aspekt, sve je egzaktno)
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 13:35   #2005
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... znam da je ovo pitanje dosta općenito no baš me zanima može li se i kao takvo odgovoriti. Naime, ako osobe imaju zemljane Marseve u egzaktnom trigonu, a Fortuna svake od njih radi konjukciju sa Marsom druge osobe, imaju li takve osobe izgleda za skladan fizički odnos? Što taj trigon ojačan konjunkcijama Fortune zapravo znači za njih?

( Ma0Fortuna 120 Ma0Fortuna - ovaj aspekt, sve je egzaktno)
fortuna je nebitna..dobro aspektirani marsevi znači da osobe mogu zajedno provoditi akcije.. u zemljanim znacima te su akcije orijentirane na materiju (zarađivanje novca, gradnja, fizički rad, sport)
zvjezdoznanac is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 13:56   #2006
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
fortuna je nebitna..dobro aspektirani marsevi znači da osobe mogu zajedno provoditi akcije.. u zemljanim znacima te su akcije orijentirane na materiju (zarađivanje novca, gradnja, fizički rad, sport)
... dobro, hvala, a ako je riječ o ljubavnom odnosu, jel to pojačava značaj Fortune ili ...?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 19:01   #2007
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... dobro, hvala, a ako je riječ o ljubavnom odnosu, jel to pojačava značaj Fortune ili ...?
fortuna je nebitna u sinastriji, opet govorim..
u ljubavnom odnosu kompatibilni marsevi pridonose boljem seksu
zvjezdoznanac is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 21:25   #2008
Imamo taj anđeoski aspekt Sunce 120 Mjesec...

Što ako su najbolje aspektirani Pluton i Saturn? Kakva je to situacija s obzirom da nisu osobni planeti?
Mislim, aspektirani su i osobni, ali nekako mi upada u oči istaknutost ova dva planeta.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 16:50   #2009
Sta sam za sebe aspekt u sinastriji Ve konjukcija Pl govori,kad su dvije prijateljice u pitanju?
opal7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 17:22   #2010
Može li mi netko dati link za konjukciju mjeseca i saturna, znam da se pisalo o tome al nemogu nać. A ako je netko voljan napisat još koju o tome Jedina astrologinja u koje sam bila kaže da je to 99% aspekt izdaje, saturna prema mjesecu. Dali je to istina?
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 17:38   #2011
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Može li mi netko dati link za konjukciju mjeseca i saturna, znam da se pisalo o tome al nemogu nać. A ako je netko voljan napisat još koju o tome Jedina astrologinja u koje sam bila kaže da je to 99% aspekt izdaje, saturna prema mjesecu. Dali je to istina?
Ja ti mogu rec iz mog iskustva.Ja sa bila Sa on Mo i on je mene izdao i odbacio kao staru krpu,,,naravno treba uzet u obzir i ostale aspekte
opal7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 18:09   #2012
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
fortuna je nebitna u sinastriji, opet govorim..
u ljubavnom odnosu kompatibilni marsevi pridonose boljem seksu
sto mislis o moja ve je u blizancima a mars u biku dok njegova ve u ribama a mars u jarcu?
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 18:12   #2013
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Može li mi netko dati link za konjukciju mjeseca i saturna, znam da se pisalo o tome al nemogu nać.
Ponešto o vezi Mjesec/Saturn u sinastriji imamo:

Ovdje, ovdi i tu o kvadratu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 02:16   #2014
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ponešto o vezi Mjesec/Saturn u sinastriji imamo:

Ovdje, ovdi i tu o kvadratu.
kakva je razlika kad je trigon u pitanju,to baš nisam mogla nigdje naći.
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 02:50   #2015
... koje su opozicije u sinastriji poticajne, a koje donose nepremostive razlike?

Mislim na primjerice So180So, So180Ma, Ma180Ve, Ve180Ve te one sa neosobnim planetama (So180Sa, Mo180Pl ...)?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 12:15   #2016
Sta bi znacilo u sinastriji SMC na asc a JMC na DSC (na tom DSC se nalaze jos i Venera,Sunce,Merkur )
marioo19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 20:08   #2017
mene jos nesto zanima fish recimo dali je moguce da ako su osobe u vezi i sad jedna osoba ima sunce u 12 dok druga u 6 kuci. Dali je moguce da se te dvije osobe nadopunjavaju, mogu pomoc jedno drugom da zive bolje neg razdvojeno? Dali se moze to nekako povezat??
Jos me zanima ja imam saturn u 12 kuci , iako moje sunce je u 7, ali dali zbog saturna il te planete moguca zelja dolazi do zatvaranja kao sto je recimo sunce u 12?
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:24   #2018
Ako ne mogu dobiti sinastrijsku kartu (ako je to točan naziv) jer se ne zna točno vrijeme rođenja obje osobe, može li se nešto o odnosu reći na temelju dana i vremena upoznavanja (cca 2 sata plus-minus, npr. između 10 i 11 ujutro). Što se može saznati iz tog podatka. Od ostalih podataka postoji točan datum, sat i mjesto rođenja jedne osobe, te datum i mjesto rođenja druge.
hvala
Idem_doma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 02:18   #2019
Quote:
Idem_doma kaže: Pogledaj post
Ako ne mogu dobiti sinastrijsku kartu (ako je to točan naziv) jer se ne zna točno vrijeme rođenja obje osobe, može li se nešto o odnosu reći na temelju dana i vremena upoznavanja (cca 2 sata plus-minus, npr. između 10 i 11 ujutro). Što se može saznati iz tog podatka. Od ostalih podataka postoji točan datum, sat i mjesto rođenja jedne osobe, te datum i mjesto rođenja druge.
hvala
pa ne baš. treba ti usporedba dviju karata. možeš gledat i sa navedenim podacima ali opet nedostaje sat druge osobe(bilo bi poželjno).

karta izrađena za trenutak upoznavanja je zanimljiva astrolozima da uspoređuju sa sinastrijskom ili zasebno sa svakom kartom.
absinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 12:46   #2020
Quote:
Idem_doma kaže: Pogledaj post
Ako ne mogu dobiti sinastrijsku kartu (ako je to točan naziv) jer se ne zna točno vrijeme rođenja obje osobe, može li se nešto o odnosu reći na temelju dana i vremena upoznavanja (cca 2 sata plus-minus, npr. između 10 i 11 ujutro). Što se može saznati iz tog podatka. Od ostalih podataka postoji točan datum, sat i mjesto rođenja jedne osobe, te datum i mjesto rođenja druge.
hvala
kad u sinastriji nema sata rođenja jedne od osoba, mogu se posmatrati aspekti i uticaj na onu kartu koja ima sat. U tom slučaju nedostaju kuće horoskopa osobe bez sata rođenja, pa je analiza nepotpuna. Osim naravno aspekata, vidi se slaganje planeta po elementima, i gdje planete jedne osobe padaju u kuće horoskopa druge osobe.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.