Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 01:02   #61
Ovo je dobra stranica!

Gledala sam malo YouTube filmiće i nema puno o vezanju marama. Šteta.
Ovaj mi se činio da obećava, a kad ono ženska sve objasnila, a nigdje demonstracije. Baš su zgodni.

Ova je pak bila čak i simpatična s tim svojim stavom: 'kada putujete u Europu i ne želite da vam na čelu piše da ste Amer, ovako se najbolje zakamuflirate.'

Najnovija fora koju sam ja iskopirala je ovo:



apsolutno obožavam ideju! Za to je potrebna svilana marama srednjih dimenzija. Ja ju složim u trokut, zatim zarolam, svežem u čvorove i voila!, nova ogrlica je tu!
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 11:51   #62
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
pomozite mi di mogu kupiti obicnu, najobicniju pasminu ? treba mi tamnije bez boja. a da nije neka jaako skupa. meni jedino na pamet pada benetton...
imas i u onom prolazu kod kina europe... u onim ducancicima s bizuterijim, torbicama... blablabla...

a sto se tice vezanja marame... meni najbolje ispadne kad sama eksperimentiram malo... igram se... na svasta "naletim"
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 19:38   #63
Joj ja sam si kupila u Tower centru u Piazza de Italia jedan jako lijp dug šal za 15 kn isad ga nosim svugdje i na skijanje i po gradu i tako ,ima ih puna kutija drugačijih boja
Brbljava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 00:25   #64
Pozdrav svima! nadam se da će mi netko od vas moć pomoć, trebam kupit šal i rukavice, a totalno neznam šta bi iskombinirala uz crni kaputić. Inače uz njega nosim smeđe čizme, torba mi je smeđa, a odjeća u ovim bojama-smeđa,siva,ljubičasta,tirkizna. Budući da se volim odjenut šarenije i otkačenije (nešto tipa ivanke mazurkijević al ne tako napadno), neznam stvarno kak bi "razbila" taj crni kaput budući da ne planiram kupit novi.. hvala
almica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 01:10   #65
Proljetni/ljetni šalovi/marame

Jel mi moze netko pomoci gdje se mogu naci lagani "svilenasti" šalovi u vecem izobilju?

hvala =)
Illuan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 15:08   #66
podizem temu...

di drzite, kako cuvate, kako su vam slozene marame, salovi i slicno? ja ne znam di s njima vise
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 17:15   #67
ja svoje drzim u jednom boxu od kartona, slozenen i popeglqne. hermesice u extra najlonskoj vrecici...a jordanku( kao palestinku samo crveno bjela) nosim cesce kao top.. a onaj krug sto jordanci ipalestinci nose na tim maramama oko glave zapetljam oko struka.. a visuljak onda visi..
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 17:16   #68
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! nadam se da će mi netko od vas moć pomoć, trebam kupit šal i rukavice, a totalno neznam šta bi iskombinirala uz crni kaputić. Inače uz njega nosim smeđe čizme, torba mi je smeđa, a odjeća u ovim bojama-smeđa,siva,ljubičasta,tirkizna. Budući da se volim odjenut šarenije i otkačenije (nešto tipa ivanke mazurkijević al ne tako napadno), neznam stvarno kak bi "razbila" taj crni kaput budući da ne planiram kupit novi.. hvala
ide sve i jedna bojha, ako ti je kaput crn i jednostavnog kroja mozes ama bas sve i jednu boju obuci jer ce ti sve i jedna "razbiti" crnu
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 20:32   #69
ja sam oslobodila jednu policu u ormaru samo za njih,uglavnom su slozene po boji, ali kad sam bezvoljna onda ih samo pobacam unutra.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:01   #70
i meni su stajala poslozene na polici ali kad ju jednom stavim pa skinem ne da se vise slozit ljepo jer je em stavljena u trokut em se oces neces poguzva
htjela bi ih nekako povjesat mozda ali neznam na sta jedno vrijeme su mi visile na vjesalici koja je imala onu precku dole ali ih sad imam previse za to
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 22:40   #71
Meni su isto znale stajati na vjesalici, i uglavnom sam stavljala na precku maramu a onda preko toga jaknu, haljinu, sako...bilo sto....u istoj boji. To je isto funkcionalno.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 01:26   #72
joj ja bas obozavam salove. i to oduvijek. u srednjoj mi je nadimak bio ćiro.
nosim svakakva pokrivala za vrat; svila, pamuk, vuna....elegantne zenske...pa koji put debele mucaste koji su veci od mene, deckove salove...ma sve.
i moji salovi, marame imaju svoj dio ormara i kao i vecina...sve lijepo slozim ali na kraju tjedna je sve nabacano bez ikakvog reda i logike
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 13:42   #73
Ja sam problem s držanjem marama rješila tako da sam u sobu na zid namontirala žičanu policu i onda tu držim marame, šalove, kape, remene i naočale. Inače dok mi je bilo po ormaru, dok izvučem neku koja mi se uklapa u outfit, izbuljam sve živo i uvijek je neuredno. Ovako se obučem, fino mi je sve na vidiku i onda samo odaberem što mi se nosi taj dan.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 21:01   #74
i ja obožavam šalove, marame..sve

ali imam jedno pitanje

već sam danima u potrazi za muškim šarenim šalom zemljanih boja
sve sam prošla
u pepe jeansu,predivan..al šaren previše
time out...isto tako
esprit
st.oliver
mustang
celio

a ne znam di nisam bila
svi su ili prešareni ili crni

jedino jos nisam bila u levisa...možda tamo ima

ima li tko jos kakvu ideju?
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:09   #75
obožavam marame i šalove. pogotovo zimi,kada ti sakriju vrat da ne puše hladni vjetrić. još ako ih možeš navuć do nosa...savršeno!
prošle zime sam u Areni našla jedan odličan vuneni sivi- mješavina finih vrsta vuna, dugačak i topao.
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 20:04   #76
Cijelo ljeto sam nosila marame u kosi
Sad žalim što se to zimi ne da isfurati, ali nadoknaditi ću to sa šalovima i maramama oko vrata.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 12:05   #77
Smile

Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
netko je tu napisao da u google utipkas 'how to tie a scarf'
evo jedan dobar link sa savjetima kako vezati razne šalove i marame pa možda nekome pomogne
http://www.youtube.com/watch?v=PCVEvCiVigU&feature=related[/URL]
Papi's baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 12:37   #78
Sryte sto dizem temu iz mrtvih, ali zna li netko gdje ima za kupiti u zagrebu ženskih šalova (ne marama ili pašmina) od kašmira?
Angerwrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:23   #79
jako volim marame. ovo je zgodan video ako vam fali ideja kako ih nositi, 25 Ways to Wear a Scarf in 4.5 Minutes

http://www.youtube.com/watch?v=5LYAE...eature=related
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 20:30   #80
Pozdrav.

Zanima me di ima za kupit crna čipkasta marama/šal onako više sexi da bude,plizzz.

Hvala
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.