Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2008., 00:56   #21
Preko tools/Join subtitles

Upises prvi , pa drugi (Add ...)
arner is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 10:19   #22
Quote:
arner kaže: Pogledaj post
Preko tools/Join subtitles

Upises prvi , pa drugi (Add ...)
hvala
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 19:23   #23
ja sam probala ubacit titlove preko ConvertX-a onako kako je Thermit objasnio ali nisam uspjela...film se prikazuje ali nema titlova....moze li mi netko objasniti isto kao sto je Thermit ali za neki drugi program pomocu kojeg mogu zalijepit titlove na film??????
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:29   #24
mislim da i ne mozes gledat na kompi sa titlom
sprzi dvd i ubaci u dvd player koji je prikljucen na tv
probaj tako
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 15:44   #25
Quote:
Miaaa007 kaže: Pogledaj post
ja sam probala ubacit titlove preko ConvertX-a onako kako je Thermit objasnio ali nisam uspjela...film se prikazuje ali nema titlova....moze li mi netko objasniti isto kao sto je Thermit ali za neki drugi program pomocu kojeg mogu zalijepit titlove na film??????
U kojem playeru pokusavas gledati taj film, dali si oznacila da ti digne taj titl kod gledanja film ?
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 16:04   #26
Napravila sam kako mi je rekao mali mrav i uspjelo je.Neznam zasto mi nije htjelo na kompu...hvala ti!A sad me zanima mogu li nekako maknit sa filma onaj text "Kupi ključ za otključavanje,te kontvertiraj bez ove poruke",imam onu probnu verziju ConvertX-a pa mi svako 10-ak sekundi pokazuje taj text.Zanima me kako to mogu maknit?Moram li baš kupiti taj ključ ili...?? I mozete li mi reci mogu li skinuti ConvertX ali free ali za stalno bez da mi ne istice onaj rok???
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 16:14   #27
Quote:
Miaaa007 kaže: Pogledaj post
Napravila sam kako mi je rekao mali mrav i uspjelo je.Neznam zasto mi nije htjelo na kompu...hvala ti!A sad me zanima mogu li nekako maknit sa filma onaj text "Kupi ključ za otključavanje,te kontvertiraj bez ove poruke",imam onu probnu verziju ConvertX-a pa mi svako 10-ak sekundi pokazuje taj text.Zanima me kako to mogu maknit?Moram li baš kupiti taj ključ ili...?? I mozete li mi reci mogu li skinuti ConvertX ali free ali za stalno bez da mi ne istice onaj rok???
A da se skinuti crackana verzija ali ne znam dal smijemo o tome tu na forumu...
__________________
Trazim Srodnu Dusu
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 16:24   #28
a na p.m??
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 16:28   #29
a ima li koji drugi program pomocu kojeg mogu zalijepit titlove na film ali free bez roka??
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 17:03   #30
zasto bi uopce trebala program za to?lol...kad ja skinem film jednostavno titl i film nazovem tocno kako se zove obadvoje...ocu reci...recimo film Spiderman 3...Onda nazovem i titl i film tocno Spiderman 3 i sprzim na cd i ubacim u dvd player pita me ocu dodati titlove koji su na cdu kazem yes i gledam s titlovima...i nista lakseg...
__________________
Trazim Srodnu Dusu
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 17:26   #31
Sprzila sam vec prije film i titlove istog imena na DVD,ali kad ubacim u DVD player i samo mi krene film ali bez titlova...zato mi treba neki program...
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 17:39   #32
miaaa, ali moraš imaš tipku (pucu) na daljinskom za titlove. jesi li probala pritisnuti tu pucu?

malo mi je sve to čudno. negdje drugo sigurno griješiš ako si spržila film i titlove.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 21:03   #33
I meni je čudno,evo upravo sam pročitala to što si mi napisala pa sam isla to i napraviti ali kad pritisnem tu tipku samo mi se na ekrano pojavi "off" i onda ja stiščem strelicu prema gore,tako inace prebacujem titlove ali nda se pojavi onaj znak krug preko kojeg je dijagonalna crta...Nemojte se ljutit sto ovako gnjavim ali ocajna sam jer nemogu to stavit na DVD...
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:05   #34
miaaa, idemo polako.

najlakše ti je spržiti film i tilove kao "data", dakle kao da ideš pržiti neki dokument koji si pisala u wordu. ako koristiš nero za prženje onda ideš na "data burning" pa na "add" i tu odabereš film koji želiš spržiti i dodaš ga. isto učiniš s titlom. titl ti čak ne mora imati isti naziv kao i film. tako ti je najjednostavnije i trebala bi ga moći gledati na svakom dvd-u.

ako želiš baš nalijepiti titlove na film, onda ti se najčešće koristi VirtualDubMod. ovdje možeš pronaći mali tutorial za korištenje tog programa: http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=15141.

imaš full tih programčića. evo, vidi što ti gugl sve izbacuje, pa biraj: http://www.google.hr/search?hl=hr&q=...BEivanje&meta=.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:20   #35
Mislim da bi ti ovaj nacin bio najlaksi, na Divx film naljepis titl, stavis u stacionarni DVD player i gledas Link, Link:

Zalijepis prijevod na film, i to vrlo jednostavno uz pomoc malog programcica:
AviSub
-ubacis film
-ubacis subitle
-namjestis Font charset na EastEuropean (zbog znakova č,ć,ž..)
-ides na Generate Subbed Avi

dobit ces .divX file, to je zapravo "spojen" film s titlom

Programcic je free i skines ga sa ovog linka, stisnes "Download from mirror download"
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!

Zadnje uređivanje Cilim : 25.10.2008. at 00:27.
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:32   #36
jest, ali ne čita svaki dvd player ---> divx format.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:40   #37
A valjda ona zna dali joj cita ili ne cita Divx, ali ocito nesto dobro ne radi sa ConvertXtoDVD, ako je normalni DVD player morao bi normalno citati, isto tako morao bi normalno citati i na kompu ako je sve dobro napravljeno sa ConvertX, Gomplayer bi to citao i normalno prikazao titl.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:50   #38
i ja mislim da zna pa zato pita za dvd.

ali slažem se. ja bih isto preporučila ConvertXtoDVD ali u svom postu miaaa traži neku drugu preporuku, freeware. očito ima problema s ključem.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 10:04   #39
Ako se zelis poigrati sa VirtualDubMod kao sto ti je preporucila kotulica ovdje imas jedan tutorijal:

http://www.divx-titlovi.com/blogs/posts/8.aspx
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 10:08   #40
Kotulica, ja sam vec prije sprzila tocno kako si mi rekla i opet nece...mozda ih DVD player nemoze tako ucitat...neznam....idem probati preko VirtualDubMod-a pa ako mi ni to ne bude dobro onda cu probati preko AviSub-a...Hvala sto mi pomazete!
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.