Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2010., 09:30   #321
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Jedan od meni najdražih je "Šumski karamel". Karameliziram šećer zajedno s mljevenim prženim lješnjacima, ohladim, razlomim. Brusnicu (našu) i borovnicu, pola-pola, pomiješam, polovicu izmiksam u sok, dodam malo crnog vina i malo Konjaka, pustim da zakuha pa unutra ubacim komadiče karamela s lješnjacima. Kad se otope dodam ostatak cijelog voća. Pektiniziram i gotovo.
Nemam ti ja cajta za tvoje kerefeke (hihihi),a i sam znaš da ne volim miješanje okusa u mjeri koja tebi paše.
Ja sam karamelizirala šećer,zalila vodicom da se učini sirup,ubacila štapić cimeta ,pa sunula marelice.
Kuhanje oko pola sata na jako laganoj vatri.
Okus jako fin.
odnos - 1kg voća:1/2 kg šećera

Zadnje uređivanje Dlapek : 21.07.2010. at 10:29.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 09:34   #322
ja sam još jednostavnija
marelice prepolovit, stavit prerezanu stranu na pleh, posolit šećerom i puknut u rol, vruće ubacit u tegle, zalit s malo rakije i zatvorit
po volji gurnut lupinku limuna ili štapić cimeta

u onoj gore kombinaciji ne bi mi se svidjeli skureni pa rascmakani lješnjaci
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 10:28   #323
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ja sam još jednostavnija
marelice prepolovit, stavit prerezanu stranu na pleh, posolit šećerom i puknut u rol, vruće ubacit u tegle, zalit s malo rakije i zatvorit
po volji gurnut lupinku limuna ili štapić cimeta

u onoj gore kombinaciji ne bi mi se svidjeli skureni pa rascmakani lješnjaci
Tako radi moja sveki.
Zalijeva s konjakom.
Pleh je poslije za samoubojstvo žicom za suđe...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 10:34   #324
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ja sam još jednostavnija
marelice prepolovit, stavit prerezanu stranu na pleh, posolit šećerom i puknut u rol, vruće ubacit u tegle, zalit s malo rakije i zatvorit
po volji gurnut lupinku limuna ili štapić cimeta

u onoj gore kombinaciji ne bi mi se svidjeli skureni pa rascmakani lješnjaci
sviđa mi se ovaj način, nisam tako nikad radila pekmez, Na kojoj temp. se peče, koliko dugo (otprilike), kakva bude konzistencija takvog pekmeza tako da znam kad je gotovo i treba li se nečim pokriti prilikom pečenja, npr. folijom?

Hvala unaprijed na odgovoru!
zunzara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 10:42   #325
Quote:
zunzara kaže: Pogledaj post
sviđa mi se ovaj način, nisam tako nikad radila pekmez, Na kojoj temp. se peče, koliko dugo (otprilike), kakva bude konzistencija takvog pekmeza tako da znam kad je gotovo i treba li se nečim pokriti prilikom pečenja, npr. folijom?

Hvala unaprijed na odgovoru!
nema pokrivanja,peče se oko 45 minuta do sat vremena.
"Konzistenciju" biraš sama - dulje pečenje daje čvršći pekmez.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 11:09   #326
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ja sam još jednostavnija
marelice prepolovit, stavit prerezanu stranu na pleh, posolit šećerom i puknut u rol, vruće ubacit u tegle, zalit s malo rakije i zatvorit
po volji gurnut lupinku limuna ili štapić cimeta

u onoj gore kombinaciji ne bi mi se svidjeli skureni pa rascmakani lješnjaci
ovo stvarno i je najjednostavnije. prije par godina rekla si mi da to napravim sa šljivama, od tad nema jeseni a da ja šljive ne spremim
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 23:11   #327
Pellaprat,
rado bih napravila pekmeze bez šećera pa imam ideju napraviti (kao što si u nekom postu napisao):
svježe smokve + sušene smokve
trešnje/višnje + brusnica
kruške + grožđice

Samo imam pitanje: trebam li u te kombinacije svježeg i sušenog voća dodati želin? ili može i bez toga?
Znači tu kombinaciju izmiksam, ostavim preko noći i prokuham kratko? onda vruće stavim u vruće staklenke i stavim u vodenu kupelj?


Htjela bih još napraviti pekmez od marelica/bresaka, ali mislila sam ih samo ispeći u pećnici i samljeti, jel bi to bilo ok?

Hvala puno!
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 00:15   #328
samo da prijavim... mekmez šljivov je u flašicama.... dodah nakraju ruma malo prije trpanja u iste... sad se hladi i sutra će se zatvarat... zalit ćem ga alkoholom odozgo... (pritom dakako mislim na rakiju)
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 02:21   #329
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Pellaprat,
rado bih napravila pekmeze bez šećera pa imam ideju napraviti (kao što si u nekom postu napisao):
svježe smokve + sušene smokve
trešnje/višnje + brusnica
kruške + grožđice

Samo imam pitanje: trebam li u te kombinacije svježeg i sušenog voća dodati želin? ili može i bez toga?
Znači tu kombinaciju izmiksam, ostavim preko noći i prokuham kratko? onda vruće stavim u vruće staklenke i stavim u vodenu kupelj?


Htjela bih još napraviti pekmez od marelica/bresaka, ali mislila sam ih samo ispeći u pećnici i samljeti, jel bi to bilo ok?

Hvala puno!
Svježe+suhe smokve ne trebaju šećer, a gustoću podešavaš količinom suhih, želin nema smisla jer pektin ne djeluje na smokvu.
Višnju izostavi, jer će bez šećera biti prekiselo. Brusnicu koristi američku suhu. Ovdje bih ja dodao 1 želin na 3 kg trešnje, suhe brusnice stavi koliko ti paše.
Kruške i grožđice mi je baš simpa kombinacija, a ja bih dodao malo kokosovog brašna ili pahuljica. Šećera sigurno ne treba, ali malo želina da. Oko 30-35 g na 4 kg svježeg voća bi trebalo biti dovoljno.
Kada ne stavljaš niti malo šećera, treba dodati malo želina zbog očuvanja boje, jer želin sadrži 4% kalijevog sorbata.
Što se tiče breskve ili marelice ja bi ih nakon mljevenja zagrijao u zdjeli do vrenja i tada punio u bočice, a ostalo sve isto, kao i kod drugog voća.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 18:29   #330
Hvala na expressnom i detaljnom objašnjenju
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:35   #331
Za one koji peku pekmeze u kruhomatu...
Jel to može bilo koji uređaj ili mora biti neki posebni?
Jel negdje postoje recepti kako se to radi baš u pekaču kruha?


Hvala
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 08:24   #332
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Za one koji peku pekmeze u kruhomatu...
Jel to može bilo koji uređaj ili mora biti neki posebni?
Jel negdje postoje recepti kako se to radi baš u pekaču kruha?


Hvala
nisam neki strucnjak - pravio svega nekoliko puta. pekac treba imati program za pravljenje marmelade/dzema/cegagod (eng. naziv je jam). to je program gdje grijac radi intenzivno i povremeno se smjesa promjesa da se ne zaljepi. do sada sam radio jednostavne dzemove od kupina i sljiva. uzmem voce, izmiksam, izvazem 500-600gr, dodam trecinu mase voca secera i stavim u pekac. na pola puta dodam aru prah za zgusnjavanje i to je to...
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 00:04   #333
I ja imam jedno pitanje.
Napravila dvije marmeladu od šljiva.Jednu za mene sa šečerom i jednu za sina bez šečera.I onu bez šečera sam stavila u kozarac i ga pustila u hladnjaku a ostalo sam dala u majhne plastične kozarce i u samrzivač.Zanima me vaše izkušje od marmelade od šljive bez šečera.Kako napravit ,da ostane čim duže dobra i da ne trebam stavit u samrzivač.
Šta sam stavila u marmeladu-slive,cimet,rum,limonin sok

Hvala
irrenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 00:15   #334
Quote:
irrenca kaže: Pogledaj post
I ja imam jedno pitanje.
Napravila dvije marmeladu od šljiva.Jednu za mene sa šečerom i jednu za sina bez šečera.I onu bez šečera sam stavila u kozarac i ga pustila u hladnjaku a ostalo sam dala u majhne plastične kozarce i u samrzivač.Zanima me vaše izkušje od marmelade od šljive bez šečera.Kako napravit ,da ostane čim duže dobra i da ne trebam stavit u samrzivač.
Šta sam stavila u marmeladu-slive,cimet,rum,limonin sok

Hvala
Nemaš razloga za zamrzavanje. Već sam i bogu dosadan s džemovima i šećerom, ali on ti stvarno ne treba.
http://robi666.blogspot.com/search/label/D%C5%BEemovi

Ako ti je što nejasno u vezi jezika pitaj na PP.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 17:19   #335
Danas pekla pekmez od šljiva iz protvana po Pollinom recept. Prekrasan je. A uz to dve vrste pekmeza od banana -sa limunom i cimetom i čokoladni. Kopipejstam vam receptiće.

ČOKOLADA I BANANA



Ingredients:
(yields 380ml of jam)

300g bananas (about 3 large very riped ones)
80g dark chocolate (coarsely chopped)
20ml rum (optional)
100ml water (room temperature)
210g caste r sugar*



BANANA PEKMEZ

Ingredients
• 1/4 cup fresh lime juice (about one medium lime)
• 3 1/2 cups diced very ripe bananas
• 1 1/2 cups sugar
• 1/2 cup water
• 1 1/2 tsp of ground cinnamon
How I made mine
Squeeze the lime juice into a bowl and chop the bananas into it in little chunks. I didn’t really need to worry about my bananas darkening, because they were so ripe they had darkened already. To take into account for having overripe bananas, and hence sweeter bananas, I simply reduced the amount of sugar in the original recipe by about 3/4 of a cup.
So then measure the sugar and water into a pot, and stir to dissolve sugar as you bring syrup to a boil.
Once it’s just starting to boil, add banana mixture and boil over low heat for about 30 minutes or until thick. Keep stirring it all the time to stop it from sticking to the sides, and to kind of mash up the banana as you go. Along the way add the cinnamon to the mixture, adding less or more depending on how much you want this flavour coming through. The mixture will slowly start to cook down over time, and will eventually turn into a thick gooey kind of paste, which will get even gooier after it cools down.
The jam is done when a spoon scraped across bottom of pan leaves a track that closes slowly.
Once you’re done, spoon the jam into hot sterilized jars and seal. I used the thinking man’s approach and reused the jar Deb gave me in the first place, which seemed to work quite nicely. I had one whole jar full, and a another half a jar or so left over. Don’t ask my what it is in metric quantities because I have no idea, but suffice to say you could easily double the whole recipe and make a whole bunch of this if you were so inclined. Once your friends and family get a taste you will have no problems getting rid of it.
Another couple of tips are not to try and lick the spoon while you’re making this, or you will more than likely burn your tongue, just like I did. And it will not be a comical Tom and Jerry
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 22:39   #336
Ustaljena dugogodišnja metoda!

Danas smo i mi napravili pekmez od šljiva.
Jučer po podne su šljive (bistrice) ubrane i navečer odmah, oprane, raspučene i izvađene koštice.
U kazan od 50 litara dodavano je red šljiva pa red šećera itd. do kraja.
Na trideset kilograma šljiva (sa košticama) dodano je tri kilograma šećera.
Šećera je moglo i manje ali tako smo se odlučili ove godine.
Sadržaj kazana sa raspolovljenim i ošećerenim šljivama je ostavljen preko noći da se paca.
Danas u 11,30 sati je na vanjskom (dvorišnom) plinskom grijaću sa plinom iz boce počelo zagrijavanje sadržaja u kazanu uz miješanje.
U 15,40 je plin zatvoren i kuhanje prekinuto.
U vruće teglice iz rerne, nasut je pekmez. Zatvorene teglice ostavljene su u prikladnom sanduku, umotane u deku, da se temperiraju do sutra.
Kad se teglice ohlade odnose se u ostavu i to je to.
Mogu stajati godinama. Obično ih «nestane» u roku dvije godine.
__________________
Istina je, tako lijepa..
Haludovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 15:28   #337
3 kilograma secera na 30 kilograma voca (tj. nekih 25 bez kostica)?! Nije li to malo ?! Radila sam prije 3 dana svoj prvi, samostalni pekmez. Od divljih kupina Dozirala sam 1:1, tj. slijedila upustva na Dzemfixu (Classic). Doduse, tek nakon sto smo otvorili (pardon, pojeli ) prvu teglicu, shvatila sam da je moglo upola manje secera.
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:29   #338
tražila sam svugdje, ali nisam našla, receptić za mješanu marmeladu - jabuke, šljive i kruške... imamo oko 5kg šljiva, 3kg krušaka i 10 kg jabuka - kaj mi još treba - šećer, limunska kiselina, đemfix ili kaj? ja bi čim manje kemije
očistim, usitnim, kuham? kolko dugo?
punjenje u teglice mi je jasno...
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:11   #339
spekla sam neki dan pekmez od šljiva kreka s cimetom, rumom i kakaom
radila sam malu dozu sam,o za probu ali svakako ću ponoviti
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 09:16   #340
Quote:
Laura Scott kaže: Pogledaj post
3 kilograma secera na 30 kilograma voca (tj. nekih 25 bez kostica)?! Nije li to malo ?! Radila sam prije 3 dana svoj prvi, samostalni pekmez. Od divljih kupina Dozirala sam 1:1, tj. slijedila upustva na Dzemfixu (Classic). Doduse, tek nakon sto smo otvorili (pardon, pojeli ) prvu teglicu, shvatila sam da je moglo upola manje secera.
U navedenom slučaju nije.
To je posebna vrsta pekmeza od šljiva ,u Bosni ga zovu "bestilj".
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.