Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2010., 21:56   #21
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
hm, i meni je uspjelo sinoć kad sam ti dala odgovor ,ali jutros druga priča, opet mi traži staro korisničko ime i lozinku, dakle ono sa slovima
Izgleda da imaju nekih tehničkih poteškoća: sad im piše da do daljnjega odgađaju najavljene promjene, te da se sve radi sa starim korisničkim imenom i zaporkom.
__________________
...although many souls stay in believe that Hell has no angels, they are wrong... Heaven's finest resignated before their very own God...
Hell's Darkest is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 16:46   #22
zanima me da li se kod uplate na nečiji tekući račun u drugoj banci radi na sljedeći način:
broj banke-broj računa primatelja
model 99-poziv na broj prazan?
. nadam se da sam dobro napravila i da neću izgubit 1000,00kn, jer mi je ovo bila prva uplata na nečiji tekući
eto ako netko zna, molim za odgovor
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 23:12   #23
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
zanima me da li se kod uplate na nečiji tekući račun u drugoj banci radi na sljedeći način:
broj banke-broj računa primatelja
model 99-poziv na broj prazan?
. nadam se da sam dobro napravila i da neću izgubit 1000,00kn, jer mi je ovo bila prva uplata na nečiji tekući
eto ako netko zna, molim za odgovor
Dobro si napravila, i ne boj se, nećeš izgubiti novce.
__________________
...although many souls stay in believe that Hell has no angels, they are wrong... Heaven's finest resignated before their very own God...
Hell's Darkest is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 23:18   #24
hvala na odgovoru.
šta je na kraju s novim korisničkim imenom i lozinkom? još uvijek se prijavljujem na staru.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 23:20   #25
Pa kad proradi vidjet ćete
__________________
"So, how about Lost this season?" Sorry, I don't own a TV. "Really? What do you sit and look at?"
Lemon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 23:26   #26
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru.
šta je na kraju s novim korisničkim imenom i lozinkom? još uvijek se prijavljujem na staru.
Prijavljuj se i dalje sa starim korisničkim imenom i lozinkom.
Kad sve srede, vjerojatno će i staviti obavijest da su promjene aktivirane.
__________________
...although many souls stay in believe that Hell has no angels, they are wrong... Heaven's finest resignated before their very own God...
Hell's Darkest is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 15:13   #27
Bezobrazluk Erste Banke vezano na novi Net Banking

Uveli su novi način prijavljivanja na Net Banking. I sad, upišu se stari login+password, pojave se novi podaci i potom (na istoj stranici) vrši ponovna prijava. Ako kojim slučajem niste prepisali te podatke, nastaje problem, jer, nakon što iste prepišete i ulogirate se, pojavljuje se sustav za promjenu lozinke koji (pazi gluposti!) traži upisivanje trenutne lozinke i upisivanje nove lozinke...

I sad, recimo da lozinku koju ste malo prije dobili niste negdje prepisali, ovo ne možete napraviti pa logično, krenete ispočetka u nadi da će se opet sve ispisati tj. upisujete stari login+password i čekate da se ispiše novi login i novi password. Ali ne...novi password se ne ispisuje već se ispisuje da je password promijenjen i da se više ne može ispisati!!!

Kako je promijenjen kada nisam to mogao napraviti i poništio sam postupak?!?

Zovem banku, objašnjavam, kažu dođite u poslovnicu...Ma koja poslovnica, to je bag na vašem programu, resetirajte mi password i idemo ispočetka...Ne, oni to ne mogu učiniti, pošaljite mail pa ćemo vidjeti. Šaljem mail, zovem opet, opet isti odgovori. Tražim direktora informatike (ime) pa mi kažu da to nije dostupan podatak. Prijetim da ću ih dati u novine jer da je ime direktora informatike itekako javan podatak pa nakon toga isti podatak daju. Sve u svemu traljavo i jadno!
Orbit2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 10:33   #28
Quote:
Orbit2006 kaže: Pogledaj post
Uveli su novi način prijavljivanja na Net Banking....
a zašto bi to bio bezobrazluk?
pa lijepo ti i u ugovoru piše da ako izgubiš pass ili tan tablicu, moraš doći u poslovnicu.
a i tvoja je greška što nisi zapisao lozinku, kako si ju mislio mijenjat ako ju nisi zapamtio ni zapisao.
svugdje kad mjenjaš lozinku moraš upisat staru pa novu, zašto bi ovdje bilo drugačije.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?

Zadnje uređivanje Lavica02 : 10.03.2010. at 22:43. Reason: quote
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 23:37   #29
Quote:
Orbit2006 kaže: Pogledaj post
Uveli su novi način prijavljivanja na Net Banking. ...
Lijepo je bilo objašnjeno. A u krajnjem slučaju, nazoveš 062/555-555, identificiraš se, i pošalju ti na mail sve nove podatke. Ulogiraš se sa njima, promijeniš password i udri.
__________________
...although many souls stay in believe that Hell has no angels, they are wrong... Heaven's finest resignated before their very own God...

Zadnje uređivanje Lavica02 : 10.03.2010. at 23:46. Reason: quote
Hell's Darkest is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 23:47   #30
alo, alo ... molila bi da pazite na quote ...
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 13:00   #31
Quote:
Hell's Darkest kaže: Pogledaj post
Lijepo je bilo objašnjeno. A u krajnjem slučaju, nazoveš 062/555-555, identificiraš se, i pošalju ti na mail sve nove podatke. Ulogiraš se sa njima, promijeniš password i udri.
je je probano i ne šljaka.danas sam bila u banci objasnila da sam uredno napravila na netu šta su tražili a oni su mi onemogućili tj. blokirali mi pristup netu, žena me napada da sam krivo upisala nove podatke a ja joj pokažem i dam papir na kojem je to uredno napisano, žena proba i vidi stvarno i nju blokira, pa se ispričava ode do voditelja poslovnice koji je je neki napuhanko i ispriča mi se tonom ko da sam ja kriva jer su mi poslali krive i nepotpune podatke tako da pazite kad upisujete podatke jer ja sam sada blokirana najmanje do ponedjeljka dok mi ne pošalju nove podatke.
bigsister is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 21:47   #32
Quote:
bigsister kaže: Pogledaj post
je je probano i ne šljaka.danas sam bila u banci objasnila da sam uredno napravila na netu šta su tražili a oni su mi onemogućili tj. blokirali mi pristup netu, žena me napada da sam krivo upisala nove podatke a ja joj pokažem i dam papir na kojem je to uredno napisano, žena proba i vidi stvarno i nju blokira, pa se ispričava ode do voditelja poslovnice koji je je neki napuhanko i ispriča mi se tonom ko da sam ja kriva jer su mi poslali krive i nepotpune podatke tako da pazite kad upisujete podatke jer ja sam sada blokirana najmanje do ponedjeljka dok mi ne pošalju nove podatke.
Molio bih autoricu dotičnog posta da još jednom pročita što sam napisao, pa onda ponovno komentira.
Dakle, i ja sam imao isti slučaj kao i vi, pa sam nazvao broj telefona koji sam naveo, identificirao se, dobio na mail novo korisničko ime i lozinku i sve je radilo.
__________________
...although many souls stay in believe that Hell has no angels, they are wrong... Heaven's finest resignated before their very own God...
Hell's Darkest is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 21:53   #33
Ista stvar se i meni desila veceras, uglavnom poslali su mi u mailu nove podatke za log, greška je sigurno kod njih.
Sve u svemu katastrofa od usluge...
foruMAŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 21:55   #34
Quote:
foruMAŠ kaže: Pogledaj post
Ista stvar se i meni desila veceras, uglavnom poslali su mi u mailu nove podatke za log, greška je sigurno kod njih.
Sve u svemu katastrofa od usluge...
Jeste se barem uspjeli sad "normalno" ulogirati?
__________________
...although many souls stay in believe that Hell has no angels, they are wrong... Heaven's finest resignated before their very own God...
Hell's Darkest is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 19:10   #35
ovaj novi rpeglednik je katastrofa. stravično nepregledno, smuljano, nejasno, užas. da ne spominjem brojčano korisničko ime i password koji sam smišljao 100 godina ne bih li ga zapamio. i onda kad sam ga smislio mi ga ne prihvaća jer ima 3 ista broja za redom. i opet smišljanje, onda pak niej valjalo jer je imao manje od 8 znakova. katastrofa. čim zatvorim minus selim tekući, dost mi je ovih više.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 18:49   #36
Tko mi moze odgovoriti mooooolim ga lijepo-imam tu 1 racun na 3700 kn pored sebe,trebala bih ga platiti Uredu ovlaštenog ing.geodezije na njegov ziro racun sa svog net bankinga ali mi javlja kad u model plaćanja stavim 01, a u poziv an broj , broj racuna : ZA 2.podatak PNB kontrolni broj treba biti 2,provjerite! I bojim se sad sta upisati,nigdje nije objasnjeno koji model i poziv staviti kada obican gradjanin placa nekoj firmi ili obrtu sta se stavi u ta polja? help,a ne zelim prokockati skoro 4 milje kuna
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 19:25   #37
Quote:
Tintinila79 kaže: Pogledaj post
Tko mi moze odgovoriti mooooolim ga lijepo-imam tu 1 racun na 3700 kn pored sebe,trebala bih ga platiti Uredu ovlaštenog ing.geodezije na njegov ziro racun sa svog net bankinga ali mi javlja kad u model plaćanja stavim 01, a u poziv an broj , broj racuna : ZA 2.podatak PNB kontrolni broj treba biti 2,provjerite! I bojim se sad sta upisati,nigdje nije objasnjeno koji model i poziv staviti kada obican gradjanin placa nekoj firmi ili obrtu sta se stavi u ta polja? help,a ne zelim prokockati skoro 4 milje kuna
Nemate se razloga bojati; internet bankarstvo je i napravljeno sa nekim dodacima ovog tipa da Vam olakša. Dakle, stavite model 02 i kliknite Potvrdi.
Ukoliko ste sve ostale podatke unijeli točno, nemate razloga za brigu.
__________________
...although many souls stay in believe that Hell has no angels, they are wrong... Heaven's finest resignated before their very own God...
Hell's Darkest is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 11:28   #38
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
zanima me da li se kod uplate na nečiji tekući račun u drugoj banci radi na sljedeći način:
broj banke-broj računa primatelja
model 99-poziv na broj prazan?
. nadam se da sam dobro napravila i da neću izgubit 1000,00kn, jer mi je ovo bila prva uplata na nečiji tekući
eto ako netko zna, molim za odgovor
Pitanje od mene.
Uzela nedavno net banking i ja zadovoljna, do sad sam plaćala samo režije tako da su sve uplatnice bile lijepo popunjene i ja samo prepisala podatke.
Htjela sam jedan dan uplatiti na tekući privatne osobe koja ima samo žiro račun,a ne zna poziv na broj pa ga ja ostavila praznog, ali nije mi prihvatilo.
Što napraviti da mi prihvati prazano polje poziv na broj??
taraa24 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 11:32   #39
upiši 02 i današnji datum (230910) i trebalo bi proći
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 12:15   #40
Hvala,pokušam popodne.
taraa24 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.