Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2012., 22:33   #61
Može pomoć zanima me kako ispolirat farove??
banic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 23:10   #62
Quote:
banic kaže: Pogledaj post
Može pomoć zanima me kako ispolirat farove??
Dobra polir pasta, dobra polirka i udri
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 00:06   #63
a brusni papir i voda??? malo si se prenaglio
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 00:19   #64
Nakon ovakvih tretmana auto možete jedino prodat. Jer ta "poliranja" i slično dugog vijeka bit neće.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 08:48   #65
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nakon ovakvih tretmana auto možete jedino prodat. Jer ta "poliranja" i slično dugog vijeka bit neće.

Vjerojatno ovisi do auta i kolki sloj laka/plastike si skinuo s fara. Naravno i o kojem se autu radi jer ja sam pred dvije godine polirao far na pasatu iz 98 i farovi nisu opet požutjeli ili nešto slično, a od onda ih nisam dirao. A polirao sam ih prvo s vodobrusnim mislim 800 ili 1200, pa da 2000 i onda Xerapol pasta, sve ručno.
dmikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 09:35   #66
Ne ovisi o autu - SVAKI plastični far ima sloj "kreamike" na sebi kao zaštitu od atmosferilija i sličnog. Kad ga ispoliraš sa tim slojem je gotovo i far će otići u klinac 100x brže nego prije. Nakon poliranja bi far ponovo trebalo zaštitit takvim slojem. Vidio sam da neki profesionalci to i rade no još nisam čuo da je to netko napravio u domaćoj fuš-režiji.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 09:46   #67
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne ovisi o autu - SVAKI plastični far ima sloj "kreamike" na sebi kao zaštitu od atmosferilija i sličnog. Kad ga ispoliraš sa tim slojem je gotovo i far će otići u klinac 100x brže nego prije. Nakon poliranja bi far ponovo trebalo zaštitit takvim slojem. Vidio sam da neki profesionalci to i rade no još nisam čuo da je to netko napravio u domaćoj fuš-režiji.
Kad sam kreno polirati računao sam na to da bi mogli brzo propasti, ali rađe bi kupovao druge farove makar zamjenske pa premejestio stakla nego se vozio s požutjelim farovima pa auto izgleda ko da je 100 godina star. No kako kažem nakon 2 godine farovi se nisu puno promijenili.
dmikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 15:35   #68
Quote:
dmikul kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ovisi do auta i kolki sloj laka/plastike si skinuo s fara. Naravno i o kojem se autu radi jer ja sam pred dvije godine polirao far na pasatu iz 98 i farovi nisu opet požutjeli ili nešto slično, a od onda ih nisam dirao. A polirao sam ih prvo s vodobrusnim mislim 800 ili 1200, pa da 2000 i onda Xerapol pasta, sve ručno.
Isto tako sam i ja napravio ovo proljeće (ista pasta, šmirgl+voda +ruke)
Farovi su mi bili skroz požmareni izvana, kao da sam iz svemirske misije došao, tako da je taj zaštitni sloj ionako već bio prdnuo svoje.
Novi far košta dosta, a neki aftermarker kina mabo đambo neću stavljati pa sam se odlučio na poliranje.
Prošlo je 3 mjeseca i za sada je ok.
Više ih neću pustiti da skroz požmare nego ću ih po potrebi opet do-polirati.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 18:47   #69
Quote:
cincilator kaže: Pogledaj post
Isto tako sam i ja napravio ovo proljeće (ista pasta, šmirgl+voda +ruke)
Farovi su mi bili skroz požmareni izvana, kao da sam iz svemirske misije došao, tako da je taj zaštitni sloj ionako već bio prdnuo svoje.
Novi far košta dosta, a neki aftermarker kina mabo đambo neću stavljati pa sam se odlučio na poliranje.
Prošlo je 3 mjeseca i za sada je ok.
Više ih neću pustiti da skroz požmare nego ću ih po potrebi opet do-polirati.
Ista stvar i kod mene. Ista pasta, prije šmirgl i voda i udri. Sad izgledaju super, a kolko ce trajati, vidjet cemo. Mada vidim da ljudima ni nakon 2-3 godine nema neke promjene na gore.
ivica_0123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 21:41   #70
činjenica je da ispolirani far nema vijek trajanja kao originalni novi, ali u svakom slučaju drži dulje od zamjenskog novog, a kod poiliranja farova se kreče s šmirglom 360, 500, 800 (ovisno o oštečenju) i završava se sa 4000 nakon toga ide pasta i zaštita, ukoliko zaštitu ponoviš svaka 3 mjeseca far če ostati kao nov duže od auta
__________________
https://www.facebook.com/Dr.KukoCarDetailing
a touch of perfection
dr.kuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 09:22   #71
Quote:
dr.kuko kaže: Pogledaj post
činjenica je da ispolirani far nema vijek trajanja kao originalni novi, ali u svakom slučaju drži dulje od zamjenskog novog, a kod poiliranja farova se kreče s šmirglom 360, 500, 800 (ovisno o oštečenju) i završava se sa 4000 nakon toga ide pasta i zaštita, ukoliko zaštitu ponoviš svaka 3 mjeseca far če ostati kao nov duže od auta
....a zaštita je.... ????
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 11:35   #72
koliko sam ja upućen zaštita je sredstvo kako i polir pasta... znači nakon polir pasta sredstvo za zaštitu

znači neki premaz
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 17:38   #73
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
koliko sam ja upućen zaštita je sredstvo kako i polir pasta... znači nakon polir pasta sredstvo za zaštitu

znači neki premaz
PA pitanje je bilo koji (naziv)? Naravno da je NEKI premaz!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 20:19   #74
Pitanje za malo bolje upučene u temu.
Jel se može jednostavno nakon poliranja baciti sloj bezbojnog laka na far u svrhu zaštite i dugotrajnosti stanja nakon poliranja?
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 21:12   #75
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
....a zaštita je.... ????
dovoljan je obični zaštitni vosak, nešto tipa ovog
http://www.turtlewax.com/detail-Supe...Wax-42-45.aspx
__________________
https://www.facebook.com/Dr.KukoCarDetailing
a touch of perfection
dr.kuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 21:14   #76
Quote:
jazavac- kaže: Pogledaj post
Pitanje za malo bolje upučene u temu.
Jel se može jednostavno nakon poliranja baciti sloj bezbojnog laka na far u svrhu zaštite i dugotrajnosti stanja nakon poliranja?
to bi bilo najbolje, ali nažalost ne postoji ruka koja če lak nanijeti toliko ravnomjerno a da ne dobiješ far s dioptrijom, inače dosta trgovaca koristi tu shemu za preprodaju
__________________
https://www.facebook.com/Dr.KukoCarDetailing
a touch of perfection
dr.kuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 09:34   #77
Quote:
jazavac- kaže: Pogledaj post
Pitanje za malo bolje upučene u temu.
Jel se može jednostavno nakon poliranja baciti sloj bezbojnog laka na far u svrhu zaštite i dugotrajnosti stanja nakon poliranja?
Nije to tak jednostavno - trebaš poseban lak, kompatibilan sa polikarbonatom + kako je kolega rekao, mirnu ruku.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 19:20   #78
Možda neka prozirna naljepnica/folija?
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 14:02   #79
Good thinking
Možda ovako nešto? http://www.llumar.hr/automobilske-fo...em-vozilu.html
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 14:33   #80
Sunce je ono koje uništi farove. Gledajući xy 307ica po parkiralištima, pa čak i redizajn, dakle osjetno novijih, sa uništenim, mutnim, žutim, matiranim prednjim farovima, naspram mojih koji su nakon 9godina, skoro, kao novi. Matu, žutilu ili zamučenju nema traga. Odgovor? Auto je garažiran. Naravno, nije pod staklenim zvonom, ali ako provede dnevno 1-2 sata na parkingu, nije isto kao i onaj koji se sunča ujutro od 7 navečer do 19.00 i tako i petkom i svetkom.

A naknadna kamuflaža po meni dolazi u obzir samo uz stručan rad, materijal i postupak, što ako se poštiva dođe skoro do neisplativosti, kad se uzme u obzir cijena, vijek trajanja i osvjetljenje koje pruža novi far.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.