Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2023., 13:10   #1
Treće oko

Da li ljudi imaju to "treće oko" i ako da, kako ga aktivirati?
Čemu točno ono služi?
Da li je to intuicija ili nešto takvo?

Volio bih što više znanja o tome skupit, pa ako netko zna nešto više bilo bi mi drago pročitati.
Da malo objasni taj pojam treće oko.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2023., 17:47   #2
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Da li ljudi imaju to "treće oko" i ako da, kako ga aktivirati?
Čemu točno ono služi?
Da li je to intuicija ili nešto takvo?

Volio bih što više znanja o tome skupit, pa ako netko zna nešto više bilo bi mi drago pročitati.
Da malo objasni taj pojam treće oko.
Za ovakva pitanja najbolje se obrati umjetnoj inteligenciji ChatGPT ako već sam nemaš volje googlati.
neki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2023., 09:37   #3
Koji odgovor, tako sam mogao i na google ići, ali sam želio čuti od ljudi koji znaju nešto više a ne samo na internetu čitati ono što može biti laž.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2023., 14:07   #4
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Koji odgovor, tako sam mogao i na google ići, ali sam želio čuti od ljudi koji znaju nešto više a ne samo na internetu čitati ono što može biti laž.
A ovo nije citanje na internetu?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 07:43   #5
Pa da, ali od ljudi koji imaju nekog iskustva, vjerujem, a na internetu članke može pisati svaka budala.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 09:32   #6
A postove na forumu ne moze?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2023., 09:19   #7
Može, da.
To je ne upitno, ali ipak ovdje je više za vjerovati. Barem mislim.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2023., 14:38   #8
Ako otvoris trece oko, trebaju li ti naocale sa tri stakla ako si slabovidan?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2023., 20:26   #9
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Da li ljudi imaju to "treće oko" i ako da, kako ga aktivirati?
Čemu točno ono služi?
Da li je to intuicija ili nešto takvo?

Volio bih što više znanja o tome skupit, pa ako netko zna nešto više bilo bi mi drago pročitati.
Da malo objasni taj pojam treće oko.
Otvaranje trećeg oka ti razbija iluziju svijeta u kojem živimo. Otvaraš ga razno raznim tehnikama, ali najprije ćeš ga otvoriti ako probaš neke psihodelične "droge". Najbolje za otvaranje su gljive, DMT otvara, ali brzo zaboravljaš. Na gljivama će ti razbiti iluziju ovog svijeta, postavljaš pitanja - odgovori dolaze u slikama i simbolici. Kasnije kada gljive puste, tjednima nakon toga ti ćeš vidjeti kroz sve laži na vijestima s kojima nas zatvaraju, ali polako ćeš i to zaboravljat.

I dalje ćeš se sjećat iluzije u kojoj živimo, i znat ćeš da su ti otključane neke stvari, ali nećeš moći riječima objasniti ljudima. Kako ćeš sve više uzimati neke od psihodeličnih supstanci, tako ćeš postati sve više svjesniji iluzije ovog svijeta i kada si u "normalnom" stanju iako se i dalje dosta toga zaboravi. Jako zanimljivo uglavnom, ali prvo se pitaj jesi li spreman jer nije baš lagano prihvatiti da je sve oko nas namješteno.
Crowich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2023., 07:08   #10
Quote:
Crowich kaže: Pogledaj post
Otvaranje trećeg oka ti razbija iluziju svijeta u kojem živimo. Otvaraš ga razno raznim tehnikama, ali najprije ćeš ga otvoriti ako probaš neke psihodelične "droge". Najbolje za otvaranje su gljive, DMT otvara, ali brzo zaboravljaš. Na gljivama će ti razbiti iluziju ovog svijeta, postavljaš pitanja - odgovori dolaze u slikama i simbolici. Kasnije kada gljive puste, tjednima nakon toga ti ćeš vidjeti kroz sve laži na vijestima s kojima nas zatvaraju, ali polako ćeš i to zaboravljat.

I dalje ćeš se sjećat iluzije u kojoj živimo, i znat ćeš da su ti otključane neke stvari, ali nećeš moći riječima objasniti ljudima. Kako ćeš sve više uzimati neke od psihodeličnih supstanci, tako ćeš postati sve više svjesniji iluzije ovog svijeta i kada si u "normalnom" stanju iako se i dalje dosta toga zaboravi. Jako zanimljivo uglavnom, ali prvo se pitaj jesi li spreman jer nije baš lagano prihvatiti da je sve oko nas namješteno.
To se mislim da vidjeti i bez gljiva i takvih stvari.

Volio bi nekako da postoji neki način da ne moram koristiti te supstance. Ne bih volio postati drogeraš samo zarad otvaranja tog oka. Koje će trajati minimum vremena.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.