Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 19:53   #15981
Ma ja bi tim ljudima uvjetovala da upišu ili ustav ili pravnu jer se već unaprijed zna da je obiteljsko najpoželjniji seminar. Pa nek se ljute koliko žele
Barbie znaš možda koliko bude grupa na kaznenom po koliko ljudi? Je li to lakše dobit neg obiteljsko?
Ja sam dobila obiteljsko, no zanima me koliko predmeta trebam položit za kazneno. 2 ili sva 3?

Što se tiče ovoga koliko je ljudi s uvjetom ja sam sve dosad bila u uvjerenju da smo mi neka super generacija jer gotovo svi s kojima se ja družim imaju prosjek daleko iznad 4.2.
Ali, to je valjda zato jer sam imala seminare iz oppd i rima gdje budu oni bolji pa sam samo takve ljude i upoznala...
livia5 is offline  
Old 22.10.2010., 20:19   #15982
Lakše je bilo dobiti nego obiteljsko. ja sam dobila to, a dala sam samo u 3. semestru eng, pravnu i ustav, a obiteljsko tek u 4. mj (dakle kad su se upisivali seminari nisam imala sve predmete položene). Prosejka se sad ne sjećam točno, al negdje 3,7. Moja frendica je dobila sa predmetom manje i prosjekom 3,2. Ja sam bila kod Cvitanovića (tamo dobivaš po slovu prezimena seminar) i bilo nas je zaista puno. Nisam brojala, ali mi se činilo da više nego na ostalim seminarima jer smo imali seminar u dvorani IV u Gundulićevoj (tamo gdje je eng) i bila je skoro puna 1. put kad su svi došli.

Slažem se s tobom. Nas je sad na 4. jaaako malo, a ja sama znam 20 ljudi koji imaju uvjet za 4. i po tome bih rekla da nas ima puno, a nema uopće

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 22.10.2010. at 20:29.
Fashion Barbie is online now  
Old 23.10.2010., 14:35   #15983
Tema zaključana zbog velikog broja postova, nova ovdje.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.