Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2015., 15:11   #4641
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ja imam problem sto mi se na naslovnici pojavljuju objave koje su neki prijatelji lajkali. dakle, ja nisam lajkao stranicu, ali moj prijatelj jest, i onda on lajka na toj stranici slike i meni se to pojavljuje na naslovnici.
piše:


da li mogu to nekako maknuti s naslovnice? u redu je ako mi te objave se pojave tamo iznad chata, ono i tako tako nikad ne gledam, ali ne zelim da mi se to objavljuje po naslovnici.

zapravo mogu kliknuti "sakrij sve od korisnika ...", ali onda bih morao svaku stranicu posebno blokirati, a ja zelim sve odjednom, da mi to vise uopce ne dolazi.
Strpljivo čekam odgovor na ovaj upit jer me muči ista stvar ima petnaestak dana. Do tada sam uredno prima samo obavjesti o objavama prijatelja, a sada mi se prikazuje svaki njihov lajk bilo čije objave. Time mi je naslovnica bezveze zatrpana. Volija bi ka i prije pratit objave prijatelja ali ne i njihove lajkove.
Rješivo u postavkama?
bili2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 15:50   #4642
Quote:
technorocker1 kaže: Pogledaj post
Page da za firmu, profil ne. Na to sam mislio.
onda se kuzimo
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 18:21   #4643
Ne znam dali postavljam pitanje na pravo mjesto, al zanima me slijedeće. Naime, prije cca 3 tjedna obrisao sam bivšu s fejsa i nakon toga mi je dvaput poslala zahtjev i naravno nisam prihvatio pa je obrisala. E sad, pošto smo još u kontaktu jer moramo razmjenit neke stvari u porukama mi se počeo pojavljivat njen status kad je online, a to do sad nisam vidio. Probao sam si poslat i poruku s jednog fake accounta i za tog ne vidim zeleni kružić kad je online. Znači meni sad nije jasno zašto ja vidim njen status (samo kad je online) i dali ona može onda vidjet i moj? Profil mi je zaštićen tako da me ne može slijediti na fejsu pa ne znam na koju foru se sad to dešava?
flatron1718 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:06   #4644
Zna li netko kako se zaštiti slika profila odnosno da se ne može komentirati i lajkati? Hvala!
samo rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 08:38   #4645
Jednostavno stavis sliku da je vidis samo ti i saktijes je sa profila ili je jednostavno obrises, a ako je nezelis da je itko vidi jednostavno nemoj stavljati na internet.
3gmobile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 06:50   #4646
Zašto Facebook neće zapamtiti novu bilješku?

Imam upisanih 12 bilješki i snjima je bilo i je sve u redu. Hoću upisati novu neće ju zapamtiti već ju baca u draft i to bez sadržaja. Ima li netko odgovor za problem?
kontinuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 20:01   #4647
Danas sam uočio da mi se uopće ne pojavi obavijest kad dobijem poruku u inbox tj. ne prikaže mi se onaj cveni broj 1 ili 2, ovisno koliko sam poruka dobio. Ni na računalu ni na mobitelu u aplikaciji messanger. Imate li vi isti problem?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 01:43   #4648
Quote:
kontinuz kaže: Pogledaj post
Imam upisanih 12 bilješki i snjima je bilo i je sve u redu. Hoću upisati novu neće ju zapamtiti već ju baca u draft i to bez sadržaja. Ima li netko odgovor za problem?

Ne znam pomoći, ali moram prokomentirati da nisam znao da jos to postoji. Nisam vec duuugo vidio da je netko objavio bilješku. Cemu to uopce sluzi?

Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Danas sam uočio da mi se uopće ne pojavi obavijest kad dobijem poruku u inbox tj. ne prikaže mi se onaj cveni broj 1 ili 2, ovisno koliko sam poruka dobio. Ni na računalu ni na mobitelu u aplikaciji messanger. Imate li vi isti problem?

Također isto, ali samo na mobitelu dok sam na Messengeru. 0FB i desktop verzija radne normalno.. Mozda samo neki bug, otklonit će vjerojatno problem


Apple/iOS
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 11:45   #4649
fanpage

Jeli moguće na bilo koji način otkriti tko je vlasnik neke Fan Stranice(Stranica više nije aktivna,a trebam doći do vlasnika.)

99,99% sam siguran da to nije moguće,no vrijedi pokušati

Lp,
GospodinX
GospodinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 08:05   #4650
Ne. Osim da kontaktiras stranicu i pitas, ali ovako ne, to je hidden.
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 12:23   #4651
pomoć. na stranici u izborniku ispod about i info imam onaj dio s apps i vide mi se samo 3. mogu kak sredit da se vidi više njih?
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:08   #4652
Obrises cijelokupni FB profil. Naime, deaktioviras ga i nakon tog postupka ne smijes 2 tjedna se prijaviti da bi se uvazio postupak. Provjereno.
__________________
Facebook oglašavanje
Mario1020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:06   #4653
Imam problem sa profilnom slikom koja je danas nestala? lajkovi i kom. su ostali ali slike nema. I kada odem na album slika od profilnih, slika se prikaze tek kada kliknem na nju. Ima li tko kakve rijesenje za to?
Boom-Shaka-Laka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:08   #4654
instaliraj CCleaner, njime počisti temporary internet files i ostalo. Onda bi trebalo raditi
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 19:00   #4655
Član sam i admin zatvorene grupe, i zanima me da li se može postići da se objave u zatvorenoj grupi ne mogu sherati izvan grupe, npr. da bilo koji član grupe ne može sherati objave iz grupe da budu vidljive nečlanovima grupe, kao i da se ne mogu lijepiti objave na zidove nečlanova?
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 10:38   #4656
Facebook aplikacija za fotografije zabranjena u Evropi


Facebook aplikaciju za razmjenu fotografija – Moments, tek lansiranu u SAD, nemoguće je preuzeti u Evropi.

Naime, jedna od glavnih funkcija nije odobrena u Evropi. Moments služi za razmjenu fotografija sa prijateljima na potpuno privatan način.

Da bi identifikovao osobe prisutne na snimcima, Facebook je upotrijebio svoju tehnologiju za prepoznavanje likova. Ta tehnologija upravo predstavlja problem i sprečava Moments da se pojavi u Evropi.

Evropska komisija je 2012. zatražila od Facebooka da ukine prepoznavanje likova na svojoj društvenoj mreži, a do danas stav po tom pitanju nije promijenjen.

http://balkanbreakingnews.com/facebo...jena-u-evropi/
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 15:34   #4657
maloprije me izbacilo sa fejsa i trazi da se ulogiram. napravim to, i onda me trazi dokumente di se vidi ime i prezime. jel se kome to dogodilo?
kebabdzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 16:00   #4658
Mnogima dosad. Rješenje je napraviti kako kažu ili reći pa-pa facebooku.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 19:03   #4659
i kad im posaljes dokument, probal sam prvo samo sa slikom i datumom rodjenja, al vjerojatno nece proci...kolko im treba da se jave?
kebabdzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 17:01   #4660
evo i meni upravo zabranili upad pa traže dokument. JEBI SE FEJS. hoćem biti inkognito, ne zanimaju me ljudi..
na koji način otkriju da se ne radi o pravom imenu? netko prijavljuje ili?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.