Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2009., 12:13   #1
Kupujem CD changer

ispričavam se moderatorima ako postavljam temu na krivom mjestu al radi se o cd changeru za auto pa ...

Naime, tražim cd changer za lanciu Lybru, u serijali je to GRUNDIG MCD36, isti taj se navodno ugrađivo i u alfu 166, a za fiat bravo/brava/marea sam potpuno siguran da su imali taj changer. zvao sam autocommerce i kažu da se može naručit ali dođe 4000+ kn tako da mi se to ne isplati

pa ako ga neko prodaje ili ima ili bi ga mogao nabavit molio bih na pm

našao sam u oglasniku grundig mcd10 za sitne novce pa ako mi netko može samo objasnit razliku između ta dva model

GRUNDIG MCD 30


Zadnje uređivanje Brazil : 11.12.2009. at 16:39.
Karlo2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:24   #2
Ne zelim sad off-topicariti ili soliti pamet, ali da ti dam jedan prijedlog - najjednostavnije ti je kupiti novi radio za 400 pa na vise kuna i stavis si na jedan CD ili USB stotine pjesma
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:33   #3
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
Ne zelim sad off-topicariti ili soliti pamet, ali da ti dam jedan prijedlog - najjednostavnije ti je kupiti novi radio za 400 pa na vise kuna i stavis si na jedan CD ili USB stotine pjesma

ne znam kolko si upoznat sa Lanciom Lybrom, očito nisi jer inače bi znao da u taj auto nije moguće ugraditi radio jer sve ima u centralnoj jedinici - radio, navigaciju, telefon, putno računalo
Karlo2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:37   #4
Nisam to znao, samo sam prijedlog bacio. A je jadno napravljeno...
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:40   #5
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
Ne zelim sad off-topicariti ili soliti pamet, ali da ti dam jedan prijedlog - najjednostavnije ti je kupiti novi radio za 400 pa na vise kuna i stavis si na jedan CD ili USB stotine pjesma
Ti očito nikada nisi vidio unutrašnjost Lancie Lybre

Karlo, regaj se na www.lancia-klub.com pa pitaj. Znam da su ljudi radili neke kemije sa originalnin HU-om...

http://www.youtube.com/watch?v=Ps8vkEJ-ptU

I slične stvari. Mislim da je iskemijani MP3/USB na originalnom HU-u puno bolje riješenje od changera.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:55   #6
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže: Pogledaj post
Ti očito nikada nisi vidio unutrašnjost Lancie Lybre

Karlo, regaj se na www.lancia-klub.com pa pitaj. Znam da su ljudi radili neke kemije sa originalnin HU-om...

http://www.youtube.com/watch?v=Ps8vkEJ-ptU

I slične stvari. Mislim da je iskemijani MP3/USB na originalnom HU-u puno bolje riješenje od changera.

ovo mi je druga lybra, u prvoj sam si složio mp3 (rastavljanje kokpita pa provlačenje žica itd) jer isto nije imala changer, ali ona je imala puno manje opreme i onu jednostavniju centralnu jedinicu a sad sam uzeo lybru s najjačom opremom i ima navigaciju, telefon i iza u gepeku kod navigacije mjesto za changer sa provučenim kablovima tako da bi ga samo trebo spojit, a ovaj kokpit se jednostavno ne usudim rastavljat jer mi je poznanik reko da je odostraga jedinica drugačija (utori jel) tako da to stvarno nebi htio rastavljat

(zaista smiješno najjače oprema čak imam 8 zvučnika plus woofer serijski a nema changer - i nije izvađen jer na kablovima za changer su kapice kao zaštita)

al budem se na lancia-klub rego pa ću vidjet možda neko može nabavit HVALA INSPEKTORE
Karlo2105 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.