Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 21:54   #681
Koja je najbolja krema za stopala???
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 00:10   #682
Zadnja koju sam kupila, jako dobra Schollova - za hidratiziranje stopala (i njegu noktiju) - u dm-u.
Koristila sam dosad svašta: Niveu preko noći, nevenovu mast, povremeno (1-2 put tjedno) stavljam Afroditinu regenerativnu masku...
Imala sam jaaako zadebljale pete koje sam konačno uspjela srediti jedino rašpom (ali onom koja ima kao brusni papir, a ne metalni ribež...) - ništa drugo nije ni približno tako dobro (ni metalni ribež, ni kamen...)
Nisam sigurna kako je stav da stopala i pete treba pustiti na miru (a ne brusiti) dobar za osobe koje zbilja imaju problem sa zadebljanjima. Možda je istina da se zadebljaju još brže, ali ja to ne znam - jednostavno ih stalno održavam, i to osobe koje imaju takva stopala jednostavno moraju prihvatiti kao stalnu obavezu, ako žele lijepa stopala.
Najbolje bi bilo povremeno posjetiti pedikera. Profesionalci to ipak rade najbolje, a i rezultati su bolji i dugotrajniji.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 00:26   #683
Pogledat cu sutra tu kremu.
A gdje si kupila tu raspu i ima li neko ime,moze slika il bolji opis da je probam naci sutra
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 00:37   #684
Quote:
sheeva kaže: Pogledaj post
Odlično

Baš mi je drago da si zadovoljna i hvala na postu! Zaletit cu se i ja slijedeci tjedan onda, da me srede malo pa da onda odrzavam..

Kolko si platila to sve skupa? I u kojem salonu si bila (ak je u Zagrebu)

Hvala
E sorry, ja sam ti na jugu. nemam pojma gdje bi mogla u Zg.Ali svakako se raspitaj na forumu sa curama, gledaj da je dobar jer je bitno da sve bude sterilizirano i uredno,da još n epokupiš kakvu infekciju ili gljivice iako nevjerujem.Ipak danas dosta paze.
Mene je koštalo 180 kn, bez parafinske maske je oko 150. ali nju bi ti svakako preporučila. I svakako prije naručivanja pitaj jer ovdje ne rade baš puno sa parafinom noge, uglavnom rade maske za ruke.
Sretno
BOZI 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 16:54   #685
Arrow Sve o njezi stopala

Mislim da tema ne postoji

Bilo bi super kad bi na jednoj temi imali sve o njezi stopala,kako odkloniti mrtvu kozu,uljepsati nokte,odkloniti kozicu s nokitiju, koje kreme su najbolje, koje raspe su najbolje, koje maske za stopala su najbolje, kako naparaviti masku za stopala sam..i sl.

Pa konkretno mene zanima sve ovo?
Pa ako je neko strucan bilo bi fino da me prosvijetli


Ja jedino znam da je dobro pomijesati maslinovo ulje i kremu za stopala pa sto cesce nanositi
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 18:34   #686
super tema
ja ti neznam odgovore ali ih iscekujem ali ja to prilicno banalno... natapanje nogu u nekom kablicu vode pa onda piling (kupljeni) pa namazem noge s nekom masnom kremom (poslo ljeto imala onu s jelenjim necim ) obujem na to carapice i pustim par sati ili preko noci.... kozicu poguram tako da prvo namazem nekom kremom da se opusti (melem ako nemam bas onu za kozicu neku) i onda lakiranje... mrzim sta mi od tamnih lakova dugo ostane boja to sam vec i na temi o lakovima rekla ali ako neko ima rjesenje protiv vicite
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 19:53   #687
Cula sam da postoji neki lak za izbjeljivanje noktiju bas za taj problem.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 22:05   #688
koji? do tell...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 23:15   #689
mislim da Deborah ima taj lak za izbjeljivanje nokta ....al da se prodavalo za radit french...nisam 100% sigurna jel Deborah..budem pogledala u DM-u

odlična tema
i ja baš razmišljala o ovome...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 00:16   #690
Super da vam se svidja tema

Lilit nisam sigurna kako se zove lak i ciji je,procitala sam ovdje na kozmetici,al da me ubijes ne znam na kojoj temi
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 11:38   #691
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
...A gdje si kupila tu raspu i ima li neko ime,moze slika il bolji opis da je probam naci sutra
Koristim uglavnom Oriflamovu rašpu (ona mi je nekak naj...) Ali imala sam i onu iz dm-a, sasvim je OK! A vidjela sam ih i u nekim apotekama, nije ti to uopće problem nać...(Možda više volim Oriflameovu, čisto subjektivno, jer je ljepša ...i anatomski oblikovana)

Inače, rašpa ima dvije strane: s jedne je grublji (za početne, grublje radove ), a s druge nježniji "brusni papir" - za finalno zaglađivanje stopala.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 13:21   #692
najbolja za to mi se pokazala neka spravica iz dm-a kojom se guli skida koža nekim žiletom koji je zamjenjiv, a nije uopće skupa 20-ak kuna
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 13:58   #693
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
najbolja za to mi se pokazala neka spravica iz dm-a kojom se guli skida koža nekim žiletom koji je zamjenjiv, a nije uopće skupa 20-ak kuna
Imas li sliku?
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 15:35   #694
nažalost ne, al možeš je lako naći na odjelu s tim glupostima za stopala ima metalni taj s čim se struže i bijelu ručkudobrog li opisa i s njim ide metalna strugaljka.meni izgleda malo kao ono za navuć cipelu
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 15:55   #695
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
nažalost ne, al možeš je lako naći na odjelu s tim glupostima za stopala ima metalni taj s čim se struže i bijelu ručkudobrog li opisa i s njim ide metalna strugaljka.meni izgleda malo kao ono za navuć cipelu
Hehe haj hvala,budem pogledala
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 16:39   #696
ja si sama doma napravim kucnu pedikuru:
1. namakanje stopala u kupki (trenutačno voda i malo gela za tuširanje od vanilije i trešnje - fruttini)
2.struganje tvrde kože sa balea (ono kaj ima dvije strane jedna kao neka rašpica a druga metalna)
3.ponovno namakanje
4.skracivanje noktiju(samo papirnatom rašpicom)
5.guranje kožice ružinim štapicima
6.mazanje kremom (maslacem za tijelo fruttini-menta i limeta)
7.francuska manikura (essence lakovima)
i to bi bilo to otprilike pola sata za sve to, jednom tjedno, a svaki dan malo skraceni raspored-10 min
one7girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:23   #697
Quote:
one7girl kaže: Pogledaj post
ja si sama doma napravim kucnu pedikuru:
1. namakanje stopala u kupki (trenutačno voda i malo gela za tuširanje od vanilije i trešnje - fruttini)
2.struganje tvrde kože sa balea (ono kaj ima dvije strane jedna kao neka rašpica a druga metalna)
3.ponovno namakanje
4.skracivanje noktiju(samo papirnatom rašpicom)
5.guranje kožice ružinim štapicima
6.mazanje kremom (maslacem za tijelo fruttini-menta i limeta)
7.francuska manikura (essence lakovima)
i to bi bilo to otprilike pola sata za sve to, jednom tjedno, a svaki dan malo skraceni raspored-10 min
Kakav je taj maslac za tijelo,jel daje makocu kozi stopala i nakon upijanja??
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:33   #698
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
super tema
ja ti neznam odgovore ali ih iscekujem ali ja to prilicno banalno... natapanje nogu u nekom kablicu vode pa onda piling (kupljeni) pa namazem noge s nekom masnom kremom (poslo ljeto imala onu s jelenjim necim ) obujem na to carapice i pustim par sati ili preko noci.... kozicu poguram tako da prvo namazem nekom kremom da se opusti (melem ako nemam bas onu za kozicu neku) i onda lakiranje... mrzim sta mi od tamnih lakova dugo ostane boja to sam vec i na temi o lakovima rekla ali ako neko ima rjesenje protiv vicite
moraš staviti podlak/bazu
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:41   #699
Gledala sam danas menhetn ima neki lak kao bazu
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 20:19   #700
ja sam jučer također malo uređivala nogice...
1. umakala u toploj vodi u koju sam stavila malo omekšivača za rublje (jako omekša noge)
2. nakon pola sata umakanja napravila peeling s balea ananas peelingom
3. strugala onom rašpom prvo, pa onim malom čudom sa žiletom u sebi izrezala nabore od hodanja te na kraju cijelo stopalo strugala baleinom spužvom/kamenom za noge
4. Na kraju debelo namazala belainom kremom za noge s jelenjim lojem
nokte sam negdiprije pa ih jučer nisam, inače ih uredim avonovim setom za pedikuru, isto nakon umakanja u vodi,...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.