Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2008., 09:14   #81
Meni je dok sam bila mlađa bilo koma, čak sam mrzila seks. Bila sam kod više ginića i svi su rekli da je sve ok. Da, sve je ok, a ja nisam mogla uživati.
Sada mi je seks mrak i uživam u svakom trenutku jer mi je osoba koja mi to pruža mrak mrak i obožavam ga.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 12:54   #82
Quote:
malabaja kaže: Pogledaj post
Što ti je puklo? Hematom ti je naknadno narastao? Kako si to izliječila? Daj pliz malo podrobnije opiši.
Meni za sad nema ništa na pici, izgleda kao s izložbe.
zna ti ta koža puknut i onda bude krvavo izgleda ko podljev krvi taj hematom
ja sam stalno nešto krvarila al ne u početku nego poslje malo valjda sam bila i manje vlažna i nije bilo toliko strasti itd..
dali su mi vaginalete, neki alkohol s kojim bi očistila taj hematom i onda sprej mislim da je bio bivacin tako nešto
onda se nemoj brinut ako nema ništa al koristi ovlaživače da ti se ne bi nešto takvo desilo jer nije nimalo ugodno
meelitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 23:51   #83
Quote:
meelitaa kaže: Pogledaj post
zna ti ta koža puknut i onda bude krvavo izgleda ko podljev krvi taj hematom
ja sam stalno nešto krvarila al ne u početku nego poslje malo valjda sam bila i manje vlažna i nije bilo toliko strasti itd..
dali su mi vaginalete, neki alkohol s kojim bi očistila taj hematom i onda sprej mislim da je bio bivacin tako nešto
onda se nemoj brinut ako nema ništa al koristi ovlaživače da ti se ne bi nešto takvo desilo jer nije nimalo ugodno
Ne treba meni ovlaživač, u mene poplava čim me poljubi
malabaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 11:32   #84
hmm, i ja imam te simptome, bila pri ginekologinji jučer, rekla je da je sve u redu, da nema nikakvih vidljivih znakova... al boooli
laronela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 00:49   #85
Imam bol pri spolonom odnosu. Svaki put me boli kao da prvi put spavam s deckom. kad ulazi, uzasno me boli za polud, uvijek se mucimo i kad udje onda me boli tj. osjecam neku nelagodu kao da mi crijeva pritisce. Ginekologica mi je rekla da sam super, zdrava i elasticna i da je sve u mojoj glavi iako ja bas nisam sigurna. Inace imam bolne menstruacije i zabacenu maternicu. Moze li ona biti uzrok moje boli?
Tersa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 18:03   #86
bol i upala mjehura nakon seksa

Prije nisam imala problema s time, no otkako samo našla dečka u drugom gradu i odnosi nisu redoviti, pocela sam dobivati upale mjehura nakon odnosa. Ne samo to nego me žari iznutra "day after" i valjda je posrijedi vag upala. Pročitala sam da trebam piti vit C i ići na WC prije i poslije odnosa te sam i stavljala vaginalete s lactobacilom, no sa svim tim mi je samo simptomatologija laksa, sad opet crkavam preko vikenda pa ginic pa urinokultura itd. Je li netko od vas imao ovakva iskustva? Pliz help ne mogu svaki seks placati upalama mjehura grrr
adele is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 18:50   #87
@ adele
imala sam i ja davno s tim problema, nakon svakog sexa upala mjehura...to je nesto sta se zove 'cistitis medenog mjeseca', mozes uguglat to pa ti mozda izbaci sta korisno
al uglavnom, meni je pomoglo (i od tad neizostavan ritual) pomokrit se posli odnosa, obavezno, i ako si u mogucnosti i oprat se, ako nista vlaznim papirom...
jos ti mogu preporucit i koristenje lubrikanta, zna se to podrucje iziririrat pa pomogne nastanku infekcije, pogotovo ako je odnos dulji, grublji...
al prije svega izlicit postojecu upalu, ako postoji koja bakterija, istrijebit je...
naravno i uzimanje dosta tekucine pomaze...
ne brini, nista nije ne rijesivo, samo treba bit uporan i drzat se nekih mjera opreza
e, i jos, ne znam da li koristite kondome, al ako ne, njegova higijena isto igra ulogu...
__________________
Happiness is only real when shared...
Marcelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 18:53   #88
joj, meni slična stvar...mene isto nakon odnosa zna sve tako žariti, malo još iduće jutro, onda prođe...ali tako skoro svaki put...a sad dobila uz to i upalu mjehura...ponovno...a prije godinu dana to izliječila...no sada nije toliko jako kao prošle godine...trenutno pijem urosal lady, a sutra kod dr. da vidim što će reći....al ne znam zašto me uvijek sve tako peče nakon sexa, kada smo na zadnjim brisevima bili oboje zdravi...urinokultura isto...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 19:07   #89
mozda vam se sluznica iziritira, trenjem...mene isto zna peckat par sati posli, ali u danima kad nisam toliko vlazna, pa se iziritira...znaci ja prakticki uvik imam tih problema na pocetku i pri kraju ciklusa, kad sam najsuvlja...lubrikant pomogne, al ne skroz da me risi toga...
__________________
Happiness is only real when shared...
Marcelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 20:06   #90
svrbi me kokica:(

e zdravo.. ovak.. seksala sam se par puta s jednim dečkom (sa kondomom naravno) i jako me boljelo dok je ulazio u mene. onda smo išli laganini pa eto sve dobro ispadne na kraju. kontam da je problem što smo se žurili i nisam bila "pripremljena" jer prije me nikad nije boljelo. problem je u tome što mi se pojavilo crvenilo, užasno peckanje, svrrrrbež oko kokice, a i natekla mi je malo.. to traje već neka 2 tjedna al ne mogu se sjetiti jel se pojavilo prije seksa ili poslije?? prije toga smo se oralno malo pipkali i te sheme. nemam isjedka, osim onog normalog.. i nemam nikakvih ranica ni bradavica (hvala bogu..). frendica mi rekla da kupim Canestan, da ne treba recept, i da će to pomoć.. mislite li da je crvenilo, peckanje i svrbež od oralnog seksa ili zbog toga što nisam bila dovoljno "pripremljena" .. ili nešta drugo? i kako da ga se toga riješim?

pozdrav
novi sam član pa sorry ak ste već 100 puta pisali o ovome.. ne da mi se sve čitati..

Zadnje uređivanje sleater kinney : 24.11.2008. at 20:47.
sleater kinney is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 20:21   #91
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
...znam da sam dosta uska,...
Dečko ti je zbog toga zahvalan - al' raširit će se sve s vremenom -
 
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 21:26   #92
mala usna

ovo mi se sad prvi put dogodilo danas i malo sam u šoku.Sinoć kad sam krenula u odnos osjetila sam vrlo jaku bol pri pokušaju njegovog ulaska u mene i odmah smo stali.Odnose imam već dugo vremena tako da nisu nikakvi prvi problemi ali je ovo prvi put da sam takvu bol osjetila.Danas mi je samo jedna mala usna nabeknula i to se ne smiruje,a na dodir je lagano bolna.Također nemam nikakvog peckanja kod odlaska na wc.
Ako netko zna što bi moglo biti ili kakav savijet bila bih zahvalna,ovo mi je informativno jer otići ću sigurno kod ginekologice,ali ako netko može pomoć hvala unaprijed
anna20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 01:03   #93
mislim da bi mogla bit upaljena ona zlijezda(cini mi se da je bartollinijeva)
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 13:15   #94
Quote:
Marcelina kaže: Pogledaj post
@ adele
imala sam i ja davno s tim problema, nakon svakog sexa upala mjehura...to je nesto sta se zove 'cistitis medenog mjeseca', mozes uguglat to pa ti mozda izbaci sta korisno
al uglavnom, meni je pomoglo (i od tad neizostavan ritual) pomokrit se posli odnosa, obavezno, i ako si u mogucnosti i oprat se, ako nista vlaznim papirom...
jos ti mogu preporucit i koristenje lubrikanta, zna se to podrucje iziririrat pa pomogne nastanku infekcije, pogotovo ako je odnos dulji, grublji...
al prije svega izlicit postojecu upalu, ako postoji koja bakterija, istrijebit je...
naravno i uzimanje dosta tekucine pomaze...
ne brini, nista nije ne rijesivo, samo treba bit uporan i drzat se nekih mjera opreza
e, i jos, ne znam da li koristite kondome, al ako ne, njegova higijena isto igra ulogu...
Hvala Marcelina, nisam se logirala neko vrijeme koliko me boljelo... na kraju imam bakteriju u urinu i gljivice vaginalno (koliko se toga izrodi za jednu noc!!!) Da, naravno da sam koristili kondome. Jedina stvar koju nisam probala su ti lubrikanti. Thnx! Mozda smo malo previse zurili kako se dugo nismo vidjeli
adele is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 15:18   #95
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Molim samo ozbiljne odgovore.
Imam problem kod seksa,uvijek me nakon odnosa boli na ulazu, boli i međica i sve je uokolo otečeno...Nakon par dana se smiri, padne sex i sve ponovno.
Kako da riješim problem, znam da sam dosta uska, greška prirode...Da probam lubrikant?
joj da. sve ste dosta uske... pa sad se morate pohvaliti na forumu pred čitavom hrvackom nacijom
"USKA SAM - šanse da dobijem kurca s forum.hr su mi 90%, wow!"

isuse. da samo znate kako odvratno to zvuči kad se forsate s tim "uska sam"
koga boli briga kako vam pička izgleda... eto slikajte ju pa stavite na trosjed.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.11.2008., 18:45   #96
hej curke, imam pitanje.. baš sam sad došla od dečka, malo smo bili aktivni hehe. i dok je on bio u meni pa izlazio i ulazio, mene je užasno počeo boljet lijevi jajnik, al samo lijevi i to jaako a ne znam zašt.. nisam se dalje opće mogla opustit, ne kužim zašt me bolilo.. nikad prije me nije.. ??
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 13:12   #97
e, ekipa! iman jedno pitanjce,naime jučer smo se ja i dragi pohvatali malo žešće nego inače ( moram napomenuti da se nismo vidjeli 3 tjedna) sve je bilo divno, krasno, međutim, pri kraju mi je odnos postao maaaaalo neugodan, ništa strašno. e onda nakon pola sata skužim da mi je nekako nelagodno dolje i pogledan a male usne nabubrile i jako crvene... inače san imala problema sa gljivama, ali neman niti iscjedak,niti me svrbi... otuširala san se sa intimom i namazala pavlovljevu kremu i danas nema crvenila, a oteklina je splasla .
poanta je u tome da sam inače paničar i hipohondar, a trenutno san u potrazi za ginekologom jer sam se preselila. Šta da radim da trčim u prvog privatnog ginekologa da me pogleda ili?
__________________
Dajemo savjete, ali ne pruzamo dobar primjer
desifriraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 13:29   #98
pa ako se danas sve vratilo u normalu i nisi vise natecena i crvena, mozda nema potrebe za ginekologom. mozda ste samo bili malo zesci i nakon duzeg vremena bez odnosa si se iziritirala. vidi kako ce ti biti za vrijeme sljedeceg sexa, pa ako ti se ponovi odi ginekologu.
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:12   #99
Bol prilikom seksualnih odnosa

bok... nisam znala di bi s mojim pitanjem, pa sam zato otovrila novu temu... ja imam jedan problem... vec dugo sam spolno aktivna , al u zadnjih par mjeseci mene uzasno boli prilikom seksai to na "ulazu", ako me razmijete.... kod ginekologa laniram ici, ali trenutno ne mogu jer imam puno obveza... pa me zanima jel bi mi iko mogao reci o cem se radi, ako zna naravno... i trebam napomenut da pijem tablete i da sam nedavno imala neku vrstu gljivica... ima li mozda veze s time? hvala unaprijed...
kokolo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:20   #100
Mijenjaj jebača, vidiš dati je taj peksin neki!
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.