Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 15:30   #81
na Plitvicama sam bila već milion puta pa sam poželjela promjenu, nešto ludo zabavno, a još neotkriveno (klasa optimist ).
Ali svejedno, hvala na savjetu nukac
zagrijavanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 15:31   #82
inače, naravno da danas nisam nigdje otišla (nepredviđene komplikacije ), al, nada umire zadnja, pa možda za vikend....
zagrijavanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:07   #83
A jesi bila na Bledu? Oko 3 sata voznje iz ZG....

Ili Trakoscan. Ili selo roda Cigic u Lonjskom polju...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:20   #84
Trakošćan je odličan, nedavno sam se čak vozila pedalinama po onom njihovom jezeru i iznenadila se kad sam otkrila da i nije tako malo kako izgleda. A i ribe sam rastjerivala
Na Bledu još nisam bila, al vjerukem da je tamo super, samo mi se nekako čini previše putovanja za jednodnevni izlet, pa bih Bled čuvala kad uspijem spojiti bar par dana slobodno.
A što se tiče Lonjskog polja, idem sad malo švrljat po internetu da se malo pobliže informiram o istom. Samo se nadam da ne vrvi komarcima (znam da sam komplicirana )
zagrijavanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 21:39   #85
Quote:
zagrijavanje kaže: Pogledaj post
Trakošćan je odličan, nedavno sam se čak vozila pedalinama po onom njihovom jezeru i iznenadila se kad sam otkrila da i nije tako malo kako izgleda. A i ribe sam rastjerivala
Na Bledu još nisam bila, al vjerukem da je tamo super, samo mi se nekako čini previše putovanja za jednodnevni izlet, pa bih Bled čuvala kad uspijem spojiti bar par dana slobodno.
A što se tiče Lonjskog polja, idem sad malo švrljat po internetu da se malo pobliže informiram o istom. Samo se nadam da ne vrvi komarcima (znam da sam komplicirana )

Otočec ob Krki - Slovenija, sat vremena vožnje, prekrasno, labudi, ribice, konji itd

Kamačnik (Vrbovsko) - isto super-http://www.tz-vrbovsko.hr/prirodne-znamenitosti.htm

Vražji prolaz i Zeleni Vir (Skrad) - nešto fenomenalno, nešto tipa Vintgar u Sloveniji - kanjon a iznad mostići i hodaš preko kanjona, na kraju spilja ali ako želiš ići po njoj moraš se opremiti svijetiljkama, a ima i oooogroman slap, dođeš tik ispod njega-http://www.gorskikotar.hr/prirodne-ljepote.htm

Izvor rijeke Kupe - fenomenalno-http://www.gorskikotar.com/izlet.htm

Lokve - netko spomenuo, ima tamo i park Golubinjak sa svojim zanimljivostima, naravno špilja Lokvarka i samo jezero Lokve

ove stranice što priljepih sadržavaju još svašta nešto, pa nadam se da ćeš nešto pronaći, ja sam fakat dosta bila baš na tim par dana izletima i ovo su mi najdraži
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:28   #86
Risnjak!!! Izvor Kupe (kako je netko već predložio)! Tamo smo bili na posljednjem izletu.
Postojna?
Kontinentalna Istra?

Zagreb ima doista rijetku poziciju da mu je sve blizu...
SunceZarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 00:07   #87
hvala na prijedlozima...
zvuče više nego interesantno, pa ću ih svakako osobno provjeriti... i naravno javiti kako je bilo
ako netko ima još ideja, samo naprijed...
zagrijavanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 00:28   #88
Ko hoće na jednodnevni u Lonjsko polje nek mi se javi na pm,50 km autocestom od Zagreba,siđe se u Popovači ili prema Sisku od Zagreba običnom obnovljenom cestom,nema trenutno komaraca
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 08:04   #89
Stvarno je šteta da vlada kolektivno sljepilo na ovom forumu jer bi u suprotnom više ljudi primjetilo temu 'Korisni linkovi' koja bode u oči.
Onda bi netko tamo lakše našao informacije o vikend destinacijama, smještaju u Hr, informacije o utičnicama, vizama itd, uglavnom odgovore na mnoga pitanja koja se konstantno ponavljaju.

Ali valjda je lakše danima iščekivati pravi odgovor nego samo kliknuti na temu označenu VELIKIM SLOVIMA (a koja ima relativno malo čitanja)...

Daleko od toga da mi smeta, ali eto, žalosno da većina ne zna koristiti sve mogućnosti ovog foruma.
Glavno da se mi družimo, nu
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:29   #90
Eko selo https://www.forum.hr/showpost.php?p=7614478&postcount=2
Tamo je uistinu prekrasno-priroda, životinje, ima i restoran sa ok klopom.

Zadnje uređivanje aaston : 06.06.2007. at 11:07.
saky1504 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.06.2007., 18:12   #91
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Stvarno je šteta da vlada kolektivno sljepilo na ovom forumu jer bi u suprotnom više ljudi primjetilo temu 'Korisni linkovi' koja bode u oči.
Onda bi netko tamo lakše našao informacije o vikend destinacijama, smještaju u Hr, informacije o utičnicama, vizama itd, uglavnom odgovore na mnoga pitanja koja se konstantno ponavljaju.

Ali valjda je lakše danima iščekivati pravi odgovor nego samo kliknuti na temu označenu VELIKIM SLOVIMA (a koja ima relativno malo čitanja)...

Daleko od toga da mi smeta, ali eto, žalosno da većina ne zna koristiti sve mogućnosti ovog foruma.
Glavno da se mi družimo, nu
stvarno nisam neki ekspert....pomagaj!...di su ti korisni linkovi?
__________________
MiSviDoma
bamboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 21:38   #92
Klek, za one koji vole planinarit
svake godine ide iz Zagreba Karlek. vlak koji kosta nekaj sitno.
Mogu se skombinirati i Bijele stijene za one naprednije planinare.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:43   #93
Quote:
bamboo kaže: Pogledaj post
stvarno nisam neki ekspert....pomagaj!...di su ti korisni linkovi?
Ovdje, 5. po redu gledajući od gore prema dole

Vrijeme da se mijenja dioptrija na očalama?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:07   #94
fakat sam ćorava, uvijek preskačem te top teme kao nešto dosadno i stalnoponavljajuće, a baš mi to treba - linkovi za izletišta i seoski turizam ....
fala lepe!
__________________
MiSviDoma
bamboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 16:13   #95
podcetrtek, atomske toplice slovenija, puno sadrzaja
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 16:26   #96
Neko je prije mene već spomenuo Ravnu Goru. Malo planinarenja, klopa u planinarskom domu i let paragliderom dole ( uz predhodni dogovor). Odlična kombinacija!
nyla is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 12:30   #97
izletište Jurko nadomak Karlovca
jučer tamo feštali rođendan i super je - za one koji nisu prezahtjevni, a treba im divljine u blizini
http://www.izletiste-jurko.com/
__________________
MiSviDoma
bamboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 01:22   #98
kamp na mrežnici, duga resa-belavići samo nakon karlovca piči starom cestom prema dugoj resi i table te vode prema kampu SLAPIĆ..cca 15km od karlovca
jako lijepo za uzivanje i kupanje
anči manči is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 11:55   #99
Ak ideš iz Zagreba za jednodnevni izlet meni nema boljeg od Karlovca i okolice (kamp Slapić je super ali još bolje se malo potrudit i nać neki izoliraniji dio Mrežnice), Gorskog Kotara ili Kleka za planinare.

Mogu ja i konkretnije - u subotu idemo rano ujutro na Mrežnicu, uživanje cijeli dan, a navečer u Karlovcu na Kupi Ivanjski krijesovi, veliki vatromet i koncert Elementala na otvorenom. A sve besplatno, kaj ćeš bolje

I poslije svega autocestom si za pol sata doma
Skejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 16:48   #100
Ja ode u sub. u taj kamp Slapić, bas me zanima kako je
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.