Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2008., 19:33   #161
Quote:
ducati13 kaže: Pogledaj post
hej a dajte mi recite dali je ograniceno na pristup samo hr ip-ovima ili se moze pristupiti i iz inozemstva?
ja zivim u inostranstvu i nemam nikakvih problema sa gledanjem
i zato mislim da ne bi ni ti trebao da imas
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 21:57   #162
evo sto sam dobio od naseg iptv provajdera

Poštovani,

SaaN.tv je komercijalna usluga koja će biti dostupna hrvatskim građanima kroz koji dan. Za vrijeme trajanja testnog razdoblja nam je najvažnije da dobijemo što više feedback-ova od korisnika, tako da nam je u interesu da što više koristite SaaN.tv uslugu. Bili bi Vam zahvalni ako bi nam i dalje javljali svoja iskustva, mišljenja, primjedbe, prijedloge... u svezi SaaN.tv usluge.
Cijene, uvijeti korištenja i upute za SaaN.tv će biti dostupni na stranici www.saan.tv zajedno sa komerciajlnim početkom rada SaaN.tv usluge.
Za sada su na raspolaganju četiri hrvatska nacionalna programa, dok ne dobijemo informacije od korisnika koje programe bi htjeli gledati. Imamo riješena prava i za druge programe (npr. SLO1, SLO 2, RTS1, RTS2, ORF, RAI, BHT, KIKA, SUPER RTL ...) , koje ćemo ponuditi kada (i ako) bude zanimanja sa korisničke strane. Za sada nema nekog većeg interesa.
Četiri hrvatska nacinalna programa će biti prenošena u cijelosti.

Pozdrav,
SaaN.tv team
ducati13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 14:26   #163
Iz pročitanog (nabrzaka) - znači samo im trebam poslati mail - i dobijem username i pass?

Njih u biti zanima feedback nakon toga - znači svi su dobrodošli? Nema nikakvih uvjeta?
__________________
Do you respect wood?
mike1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 15:43   #164
Smile

Haj'mo sad svi saljite e-mails SaanTv Team-u trazimo da ukljuce jos programa.Ja osobno sam za to da nam daju bosankske i srbijanske programe kao i sve njemacke.
Jeste li vi decki skuzili kako manipulirati ovaj player,stvarno je cool.Kliknes datum na kalendaru i onda pomjeras misa po onom timeline zelenom bar-u na dnu i gledas program koji je emitiran ranije, znaci sve se automatski snima i mozes gledati program unazad nekoliko dana.Kasnije ce, kazu, postaviti i nazive progama (tabs na timeline bar-u) tako da odmah vidis sto zelis gledati.
Vrlo sofisticirano.Za sad preporucam da otvorite stranicu TV Profil http://tv.mediaking.hr/ u drugom tab-u IE browser-u i imate lijep pregled programa mnogih domacih televizija.
Life is good
shalabajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 15:54   #165
Full screen

Sto se tice full screen-a potrebno je kad krene program kliknuti na video bilo gdje i to SAMO JEDNOM, znaci jedan klik.
shalabajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 11:09   #166
Quote:
Mali Mrav kaže: Pogledaj post
ja zivim u inostranstvu i nemam nikakvih problema sa gledanjem
i zato mislim da ne bi ni ti trebao da imas
Hebiga, ili imaš brzu vezu, ili Sanader još nije skužio što je Internet TV!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 19:39   #167
Oprostite ako je malo bezobrazno,ali ima li koja dobra duša koja bi pozajmila username i password,može i preko privatne poruke,dok mi iz mediasaan-a ne pošalju moju! bitno mi je samo zbog utakmica ovaj vikend! hvala vam puno unaprijed!!!
dod007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 20:25   #168
Smile i meni treba

Ako ima koja dobra dusa da podijeli svoju lozinku i pass za media saan jako bih bio zahvalan , moze na pm ako nije problem molim Vaasss, saljem im vec par dana mailove pa nikako da dobijem
darijan2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 20:11   #169
email adresa

mene pa zanima na koju adresu je potrebno poslati onaj mail da dobiješ user name i password?
blog1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 18:40   #170
HRT plus preko STREAM programa

Da li netko zna kako se moze pratiti konstantno HRT plus preko Stream programa, sopcast, TV ants ili nekih drugih..
Hvala
keta23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 23:12   #171
Odličan link za internet tv, netreba nikakva sranja instalirati. Samo treba media player ili real player.

Dali zna netko linkove gdje se može uživo gledati plaže, trgove, životinje i slično?

Ima ovdje nešta, http://www.earthcam.com/
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 23:18   #172
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Dali zna netko linkove gdje se može uživo gledati plaže, trgove, životinje i slično?
Ja koristim ovo - 'Super Internet TV Gold'.
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 08:59   #173
SaaN.tv

Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Odličan link za internet tv, netreba nikakva sranja instalirati. Samo treba media player ili real player.

Dali zna netko linkove gdje se može uživo gledati plaže, trgove, životinje i slično?

Ima ovdje nešta, http://www.earthcam.com/
Taj link prijatelju za internet tv je bez veze tu su sve neki ljevi programi koji ili rade ili nerade.SaaN.tv je real deal, kao i mediacitybeograd.com, skinuti Net TV Plus Player platiti oko70 eura za 3 mjeseca i to je premium programming, a ne te stranice koje su gratis i u kojim svaki tv kanal koji je malo bolji, ustvari i neradi.
Tko zeli njemacke programe tu je igocolo.com za 20 eura mjesecno.
Nema dzabe ni kod stare babe.
shalabajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 01:41   #174
Internet Tv

Dakle zanima me kako mogu gledati eurosport prekointerneta (live). Pronašao sam neku stranicu ali stalno govori na ruskom a ja tražim program na engleskom. Može pomoć od onih koji znaju ?

Hvala
latissimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 23:56   #175
internet televizija

zanima me dali bi mogla gledati hrvatsku televiziju preko interneta?!

sad trenutno zivim u engleskoj a ponekad se zazelim hrt-a!

i nemojte mi odg kao sta ce ti hrt kad imas engleske programe-e pa na tih 800 programa nema nista za gledat bas kao i na nasa 4!
__________________
Under the mottled shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin' on table-tops,turning cartwheels,kickin' up her heels at the Carnival ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
matea05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 08:15   #176
Matea05
Dear, pa pogledaj malo oko sebe procitaj postove koji su postavljeni ranije ovdje na "internet televizija" pa ces vidjeti kako se moze gledati HR tv i to jos uvijek gratis.Javi se deckima na SaaN.tv mozda ti jos uvijek daju user name i password i upute kako da gledas htr 1 i 2 rtl nova tv.
Ili vidi ovo www.nettvplus.rs
shalabajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 19:25   #177
Evo, ja sam zatražio i dobio user i pass. Ali imam problem, a to je da mi neće pokreenut. U mozzili uđe ali nema niti slike ni zvuka, a sa IE neće otvorit uopće za login. Jel zna netko di je problem ili??
kiky94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 22:04   #178
error

e ovako ljudi...ja nemogu gledat...gledam minutu i pojavi mi se [email protected]......i to mi se vrti po ekranu...sto da napravim???.....HITNOOO!!!!!!!!
ivan-hull is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 19:01   #179
postoji li kakav nacin da se bh kanali gledaju poput ovoga nacina. media je najavljiva da ce pustiti ostale kanale, za sada nista
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 23:02   #180
www.nettvplus.rs

Klasican otovreni IPTV, vrlo skupo za nase prilike i radit ce dok ga neko ne prijavi ;-))
Probao, slika vrlo lose rezolucije uz to ovisi na kojem si provideru prikljucen kako kod nas tako i vani. Narocito sam cuo u Americi da se zale na net providere
Senco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.