Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2006., 00:23   #21
jebote meni bi trebao osobni trener, stilist, krojacica i erotski maser da bih se pocela osjecati seksi...e da, i jebac
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:24   #22
Prvo...mislim da je sminka sasvim ok. Ako stavljam crnu sjenu, ne stavljam crveni ili neki tamni ruz, koji ako stavim onda ne stavim sjenu nego samo tus, pa mislim da u sminkanju ipak ne pretjerujem.
Natch, bar se trudis...
A cuj hodati u toplesu...
p.s. Centvrion - znala sam vec
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:24   #23
svima nama bi to trebalo, al trebamo se nosit s tim kakvi smo
__________________
INPUT - OUTPUT lijevo uho input, desno output

Ovaj forum se vuče kao mačja crkotina. Vratite nam lovu!
CENTVRION is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:24   #24
A da probas nositi odjecu koja naglasava zenske obline? Pri tome ne mislim na suknje nego na sasvim obicne hlace ili traperice...al malo izazovnijeg kroja! Kazes da imas malu guzu...pa ima raznih krojeva koji bi mogli i to malo sto imas, idealno istaknuti!
A buduci da imas lijepe grudi, sto drugo preostaje osim lijepih majica sa dekolteom....ne prevelikim, sasvim decentnim v-izrezom!

Korzet i halteri su super ideja, al ipak je to nes za spavacu sobu, a ovo je nes sto mozes koristiti vanka!

Pocni sa malenim petama (sto se cipela tice), ima jako zenstvenih modela...samo nadji nesto u cemu ces se ti osjecati udobno i sto ces zeljeti nositi!

I probaj nositi malo vise "girlie style" nakit! Sto ja znam, recimo na crnu kombinaciju, nabaci neku super crvenu ogrlicu, crveni lak za nokte!

Danasnja moda se ionako uvelike sastoji od punk - elegantnih kombinacija, moze se o tome....puno


Eto, nadam se da sam i ja malo pomogla
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:25   #25
Quote:
CENTVRION kaže:
Lilitu, sad bez zezancije. angažiraj neku pametnu frendicu koja se fino oblači da ti pomogne. odite u grad i šećite po dućanima. isprobavaj stvari, kombiniraj, ne srami se, budi "hrabra". nama je teško tu reć što je dobro, a što ne. ne poznamo te, neznamo te niti iznutra, niti izvana. ne možemo ti dati prave odgovore. moraćeš ih naći sama.
p.s. znam još nešto iz vlastitog iskustva. ne čini odijelo čovjeka, već čovjek čini odijelo.

Mislim da si potpuno u pravu I koliko god sam sama sebe ubjedjivala da je to ono sto mi treba, mislim da ono sto mi je vise trebalo su savjeti i misljenje drugih. So tnx
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:26   #26
Ošišaj onak na kratko dio glave iznad uha, i onda preko toga kosa. To je geeenijalno. I darkerski. I ako ti je faca slatka nemoš' fulat.
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:26   #27
Quote:
svadjalica kaže:
A buduci da imas lijepe grudi, sto drugo preostaje osim lijepih majica sa dekolteom....ne prevelikim, sasvim decentnim v-izrezom!

I probaj nositi malo vise "girlie style" nakit! Sto ja znam, recimo na crnu kombinaciju, nabaci neku super crvenu ogrlicu, crveni lak za nokte!
ovo su ti dobri savjeti
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:26   #28
Pa nije ženstvenost u haljinicama Ne možeš ju stvoriti ni iz čega..

Ako si neženstvena problem ti nije u garderobi.., a tvoj problem mislim da niti nije neženstvenost, nego jedino to što je tvoj dečko poželio da promjeniš garderobu A nemoj se, MOLIM TE, oblačiti prema tuđim nahođenjima!! Tako ćeš se samo još više udaljiti od svoje prirodne ženstvenosti

Ako ti je dosadilo biti darkerica, onda sama vidi što te sada 'zabavlja'
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:27   #29
Hmmm... nisam se baš previše motao oko darkerica jer stalno furaju neku šprehu za sebe i nisu baš društvene, ali naravno da je i uz taj look moguće bit sexy Ja bih predložio da ne budeš previše bijela (ne farbat lice korektorom ) jer se mora vidjet da ti topla krv teče ispod te tvoje kože , onda možda usne crveno namazat lagano al ne prejako, crno oko očiju ali fakat ne predebelo nego onak lijepo naglasit trepavice samo, e da a i ponašanje je bitno, budi vesela komunikativna puna života itd kao protuteža darkerskom izgledu Kosa i obleka po darkerskom izboru al ne precrno sve, malo treba tu crvenog, nečeg življeg i tak, jer ne volim kad je onak sve pre crno, to samo klinke od 16 furaju... Dalje se nemrem sjetit kaj bi...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:27   #30
ma nema veze, samo ti pitaj. dobićeš odgovore. ak smo ozbiljni taj dan.
__________________
INPUT - OUTPUT lijevo uho input, desno output

Ovaj forum se vuče kao mačja crkotina. Vratite nam lovu!
CENTVRION is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:27   #31
Svadjalice, jako si pomogla.
Ljubim sve
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:30   #32
__________________
INPUT - OUTPUT lijevo uho input, desno output

Ovaj forum se vuče kao mačja crkotina. Vratite nam lovu!
CENTVRION is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:30   #33
a ko ce pomoci nama ostalima?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:32   #34
neki drugi forum

samo pitaj, Načka. taman smo se skupili
__________________
INPUT - OUTPUT lijevo uho input, desno output

Ovaj forum se vuče kao mačja crkotina. Vratite nam lovu!
CENTVRION is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:32   #35
Jao, ljudi pa kako vi mene zamisljate?! heheh, ocito darkerice koje vi vidjate su way too down.
Vec sam naglasila da sam prestala biti "takva" darkerica, da se taj moj stil oblacenja tekoreci "ublazio" u zadnju godinu dvije, da jos uvijek volim crno, ali to ne znaci da lice farbam bijelim korektorom, ne radim to, rumena sam dovoljno (koliko sam zdrava), sva ta stvar oko darkerske "tmurnosti" nije moja stvar, jer sam sam veseljak po prirodi.
I ne, Patagonija, nisam ni rekla da je zenstvenost u haljinicama. Unutrasnju svakako znam da imam, meni treba look.
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:33   #36
crno je super ženstveno
__________________
INPUT - OUTPUT lijevo uho input, desno output

Ovaj forum se vuče kao mačja crkotina. Vratite nam lovu!
CENTVRION is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:33   #37
Quote:
Lilitu kaže:
ne znaci da lice farbam bijelim korektorom
Oli netko to radi ? Zašto pobogu ?
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:34   #38
Quote:
Lilitu kaže:
... meni treba look.
I meni (ode mi danas zadnji u gulaš).
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:35   #39
Quote:
Lilitu kaže:
meni treba look.
e to se trazi
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:35   #40
..evo kao bivša darkerica predložila bi ti samostojeće svakako (kao što su ti već rekli), crne čizme, ne moraju biti na petu ali neka budu do koljena. i hlače i duge suknje i mini- sve će ti dobro stajati uz njih.. blagi push up grudnjak (dakle ne previše "pojastučen"). ako vučeš linerom crte oko očiju, na gornjim kapcima prema sljepoočnicama bi trebala biti deblja (šira), a ispod oka tanja .. no sve ovo što sam nabrojala zapravo uopće nije važno ako si svoja i ako zračiš
elala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.