Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2006., 16:37   #81
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Imas PM.
Hvala Mrkva
good_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 23:16   #82
refresh

mrzite li fazu izrastanja? kosa do ramena i kao da ne prelazi preko... prije s celave na kosu do ramena nego da se to sa "do ramena" pomakne na "duga kosa"
i nervira li vas kad frizerki kazete "hocu frizuru za koju samo osusim kosu bez pomagala" a onda vas ona osisha tako da je ljepo samo ako je ispeglano?
grrrr!
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 09:46   #83
E ta "situacija" i mene ljuti
Narasla mi kosa do ramena , i sad koma . Vrhovi mi strse na sve strane kaj god da stavim na njih i kad su frisko osisani...
I isto mi je frzura "koja se samo osusi" dobra kad je ispeglana?
I kaj cemo sad?
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 11:04   #84
Pa nađite si frizerku koja kuži što želite...
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 11:30   #85
aha. i to u rijeci
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 12:06   #86
Quote:
manc kaže:
E ta "situacija" i mene ljuti
Narasla mi kosa do ramena , i sad koma . Vrhovi mi strse na sve strane kaj god da stavim na njih i kad su frisko osisani...
I isto mi je frzura "koja se samo osusi" dobra kad je ispeglana?
I kaj cemo sad?
je, je bas tako a sta je najbolje (gore) u svim casopisima, na netu itd slike frizura koje nadjes su isto "izasle iz salona" a ne home made ah...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 12:12   #87
Quote:
hana kaže:
je, je bas tako a sta je najbolje (gore) u svim casopisima, na netu itd slike frizura koje nadjes su isto "izasle iz salona" a ne home made ah...

__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 12:29   #88
Quote:
Noemi kaže:
aha. i to u rijeci
Pa može se naći i takvih i u Rijeci!! Primjerice ona ženska Sandra na Krnjevu - tamo di je okretište 6.,u jednoj je zgradi..ali vidi se tabelica sa natpisom koji upućuje na frizeraj..

Ja se u ponedjeljak šišam...kod jedne ženske..ako budem zadovoljna javim koja je to ženska i di se nalazi!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 12:32   #89
hrabro ti to preporucujes a a nisi probala

ja bi teu iz ruze preselila u rijeku, ili lili iz transfera e to bi bilo nesto.... frizer treba imati viziju, vremena i interesa za klijentove zelje, znati prepoznati tip kose, biti spretan kod sisanja i prilagoditi frizuru nacinu zivota klijenta.


to je onda to

svejedno, javi kako je bilo
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 13:28   #90
...ajme, topic - revival
...trenutno imam: poludugu, odozada malo duzu, a boja...hmmmm, teskoodredivo svjetla + ljubicasta + jedan dugi kricavocrveni pramen uz lice
...a trebala bi od iduceg tjedna biti Tykwerovski crvena (ubio me Parfem, pa sam pozeljela Lola-frizuru ), ako uspije...

...samo me muci sampon, jer cime god perem (zadnji sam imala Keune za obojenu kosu, i taj je bio ok, ali ne i spektakularan) brzo nestane sjaja iz boje, pa ako netko ima kakav dobar savjet...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:01   #91
Quote:
Noemi kaže:
hrabro ti to preporucujes a a nisi probala

ja bi teu iz ruze preselila u rijeku, ili lili iz transfera e to bi bilo nesto.... frizer treba imati viziju, vremena i interesa za klijentove zelje, znati prepoznati tip kose, biti spretan kod sisanja i prilagoditi frizuru nacinu zivota klijenta.


to je onda to

svejedno, javi kako je bilo

E pa bila sam ja kod Sandre!

Dala si dobru definiciju frizera

I naravno da ću javit.. Samo se molim da mi neš normalno napravi..jer mi se čini da ja neću imati pravo glasa...
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:03   #92
odmah ispada iz konkurencije....kako neces imati pravo glasa, pa ti ces nositi to na glavi
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:14   #93
Quote:
Noemi kaže:
odmah ispada iz konkurencije....kako neces imati pravo glasa, pa ti ces nositi to na glavi
Ma imaš ti pravo glasa ako se ideš privatno šišat - to 100%! Ali ja se ne idem kod nje šišat u privatne svrhe...nego tako... Naravno da će gledat što meni stoji i tako to..ali opet..

Ma joj..komplicirano!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:17   #94
radije plati pa budi zadovoljna nego idi privatno pa placi
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:27   #95
Ma mislila sam ja ići kod nje i u privatne svrhe.. Ma bude to sve dobro prošlo..

A i ako bude nešto preopičeno, nema veze..opet će mi kosica narasti (ne znam da li ikome ovako brzo raste kao meni...).. Uostalom 20 mi je tek! Mora se malo i eksperimentirati!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:32   #96
Quote:
Zvonchica kaže:
Mora se malo i eksperimentirati!


ja sam ove godine bila i plavuša bez šiški, potom brineta bez šiški, pa brineta sa šiškama a pod utjecajem mora i soli opet sam postala plavuša sa šiškama... u cijelom životu nikad toliko promjena kao ove godine.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:36   #97
E! Bravo!

Samo što ja neću eksperimentirati sa bojama! NE želim se farbat! Jer znam da mi se neće dat to održavat...svaki mjesec..phjuh..
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:39   #98
da, zna biti zafrknuto, osobito kad si prirodna plavuša a farbaš se u smeđe. svakih mjesec i pol na bojanje, što zbog uočljivog izrasta što zbog nijanse smeđe koja polako poprima zelenkasti odsjaj s ispiranjem... a ovako kao plavuša s pramenovima izdržim i do 3, 3 i pol mjeseca bez posjeta frizeru. mislim, super je i biti brineta, ali preteško je to održavati... skup sport.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:42   #99
E a ja sam brineta.. I ne mogu se ni zamisliti s nekom drugom bojom!

A plavuša mislim da ne želim biti! A ni crvenokosa.. Ma joj... Ja ću ostat svoja! Smeđuša! A i zadovoljna sam ovom nijansom koju imam tako da...nema farbanja (do sijedih )!!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:44   #100
Quote:
Zvonchica kaže:
Samo što ja neću eksperimentirati sa bojama! NE želim se farbat! Jer znam da mi se neće dat to održavat...svaki mjesec..phjuh..
...potpuno te razumijem ja sam prije par mjeseci, nakon nekih pet godina, konacno uspjela ponovno dobiti svoju prirodnu boju kose, i to mi je doslo kao straaaaasno olaksanje...inace obozavam boje i stalno mijenjam frizure, ali bilo je divno ne morati se brinuti oko izrasta, blijedjenja boje, ostecenja kose...igrom slucaja sam je ponovno obojila (dala sam obecanje, a i ponudu nisam mogla odbiti...) i iako izgleda super, ozbiljno razmisljam da je ponovno pustim da izraste do moje prirodne - ali kad se sjetim koliko je to vremena... a i priznajem da sam vec lagano postala ovisna o farbanju
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.