Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2012., 00:27   #5541
Kaj vele dalmatinci u Zagrebu? Hvali more drš se Zagreba
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 15:55   #5542
Čovjek se na putu s posla sjeti da mu kćerkica ima rođendan i uđe u trgovinu s igračkama.
- Koliko Vam je ona Barbie u izlogu?
Prodavačica:
- Na koju Barbie mislite?
Barbie ide na kupanje je 19,95$,
Barbie ide na gala večeru je 29,95$,
Barbie na jahanju je 39,95$,
Barbie ide na fitness 49,95$,
Barbie ide na vožnju autom 59,95$,
Razvedena Barbie 395,95$.
- A zbog čega je razvedena Barbie toliko skuplja?
- Jer uz nju ide Kenov auto, Kenova kuća, Kenov pas,
Kenova mačka, Kenov namještaj i Kenova jahta.
Zečica Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 21:24   #5543
Uhvate divljaci Hrvata u džungli i ubace ga u kazan da skuhaju juhicu.
Pitaju ga ima li posljednju želju.
- "Nemam ja nikakvih želja, samo me nešto zanima."
- "Šta?"
- "Imate li vi SDP , HDZ ovdje?"
- "Nemamo!"
- "Imate li HDSSB, HNS, SDS?" - "Nemamo!"
- "Imate li HSS?"
- "Nemamo!"
- "Imate li HZZO, HZMO, 21 županiju,
555 općina i gradova, 30 ministarstava,
INU i MOL , 25% PDV ?" - "Nemamo!"
- Imate li Keruma ili Bandića?
- "Nemamo!"
- "Pa od čega ste podivljali, mamu vam vašu???"
__________________
Ne dozvoli nikome da ti ruši snove, jer ti nitko nije pomogao da ih izgradiš.
N@t@š@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:03   #5544
Kojeg je tipa tvoja plaća?!
CRVENI LUK- uzmeš je u ruke i odmah zaplačeš
DIJETA- čini ti se da svaki puta jedeš sve manje i manje
ATEISTIČKA- sumnjas u njeno postojanje
MAGIČNA- napravis nekoliko poteza i 'voila' -nestala je
OLUJNA- nemas pojma kad dolazi i kolko ce trajati
CRNI HUMOR- smijes se da nebi plakao
IMPOTENTNA- kad ti najvise treba,iznevjeri te
MENSTRUALNA- dolazi jednom mjesecno,traje oko pet dana i poslije se mos j...!
POLARNA- zamrznuta vec par godina...
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 14:03   #5545
Cura: "Dragi moj, ne vrti se cijeli svemir oko tebe, znas."
Momak: "Sta hoces reci, da moja mama laze??"
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 16:34   #5546
Poštovani,

Potpuno sam nespreman za rad pod pritiskom, kao i prekovremeni rad, osim ako nije pošteno plaćeno, ne dozvoljavam da me netko iskorištava ili da se iživljava na meni.
Iskreno me zaboli za ciljeve vaše kompanije ako plaćom ne mogu pokriti svoje tekuće troškove, plus da mi ostane za malo garderobe, knjiga, putovanja, izlaske, sport i provod, što spada u normalan život, a ne luksuz.
Funkcioniram po principu koliko-para-toliko-muzike.
Također uopće me ne zanima što ste u problemima, jer ja ne sudjelujem u dobiti u vašoj kompaniji, već radim za plaću, i očekujem da izvršavate ugovorom i zakonom predviđene obaveze, i to na vrijeme, kao i da poštujete praznike i godišnji odmor. Baš kao što i od mene tražite da ja izvršavam svoje obaveze i da budem na poslu radnim danom.
Pa naravno da ću vas napustiti čim nađem nešto bolje.
Da ponovim - ja radim za plaću, vi za dobit.
Komunikativan s pristojnim i ljubaznim svijetom, za drkadžije imam kratak fitilj. Psujem na nekoliko svjetskih jezika, ali ozbiljnu prepisku i razgovor vodim samo na hrvatskom i engleskom, i ne preseravajte se s multinacionalnim korporativnim tripom, jer vam je i to previše.
Studirao sam 100 godina, ali smatram da je uspjeh što sam uopće završio bilo šta u ovoj zemlji, ovakvoj kakva je. Usavršavam se stalno i bez vas, jer sam radoznao i mislim da život ima smisla i bez umiranja na poslu.
Reagiram samo na pozitivnu stimulaciju. Ne gušite me sa testiranjima i timbilding budalaštinama. Ako se već preseravate s tim zapadnjačkim forama, onda ponudite i zapadnjačku plaću i uvjete rada.
Šta ne znam, naučit ću, nisam debil.
I da, postoje stvari koje bih u životu radio iz čistog entuzijazma, besplatno, ali žalim što Vas moram obavijestiti da to nije posao koji Vi nudite.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 17:58   #5547
Pita djevojka FER-ovca: "Želiš li me skinuti?"
On će: "Ovisi koliko imaš seedera."
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 20:27   #5548
Quote:
BlackWolf kaže: Pogledaj post
Poštovani,

Potpuno sam nespreman za rad pod pritiskom, kao i prekovremeni rad, osim ako nije pošteno plaćeno, ne dozvoljavam da me netko iskorištava ili da se iživljava na meni.
Iskreno me zaboli za ciljeve vaše kompanije ako plaćom ne mogu pokriti svoje tekuće troškove, plus da mi ostane za malo garderobe, knjiga, putovanja, izlaske, sport i provod, što spada u normalan život, a ne luksuz.
Funkcioniram po principu koliko-para-toliko-muzike.
Također uopće me ne zanima što ste u problemima, jer ja ne sudjelujem u dobiti u vašoj kompaniji, već radim za plaću, i očekujem da izvršavate ugovorom i zakonom predviđene obaveze, i to na vrijeme, kao i da poštujete praznike i godišnji odmor. Baš kao što i od mene tražite da ja izvršavam svoje obaveze i da budem na poslu radnim danom.
Pa naravno da ću vas napustiti čim nađem nešto bolje.
Da ponovim - ja radim za plaću, vi za dobit.
Komunikativan s pristojnim i ljubaznim svijetom, za drkadžije imam kratak fitilj. Psujem na nekoliko svjetskih jezika, ali ozbiljnu prepisku i razgovor vodim samo na hrvatskom i engleskom, i ne preseravajte se s multinacionalnim korporativnim tripom, jer vam je i to previše.
Studirao sam 100 godina, ali smatram da je uspjeh što sam uopće završio bilo šta u ovoj zemlji, ovakvoj kakva je. Usavršavam se stalno i bez vas, jer sam radoznao i mislim da život ima smisla i bez umiranja na poslu.
Reagiram samo na pozitivnu stimulaciju. Ne gušite me sa testiranjima i timbilding budalaštinama. Ako se već preseravate s tim zapadnjačkim forama, onda ponudite i zapadnjačku plaću i uvjete rada.
Šta ne znam, naučit ću, nisam debil.
I da, postoje stvari koje bih u životu radio iz čistog entuzijazma, besplatno, ali žalim što Vas moram obavijestiti da to nije posao koji Vi nudite.
Ovo uopće ne bi trebao biti vic.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 07:52   #5549
-Šta je ironija?
- Da se snima serija "Lovačke priče" po istinitim događajima!
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 11:40   #5550
- Znate li zašto mornarica prima više neplivača nego plivača?

- Duže će braniti brod!
__________________
Vicevi
pdalibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 12:03   #5551
Quote:
BlackWolf kaže: Pogledaj post
Poštovani,

Potpuno sam nespreman za rad pod pritiskom, kao i prekovremeni rad, osim ako nije pošteno plaćeno, ne dozvoljavam da me netko iskorištava ili da se iživljava na meni.
Iskreno me zaboli za ciljeve vaše kompanije ako plaćom ne mogu pokriti svoje tekuće troškove, plus da mi ostane za malo garderobe, knjiga, putovanja, izlaske, sport i provod, što spada u normalan život, a ne luksuz.
Funkcioniram po principu koliko-para-toliko-muzike.
Također uopće me ne zanima što ste u problemima, jer ja ne sudjelujem u dobiti u vašoj kompaniji, već radim za plaću, i očekujem da izvršavate ugovorom i zakonom predviđene obaveze, i to na vrijeme, kao i da poštujete praznike i godišnji odmor. Baš kao što i od mene tražite da ja izvršavam svoje obaveze i da budem na poslu radnim danom.
Pa naravno da ću vas napustiti čim nađem nešto bolje.
Da ponovim - ja radim za plaću, vi za dobit.
Komunikativan s pristojnim i ljubaznim svijetom, za drkadžije imam kratak fitilj. Psujem na nekoliko svjetskih jezika, ali ozbiljnu prepisku i razgovor vodim samo na hrvatskom i engleskom, i ne preseravajte se s multinacionalnim korporativnim tripom, jer vam je i to previše.
Studirao sam 100 godina, ali smatram da je uspjeh što sam uopće završio bilo šta u ovoj zemlji, ovakvoj kakva je. Usavršavam se stalno i bez vas, jer sam radoznao i mislim da život ima smisla i bez umiranja na poslu.
Reagiram samo na pozitivnu stimulaciju. Ne gušite me sa testiranjima i timbilding budalaštinama. Ako se već preseravate s tim zapadnjačkim forama, onda ponudite i zapadnjačku plaću i uvjete rada.

Šta ne znam, naučit ću, nisam debil.
I da, postoje stvari koje bih u životu radio iz čistog entuzijazma, besplatno, ali žalim što Vas moram obavijestiti da to nije posao koji Vi nudite.
A kaj je tu smijesno ?
Ovi podebljani dijelovi su nesto sto bi se trebalo podrazumjevati.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:14   #5552
Girl: "I have a pussy, I make the rules!"
Boy:"I have a dick, I fuck the rules!"
*

Ako uspiju najnovije vladine ekonomske mere, kruh će se moći kupovati i na kredit!!
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 10:18   #5553
Puste Fatu Srbi iz logora pa je okupiraju novinari i pitaju:
-Jesu li vas silovali?
-Jesu, samo bilo je i gorih stvari.
-Šta je gore od silovanja?
-Vrijeđali su me na nacionalnoj osnovi.
-Pa šta sa tim?
-Rekli su mi da imam pičku ko šajkaču.
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 19:09   #5554
Teško je naći crnca u mraku... Posebno ako su mu izvađene oči i izbijeni zubi...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 07:57   #5555
Pitali Zagorca koliko on mora popiti da bi
imao 2 promila alkohola u krvi.
Zagorac se malo zamisli, pa veli: A jedno dva dana niš´
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 23:00   #5556
Bog i Porshe

Ovo sam procitao negde i ide ovakoad je g.Porshe umro ode on kod sv.Petra.Sv.Petar kaze g.Porsheu zato sto je napravio tako dobar sportski auto da moze da potrazi bilo sta i sve ce mu biti ucinjeno.Porshe kaze da bi htio
govoriti sa samim Bogom.Zelja mu je ispunjena i bog ga pita sta to ima da mu kaze.Dobri Boze interesuje me sta ste mislili za vasu kreaciju.Za koju pita ga Bog.Pa za zenu dobri boze.A sta to ne valja u mojoj kreaciji g.Porshe pita bog.Pa kao prvo odgovara Porshe nema nikakvu aerodinamiku,kao drugo farovi su joj mali,kao trece previse trosi,kao cetvrto skupa je za odrzavanje,kao petto 5-6 dana u mesecu je neupotrbljiva.Bog odgovara:Statisticki gledano u pravu ste g.Porshe ali ipak muskarci vise vole i voze moju kreciju negoli vasu.
Kantaro is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 15:48   #5557
Kako se tuširaju Crnogorci?
Zapale šumu i čekaju kanader.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 21:44   #5558
Najbolja farba za jaja je ruž za usne
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 11:35   #5559
Natjecali se Amerikanac, Francuz i Mujo
tko ima većega. Amerikanac izvadi svog i izmjeri-50 cm.
Francuz izvadi svog-1m.
Mujo iz hlača izvadi kornjaču. Pita žiri muju:
Mujo pa što će ti ta kornjača tu?
Ništa, ništa, to mi je samo spolna uš
komarac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 19:34   #5560
Znanstveno je dokazano da, ako dnevno pijemo 1 litru vode, za godinu dana u organizam unesemo više od 1 kg bakterija Escherichia coli, koja se nalazi u fekalijama. To drugim rečima znači, da za godinu dana pojedemo 1 kg fekalija.
Tako nešto ne može se dogoditi ako pijemo vino. Zbog alkohola - u vinu nema bakterija Escherichia coli (također i zato, što vinova loza profiltrira vodu koju ugrađuje u grožđe)
Zato je mnogo primerenije piti vino i srati gluposti, nego piti vodu i jesti govna!
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.