Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2020., 19:34   #1
WannaBe Vol. 22

Stara tema je presla 10k postova, pa evo nove

Link na staru temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=1182677

Sretno svima
Lei is offline  
Old 30.11.2020., 19:46   #2
Wooohoooo!!!
Novi vol!

Ajmo ga napunit plusicima!
__________________
Najgore ništa.
velana is offline  
Old 30.11.2020., 19:47   #3
Druga!!!

Nadam se da je ovo red za plusiće
Auspicious is offline  
Old 30.11.2020., 19:48   #4
Opala

Ovaj je naš!

Ajmo pluseki

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Old 30.11.2020., 20:09   #5
Divno! Novi Vol., novi početak. Nek' je svima sa srećom! Čekamo prvi plusić.
Zoia is offline  
Old 30.11.2020., 20:10   #6
Ja sam samo došla pozdraviti ekipu i poželiti svima sreću u novoj.... temi!

Još sam vonabi, samo se odmaram od svega dok čekam novu godinu i skupljam pare za privatnu MPO.

Pratim, s vama sam u mislima i željama
DailyProphet is offline  
Old 30.11.2020., 20:22   #7
Covjece, valjda ce ova tema bit nasa

Ja se vratila s folikulometrije. 11 dc, 8 mm endometrij, lijevo folikul 16 mm (u sub je bio 13,8 mm), a desni buknuo s 7,8 mm na 17 mm. Nadam se da ce oba zazivjeti za 2-3 dana.

Necu opet na uzv jer sam se tak nazivcirala Agramom da to nisu istine. Pratim d lh trakicama dalje i drzim fige da oba dozriju i ne budu suplji.
ribic is offline  
Old 30.11.2020., 20:25   #8
Kaj je bilo, daj ja sam baš razmatrala Agram za folikometriju jer su mi ajmo reć na ruku..

Edit: super za folikule
Auspicious is offline  
Old 30.11.2020., 20:43   #9
nastavno na konopljiku-vitex, evo link:
https://portal.terra-organica.hr/pri...o-neplodnosti/



meni dr nije nikad rekao nešto protiv nje, iako nije baš ni sklon tim prirodnim biljnim dodatcima, više je gurao klomifen i farmaciju.
Konopljiku sam koristila i kad nisam radila na trudnoći, a imala sam zbog stresa zmrdane cikluse i užasan pms, pomogla mi je i tada.
što se tiče trudnoće, dvaput sam uspješno začela koristeći upravo konopljiku, i to u vrlo brzom roku, kroz samo nekoliko mjeseci korištenja.

naravno, to što je pomogla meni ne znači da može pomoći i nekoj od vas, al eto mislim da ne škodi pokušati, pogotovo one od vas koje imaju spoting što je pokazatelj niskog progesterona.
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Old 30.11.2020., 20:48   #10
Ja sam dosla prijaviti minus na 11 DPO, bijelo ko snijeg. Nije mi vrag dao mira jer sam danas bila u Mülleru i uzela 4-5 testova, sad sam pisnula jedan. Po aplikaciji bih trebala dobiti 3., ali uvijek mi dodje 1.

Mozda ponovim sutra ujutro, ili prekosutra najbolje ako ne dodje M prije. Decko je sakrio testove, rekla sam mu nek makne to od mene. Simptomi standardno PMS-alni, a bas sam se pocela nekako nadati zbog onih grceva par dana nakon O i nekih rozih tockica na vesu u trajanju dan-dva.

Nista, bit ce poplava bozicnih plusica na temi onda ocito
Nelly Lovett is offline  
Old 30.11.2020., 20:54   #11
Quote:
Auspicious kaže: Pogledaj post
Kaj je bilo, daj ja sam baš razmatrala Agram za folikometriju jer su mi ajmo reć na ruku..

Edit: super za folikule
Bila sam prvo u sub. Odmah dog da me naruce za danas. Nisu me mogli tehnicki unijet u sustavu i napisu mi na posjetnicu danas u 19h kod dr xy. Dodem, prvo cekam 15 min trijazu koja je da uzmu samo ispunjen papir. Ok, odem gore na 1.kat. Zenskica na odjelu me blijedo gleda i nis pitam mogu li sama do ginekologije jer znam di je. Dodem tamo, sestra malo zbunjena. Zove doktora i on dolazi s wc-a i kaze jel ja mogu sutra ujutro doci jer on mene nema zapisanu.

I ja pojasnim sve i kazem da mi zao al nisam ni ja bome kriva sto me nisu upisali. Sestra uskoci i jos kaze da se sjeca i mene i kak su zvali s recepcije da pitaju za termin.

I onda on mene kao eto dobar primi. Uz jaukanje kak je tam od 9h. Pa i ja na poslu bila od 7:30 i onda jurila na drugi kraj grad na svoj dogovoren termin koji uz to i placam.

Onda me pita jesam li rodila, pa od kud mi Femara al tu je usutio kad sam spomenula svog doktora i rekla da je pozitivan. I nis, veli mi folikul desno 17 mm (a u nalaz napise 7 mm). Endometrij mi veli 8 cm, a na slici pise 6.2 mm. Al ja cu se vodit tim 8 mm i drzat fige da je to.

Onak, sve prek one stvari, uopce mi nije bilo niti detaljno niti ugodna atmosfera. I nis, zavrsim, idem platit i lijepo pristojno kazem kak mi nije bio zapisan termin. I nista, niti oprostite, nista.

Ma joj...

Ja jos imam 40% popusta prek posla al to nije vrijedilo niti tih 90 kn.
ribic is offline  
Old 30.11.2020., 21:06   #12
A da, vjerujem da ti nije ugodno, nikad nije takvo iskustvo ugodno, a pogotovo kad plačaš.. kod kog si se naručila, to si baš birala doktora ili?

Ma dobro, ajde sad, gledaj da si dobila super vijesti s ta dva folikula, jedan bome mora biti pun
Auspicious is offline  
Old 30.11.2020., 21:06   #13
Quote:
Nelly Lovett kaže: Pogledaj post
Simptomi standardno PMS-alni, a bas sam se pocela nekako nadati zbog onih grceva par dana nakon O i nekih rozih tockica na vesu u trajanju dan-dva.
Ja sam uvjerena da se to neš kuha pa niš.. mislim kako objasniti neke cikluse s čudnovatim simptomima, a neke bez ičeg.. a uvijek sve isto

Bit će za Božić
Auspicious is offline  
Old 30.11.2020., 21:08   #14
Quote:
Louise Hay kaže: Pogledaj post
meni dr nije nikad rekao nešto protiv nje, iako nije baš ni sklon tim prirodnim biljnim dodatcima, više je gurao klomifen i farmaciju.
Meni je još 2007. Bauman neformalno na papir napisao Vrkuta i Marulja..
Voljela bih doduše da mi ej napisao i AMH TI JE NIKAKAV AJDE SAD, al ok
Auspicious is offline  
Old 30.11.2020., 21:16   #15
Quote:
Auspicious kaže: Pogledaj post
A da, vjerujem da ti nije ugodno, nikad nije takvo iskustvo ugodno, a pogotovo kad plačaš.. kod kog si se naručila, to si baš birala doktora ili?

Ma dobro, ajde sad, gledaj da si dobila super vijesti s ta dva folikula, jedan bome mora biti pun
Nisam birala. Trebala sam danas opet i jedini koji je bio popodne - dr. Kulaš. Al ni ova u sub mi isto nije bila nesto. Ne znam, nisam zadovoljna i nije mi to to.

Bas se osjecam da je to ofrlje napravio. Ima i greske izmedu sto je rekao i napisao, ne znam kaj reci.
ribic is offline  
Old 30.11.2020., 23:47   #16
Novi vol.! Napokon! Sretno nam svima

Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk
Logophobia is offline  
Old 01.12.2020., 06:16   #17
Quote:
Auspicious kaže: Pogledaj post
Druga!!!

Nadam se da je ovo red za plusiće
Naravno!
Cim ja svoj objavim, odi pisat.
__________________
Najgore ništa.
velana is offline  
Old 01.12.2020., 07:00   #18
jutro, curke Zelim nam svima da ne docekamo vol 23.
freyawolf is offline  
Old 01.12.2020., 07:54   #19
Jutro, curke!!! Neka nam je svima ovaj vol dobitni!!!


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
__________________
Picekica 6.7.08. i Picek 26.10.09.
Picek21 is offline  
Old 01.12.2020., 08:14   #20
Pozdrav Curke

I ja sam samo došla pozdraviti i zaželjeti plusiće

Meni kasni 2 dana, ali ne pišam testiće, jer mi često zna tako do 30-32 dana doći pa se ne nadam.
Deqi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.