Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2009., 15:32   #241
Quote:
Pearl Drummer kaže: Pogledaj post
gdje? Na facebooku.
HAHAHAHA
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 14.04.2009., 21:49   #242
Quote:
xPsycho kaže: Pogledaj post
HAHAHAHA
šta? ne vjeruješ
__________________
A.M.E.N
Pearl Drummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 01:28   #243
ja imam jedan veliki problem u vezi facebook-a.kada se idem ulogirat pise da mi je account disabled,ne znam zasto.jedino sam mijenjala novu lozinku ali nece da mi ude ni na staru ni novu....HELP!!!!!!!!!!!
Miss Pigy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:44   #244
ja se ne mogu logirat ni jučer ni danas. zapravo se logiram a onda ništa kompjuter mi blokira i moram ga resetirati,nadam se da je to nešto kod njih
danagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:30   #245
Imam Fejs. Dobra stvar koja približi prijatelje. Ništa više. Niti sam ovisan o njemu niti previše visim na njemu.
blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 15:14   #246
Quote:
Miss Pigy kaže: Pogledaj post
ja imam jedan veliki problem u vezi facebook-a.kada se idem ulogirat pise da mi je account disabled,ne znam zasto.jedino sam mijenjala novu lozinku ali nece da mi ude ni na staru ni novu....HELP!!!!!!!!!!!

probaj opet promijeniti lozinku! i meni se to vec dogodilo i promijenio lozinku i eto ga. meni je pomoglo.a sad...
malli plawi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 01:00   #247
a ja imam ovaj problem
Secure Connection Failed
login.facebook.com uses an invalid security certificate.

(Error code: sec_error_expired_certificate)

wtf ???
__________________
ma, princip je isti. sve su ostalo nijanse
doramaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 20:42   #248
facebook

nece mi ulazit u facebook tj udje al je sve jako sporo,naslovnu stranu mi uopce ne pokaze...itd.internet mi inace radi super pa mi nije jasno zasto mi tu nece ulazit.ak neko zna nek pomogne fala
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
-Antonio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 17:29   #249
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Nije istina.
Ja nisam našao u opcijama ništa osim deactivate što zapravo ništa ni ne napravi: i dalje profil sa svime postoji.
Zato odeš na help ili FAQ i u search ukucaj "delete account" i pronađi link koji to nudi. Tamo će biti disclaimer od kilometar i pol sa napomenom da ako potvrdiš brisanje profila da se ne smiješ ulogirati na facebook profil najmanje iduća 2 tjedna, jer ako to učiniš unutar ta dva tjedna, postupak brisanja profila bit će poništen.
Kad sam to pročitao, pao mi je mrak na oči i bilo mi je još i lakše ga obrsati.

FB je ZLO!
ma daaaaj!?!?!? ufff, dobro je to znati, bas bih se htjela jednog dana izbrisati. idem sad pokusati naci to.
Quote:
Mucaco kaže: Pogledaj post
Bezobzira na to kako je podešena privatnost, ako mu odgovoriš na poruku 30 dana može vidjet tvoj cijeli profil znači i slike. Uostalom,piše sitnim slovima to sve kada ideš nekome slat poruku...
al cura je rekla da ona nije mogla vidjeti personal info od osobe sa kojom se dopisivala i zato misli da postoji neki nacin da se to podesi.
Quote:
sneskaa kaže: Pogledaj post
Moze li mi neko reci kako da ponistim friend request koji sam predhodno poslala!hvala...
mislim da se to ne moze. a bilo bi dobro da moze.
Quote:
doramaar kaže: Pogledaj post
a ja imam ovaj problem
Secure Connection Failed
login.facebook.com uses an invalid security certificate.

(Error code: sec_error_expired_certificate)

wtf ???
i meni se to desavalo... cini mi se
pa jel ti stalno tako, tj.ne mozes se nikako ulogirati ili samo ponekad? pokusaj clear private data - cache and cookies

Quote:
-Antonio- kaže: Pogledaj post
nece mi ulazit u facebook tj udje al je sve jako sporo,naslovnu stranu mi uopce ne pokaze...itd.internet mi inace radi super pa mi nije jasno zasto mi tu nece ulazit.ak neko zna nek pomogne fala
koliko imas prijatelja? meni se to desavalo kad sam imala preko 1000 prijatelja, i sad kad sam ih obrisala, sad je sve ok.
__________________
Live Love Laugh

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 20.04.2009. at 17:33. Reason: dupli post
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 11:17   #250
oko 200
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
-Antonio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 11:32   #251
ne kuzim sto lose ima u tom fejzbuku a ne kuzi ni te ovisnike o tom.
--Imam profil , koristim ga samo za chat sa prijateljima ono s kojim nisam odavno popricao, sluzi mi da vidim koju sliku od prijatelja pogotovo s kojim se nisam dugo vidio.Da prochatam sa rodbinom izvan drzave, tjedno ode tamo na 1h i to je to.
Neznam zasto bi ovo bilo zlo, a one koje su ovisni o tome opet ne kuzim pa sta je tu pa da bi ovisan
-starija sestra mi je nasla posao preko toga.
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 14:08   #252
ovak ja sam se pokušala trajno izbrisati s tog facebooka i nejde.
stalno mi piše kriva lozinka ili captche. lozinka je sasvim točna,al nije mi jasno zašto neće.
jelto njihova finta da nemožeš otić s facea?
šta da napravim?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 19:05   #253
Onda krivo upisuješ onu riječ koju ti pokazuje za provjeru. Probaj se ulogirati sa tom lozinkom sa kojom pokušavaš izbrisati acc i ako tada paše, onda definitivno samo krivo upisuješ tu riječ sa slike.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 23:13   #254
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Onda krivo upisuješ onu riječ koju ti pokazuje za provjeru. Probaj se ulogirati sa tom lozinkom sa kojom pokušavaš izbrisati acc i ako tada paše, onda definitivno samo krivo upisuješ tu riječ sa slike.
sve dobro upisujem,ali nije mi jasno zašto stalno onda piše da je to krivo. neznam kaj napravit više
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:16   #255
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
sve dobro upisujem,ali nije mi jasno zašto stalno onda piše da je to krivo. neznam kaj napravit više
provaj što prije taj kod upisat ...
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 15:18   #256
e ako tko zna ja nerazumim zasto mi se fesju nemice ono kao statusi od prijatelja i sta su god napravili..nego mi samo stoji vec par dana jedno te isto..grrrrrr...
malli plawi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 14:02   #257
Facebook primjena prezimena?

ima li koja caka da se shebe ova njihova provjera kad mijenjas ime ili prezime i da se odmah promjeni , jer mi ne dozvoljavaju ime koje stavljam .... a čuo sam da ima neka caka... hvala
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 19:14   #258
Quote:
matak kaže: Pogledaj post
nepregledno smeće, od kojeg je čak i myspace bolji. anyway, riga mi se na takve ideje, ali eto, 60 milijuna korisnika misli drugačije. neka im...

bolje da se spam trpa na takve servise, manje ga je onda po forumima. ali da ćeš tamo pronaći nekakvu kvalitetnu informaciju, ne vjerujem. btw, većinu profila ne možeš vidjet public, google nikad ne izbacuje rezultate s fejsbuka itd.. ne kuzim uopće čemu takav sajt, osim razonodi napaljenih tinejđera, i starijih koji se napaljuju na napaljene tinejđere. takav servis je popularan samo zato jer ljudi ne znaju koristiti google, ili email, da ne govorim o newsgrupama i forumima.

a oni koji su tu samo radi razonode, imaju slavni mIRC i slično koji su daleko zabavniji od fejsbukove šeme "gimme a hug". WOOOW.. na kvadrat
potpis
damyan003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 23:37   #259
Quote:
Miss Pigy kaže: Pogledaj post
ja imam jedan veliki problem u vezi facebook-a.kada se idem ulogirat pise da mi je account disabled,ne znam zasto.jedino sam mijenjala novu lozinku ali nece da mi ude ni na staru ni novu....HELP!!!!!!!!!!!
Upravo ovo se i meni dogodilo...Ugl nisam bio na Facebooku dva tjedna i nakon toliko sam se došo ulogirat, upišem mail i lozinku i kažu mi da mi je korisnički račun ONEMOGUČEN?
Zna li netko zbog čega mi se to pojavljuje i zašto mi je onemogućen.
Konkretno kad se hoću prijavit piše ovo: "Korisnički račun je onemogućen
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page ovdje. "
Išao sam na taj FAQ i provjerio porblem u vezi tog, piše mi da kontaktiram Facebook administratora. Iako sam poslao mail, odgovor uopće nedobivam..
simple_plan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 01:03   #260
Zna li netkoo?
Odgovor od njih čekam već 5 dana... http://www.pic4ever.com/images/bf1.gif http://www.pic4ever.com/images/bg23.gif
simple_plan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.