Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 23:10   #1341
potpisujem i za mixu i za garnier, zato i imam obe a na pumpicu se navikneš, ja se dovijem blazinicom
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 11:33   #1342
Quote:
Freyja kaže: Pogledaj post
Istina.
Znalo je 'letjeti' preko kupatila u pocetku koristenja.
Ja sam jednom sjela na kauč, laptop u krilu, micelarna od corine de farme pored mene. I krenem skidati šminku. I laptop mi je isprskalo i sve okolo. Ne sjećam se da je vichy na pumpicu ikad prskao pa mi je ovo grozna izvedba
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 16:05   #1343
Evo i tu dojmovi za Afroditinu micelarnu...

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1534
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 20:11   #1344
evo ja se javljam jer vidim da dosta vas ima razne poteškoće što je bio i moj slučaj. ja sam otkrila prirodnu kozmetiku jer sam skužila da sve te markirane kozmetike imaju brdo kemije u sebi.

otkad sam počela koristiti prirodnu kozmetiku, nestalo je masti, povukli se prištići, čak su se i bore smanjile i lice mi doslovno izgleda 5 godina mlađe!
ali bio je dug proces do pronalaska savršene kozmetike. kupovala sam u Bio i bio prirodne kozmetike koje su bile skupe, John Masters i slične, ali nije to bilo to.

onda sam na Fejsu našla ženu koja radi tako dobre proizvode da ne znam s kojim drugim se mogu mjeriti. napokon je moja koža procvjetala. ne znam smijem li stavljati link sa Fejsa, kozmetika se zove Floridus organska kozmetika. svakako i toplo preporučam. radi i kremice prilagođene baš za tip kože koji trebate
snježnast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 06:23   #1345
Jučer usporedila Garnier i Corine de Farme micelarne, jer sam taman potrošila Corine i otvoorila Garnier.
Osim što Corine ima miris, nikakve veće razlike u čišćenju nisam percipirala. Više mi se sviđa kad je micelarna na pumpicu pa ću pretočiti Garnier. Vidjet ćemo dal će biti isušivanja sa G.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 09:04   #1346
ja sam taman pri kraju s Garnierovom i prebacujem se na LRP. Garnierova mi je odlična, osim što malo lošije skida maskaru pa moram dosta trljati, a onda mi uđe u oči pa me mrvicu pecka :/ ali super mi je što me uopće ne isušuje i što je jeftina (kod mene je to veliki plus pošto ja korisitm micelarnu 2-3 puta na dan, ne samo za skidanje šminke nego i za umivanje ujutro).

na popisu imam niveinu, afroditinu i mixa za kupiti i isprobati, baš me jako zanimaju
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 09:36   #1347
s niveinom micelarnom imam osjecaj da cistim lice octeniseptom (miris)
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 14:49   #1348
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
ja sam taman pri kraju s Garnierovom i prebacujem se na LRP. Garnierova mi je odlična, osim što malo lošije skida maskaru pa moram dosta trljati, a onda mi uđe u oči pa me mrvicu pecka :/ ali super mi je što me uopće ne isušuje i što je jeftina (kod mene je to veliki plus pošto ja korisitm micelarnu 2-3 puta na dan, ne samo za skidanje šminke nego i za umivanje ujutro).
jel ima negdje Garnier još po 29,99 kn?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 16:12   #1349
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jel ima negdje Garnier još po 29,99 kn?
mogu sutra u Bipi pogledati, prošli tjedan sam krajičkom oka vidjela da je teta slagala na policu i bila je ta cijena od 30kn, tek su ih dobili u mojoj Bipi, prije ih nije bilo, pa javim ako su još 30 kn
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:41   #1350
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
s niveinom micelarnom imam osjecaj da cistim lice octeniseptom (miris)
ako je tako, jedna manje na popisu
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:46   #1351
Iskreno, nisam bas zadovoljna niveinom...ne pitaj me zasto, ali kao da mi ne ocisti lice dovoljno dobro...jos moram probat sminku skinut s njom..
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 19:01   #1352
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jel ima negdje Garnier još po 29,99 kn?
Stvarno nisam sigurna ali mislim da je snižena u dm-u. Znam da sam vidjela da je snižen onaj dvofazni za okoloočno područje, a pored toga je bilo još par sniženih proizvoda (znam da ona obično stoji odmah pored).
Uglavnom, ako ti je dm negdje blizu, škicni.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 23:28   #1353
i meni se čini da je na akciji u dm-u
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 00:04   #1354
Sad hoću i ja tu Mixu, a planirala sam naručiti i od Green Girl, super mi je njezina isto, probala sam mali testerić
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 12:14   #1355
zna li netko jel L'oreal Hydra Active 3 mizellen technologie koja se prodaje samo u Mulleru isto što i L'oreal Skin Perfector 3u1 koja se prodaje u DM-u,Bipi, kozmu...?
baš me zanima je li to isto, jer u mullera košta oko 31 kn, a u drugim dućanima oko 43 kn. pretpostavljam da je to isto, samo što je ova u mulleru za zapadno tržište kao i svi ostali proizvodi koje muller prodaje
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:29   #1356
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Stvarno nisam sigurna ali mislim da je snižena u dm-u. Znam da sam vidjela da je snižen onaj dvofazni za okoloočno područje, a pored toga je bilo još par sniženih proizvoda (znam da ona obično stoji odmah pored).
Uglavnom, ako ti je dm negdje blizu, škicni.
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
i meni se čini da je na akciji u dm-u
Snižena je, vidjela sam ju u dm-u danas
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:42   #1357
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Stvarno nisam sigurna ali mislim da je snižena u dm-u. Znam da sam vidjela da je snižen onaj dvofazni za okoloočno područje, a pored toga je bilo još par sniženih proizvoda (znam da ona obično stoji odmah pored).
Uglavnom, ako ti je dm negdje blizu, škicni.
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Snižena je, vidjela sam ju u dm-u danas
pogledat ću.
hvala
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:58   #1358
Probala skinut sminku s niveinom micelarnom...skida ko blesavo :-)
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 17:39   #1359
Evo, odlučila i ja isprobati micelarnu! baš me zanima kako će me se dojmiti nakon duljeg korištenja.
Za početak sam uzela niveinu, ne znam zašto jer inače nisam neki ludi fan niveine preparative za lice, al eto slatka mi je bila bočica. Sinoć sam s njom skinila šminku, zadovoljna san.

Inače te micelarne mislim da će mi bit super ljeti za osvježenje i čišćenje lica jer preko dana ne nosim baš često šminku, a dosta se znojim pa stalno imam potrebu umivat lice.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 17:14   #1360
I ja sam konačno odlučila probati micelarnu, ali i nakon pretrage po netu neke mi stvari još nisu jasne
Dakle, ja za čišćenje lica koristim gel za umivanje, tonik i kremu, a ponekad, kad mi gel ne očisti cijeli make up sa očiju, koristim i maramice za skidanje šminke. Može li micelarna sve to zamjeniti? Imam dojam da čišćenje samo s micelarnom nije dovoljno, a i čitala sam da neke cure uz micelarnu koriste i gelove za umivanje. I mogu li s micelarnom čistiti lice i ako nemam make-up, djeluje li kao tonik? Bila bih presretna kad bih se mogla prebaciti samo na micelarnu i kremu za hidrataciju...
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.