Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2014., 19:45   #3621
Quote:
rumenakadulja kaže: Pogledaj post
Bok.

Naime, imam ideju za tetovazu u japanese, neo-japanese stilu, ali nisam nasao među radovima domacih majstora nesto sto bi me oborilo s nogu kao neki radovi stranih majstora.

Fora je u tome da sam nasao 2 strana majstora ciji mi se stilovi svidjaju, ali problem je trosak puta, a i ocigledno vece cijene tetoviranja.
Konkretno radi se o Chris Crooks iz White Dragon Tattoo te Johan Finne iz Evil Twins Tattoo.
Dal netko zna kako se cijene krecu van Lijepe Nase, jesi li tetovaze vani bolje nego kod nas i da li bi uopce mogao tako nesto dobiti tu i sta uopce ocekivati?

za cijene pojedinih majstora ipak moraš njih pitati. i ne postoji odgovor na pitanje jesu li vani bolji. ovisi od majstora do majstora. ako dosad nisi, pogledaj radove kid krosa (u splitu radi) meni je on najbolji od naših i prema onome što sam vidjela od stranih, jedan od najboljih
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 20:06   #3622
slažem se za kid krossa, imaš na fejsu njegovih radova koliko hoćeš, stvarno vrhunski radi a i zna gostovati po gradovima unutar rh tako da i nije nemoguće doći do njega
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 20:37   #3623
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
nema tamo tog fonta.. to je nesto sto tattoo majstor napravi iz glave. ima slicnih stvari na netu.. doduse ne identicno sto sam ja zamislila ali tesko je naci isti font sa toliko rijeci i redaka na mjestu na koje bi htjela
bitchy, dafont
odi na calligraphy ili handwritten. ma pregledaj sve, svašta tu ima, možda ti se svidi nešto sasvim deseto od početne ideje :been there:
u ps, uzmi svoju fotku i možeš vidjet kako će ti to izgledat.

meni se 6 redova čini nekako previše. za bilo koji font. ja imam 2 reda i slova su dosta sitna no žao mi je što nisu još i sitnija, ali sad je gotovo.
savjet: ne daj se ubjedit da ti radi krupnija slova od onih koje si ti sebi zamislila. ako ti kaže da sitnije od toga nema svrhe jer će se kroz par godina zamrljat, nađi drugi font kojim se mala veličina slova može odradit.

meni se sad sviđaju skroz tanki fontovi, žičasti, koji se ne ispunjavaju dodatno bojom, već pišu kao olovkom. radujem se jeseni
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 20:50   #3624
Znam za dafont
Tam mi se nis ne svida

Trazit cu ja filipa da mi opet crta

On je bas u lettering filmu pa ce potrefit sto zelim

Hmm a sto ako izduzim tetovazu pa da recimo 6 redova pretvorim u 3?

Ma zajebano je ovako razmisljati... Treba to na papir pa onda vidjeti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 21:45   #3625
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
slažem se za kid krossa, imaš na fejsu njegovih radova koliko hoćeš, stvarno vrhunski radi a i zna gostovati po gradovima unutar rh tako da i nije nemoguće doći do njega
znam za vecinu ako ne i sve domace poznatije majstore, a i proletio sam kroz temu tak da sam vidio da je kid krosa ekipa nahvalila.
fkt ima super radove, pogotovo mi se njegove boje svidjaju tak da mislim da je on najblizi onome sta trazim. Koliko vidim da je dosta orijentiran na old school stil, koji ne preferiram bas.

Ako nekog zanima, dobio sam odg na upit iz svedskog tattoo studija
Cijena po satu je cca 2000 kruna ili oko 1600-1700kn
Malo sam ostao sokiran
rumenakadulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:01   #3626
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Hmm a sto ako izduzim tetovazu pa da recimo 6 redova pretvorim u 3?
napravi vrtlog. kao ljevak. ispiši to spiralno.
bonusi:
-estetski je ljepše;bit će manje i u formi slike, a ne kao da je neko preslikao list knjige na tebe
-slova s zadnje strane vrtloga nek budu naopačke, tj.kao odraz u ogledalu;tvoji omiljeni stihovi će biti dio tebe a neće ih svako moći pročitati.
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:11   #3627
Znam na sto mislis al mi se to ne svida
Sto se ovog drugog tice, ionako nitko nece vidjet tetovazu jer nije da bas hodam po vani bez majice


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:18   #3628
ili u formi DNA spirale.
ili u formi nečega o čemu stihovi govore. umjesto redaka, oslikaš smisao stihova.
ma svašta možeš izmanipulirat.

gle ovo k'o tabla, užas

a viđe ovog sretnika
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:42   #3629
Dna spirala?

Imas primjer?

Ova prva slika mi je cak ok. Druga mi je koma.

Tesko bi se oslikalo sto zelim. Ne bi mi to bilo to iako bi uz stihove bilo jos nesto spojeno tzv slikovno


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 23:06   #3630
Quote:
rumenakadulja kaže: Pogledaj post
znam za vecinu ako ne i sve domace poznatije majstore, a i proletio sam kroz temu tak da sam vidio da je kid krosa ekipa nahvalila.
fkt ima super radove, pogotovo mi se njegove boje svidjaju tak da mislim da je on najblizi onome sta trazim. Koliko vidim da je dosta orijentiran na old school stil, koji ne preferiram bas.

Ako nekog zanima, dobio sam odg na upit iz svedskog tattoo studija
Cijena po satu je cca 2000 kruna ili oko 1600-1700kn
Malo sam ostao sokiran
a koji stil te interesira?

a to za švedsku mi je nadrkavanje, kod nas ima stvarno odličnih tetuera pa i u sloveniji a i u banja luci je jedan odličan,tako da....
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 08:44   #3631
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Dna spirala?

Imas primjer?
pa ovako, ili ovako, ili ovako, samo što bi umjesto linija bio sitan tekst, kužiš?

gle, lupam, rekla sam DNA jer mi je to prvo palo na pamet, ali u biti sam ti htjela predložiti da riječima, umjesto da ih slažeš knjiški red ispod reda te obzirom da ih ima puno i da svejedno želiš da ti neko crta tetovažu a ne da iskoristiš gotov font - uobličiš u neki smislen crtež koji ima smisla iz stihova.
karikiram: uradi od njih srce, cvijet, razapetog isusa

to je samo bio moj prijedlog, jer lično fakat ne volim te dvostranične skripte po ljudima, ali ako se to tebi sviđa, naravno da ćeš uradit ono što tebe čini sretnom. samo sam dala ideju, možda ti se svidi ili od nje smisliš još nešto i bolje
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 11:39   #3632
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
a koji stil te interesira?

a to za švedsku mi je nadrkavanje, kod nas ima stvarno odličnih tetuera pa i u sloveniji a i u banja luci je jedan odličan,tako da....
japanese, ali vise neo-japanese. nisam bas za tradicionalne stvari
rumenakadulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 14:18   #3633
Prostnick, ma tattoo majstor ce mi sigurno crtati po zelji pa cemo doci do onog sto zelim.. Samo se bojim velicine tog teksta jer ne zelim da bude preveliko


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 15:00   #3634
Quote:
rumenakadulja kaže: Pogledaj post
japanese, ali vise neo-japanese. nisam bas za tradicionalne stvari
imam frajera u zg koji voli i dobro radi taj stil,pogotovo sleevovi,javi mi se na pp ako želiš kontakt da sad ne reklamiram po forumu
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 15:37   #3635
Poneke tetovaže su mi uistinu ono...fascinantno briljantne, imaš osječaj da pričaju ili nadalje žive, no dakako da je u tome svom konceptu bitna i vrsta slike , te nijanse svjetlo-sjena.
Nadalje tetoo ovisi i o fiziološkome mjestu na kojemu je fotka,slika, ili bilo šta istaknuto.U redu mi je kada vidim tetovažu na liku , koja govori mnogo riječi i sve kaže. No ima i onih tek toliko da se zašaraju,sječam se ka klinac,tada se obično tetoviralo(a doba eks Yu) Tito, jedan je tako 91-rve kada se nanovo zaratilo , na lijevoj podlaktici imao profil druga tita,a na drugoj si je stavil poglavnika.Baš ih je potrefil
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 16:45   #3636
Jel moze link za kid krossa?

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 991 using Tapatalk 2
lukkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 16:45   #3637
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
slažem se za kid krossa, imaš na fejsu njegovih radova koliko hoćeš, stvarno vrhunski radi a i zna gostovati po gradovima unutar rh tako da i nije nemoguće doći do njega
Jel moze link za kid krossa?

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 991 using Tapatalk 2
lukkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 18:24   #3638
https://www.facebook.com/kidkros
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 02:25   #3639
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
slažem se za kid krossa, imaš na fejsu njegovih radova koliko hoćeš, stvarno vrhunski radi a i zna gostovati po gradovima unutar rh tako da i nije nemoguće doći do njega
Sada,me zbunilo, ne shvačam, zar taj lik kid kross,koji ujedno na fejsu ima more svojih stvari,pošto radi vrhunski ,čemu onda gostovati po gradovima sa ciljem slikanja tijela i zašto bi uopće bilo nemoguće doči do njega? Pa sve ima svoju cijenu.... Koliko sam shvatio,on po svojim radovima spada u sam vrh -vrhova,kod forumaškoga miljea.
I sad npr. lik gostuje u Zg. i da li budu ikake obavijesti o tomu,plakati po gradu ili se info. skuplja samo preko fejsa?
hvala!
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:04   #3640
Pozdrav svima

Imam namjernu se tetovirati,prvi put to radim. Imam 21.godinu,htjela sam se istetovirati blizu ruke,tj ispod ispod šake. Htjela sam neku tetovažu cca 5 o 6 cm ali tri motiva.
Imam svašta u glavi,grb mexica-boće i na kraju jedan citat "život je putovanje"
Znam da boli,zanima me da li je ful jaka bol? inace ne bojim se da će biti sada ful jaka ali se želim pripremiti na sve.
Zanimaju me vaša iskustva...
Želim biti sigurna za taj korak..i iz pule sam. Tko najbolje tetovira kod nas?

hvala
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.