Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 08:47   #1
Oh god.. simptomi

ima već tjedan dana da me drži kašalj, iskašljavam sluz i jako sam prehladen. Mislio sam da je još jedna u nizu prehlada zbog promjenjivog vremena malo bio u kratkih hlacama pa sljedeci dan kisa pa u dugima. i to sam zanemario. I sad sam se probudio sa temperaturom od 39 stupnjeva boli me vrat i vrti mi se malo i limfe kao da su nateknute na vratu...
Znate li čega bi ovo bili simptomi? cisto da nabacite nekoliko mogucnossti... jer bi najradije posao i kupio tamiflu


i da, znate li nekog privatnog lijecnika opce praxe ? ja sam na tresnjevci oko krizanja selske ozaljske ako znate?
wanted0202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 10:27   #2
upala grla,bakterija?
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 10:41   #3
Quote:
wanted0202 kaže: Pogledaj post
ima već tjedan dana da me drži kašalj, iskašljavam sluz i jako sam prehladen. Mislio sam da je još jedna u nizu prehlada zbog promjenjivog vremena malo bio u kratkih hlacama pa sljedeci dan kisa pa u dugima. i to sam zanemario. I sad sam se probudio sa temperaturom od 39 stupnjeva boli me vrat i vrti mi se malo i limfe kao da su nateknute na vratu...
Znate li čega bi ovo bili simptomi? cisto da nabacite nekoliko mogucnossti... jer bi najradije posao i kupio tamiflu


i da, znate li nekog privatnog lijecnika opce praxe ? ja sam na tresnjevci oko krizanja selske ozaljske ako znate?

moras uzeti antibiotik sigurno.pitaj u ljekarni dal ima neki u slobodnoj prodaji ak vec neces kod dr-a
a za dr-a pogledaj na netu u zutim stranicama tj telefonskom imeniku
i uzmi nesto za skidanje temeperature svaka 3-4 sata,npr lekadol..on nije toliko stetan...tj bilo koji kojem je aktivna tvar paracetamol
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 10:46   #4
Kakav crni Tamiflu majku mu!...nemoj i ovdje započinjati psihozu oko praseće gripe molim te. Idi brate mili kod svog liječnika nek te pogleda, dotle se malo otuširaj, okupaj...popi neki antipiretik i popij malo više tekućine...antibiotike naravno da nećeš ići kupaovati nigdje jer je to naprosto blesavo.
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 10:51   #5
[QUOTE=trebor;20422487]Kakav crni Tamiflu majku mu!...nemoj i ovdje započinjati psihozu oko praseće gripe molim te. Idi brate mili kod svog liječnika nek te pogleda, dotle se malo otuširaj, okupaj...popi neki antipiretik i popij malo više tekućine...antibiotike naravno da nećeš ići kupaovati nigdje jer je to naprosto blesavo.[/QUOTE

a sta drugo mu napisat kad nece kod dr-a.vec je to mogo obavit neg sto tu tipka!!!!
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 11:51   #6
pa vidi...onda mu isto tako možeš savjetovati da kupi neko cjepivo pa da se dodatno procjepi...ok, usporedbe je malo bezveze al hoću reći da savjet o odokativnom uzimanju antibiotika naprosto nije dobar savjet pa taman on ne išo nikako k liječniku
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:34   #7
Isuse, što se sve ne može pročitat na ovom pdf-u

Ukratko, najvjerojatnje se radi o bakterijskoj upali za čije je liječenje mjerodavan jedino liječnik... o antibioticima i antviroticima neću govorit jer bi svaka riječ bila suvišna...
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 13:18   #8
kad me zivciraju ljudi koji odma kazu.....necu kod doktora.
zna se da se za svaku vecu upalu grla a pogotovo ako se nesto i iskasljava ide dr-u
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.