Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 20:57   #21
Mislim da bi, pogotovo u kombinaciji sa maslinasto zelenom ili smeđom.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:05   #22
budem onda kupila i takve nijanse.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:08   #23
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Nema na čemu



Nije teško. Stavi ljubičastu nijansu na cijeli kapak, do pregiba. U vanjski kut i u pregib naneseš crnog sjenila i zblendaš s ljubičastim da nema naglih linija i prijelaza. U unutarnji kut i ispod obrve malo svijetlog sjenila, isto zblendanog i to je to. Ako te muči blendanje, probaj umjesto kistom blendat prstima. Samo prstom prolaziš preko dijela di se spajaju boje.

Sve je stvar prakse zapravo. Poslikaj se kad napraviš da vidimo kak izgleda, pa ćemo ti reć ako kaj ne valja ili treba popravit.
je je ja to tak radim a to ispadne koma

čak sam mislila platit nekom da me nauci fenomenalno nasminkat s tom ljubicastom i crnom

evo odrezat cu svoje oci na slici i stavit ovdje pa da mi date komentar koje boje bih jos mogla koristiti, a da mi pasu. meni to fkt ne ide
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:09   #24
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
E baš to. Evo ja koristim ova sjenila:



Ove nijanse su okej, ali su nekako premrtve ako se mene pita. Točnije, totalno su bezizražajne.

Ja bih ti preporučila nešto više ovako - nijanse su sa ovog linka:
- Humid, Satin Taupe, Smudged Violet, Greensmoke, Tempting, Print, Club, Shimmermoss, Sumptuous Olive (krasno izgleda na zelenim očima!),

Sa ovog linka:
- Ultra Violet, Plum Crazy, Primal, Charisma, Bondage, Happy Ending

Sorry, nisam zapisala koja je nijansa na kojoj slici ali budeš pronašla.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:21   #25
za smeđe oči: smokey eyes u crno-sivoj varijanti ?
ili radije ove pastelne nijanse(donji red,prve s lijeva)?

smeđih i zelenih nijansi sjenila imam dosta već...

Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:21   #26
imam plave oči - od sjenila stavljam isključivo svijetla - bijelkasta i žućkasta - shimmerasta u kut oka, mat po kapku u kombi s bijelom olovkom
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:27   #27
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
za smeđe oči: smokey eyes u crno-sivoj varijanti ?
ili radije ove pastelne nijanse(donji red,prve s lijeva)?

smeđih i zelenih nijansi sjenila imam dosta već...[/IMG]
Radije ove lila-ljubičaste, prve u drugom redu. Bolje stoji smeđim očima, po mom mišljenju.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:29   #28
Splenda - mislim da na smeđe oči zaista možeš sve nijanse isfurati Ja bih ljubilčastu isprobala
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:35   #29
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Hvala bogu na ovoj temi!

Postavila bi jedno pitanje: imam maslinaste oči, ali mi bakrene i tople smeđe groooozno stoje, maslinaste još groznije.

Prihvatila sam savjet sa Šminkerica.com i pogledala na onu paletu i pokušala staviti sjenilo u boji supotnoj od moje boje očiju (plavo-ljubičasta) i ispalo je
Dobro mi stoje smeđe samo hladnog tona, nikako roze, užaaaas, svjetloplave i azzuro plave nikako.

Prijedlozi?
na temelju ovoga bih zaključila da si hladni podton... probaj s hladnijim bojama... recimo ta bakrena curama sa žutom kožom super stoji (jesenskom tipu)
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:36   #30
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ove nijanse su okej, ali su nekako premrtve ako se mene pita. Točnije, totalno su bezizražajne.

Ja bih ti preporučila nešto više ovako - nijanse su sa ovog linka:
- Humid, Satin Taupe, Smudged Violet, Greensmoke, Tempting, Print, Club, Shimmermoss, Sumptuous Olive (krasno izgleda na zelenim očima!),

Sa ovog linka:
- Ultra Violet, Plum Crazy, Primal, Charisma, Bondage, Happy Ending

Sorry, nisam zapisala koja je nijansa na kojoj slici ali budeš pronašla.
Elektra, puno ti hvala, sviđa mi se tvoja preporuka!

Ove nijanse koje imam ovako na slikama izgledaju dosta bezizražajno, no u živo su puno jače. Nabavit ću digitalac pa ću malo poslikat i svočat pa tu nakeljit.

Dalje, evo, od ovih Bourjois , koje je stavila Splenda mene odmah privuku (onako, na prvu): 2., 4. i 6.!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:36   #31
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Radije ove lila-ljubičaste, prve u drugom redu. Bolje stoji smeđim očima, po mom mišljenju.
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Splenda - mislim da na smeđe oči zaista možeš sve nijanse isfurati Ja bih ljubilčastu isprobala
primljeno na znanje. thnx.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:57   #32
Što biste meni preporučili??

oci (ne obazirite se na kosu, morala sam oci izrezati u koso jer sam slikana iz cudnog kuta pa siske izgledaju neravno)

tu su nekako zelene.. ali inace mogu bit i plave evo plavih

Mozete mi slobodno reci koje boje bi mi pasale i link na neku paleticu.. tipa ovo od bourjois

tnx
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:02   #33
Ja ne bi dole tu crtu vukla. Ali ljubičasta ti fino stoji
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:02   #34
Ljubičasta, zelena, plava, sivo plave kombinacije, breskvasto zelene... Al onak, intenzivne, tipa ovo što je elektra gore postala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:02   #35
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Što biste meni preporučili??

oci (ne obazirite se na kosu, morala sam oci izrezati u koso jer sam slikana iz cudnog kuta pa siske izgledaju neravno)

tu su nekako zelene.. ali inace mogu bit i plave evo plavih

Mozete mi slobodno reci koje boje bi mi pasale i link na neku paleticu.. tipa ovo od bourjois

tnx
Zaista svakakve nijanse - zelenkaste, sivkaste, ljubičaste ... mislim da se ne trebaš ograničavati što se boja tiče
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:03   #36
tu crtu stavim jer mi bez nje nekako djeluje ko da mi nes fali.

a kako to nasminkati
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:03   #37
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Elektra, puno ti hvala, sviđa mi se tvoja preporuka!

Ove nijanse koje imam ovako na slikama izgledaju dosta bezizražajno, no u živo su puno jače. Nabavit ću digitalac pa ću malo poslikat i svočat pa tu nakeljit.

Dalje, evo, od ovih Bourjois , koje je stavila Splenda mene odmah privuku (onako, na prvu): 2., 4. i 6.!
Nema na čemu, nadam se da sam pomogla.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:13   #38
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
tu crtu stavim jer mi bez nje nekako djeluje ko da mi nes fali.

a kako to nasminkati
Ma to sam ja samo rekla ne kažem da je to loše. Neka iskusnije presude
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:14   #39
a ja sam to rekla jer ne znam drugacije
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:18   #40
ja ovdje nemam baš kaj radit jer nema kaj ja ne stavim

ali... inače, naravno neke boje mi ne 'sjednu' tj. ne pašu na boju očiju pa skombiniram boju naušnica ili lakića za nokte s tim pa isfuram tak ....
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.