Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2011., 22:45   #1
Najpovoljnije kasko (Passat)

Trebao bih uzeti Kasko na novog Passata (2.0TDI)
(i nije leasing)

Zanima me gdje(kod koje kuće) mogu dobiti najpovoljnije Kasko.
Znam da oni manje-više drže cijene,ali čuo sam da se kod nekih kuća može dogovorom dobiti povoljnija cijena.


Prijedlozi???
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:47   #2
Quote:
juretherebel kaže: Pogledaj post
Prijedlozi???
evo ti jedan inside tip(ali molim te da ovo ostane medju nama, tj. nemoj siriti pricu po selu ok?)

odes lijepo u 3-4 osiguravajuce kuce pokupis ponude i mudro izaberes najeftiniju

ako treba kakve pomoci glede toga tu sam
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:48   #3
Quote:
juretherebel kaže: Pogledaj post
Trebao bih uzeti Kasko na novog Passata (2.0TDI)
(i nije leasing)

Zanima me gdje(kod koje kuće) mogu dobiti najpovoljnije Kasko.
Znam da oni manje-više drže cijene,ali čuo sam da se kod nekih kuća može dogovorom dobiti povoljnija cijena.


Prijedlozi???
Istina, kod nekih kuća se može dobiti povoljan kasko, ali ovisi kakva pokrića imaš, zna se desiti da ti ekstra snize cijenu a stave ti franšizu za krađu, nemaš uključeno pokriće od krađe u nekim zemljama, nemaš pokriće od poplave itd.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:50   #4
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Istina, kod nekih kuća se može dobiti povoljan kasko, ali ovisi kakva pokrića imaš, zna se desiti da ti ekstra snize cijenu a stave ti franšizu za krađu, nemaš uključeno pokriće od krađe u nekim zemljama, nemaš pokriće od poplave itd.
pa sad..mogao bih i razmisliti da mi skinu neke zemlje tipa Srbija,BiH

al generalno sam mislio na bolju ponudu za isti paket
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:50   #5
Quote:
juretherebel kaže: Pogledaj post
Trebao bih uzeti Kasko na novog Passata (2.0TDI)
(i nije leasing)

Zanima me gdje(kod koje kuće) mogu dobiti najpovoljnije Kasko.
Znam da oni manje-više drže cijene,ali čuo sam da se kod nekih kuća može dogovorom dobiti povoljnija cijena.


Prijedlozi???
Nemoj gledati najpovoljnije nego najkvalitetnije, kasko ipak tebi koristi, jel tako?

Ovako najbolje ti je da odeš kod vodećih O. kuća tipa Croatia, Alianz,Triglav, Generali nije loš...

Neka osiguranja ti daju dodatan popust na kasko ukoliko kod njih uzmeš i kasko, tako sam ja racimo ove godine na Croatiji dobio 800 kn. povoljnije kasko od drugih osiguranja, a sve zgog toga jer sam kod njih uzel i osnovno, a povrh svega trenutno u CO. dobiješ i besplatan bon za tehnički ukoliko uzmeš kod njih osnovno.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:58   #6
Quote:
juretherebel kaže: Pogledaj post
pa sad..mogao bih i razmisliti da mi skinu neke zemlje tipa Srbija,BiH

al generalno sam mislio na bolju ponudu za isti paket
U nekim osiguranjima imaš u paketu neke stvari koje se kod drugiih dodatno plaćaju. Ljudi dođu neupućeni i svašta im se može prodati, a kad nastane šteta onda ajme...
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:58   #7
Najjeftinije kasko ?

Osiguraj kod mene. Naravno da ti necu nista isplatiti ako se nesto desi.

Al bit cu najjeftiniji.

Ontopic - nedavno sam i sam birao kasko i izmedu Croatie i Allianza odabrao potonjeg.
__________________
Sunt facta verbis difficiliora
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 23:04   #8
Ja sam isto kod Alianza, mazda6
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 23:10   #9
Quote:
malimrav85 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto kod Alianza, mazda6
Kako Alianz isplaćuje 2. i 3. štetu?

Ja sam isto bio kod njih sijćam se da su mi bili dobri, ali su i bili cca. 600 kn. skuplji od CO i nisu davali nikakav popust na ništa.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:06   #10
Jel moguća kakva manipulacija kod slikanja za kasko,prilikom košnje trave mi je skočio kamen i lupio u vrata,nije baš da se vidi iz aviona,al se vidi.E sad ako već platim 2 soma kuma kasko jel mogu naplatiti štetu od kakvih 100 eura?
__________________
“Dan prije smrti postat ću navijač Milana, tako će ih kada umrem biti jedan manje”.
MBosec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 18:36   #11
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Kako Alianz isplaćuje 2. i 3. štetu?

Ja sam isto bio kod njih sijćam se da su mi bili dobri, ali su i bili cca. 600 kn. skuplji od CO i nisu davali nikakav popust na ništa.
Ali Allianz, pošto je to najveće osiguranje na svijetu, daje i nekakvu pomoć na cesti bilo gdje u Europi, ako se dobro sjećam?
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 19:44   #12
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
Ali Allianz, pošto je to najveće osiguranje na svijetu, daje i nekakvu pomoć na cesti bilo gdje u Europi, ako se dobro sjećam?
Da Alianz ima Alianz+ sa kaskom, ali to je zanemarivo jer se radi o nekih 150€, a CO. sa kaskom daje F kombinaciju i pokrivaju sve usluge šlepa do 7500 kn. u bilo kojoj zemlji, tako da je CO i potom pitanju bolja.

Inače imao sam i ja sa CO. loših iskustva, 2007. i 2008. sam bio kod njih i 2008. sam prijavio dvije manje ogrebotine, a na drugu štetu mi je bila franšiza na 2000 kn. a šteta je iznosila 2200 kn. tako da je ta šteta pala u vodu. Od sada uvijek provjeravam ono kaj potpisujem.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 06:55   #13
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Nemoj gledati najpovoljnije nego najkvalitetnije, kasko ipak tebi koristi, jel tako?

Ovako najbolje ti je da odeš kod vodećih O. kuća tipa Croatia, Alianz,Triglav, Generali nije loš...

Neka osiguranja ti daju dodatan popust na kasko ukoliko kod njih uzmeš i osnovno, tako sam ja racimo ove godine na Croatiji dobio 800 kn. povoljnije kasko od drugih osiguranja, a sve zgog toga jer sam kod njih uzel i osnovno, a povrh svega trenutno u CO. dobiješ i besplatan bon za tehnički ukoliko uzmeš kod njih osnovno.
Vise nebu islo: link

Inace, kad vec pricamo o osiguranjima, sto se desava ako ostetis felgu i gumu. Jel ti to pokriva, i ako da, jel ti onda daju obje nove gume, jer se to ipak mora mijenjat u paru?
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:51   #14
a što je sa isplatom šteta?
čuo sam da neka osiguranja tipa Euroherc poslovično ne isplaćuju štetu
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 12:33   #15
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Vise nebu islo: link

Inace, kad vec pricamo o osiguranjima, sto se desava ako ostetis felgu i gumu. Jel ti to pokriva, i ako da, jel ti onda daju obje nove gume, jer se to ipak mora mijenjat u paru?
Za ovo iz linka nemam riječi, ova država čini sve da što više uništi standard svojih građana.
Možda sam ja glup ili neke stvari ne razumijem, ali što HANFA ima sa tim daje li neko osiguranje kakve bonove, povlastice i sl. Recimo ako sam ja vlasnik nekog osiguranja moje osiguranja isplaćuje štete i ja bih trebao imati pravo da sam određujem cijene u vlastitoj osiguravajućoj kući.

Osiguranja si ionako preskupa u HR pa tako jedan početnik ako ide po legalnim putem za slabiji auto u ZG ili KR plaća regu 5000 kn. što je skoro pa prosjećna plaća u HR, a da ne govorim kolko jedan radnik u tekstilu i sl treba raditi za to, puna 2 mjeseca.

Znam samo da ti isplaćuju štetu za gumu ili felgu, ali mislim da ne isplaćuju štetu i za drugu gumu, tako da...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 13:38   #16
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Za ovo iz linka nemam riječi, ova država čini sve da što više uništi standard svojih građana.
Možda sam ja glup ili neke stvari ne razumijem, ali što HANFA ima sa tim daje li neko osiguranje kakve bonove, povlastice i sl. Recimo ako sam ja vlasnik nekog osiguranja moje osiguranja isplaćuje štete i ja bih trebao imati pravo da sam određujem cijene u vlastitoj osiguravajućoj kući.

Osiguranja si ionako preskupa u HR pa tako jedan početnik ako ide po legalnim putem za slabiji auto u ZG ili KR plaća regu 5000 kn. što je skoro pa prosjećna plaća u HR, a da ne govorim kolko jedan radnik u tekstilu i sl treba raditi za to, puna 2 mjeseca.

Znam samo da ti isplaćuju štetu za gumu ili felgu, ali mislim da ne isplaćuju štetu i za drugu gumu, tako da...
Ma zato treba lijepo aute sve registrirat na bake i djedove, ili starce, njima se da sredit 50% s fiktivnom prijepisom postojeceg auta, a iovako ces jednog dana sve te police naslijediti.

A kaj se tice felgi, sta nije neki zakonski clanak da ne smijes imati gume razlicite istrosenosti na jednoj osovini? Kak ti mogu popravit auto tak da nije ispravan?
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 13:46   #17
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Ma zato treba lijepo aute sve registrirat na bake i djedove, ili starce, njima se da sredit 50% s fiktivnom prijepisom postojeceg auta, a iovako ces jednog dana sve te police naslijediti.

A kaj se tice felgi, sta nije neki zakonski clanak da ne smijes imati gume razlicite istrosenosti na jednoj osovini? Kak ti mogu popravit auto tak da nije ispravan?
Neznam ti to jer nisam imal iskustva sa tim. Imal sam pred par godina oštećenje felge i to su mi priznali, a za gume nemam nikakva iskustva, možda će doći netko tko ima pa će napisati.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.