Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

Pogledaj rezultate ankete: Mislite da:
Postoji dogovor i plan sa oba stanara 58 19.80%
Samo Nemeš glumi 18 6.14%
Samo Marijana glumi 77 26.28%
Njihovi osjećaji i postupci su stvarni 140 47.78%
Glasovatelji: 293. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2011., 01:02   #41
Mislim da im produkcija nije nista rekla. A sad ko je kolko zaljubljen a tko glumi. Neznam.
BinHex is offline  
Old 12.05.2011., 01:19   #42
Ma stvarnost je, sigurno. Nitko normalan se ne bi sramotio pred cijelim balkanom po narudžbi produkcije, ali mene malo kopka što su oni u paru i ušli u kuću i tonka je cijelo vrijeme podjebavala u stilu: Pazi Nemeš, Marijana je udata i sl. Kao da su već znali što će se dogodit
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Old 12.05.2011., 01:27   #43
Možda radi onih 6 psihologa što ih psihologišu prije ulaska
Pimpinell@ is offline  
Old 12.05.2011., 01:41   #44
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Možda radi onih 6 psihologa što ih psihologišu prije ulaska
A i tonka je sigurno znala marine sklonosti jer su obje iz šibenika pa je naslutila da bi se nešto moglo zakuhat između njih dvoje
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Old 12.05.2011., 02:50   #45
sigurna sam 100% da neki pocetni scenario vezan za njih dvoje postoji od strane produkcije.
neko muvanje su planirali, pa da se o tome pise malo - kao, sokantno, ona udata, a muva se sa drugim... da se izazove frka i da se o tome prica - gledanost raste, pa i njihova zarada
medjutim, mislim da ni sama produkcija nije planirala da ce oni otici ovako daleko i jos tako brzo, njih dvoje su se zaneli malo vise - sta je uzrok tome mogu samo nagadjati (uziveli se u ulogu, vestacki uslovi uz to stvorili i vestacke emocije...)

znam pouzdano da u nekim prethodnim realityjima ovde jeste bilo rezije od strane produkcije:
ubede ih "psiholozi" da je zapravo njima (ucesnicima) u korist da naprave (odglume) sad to-i-to jer ce za uzvrat dobiti veliku medijsku paznju (mamac za kvazi VIPovce) i/ili opstanak u showu do finala i vecu sansu da nesto naprave u svetu showbuzz-a... ide i uveravanje da ce ih oni "oprati" i ispeglati sliku o njima do kraja show-a, ukoliko se radi o stvarima koje bas i ne izazivaju pozitivnu reakciju o njima u javnosti.
e, onda kada u nekim slucajevima to bas i ne ispadne tako kako su mislili - ovi jadnici ne smeju da zucnu, nema da se zale jer im je ugovorom zapreceno da ne smeju progovoriti nista sto bi narusilo kredibilitet produkcije!
LaLela is offline  
Old 12.05.2011., 07:33   #46
Ja mislim da je produkcija vrlo dobro znala ko je ona...al nevjerujem da su joj bas Nemesa namjenili....misli da su oni znali da ce uvatit nekog od muskih stanara sigurno,al eto ispade da je Nemesa "zavela"
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 12.05.2011., 10:13   #47
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je produkcija vrlo dobro znala ko je ona...al nevjerujem da su joj bas Nemesa namjenili....misli da su oni znali da ce uvatit nekog od muskih stanara sigurno,al eto ispade da je Nemesa "zavela"
Naravno da je produkcija znala tko je otprilike Marijana i čemu je sklona. Prošli su psihološke testove, prije ulaska u BB.
Pikova dama is offline  
Old 12.05.2011., 10:17   #48
Quote:
livia5 kaže: Pogledaj post
Ma stvarnost je, sigurno. Nitko normalan se ne bi sramotio pred cijelim balkanom po narudžbi produkcije, ali mene malo kopka što su oni u paru i ušli u kuću i tonka je cijelo vrijeme podjebavala u stilu: Pazi Nemeš, Marijana je udata i sl. Kao da su već znali što će se dogodit
Eee i meni je to zapelo za oko
Napolita is offline  
Old 12.05.2011., 10:37   #49
ne mogu vjerovati da jos ima budala koji vjeruju da je to scenarij produkcije, ajme boze kakav glup narod
heraa is offline  
Old 12.05.2011., 10:38   #50
Da malo podvučemo crtu...moram priznati da sam iznenađena rezultatima ankete...očekivala sam najmanje glasova na zadnjoj opciji kad ono

Pogotovo nisam očekivala tako malo glasova za moju opciju

Ali u ovoj priči je sve moguće, ali stvarno sve.
Vidjeti ćemo na kraju to je imao najbolji feeling.

Quote:
heraa kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovati da jos ima budala koji vjeruju da je to scenarij produkcije, ajme boze kakav glup narod
Ima onih koji misle da su strašno glupi oni koji misle da se ovo stvarno dogodilo onako kako su nam prepričali Marijana i Nemeš
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/

Zadnje uređivanje Wild Horses : 12.05.2011. at 13:13.
KatarinaRi is offline  
Old 12.05.2011., 16:09   #51
Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
sigurna sam 100% da neki pocetni scenario vezan za njih dvoje postoji od strane produkcije.
neko muvanje su planirali, pa da se o tome pise malo - kao, sokantno, ona udata, a muva se sa drugim... da se izazove frka i da se o tome prica - gledanost raste, pa i njihova zarada
medjutim, mislim da ni sama produkcija nije planirala da ce oni otici ovako daleko i jos tako brzo, njih dvoje su se zaneli malo vise - sta je uzrok tome mogu samo nagadjati (uziveli se u ulogu, vestacki uslovi uz to stvorili i vestacke emocije...)
Da, možda neka početna inicijativa produkcije Marijani, ali ovo dalje što je slijedilo je neisplanirana stvarnost.
Znatiželjko is offline  
Old 12.05.2011., 17:24   #52
Ma produkcija je nekako umješana 100%, možda ne u cijelo odvijanje priče jer se kuži da tu ima emocija, posebno kod Nemeša, ali nekako su to sve pogurnuli na početku. Prva stvar, ušli su skupa..malo je prevelika slučajnost da su baš oni ušli skupa i baš se eto zaljubili, al ok, ajd postoji mogućnost da je to tako bilo.
Druga stvar, sjećam se da je Mare još tamo jednom kad su bili na otpadu u raspravi sa Bojanom zašto to radi i zašto ne stane zbog svoje obitelji, pogledala dal ju kamera snima, uputila joj značajan pogled i rekla "Ne mogu jer to MORA biti tako", nakon čega je Bojana rekla "Mislim da sam te shvatila", a Mare potvrdila "Ja mislim da jesi." I Bojana joj je nakon tog rekla nešto u stilu ok sad više ne mislim da si đukela ako je tako.
Sad, o čemu se tu radi, nemam pojma, al sam uvjerena da je produkcija umješana od početka.
mystic... is offline  
Old 13.05.2011., 11:12   #53
mislim da su stvarni, a povremena glumatanja s obje strane nemaju veze s produkcijom.
to je po onoj "život piše romane", samo što u ovom slučaju imamo već ekranizaciju
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Old 14.05.2011., 04:42   #54
Marijana i nije zaljubljena u Metneša.Stalno je njonjava,depresivna,nikad se ne smije etc.Njoj samo laska što on titra oko nje.Koliko će ih odbiti nekoga tko titra oko njih.Nakon 5 jebačine sjetila se tate i nastavila da se ****.Jel to nešto govori.Zar nije rekla da joj je dosadno.U kući je zbog para,a vjerovatno i da se poslije izlaska opari
Rollery is offline  
Old 14.05.2011., 07:26   #55
Nije ona zaljubljena u njega....ona se sad njega drzi ko pijan plota jer je nacula da je vani napravila sranje...misli da nema podrsku od nikog i sad se drzi njega jer on jedini prica ono sto ona zeli cut...onog trena kad izadje iz kuce i dobije podrsku od svojih ili mozda cak i od navigat.se.mora tog istog trena Nemo pada u zaborav...
Dok nije skontala da se seksanje vani prikazalo bila je ko led prema njemu...cim je skontala da svi sve znaju pocela je sa njim "komunicirat" i drzat se sve vise njega....u dubini duse ona vrlo dobro zna da nema salameta od Nemesa.....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 14.05.2011., 08:34   #56
A izaći će očito u finalu.Pa nitko je neće nominirat u velikom broju dovoljnom za ispadanje
Rollery is offline  
Old 14.05.2011., 10:09   #57
Kakva produkcija?

Sta je toliko nestvarno glupa ta veza pa govorite da je scenarij?

Moze biti tisucu scenarija, ali Marijana nije profesionalna glumica i ne moze to tako dobro glumiti.
Sierra Leone is offline  
Old 14.05.2011., 14:24   #58
Sierra,tko to zna
silas2012 is offline  
Old 14.05.2011., 14:27   #59
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Sierra,tko to zna
Onaj tko od gore vidi sve
Rollery is offline  
Old 05.06.2011., 15:29   #60
Na nekim sam portalima i stranicama čitao komentare ljudi, koji kažu da je produkcija smišljeno išla toliko daleko, da su Mare zapravo lažno predstavili kao mamu i udanu ženu, budući da bi bilo kakva druga situacija imala manje odjeka Čudno je i to da su njih dvoje skupa ušli u kuću i da se prvi seks dogodio, kad ono, već 10. dan? Ima mi logike, jer ljudi su na svašta spremni, ali opet, za Mare mi se ne čini baš da glumi kako ima dijete. Zašto bi bila toliko u depri
pali is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.