Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2011., 18:31   #21
joj ljudi, ja sam tek danas ubrala da je izašao bloodline...
prvih 6 sam pročitala prvo na engleskom, direkt s laptopa, skinuta pdf verzija, a imam i kupljene hrvatske verzije što su se u konzuma prodavale...
i hrvatske sam nedavno pročitala, ono, da se podsjetim...
meni je problem što se toliko uvučem u taj svijet da samo čitam po cijele dane

nego, ima li itko pdf verziju od bloodlines??
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 21:42   #22
Obožavam ove knjige! Koliko ima dijelova ukupno?
LucyBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 21:46   #23
Ima ih šest.

A o čemu se radi u tom serijalu Bloodlines?
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 11:24   #24
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post
Ima ih šest.

A o čemu se radi u tom serijalu Bloodlines?
Glavni lik ovog serijala je Sidney, alkemicarka iz Vampirske akademije, koju salju u Kaliforniju kao jednu od clanova pratnje Jill Mastriano(polusestra od Vasilise Dragomir) koja je pod stalnim napadima Lisinih protivnika ... Moroji i Alkemicari su se dogovorili da je najbolje skloniti je u suncanu Kaliforniju jer ima puno svjetla pa se Strigoji i Moroji ne pojavljuju precesto... Sidney, Jill i Eddie su smjesteni u kampus i relativno se dobro uklope, a Adrian (necu reci zasto i on mora biti tamo jer cu spoilat) zivi s jednim starim Morojem i njegovim sinom... Otkrit ce da se nesto cudno desava s pojedinim ucenicima i uplest ce se u prljavu suradnju ljudi, alkemicara i moroja, a pojavit ce se i naznake neobicne ljubavna price( nadam se da sam u pravu) ...

Jedva cekam nastavak i nove avanture Sidney i ekipe, s tim da se u knjizi jo pojavljuju Rose, Zmey, Angelina, Dimitri i nekoliko novih alkemicara kao i cijela Sidneyina obitelj...
__________________
He is 90% of the reason I get up in the morning, the other 10% is the need to Pee
BookFairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 18:01   #25
Quote:
BookFairy kaže: Pogledaj post
Glavni lik ovog serijala je Sidney, alkemicarka iz Vampirske akademije, koju salju u Kaliforniju kao jednu od clanova pratnje Jill Mastriano(polusestra od Vasilise Dragomir) koja je pod stalnim napadima Lisinih protivnika ... Moroji i Alkemicari su se dogovorili da je najbolje skloniti je u suncanu Kaliforniju jer ima puno svjetla pa se Strigoji i Moroji ne pojavljuju precesto... Sidney, Jill i Eddie su smjesteni u kampus i relativno se dobro uklope, a Adrian (necu reci zasto i on mora biti tamo jer cu spoilat) zivi s jednim starim Morojem i njegovim sinom... Otkrit ce da se nesto cudno desava s pojedinim ucenicima i uplest ce se u prljavu suradnju ljudi, alkemicara i moroja, a pojavit ce se i naznake neobicne ljubavna price( nadam se da sam u pravu) ...

Jedva cekam nastavak i nove avanture Sidney i ekipe, s tim da se u knjizi jo pojavljuju Rose, Zmey, Angelina, Dimitri i nekoliko novih alkemicara kao i cijela Sidneyina obitelj...
A ima li to na hrvatskom?
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 19:00   #26
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post
A ima li to na hrvatskom?
vjerojatno nemam. Kod nas nikad ne prevedu aktualne stvari dok su jos aktualne. A ak prevedu bolje nemoj citat jer je uzas od prevoda.
__________________
"Be yourself, don't change for anyone. If they don't like you at your worst, then they don't deserve you at your best."
gordanač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 19:54   #27
Znanje će vam izdat Bloodlines slijedeće godine
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 23:07   #28
Obozavam Vampirsku akademiju,potpuno drugacija od ostalih romana s tom tematikom!!Zbilja mi se svidja i uzivam citajuci je!!pomalo sam zatreskana u Dimitrija ali to je kod mene normalno(hehehe) jer mi se to desava skoro sa svakim takvim romanom,hehehe.Twilight i ostali njegovi dijelovi su mi sr.... sprem ovoh romana,bila bi presretna kada bi ekranizirali ovaj serijal.
pozdrav svim ljubiteljima Vampirske akademije!
vampireruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 13:53   #29
Knjige sam pročitala i stvarno su jako dobre. Ono knjige su drugačije od drugih..
Christian mi je u početku, ono kad su ga se svi kao bojali, bio najbolji lik. Adrian mi je
Rose, pa ona mi je ok. Dobra je. Dimitri..malo mi je ono bljee.. Ajme al njihova veza mi je nekako creepy.. Ipak joj je on profesor. Meni bi bilo najbolje da je ostala s Adrianom i bila njegova čuvarica A Sydney mi je zakon. I Abe Lissa mi je ono nekad znala dignut živac, al ona i Christian su mi najbolji par
U knjizi su mi najviše išle na živce "Oni su prvi" ili "Oni su na prvo mjestu" spike.

Mislim da ću pričekat da prevedu na hrvatski Bloodlines..
__________________
Suprotno vjerovanjima ono neizbježno nije smrt, neizbježno je ostati i suočiti se sa životom.
ezelgirl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 20:14   #30
Quote:
ezelgirl* kaže: Pogledaj post
Knjige sam pročitala i stvarno su jako dobre. Ono knjige su drugačije od drugih..
Christian mi je u početku, ono kad su ga se svi kao bojali, bio najbolji lik. Adrian mi je
Rose, pa ona mi je ok. Dobra je. Dimitri..malo mi je ono bljee.. Ajme al njihova veza mi je nekako creepy.. Ipak joj je on profesor. Meni bi bilo najbolje da je ostala s Adrianom i bila njegova čuvarica A Sydney mi je zakon. I Abe Lissa mi je ono nekad znala dignut živac, al ona i Christian su mi najbolji par
U knjizi su mi najviše išle na živce "Oni su prvi" ili "Oni su na prvo mjestu" spike.
meni isto,to mi ide strasno na zivce ''Oni su prvi''(what the fuck?).mislim da je spisateljica tu malo pogrijesila jer ipak su rose i dimitri glavni likovi a non stop se moraju brinuti o drugima(ok,ne bas uvijek ali to im je zivotna zadaca).
vampireruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 14:18   #31
Quote:
vampireruby kaže: Pogledaj post
meni isto,to mi ide strasno na zivce ''Oni su prvi''(what the fuck?).mislim da je spisateljica tu malo pogrijesila jer ipak su rose i dimitri glavni likovi a non stop se moraju brinuti o drugima(ok,ne bas uvijek ali to im je zivotna zadaca).
I meni to malo ide na živce, ali zamislimo da nema tog problema, kakav bi bio zaplet? Jedini pravi problem bi im bio to što je on njoj mentor.To bi se lako riješilo nakon njezine mature i živjeli bi sretno do kraja života.

A mi ne bismo imali što čitat.
LucyBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:55   #32
curke. sve preporuke za Bloodlines
kupila je na inglišu, i što je više čitaš to je bolja i bolja

sad još čekati ljeto za sljdeći nastavak, grrr
koji bi po svemu suddeći trebao biti totalno napet, ali hajde....da ne ubacivam spoilere
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:00   #33
Ma da, proći će brzo vrijeme do ljeta. Ha,ha.

Čula sam da će se snimati film prema Vampirskoj akademiji. Zna li itko išta o tome?
Čini mi se da će Rose glumiti Sophia Bush, ali ona mi definitivno nije za tu ulogu, kao ni Megan Fox, za koju sam isto čula da bi mogla biti.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:32   #34
^^^
Ja sam čula da se sprema serija. Nadam se da je tako i da će biti dobra kao i Vampirski dnevnici. ( čije su knjige bile koma - a inače je obrnuto )
I nadam se da će odabrati dobre glumce. Gdje li će naći toliko zgodnih tipova kao što ih ima u knjizi ?!
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:37   #35
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post
Ma da, proći će brzo vrijeme do ljeta. Ha,ha.

Čula sam da će se snimati film prema Vampirskoj akademiji. Zna li itko išta o tome?
Čini mi se da će Rose glumiti Sophia Bush, ali ona mi definitivno nije za tu ulogu, kao ni Megan Fox, za koju sam isto čula da bi mogla biti.
Megan Fox nije nizašta a ponajviše nije za ulogu Rose. Ni ova Sophia Bush mi ne paše za tu ulogu al radije bih gleda nju nego glupu Megan. Mala iz American Horror Story koja glumi lik Vivian bi pasala za tu ulogu, naoko nevinašce a ispod otrov
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 21:55   #36
Quote:
LucyBlue kaže: Pogledaj post
I meni to malo ide na živce, ali zamislimo da nema tog problema, kakav bi bio zaplet? Jedini pravi problem bi im bio to što je on njoj mentor.To bi se lako riješilo nakon njezine mature i živjeli bi sretno do kraja života.

A mi ne bismo imali što čitat.
slazem se s tobom,ali zivciralo me to da konstantno to spominju. bolje onda zive strigoji nego dhampiri.heheh,ja bi iskreno vise volila biti strigoj
i nije mi se svidjalo kako gledaju na plemice i neplemice,pa zar je to bitno?ok,valjda spisateljici je ali to je tako povrsno i primitivno!
vampireruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 22:10   #37
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Megan Fox nije nizašta a ponajviše nije za ulogu Rose. Ni ova Sophia Bush mi ne paše za tu ulogu al radije bih gleda nju nego glupu Megan. Mala iz American Horror Story koja glumi lik Vivian bi pasala za tu ulogu, naoko nevinašce a ispod otrov
megan mi uopce nije za tu ulogu,bas je odbojna i priglupa.nebi ni gledala da stave nju kao rose!a ova sophia mi nije losa ali nije to to,nebi ni onda bila zadovoljna,hehe.
a za dimitrija bi stavila johnnya deppa kad je bio mlad,ali onda bi se totalno zaljubila u njegov lik,ajme,nebi mogla spavat. sva sreca sto je prestar za tu ulogu!!

jedva cekam da izadje film ili serija ali kad znam da ce biti tipicno americki,onda mi malo padne osmjeh s lica ali svejedno bi bila veliki fan!

neznam za vas drusto ali meni je ovo puno puno zanimljivije od sumrak sage.iako volim sve moguce o vampirima,ta saga me uopce nije toliko odusevila i zato navijam da se vampirska akademija ekranizira jer bi daleko nadmasila sagu(barem meni)!
vampireruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 22:18   #38
http://www.deviantart.com/download/1...ledhampirs.png
ajme,taj lik je predivan!!jos ako dobro glumi,bio bi savrsen dimitri!!a zenska mi nije losa ali mi nije ni uvjerljiva!!

Zadnje uređivanje vampireruby : 09.12.2011. at 22:25.
vampireruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 22:29   #39
Quote:
vampireruby kaže: Pogledaj post
http://www.deviantart.com/download/1...ledhampirs.png
ajme,taj lik je predivan!!jos ako dobro glumi,bio bi savrsen dimitri!!a zenska mi nije losa ali mi nije ni uvjerljiva!!
povlacim sto sam rekla,hehehe,!
dakle glumica je Odette Yustman,zbilja mi je prekrasna i mogla bi biti savrsena Rose a glumac je Taylor Kitsch koji mi se onak svidja ali ipak ne dovoljno iako je na slici ispao savrsen!

drustvo,mislim da ste skontali da sam malo opsjednuta s njima!
vampireruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 00:23   #40
Ja bi za Dimitrija Jasona Momou , a za Rose Jessicu Alba... Znam da nemaju sanse jer su prestari, ali ona izgleda mrak, a nije premrsava i definitivno je niska i izuzetno lijepa, a on mi je onako totalno bog...
__________________
He is 90% of the reason I get up in the morning, the other 10% is the need to Pee
BookFairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.