Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2014., 09:39   #121
Fantom...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 22:44   #122
već si pročitao?
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 23:08   #123
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post
Točno, tek je za jesen 2014 predviđeno izdavanje...
e, a u Norveškoj izlazi sutra The Son
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 09:26   #124
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
već si pročitao?
na ali sam vidjela da je izašlo u profilovom izdanju, pa sad čekam da dođe u knjižnicu...ali svejedno unaprijed se veselim...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 14:33   #125
Quote:
Domy1906 kaže: Pogledaj post
Da li je netko vidio gdje se mogu naručiti te knjige???
Knjige se mogu pročitati online, evo linkovi za one koje nađoh:
Nemeza
Đavolja zvijezda
Spasitelj
Crvendać

Pomoću vinda se knjige mogu čitati besplatno....
floopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 09:45   #126
Quote:
floopy kaže: Pogledaj post
Knjige se mogu pročitati online, evo linkovi za one koje nađoh:
Nemeza
Đavolja zvijezda
Spasitelj
Crvendać

Pomoću vinda se knjige mogu čitati besplatno....
Šta je to vind? sa Tookbook-a se može time čitati besplatno?
evo ti linkove za još nesbo-a
http://www.balkandownload.org/topic/35223-jo-nesbo/
http://www.crowarez.org/domace-knjig...bo-sve-knjige/
https://mega.co.nz/#F!roQSRYbJ!ZTX5rFoXQv8QjNofP-Eebw

jel se smije staviti ovako linkove? ako ne, admin sorry... samo obriši
misty marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 16:41   #127
Quote:
misty marie kaže: Pogledaj post
Šta je to vind? sa Tookbook-a se može time čitati besplatno?
evo ti linkove za još nesbo-a
http://www.balkandownload.org/topic/35223-jo-nesbo/
http://www.crowarez.org/domace-knjig...bo-sve-knjige/
https://mega.co.nz/#F!roQSRYbJ!ZTX5rFoXQv8QjNofP-Eebw

jel se smije staviti ovako linkove? ako ne, admin sorry... samo obriši
Odlično, hvala ti, pogledat ću.. Da, može se čitati besplatno... Vingde zaradiš tako da pročitaš kratki promotivni tekst sponzora i odgovoriš na 1-2 jednostavna pitanja... Tako zaradiš bodove, a onda pomoću tih bodova platiš dnevnu članarinu na Tookbook-u, i čitaš knjige besplatno... osim toga možeš i gledati besplatno tv, utakmice lige prvaka, poslati faks i sl. Ovo je njihova stranica: Vingd.com, dugo gledam tv preko interneta na taj način, a sada i čitam knjige..

Zadnje uređivanje floopy : 08.07.2014. at 16:49.
floopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 00:29   #128
Leopard je bio prebrutalan.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 10:54   #129
Devil's star - pitanja

Pozdrav Nesboljupci,

pročitala knjigu na na engleskom preko Kindla (ne znam ni jel ima prijevod). Na kraju mi je ostalo par stvari nejasnih (a nije mi se dalo vraćati natrag i čitati ponovo te dijelove), pa ako ima neko tko je čitao i sjeća se detalja...

-tko je bio tip koji se došao ispovijediti i pritom rekao da želi naškoditi policajcu, jer ovaj petlja s njegovom ženom (policajac je očito Harry Hole, a s kim je petljao?) - to nije bio ubojica, već netko tko je prije imao vezu s prostitutkom i koja je mrtva, ali nije jasno je li ju taj ubio ili tko već?

-prodavač opreme za crkve - kaj s njim? ovaj ga je stalno držao u radnji, kao i onu njegovu u leopard haljinicama koja se nabacivala Harryu (je li onda on taj koji je išao na ispovijed?)

-kad je Harry dogovorio sastanak s novinarom, na dogovorenom mjestu je bila neka pretučena žena koja je isto čekala - ali koga? u nekom trenu sam mislila da i ona čeka Harrya, ali to se više nije spominjalo

-lik od kojeg je ubojica kupovao dijamante i pištolje i kojem je ovaj namještao da njega ulove - sigurno je čuo / čitao o ubojstvima i vjerojatno ih mogao povezati, pa zašto je i dalje dolazio, kad je bilo jasno da ubojica upravo njemu smješta? (ok, ovo je više filozozofsko pitanje

Eto. Hvala
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:50   #130
Pročitao sam Crvendaća..Ok je.
__________________
Uzmeš što ti se da,nešto otmeš i to je to..
Dunst Scapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 14:39   #131
Kad izlazi prijevod Police ?
se7ensin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 10:45   #132
Vidjela sam da u novoj Nesbovoj knjizi nema Harryja. Malo me brine, nisam čitala Police, preživi li on?
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:35   #133
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da u novoj Nesbovoj knjizi nema Harryja. Malo me brine, nisam čitala Police, preživi li on?
Koja knjiga?
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:40   #134
Pretpostavljam da Lovci na glave? Tu nema Harryja. Knjiga je ok. Al nije baš nova ima već i film.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 08:30   #135
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da Lovci na glave? Tu nema Harryja. Knjiga je ok. Al nije baš nova ima već i film.
Ne, nova knjiga, izašla u Norveškoj negdje u ožujku je Son (Sin). Kod nas ni Policija nije izašla. Za lovce na glave znam da nema Harryja.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 09:14   #136
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da u novoj Nesbovoj knjizi nema Harryja. Malo me brine, nisam čitala Police, preživi li on?
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Ne, nova knjiga, izašla u Norveškoj negdje u ožujku je Son (Sin). Kod nas ni Policija nije izašla. Za lovce na glave znam da nema Harryja.
TAj novi roman Son je samostojeća knjiga,zato nema Harrya.Nisam još pročitao Police (imama je na e readeru pa čekam zimu), pa neznam kako završava,ali čisto sumnjam da je to posljednji.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:40   #137
Ma sve super, valjaju meni i Lovci na glave, ne sumnjam da je i Sin dobar, ali Harry je jedan jedini
Nisam još pročitala Fantoma i Police, a tako im se veselim.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:08   #138
ja sam upravo završila Snjegovića i Nemezu....ne čitam po redu jer mi je gužva u knjižnici pa čitam kako je koja knjiga slobodna....lik Harryja je sjajno razrađen, a i ženski likovi su mi super - sjajna mi je bila Kaja Sollens iz Leoparda i Katrine Bratt iz Snjegovića....jel se one pojavljuju u daljnjim romanima? Jel itko pročitao zadnje dvije knjige? Imam Fantoma na engleskom u epbu formatu ali ako je prevedena na hrvatski, pričekala bi to naše izdanje.....imam vremena, još su mi ostale Đavolja zvjezda i Crvendać nepročitane.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 19:29   #139
Quote:
Garfieldica 007 kaže: Pogledaj post
ja sam upravo završila Snjegovića i Nemezu....ne čitam po redu jer mi je gužva u knjižnici pa čitam kako je koja knjiga slobodna....lik Harryja je sjajno razrađen, a i ženski likovi su mi super - sjajna mi je bila Kaja Sollens iz Leoparda i Katrine Bratt iz Snjegovića....jel se one pojavljuju u daljnjim romanima? Jel itko pročitao zadnje dvije knjige? Imam Fantoma na engleskom u epbu formatu ali ako je prevedena na hrvatski, pričekala bi to naše izdanje.....imam vremena, još su mi ostale Đavolja zvjezda i Crvendać nepročitane.
Tak i kod mene u knjižnici. Nikak da uspijem posuditi Leoparda i Fantoma. A od ostalih sam sve pročitala.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:50   #140
Nakon odličnog Fantoma jedva sam čekala da mi u ruke dopadne Police, a kad ono žali Bože truda

Loša priča, loš zaplet, iako je ubojica imao legitimno pravo na ovakvu količinu ljutne i osvete, on umjesto da odmah skrati dva glavna krivca za glavu, njih ostavi žive, a pobije potpuno nevine ljude da bi "poslao poruku". How yes no
Filer knjiga na putu prema nečem boljem, nadam se
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.