Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2013., 15:01   #21
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Pa Skandinavci su u prosjeku najbogatiji u Europi,tako da im nase cijene zaista nisu skupe.Zasto ih je malo u Hrvatskoj,pa vjerojatno zato jer je nasa reklama vrlo slaba na skandinavskim trzistima,a i to nisu neke mnogoljudne zemlje. Prije rata je bilo dosta Danaca i Svedana,a sada se pomalo vracaju,ali najvise u kampove.
Vidjela sam negdje neki sajt za oglašavanje na njihovom tržištu,kad ga pronađem javim Vam!
jelenko 1 is offline  
Old 23.08.2013., 15:02   #22
Quote:
jelenko 1 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam negdje neki sajt za oglašavanje na njihovom tržištu,kad ga pronađem javim Vam!
http://www.adriatic-feriehus.com/prijava.asp
jesam brza našla je iz prve...jel tko na ovome?
jelenko 1 is offline  
Old 23.08.2013., 15:05   #23
Evo vam jedna od jačih stranica za fince općenito skandinavce, ali koliko vidim jer mi neće baš sve otvoriti to je primarno hotelski smještaj

ebookers.fi
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 15:11   #24
ebookers.fi
Jedna od njihovih jačih str, primarno za fince i ostale skandinavce
Koliko vidim uglavnom hotelski smještaj
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 15:18   #25
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Pa Skandinavci su u prosjeku najbogatiji u Europi,tako da im nase cijene zaista nisu skupe.Zasto ih je malo u Hrvatskoj,pa vjerojatno zato jer je nasa reklama vrlo slaba na skandinavskim trzistima,a i to nisu neke mnogoljudne zemlje. Prije rata je bilo dosta Danaca i Svedana,a sada se pomalo vracaju,ali najvise u kampove.
Nisam imala pojma da dolaze danci i svedi u kampove? Eto, svašta čovjek nauči. A uvijek se mislim što će on u kampu kad ima toliko love?
Možda ih veseli takva vrsta turizma.
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 17:53   #26
Cini mi se da svake godine ima sve vise Skandinavaca, uglavnom dolaze preko b.coma ili su me neki nasli na tripadvisoru, pronasli nasu web stranicu i poslali upit preko nje. Vecinom imam obitelji ili dva- tri starija para. Uglavnom jako su zahvalni gosti, ako su zadovoljni preporuciti ce vas prijateljima sigurno, tako da je su mi neki dosli i na preporuku.
Oni su odusevljeni nasim morem, prirodom, hvale nasu hranu, jedni su bili odusevljeni srdelom, vole popit casu vina s domacinom, malo popricati i cini mi se da bas tu komunikaciju cijene.
Uglavnom nadam se da ce HTZ usmjeriti koju kunu vise i prema sjeveru!
lacibrk is offline  
Old 23.08.2013., 18:31   #27
Quote:
lacibrk kaže: Pogledaj post
Cini mi se da svake godine ima sve vise Skandinavaca, uglavnom dolaze preko b.coma ili su me neki nasli na tripadvisoru, pronasli nasu web stranicu i poslali upit preko nje. Vecinom imam obitelji ili dva- tri starija para. Uglavnom jako su zahvalni gosti, ako su zadovoljni preporuciti ce vas prijateljima sigurno, tako da je su mi neki dosli i na preporuku.
Oni su odusevljeni nasim morem, prirodom, hvale nasu hranu, jedni su bili odusevljeni srdelom, vole popit casu vina s domacinom, malo popricati i cini mi se da bas tu komunikaciju cijene.
Uglavnom nadam se da ce HTZ usmjeriti koju kunu vise i prema sjeveru!
Hajde mi razjasni nešto! Ako si oglašen na flipkeyu je li te automatski izlista i na tripadviseru?
I koliko im treba da ti objave promjene koje napraviš na svom listingsu
Ja nešto mjenjala i uredno sacuvala i sve provjerila a oni oglašavaju po starom?!
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 18:43   #28
Quote:
Le ciel kaže: Pogledaj post
Hajde mi razjasni nešto! Ako si oglašen na flipkeyu je li te automatski izlista i na tripadviseru?
I koliko im treba da ti objave promjene koje napraviš na svom listingsu
Ja nešto mjenjala i uredno sacuvala i sve provjerila a oni oglašavaju po starom?!
Nisam na flipkeyu pa ne znam, ali ako si na b.comu automatski te bace na tripadvisor i na stotine drugih siteova koje su kupili ili su im partneri. Onda je dovoljno da ja izmjenim na extranetu i automatski se sve mijenja na partnerskim stranicama.
lacibrk is offline  
Old 23.08.2013., 19:25   #29
Quote:
Le ciel kaže: Pogledaj post
Nisam imala pojma da dolaze danci i svedi u kampove? Eto, svašta čovjek nauči. A uvijek se mislim što će on u kampu kad ima toliko love?
Možda ih veseli takva vrsta turizma.
Nisu zapadnoeuropski kamperi siromasi,siromasi ne idu na godisnji. Neki kamperi imaju kampere koji kostaju stotine tisuca eura,pa i preko miljun eura,ljudi jednostavno vole boraviti u prirodi,ne vole beton. A nisu ni kampovi tako jeftini,u ovo doba godine skuplje je kampirati nego uzeti apartman za cetvero.
babas is offline  
Old 23.08.2013., 19:50   #30
Quote:
jelenko 1 kaže: Pogledaj post
http://www.adriatic-feriehus.com/prijava.asp
jesam brza našla je iz prve...jel tko na ovome?
Ja sam već skoro tri godine i ništa
__________________
Apokalipsa sa vašeg balkona, rezolucija perfektna, kristalan sound, surround all around when it hits the ground
hrks is offline  
Old 23.08.2013., 21:25   #31
Quote:
Le ciel kaže: Pogledaj post
Hajde mi razjasni nešto! Ako si oglašen na flipkeyu je li te automatski izlista i na tripadviseru?
I koliko im treba da ti objave promjene koje napraviš na svom listingsu
Ja nešto mjenjala i uredno sacuvala i sve provjerila a oni oglašavaju po starom?!
Ako si na Flipkeyu stavljaju te i na Tripadvisor, za promjene im treba 24 sata
nistastrasno is offline  
Old 23.08.2013., 21:26   #32
Quote:
zore kaže: Pogledaj post
Da li netko radi sa adriatic-sea.info?
Danas su upali materi u kucu sa pricom da rade sa njemačkim TUI i da ih zanima samo period od 15.09-01.06 koji bi punili skandinavcima. Mi placamo njima oglasavanje 50 eur po smjestajnoj jedinici ( apartmanu), a gost ima dir.kontakt sa nama.
Kod njih duugo vremena.Nisam platio ništa,a koliko vrijede.....
Do sada niti jedan upit.Mož si mislit, da pune sa skandinavcima i to van sezone.
Emanon is offline  
Old 23.08.2013., 22:16   #33
Našao sam članak na klub iznamljivača , da stavljaju apartmane na Google maps , Foursquare i Facebook. Pošto danas svi vise na internetu i svaka baba ima smartphone , možda bi se i isplatilo.
http://www.klub-iznajmljivaca.com/20...ce-tramontana/
Ovo ljeto došlo jedno 8 obitelji čoporativno na more i zakupili 5 kuća u nizu tako i moje apartmane. Svaka obitelj kod nas imala je po jedno odraslo dijete , njima smo dali šifre za WIFI. Nitko osim nas nema internet. I jednu večer radim web stranicu i gotov samo treba je staviti na server i nikako da to završi veza spora do bola. Počeo skidati bogove T-comu i njihovoj vezi. Izađem ja van na terasu da popijem pivce dok se to obavi kad ispred kuće na pločniku jedno njih 10 klinaca sjede na zemlji i surfaju , nitko ni aaa ni bee šute i facebook majka. Mala podjelila svima šifru za net i ja im služim ko internet caffe.
Hebote poludio ja ne mogu obaviti posao klinci surfaju.
Spojio se na modem i ugasio WIFi ja se spojio žicom i brzina odjednom super.
Drugi dan sam maloj dao novi password i rekao da ne daje nikome jer ću opet ukinuti.
zaccc is offline  
Old 23.08.2013., 23:04   #34
Le ciel,npr.nizozemci su vrlo dobrostojeca nacija pa obozavaju ici u kampove.prije rata su masovno isli u hr, u kampove i hotele,sad se vracaju u istarske kampove,konacno nakon duge pauze. I dolaze skupim kamperima a babas dobro veli,sad je u kampovima cesto skuplje nego u apartmanima (pricam o hrv.kampovima)..treba pojacani marketing i u skandinaviji i nizozemskoj,jer oni jako vole prirodu,a priroda nam je glavni adut.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 4 Beta
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 23.08.2013., 23:14   #35
Kako funkcionira Housetrip? Koliko se nadograde na cijenu, i kako ide plaćanje?
sobarica is offline  
Old 23.08.2013., 23:45   #36
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Le ciel,npr.nizozemci su vrlo dobrostojeca nacija pa obozavaju ici u kampove.prije rata su masovno isli u hr, u kampove i hotele,sad se vracaju u istarske kampove,konacno nakon duge pauze. I dolaze skupim kamperima a babas dobro veli,sad je u kampovima cesto skuplje nego u apartmanima (pricam o hrv.kampovima)..treba pojacani marketing i u skandinaviji i nizozemskoj,jer oni jako vole prirodu,a priroda nam je glavni adut.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 4 Beta
Hvala na info! Fakat to nisam znala! Ja nisam imala dosad niti jednog nizozemca, a svakakvi se smucaju po DU
Eto, možda ljudima treba postaviti kampove po velebitu, pa nek uživaju u pravoj prirodi!
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 23:47   #37
Quote:
zaccc kaže: Pogledaj post
Našao sam članak na klub iznamljivača , da stavljaju apartmane na Google maps , Foursquare i Facebook. Pošto danas svi vise na internetu i svaka baba ima smartphone , možda bi se i isplatilo.
http://www.klub-iznajmljivaca.com/20...ce-tramontana/
.
Ne otvara mi ovaj link pa ne znam točno o čemu se radi ali ako je ono "put your bussines on google maps" - opcija, o tome smo bili malo pričali prije par mjeseci, ja sam si to stavila. Ako niš drugo, korisna stvarčica i za dati gostu direktne upute kako doći do kuće. Sad barem više ne moram u mailovima opisivati "skrenite kod xy restorana, pa vozite ravno 150 m i kod žute table skrenite desno" nego mu samo kažem da u odredišno mjesto ukuca ime apartmana i odmah mu izbaci rutu.
Ljudi mogu ostavljati i recenzije, to sam skužila nedavno kad sam vidjela da su mi jedni gosti ostavili (a očito su sami našli to na mapi jer njima nisam davala taj link jer su stari gosti pa su znali doći do kuće )
tartaruga is offline  
Old 23.08.2013., 23:51   #38
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Kako funkcionira Housetrip? Koliko se nadograde na cijenu, i kako ide plaćanje?
Housetrip se nadograđuje na cijenu oko 18%.
kod njih je kvaka da moraš raditi na reviewima..takav je moj dojam...i to je malo razlicita klijentela od airbnba. On obicno bookiraju preko 5-6 dana, nisu to leteći gosti... Uglavnom ima dosta apt tamo ali ako si na 20 str nemaš baš neke koristi. Pogledaj recimo neke i točno ti ispod piše koliko su gosroju imali preko njih, ima ih jako puno koji nikada nisu imali gosta preko ht
Tu treba predani raditi na reviewima, ali ima bezobrazne ekipe jer je eto bilo slučajno jedan dan ledeno more pa opale 3 zvj.
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 23:56   #39
A sto se tice plaćanja nema problema, uplata sjeda par dana nakon dolaska gostiju. Obicno 2-4 dana.
Ove godine sam imala 6 bookiranja preko njih.
Uglavnom englezi, bude francuza i skandinavaca
Rangiraju te i prema brzini kojom odgovaraš na upite...
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 23:59   #40
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Le ciel,npr.nizozemci su vrlo dobrostojeca nacija pa obozavaju ici u kampove.prije rata su masovno isli u hr, u kampove i hotele,sad se vracaju u istarske kampove,konacno nakon duge pauze. I dolaze skupim kamperima a babas dobro veli,sad je u kampovima cesto skuplje nego u apartmanima (pricam o hrv.kampovima)..treba pojacani marketing i u skandinaviji i nizozemskoj,jer oni jako vole prirodu,a priroda nam je glavni adut.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 4 Beta
A preko čega dolaze ti nizozemci?
Oni su mi fakat nepoznanica, ja nijedan upit dosada od njih. Frendica ih ima dosta ona je u Gradu i kaže da ih baš ne voli kao goste, da su bahati i čudni?
Le ciel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.