Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 09:42   #1
Mikročipiranje ljudi - žig zvijeri

Pozdrav ,

eto nešto hip i guba iz preguba Amerike

Usvojili su zakon o mikročipiranju ljudi i sad ga prodaju prepametnim Amerikancima uz salve pljeskanja . Mislim da se i u Bibliji u zadnje danje spominje znak zvjeri na svim ljudima , ugl da ne duljim niže se nalazi i filimić gdje ljudi stvarno podržavaju to uz pljesak

http://dnevno.hr/vijesti/svijet/1199...o-do-2017.html

zanima me Vaše misljenje o tom i poveznice sa proročanstvima ( osim Babe Vange )
Wild Rover is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 10:05   #2
Negdje sam pročitala da su s tim počeli i u njemačkoj, isključivo radi otmica... Svejedno, mene neće morat....
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 10:05   #3
Uvek se puno prašine diže oko čipovanja ljudi.
U većini država se čipuju samo okoreli kriminalci.
Da u Bibliji se u otkrovenju spominje žig zveri, ali moje mišljenje je da to nije čip.
U Bibliji piše da će ljudi primiti žig zveri na svoju desnicu ili čelo.
U narodu postoji verovanje da nam na čelu piše kakvi smo i kakva su nam dela.
Većina ljudi su dešnjaci i većinu dela činimo desnom rukom.
Evo na primer, uzmimo ubistvo:
Čovek je ubica ako je lično ubio ili ako je nekom naredio da ubije.
I jedan i drugi način su greh iste težine.
Čovek koji je izvršio ubistvo je primio žig zveri na desnicu, a čovek koji je poručio ubistvo je primio žig zveri na čelo.
U Otkrovenju se spominje i to da se oni neće pokajati i da će huliti na boga.
Čipovanje ljudi je samo još jedan oblik kontrole, na planeti ima puno ljudi i vlastima nije lako da ih kontrolišu tj. prate.
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 10:09   #4
u ovoj emisiji u linku žena je čipirana na desnoj ruci , to je kao ne glavešina u Google-u

I vidim da to reklamiraju tipa ono biti čete super moćni auto če se sam otvarat kad se približiž , stan , mjerit ce sva zdrastvena stanja itd...

Mislim da na takvom obliku kontrole povlačim crtu i jednostavno krečem u građanski neposluh
Wild Rover is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 13:28   #5
Ovo je ipak balkan, ja sam čula kad sam išla prvi put da vadim ličnu kartu u mupu da će svi biti čipovani do 2015, sad ako će amerikanci biti čipovani do 2017, ovde će se još čekati. Super moći koje spominju su kao u naučno fantastičnim filmovima. Sad baš što se tiče eksperimenta na ljudima može biti istina, ali ne mora. Svaka tehnološka inovacija može da se zloupotrebi. Mene jedino brine da li su ti čipovi dovoljno bezbedni, jer oni koliko sam razumela zrače, računar zrači, tv zrači, mobilni takođe, pa stručnjaci tvrde da to zračenje dovodi do oboljenja od raka.
Pitanje slobode mišljenja nako što ljudi ugrade čipove prepuštam teoretičarima zavere.
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:37   #6
U Danskoj vec postoji slicno, na jednu karticu ti se otvaraju vrata kuce, automobila, imas zdravstveno, placas ducan, vadis vizu za putovanje u Tajland, placas usluge advokata, imas ulaz u nocni klub, tu karticu stalno moras nositi uz sebe, bez nje ne postojis.

Sljedeci korak je samo tu karticu staviti pod kozu,
kao sto se pace maker stavlja pod kozu pod lokalnom anestezijom .

Orwelovijanci ce nas onda barcodirati kao sto se barcodiraju proizvodi u Lidlu

Misljenja sam sto imas vise sve na jednom mjestu, lakse te je kontrolirati, i manipulirati tobom, nemas nikakvu slobodu, postajes robot/android/biosonda.
Alexandra Burek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 19:53   #7
Ima to dobrih i loših strana. Koje će prevagnuti, zavisi u kakvom društvu živimo. A za to smo si uglavnom sami krivi.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 06:25   #8
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ima to dobrih i loših strana. Koje će prevagnuti, zavisi u kakvom društvu živimo. A za to smo si uglavnom sami krivi.
Slažem se..



Večina stvari u životu ima dobre i loše strane, a nama je dat izbor...
A da ne nabrajam da sa "zlom aka sotona aka 666" živimo (ajmo reć zlo u blažem obliku, sva ova tehnologija u zadnjih 7-8god. di je nastao svojevrsni boom) već par godina, znači već smo se priklonili, tak da to čipiranje je još jedan u nizu način da se ovce stavi u tor..
zvonac_1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:00   #9
Pa, praktično smo već čipirani, bar većina ljudi. Ljudi uglavnom (pogotovu omladina) nigdje ne ide bez mobitela, praktično su ovisni o njima. Mobiteli imaju čipove, GPS i lako se prate. Razvija se sistem plaćanja preko mobitela, razgovori se odavno mogu pratiti, vjerovatno je moguće i pomoću virusa tajno snimati razgovore i kada je mobitel na čekanju. To očito ne brine ljude.

Što se tiče praćenja, ne radim ništa nelegalno i ne brinem se i ako me prate (može i supruga da me prati, nema problema, ja sam fin momak). To čak ima i prednosti - u slučaju da upadnem u nevolje, lako me je pronači i priteći u pomoć.
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 21:00   #10
Postoji umjetni mozak koji će se moći 2035 naručit u svakoj psihološkoj
ordinaciji za 9000 tisuća DOLARA,to su proizveli usa.
On će posjedovati moć,imat će sve informacije svjeta u sebi,više nego
internet i sve knjige svjeta.
Pozatvarat će se sva sveučilišta i škole svjeta,svi ćemo bit jednako i ekstra
pametni,svjet će postat suvremeniji u godinu dana.
Pola dosadašnjih poslova će bit uništeno s lica zemlje,ostat će samo
najstariji zanati(građevinari,kuhari,političari i kurve).
Speed metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 21:05   #11
Quote:
Speed metal kaže: Pogledaj post
za 9000 tisuća DOLARA
Tako jeftino? Naručio bih odma tucet kila!
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 22:29   #12
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Tako jeftino? Naručio bih odma tucet kila!
ima se može se u ovoj ekonomski srušenoj državi.

da imam 9 tisuća eura na ruke,kupio bi odmah mercedesa,mozga mi je
dosta i ovo što imam,kupio bi samo malo za strane jezike na rate.
Speed metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 22:35   #13
Mislim da se previše diže prašina oko ove propagande i da od toga neće biti ništa. Na kraju krajeva već imaju sve podatke o nama, što će im još čipiranje ljudi? Koga se uopće tiče moj privatni život?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 22:40   #14
Quote:
Speed metal kaže: Pogledaj post
Postoji umjetni mozak koji će se moći 2035 naručit u svakoj psihološkoj
ordinaciji za 9000 tisuća DOLARA,to su proizveli usa.
On će posjedovati moć,imat će sve informacije svjeta u sebi,više nego
internet i sve knjige svjeta.
Pozatvarat će se sva sveučilišta i škole svjeta,svi ćemo bit jednako i ekstra
pametni,svjet će postat suvremeniji u godinu dana.
Pola dosadašnjih poslova će bit uništeno s lica zemlje,ostat će samo
najstariji zanati(građevinari,kuhari,političari i kurve).
Ovo je već umjetna inteligencija, ali i puko nagađanje. Točne prognoze nečega takvog još ne znamo, kao ni to hoće li takva tehnologija uopće biti društveno prihvatljiva.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:02   #15
Quote:
Speed metal kaže: Pogledaj post
Postoji umjetni mozak koji će se moći 2035 naručit u svakoj psihološkoj
ordinaciji za 9000 tisuća DOLARA,to su proizveli usa.
Misliš 9 miliona (9 000 000) dolara ili 9 000 hiljada tisuća tausenki dolara?
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:18   #16
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Mislim da se previše diže prašina oko ove propagande i da od toga neće biti ništa. Na kraju krajeva već imaju sve podatke o nama, što će im još čipiranje ljudi? Koga se uopće tiče moj privatni život?
Gdje ti pise da se nekoga tice tvoj privatni zivot ili moj?

Poenta je da mi kao rasa prihvatimo taj zig u svoje tijelo, cime jasno porucujemo da smo prihvatili laznog boga - vrli novi svijet tehnoloskog napretka
zilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:23   #17
Quote:
zilo kaže: Pogledaj post
Gdje ti pise da se nekoga tice tvoj privatni zivot ili moj?
Pa recimo, ako te čipiraju, znat će kada ideš u wc i kada skačeš na ženu u krevetu. Time tvoj privatni život postaje javni život. Da ne spominjem i reakcije u tvom organizmu. I zamisli da to sve objave na gradskom semaforu za reklame. Meni bi prisjelo.

Quote:
Poenta je da mi kao rasa prihvatimo taj zig u svoje tijelo, cime jasno porucujemo da smo prihvatili laznog boga - vrli novi svijet tehnoloskog napretka
Poanta je nečija krajnje bolesna želja za kontrolom ljudi, a ne dobrobit. Još smiješnija mi je pomisao da FBI i CIA imaju dosje o mojim odlascima na WC i jesam li imao mekanu ili tvrdu stolicu. Fakat, kome to treba? To je samo gomila suvišne papirologije i zauzimanje mjesta u ladicama ili na folderu u kompjutoru.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 15:54   #18
Quote:
Wild Rover kaže: Pogledaj post
Pozdrav ,

eto nešto hip i guba iz preguba Amerike

Usvojili su zakon o mikročipiranju ljudi i sad ga prodaju prepametnim Amerikancima uz salve pljeskanja . Mislim da se i u Bibliji u zadnje danje spominje znak zvjeri na svim ljudima , ugl da ne duljim niže se nalazi i filimić gdje ljudi stvarno podržavaju to uz pljesak

http://dnevno.hr/vijesti/svijet/1199...o-do-2017.html

zanima me Vaše misljenje o tom i poveznice sa proročanstvima ( osim Babe Vange )
Ja bih da me čipiraju samo ako će mi u zamjenu dati stan i auto. Tada se drage volje odričem "slobode".

A i bez toga ionako vidim, mislim i osjećam ono kaj žele nekakvi seronje, a ne ono kaj želim ja. I nemam više snage da se protiv toga borim, neka bude kako je.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:27   #19
-

Zadnje uređivanje +Ivan : 21.04.2014. at 15:30. Reason: dupli post
+Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:29   #20
Evo napretka?

RFID u Hrvatskoj
http://www.rfid-konferencija.net/

Right Hand Scanners being implemented in Bossier Parish Schools
http://www.youtube.com/watch?v=sreU7F82plA

Family Refuses Mandatory RFID Chip
http://www.youtube.com/watch?v=_awY6U6QUfk

Why the Mythbusters won't do RFID chip
http://www.youtube.com/watch?v=X034R3yzDhw
+Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.