Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 24.10.2011., 15:14   #9
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
nebi ja ništa linkala, ja većinu svojih zaključaka izvodim iz iskustva onih koji me okružuju.
a ako se tvoji argumenti svode na to da je na ovom forumu netko napisao nešto, sori al moram se smijat pa tu svaka šuša piše kaj joj padne na pamet. daleko je više krivih od točnih informacija. isto vrijedi i za članke po netu. tko ih je napisao? tko financira pisanje takvih članaka?
ok, samo što si post iznad napisala da si se "načitala i naslušala", pa me zanimalo to što si čitala, ako možeš linkat, spomenut istraživanje ili navesti literaturu, zaista bi me zanimalo.
ne samo zbog trenutnog gubljenja vremena na jednom topicu, nego me zaista zanima druga strana priče, kompletno kontradiktorna onome što sam ja čitala/čula.

što se tiče "argumenta s foruma", pa to je iskustvo jednako kao i neke tvoje prijateljice s kojom ćakulaš o njenom porodu
cure čija djeca imaju motoričke smetnje su objašnjavale zašto je carski jedna od indikacija za napraviti UVZ mozga, to je sve.


što se tiče ove urote s financiranjem, ti zaista time možeš diskreditirati svaki članak koji se bavi problematikom carskog reza, a da je protivan tvojoj tezi kako je carski bolji za majku i dijete.
budući da moje linkanje na te članke očito nema smisla, mene u stvari samo zanima postoje li zaista znanstveni članci koji potvrđuju ovo tvoje, ili ne?
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.