Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2010., 22:26   #41
ja ne znam da li Ri ili Zg...u Ri vam se lakše upada...mislim 1. je Rijeka..a pod 2. Zagreb pa kaj bu bu
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 23:28   #42
Pozz svima, evo i mene u ovoj temici.. I, ja imam biologiju kao izborni predmet..
Ako neko ima kakvu skripticu ili nešto slobodno mi može stavit link ili posla bila bi mu jako zahvalna.. Ja ću učit iz leksikona i biologije ne iz knjiga za gimnazije..

P.s. Ja sam također iz Rijeke.. Hhiihihi.. =))
v.i.p. person is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 23:30   #43
Quote:
v.i.p. person kaže: Pogledaj post
Pozz svima, evo i mene u ovoj temici.. I, ja imam biologiju kao izborni predmet..
Ako neko ima kakvu skripticu ili nešto slobodno mi može stavit link ili posla bila bi mu jako zahvalna.. Ja ću učit iz leksikona i biologije ne iz knjiga za gimnazije..

P.s. Ja sam također iz Rijeke.. Hhiihihi.. =))

Quote:
Moschino_girl kaže: Pogledaj post
Eto bila je na prethodnoj strani...

Moschino_girl © - sva prava pridržana.
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 23:33   #44
Da, vidjela sma ju ali je Eror..neće da skida..
v.i.p. person is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 23:54   #45
http://rapidshare.com/files/36517747...9str_.pdf.html

Evo možete još 10 puta skinit.
Neće da mi uploada na MegaUpload.
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 23:56   #46
Puno ti hvala.. )
v.i.p. person is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 13:32   #47
Quote:
-Cyclone- kaže: Pogledaj post
Moschino_girl © - sva prava pridržana.

ma ja san najveća faca
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 14:50   #48
moschino a baš da jesi... :P ...spasila si me
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 14:53   #49
Vi planirate samo po toj skripti radit ili?
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 14:58   #50
pa uglavnom da..uz pogledavanje sličica iz knjige..mislim da je skripta poprilično dobra
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 16:39   #51
meni i dalje piše error.. help ???
ovionivakonako is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 16:51   #52
Quote:
ovionivakonako kaže: Pogledaj post
meni i dalje piše error.. help ???
a čuj..nekima jednostavno nije suđeno ...šalim se naravno...e ja se ne razumijem baš puno u rješavanje tih errora
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 17:18   #53
Quote:
-Cyclone- kaže: Pogledaj post
Vi planirate samo po toj skripti radit ili?
ja ću proć sve knjige iz škole i ponovit po skripti. nekako se ne usuđujen učit samo iz te skripte.
pošto san ove 4 godine jako detaljno učila biologiju (imamo zahtjevnu profesoricu) zapantila san di mi je šta u knjigama tako da mi se lakše orjentirat u knjigama.
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 18:12   #54
Quote:
Moschino_girl kaže: Pogledaj post
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
ovo mi pise kad otvorim link koji si stavila jeli mos stavit ponovo ili sta vec triba jer je limit od 10 puta vec iskoristen
dr.house1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 19:27   #55
Quote:
Moschino_girl kaže: Pogledaj post
ja ću proć sve knjige iz škole i ponovit po skripti. nekako se ne usuđujen učit samo iz te skripte.
pošto san ove 4 godine jako detaljno učila biologiju (imamo zahtjevnu profesoricu) zapantila san di mi je šta u knjigama tako da mi se lakše orjentirat u knjigama.
Znam taj feeling -.-!!
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 19:38   #56
Quote:
dr.house1988 kaže: Pogledaj post
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
ovo mi pise kad otvorim link koji si stavila jeli mos stavit ponovo ili sta vec triba jer je limit od 10 puta vec iskoristen
evo ti opet biologija, uploadala san priko svog premiuma pa se može skinit kolko oćeš

http://rapidshare.com/files/365522771/Biologija.pdf

Zadnje uređivanje Moschino_girl : 19.03.2010. at 19:45.
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 23:40   #57
Quote:
Moschino_girl kaže: Pogledaj post
evo ti opet biologija, uploadala san priko svog premiuma pa se može skinit kolko oćeš

http://rapidshare.com/files/365522771/Biologija.pdf
hvala ti Moschino_girl
dr.house1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 14:35   #58
boook ljudovi evo i mene...pošto su prošli ovi esejčići trebala bi počet sa izbornim predmetima...pa da vidim kako drugi dišu i iz čega se uči

enivej...zahvaljujem šibenčanki na skriptema
i da...ja imam isto neke od pamaka,al učit ću jel prvo sve iz knjiga i onda po skriptama ponavljat jer mislim da su one dosta "suhoparne"
Jacqueline7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:22   #59
Skripta mi se čini malo čudna za snalaženje (je li to rađeno za neki prijemni ili baš za dm?), ali hvala
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:27   #60
Quote:
Štreberica :) kaže: Pogledaj post
Skripta mi se čini malo čudna za snalaženje (je li to rađeno za neki prijemni ili baš za dm?), ali hvala
Piše da je za državnu maturu, ali ja imam stariju iz 2006. godine i indentična je. Samo su naslovnu stranu promijenili.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.