Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2014., 22:43   #1641
Quote:
Myster D. kaže: Pogledaj post
Na ono koliko je stranaka činilo koalicijsku vladu 2000. sam blenuo. haha
Odgovor je 6, preglupo pitanje.

Quote:
piramida33 kaže: Pogledaj post
Slažem se!
Ja bubnula 4,a kasnije sam čula da je 7 :/

I ono što je trebalo odg 4K, 4P...
Ja pojma nemam što je to.
Definitivno sam se trebala spremati duže od dana i pol,hahaha.
4P, marketinški splet
Cijena,proizvod,plasman i promocija

Quote:
piramida33 kaže: Pogledaj post
I mene zanima...
Ispite i točna rješenja će objaviti za dan-dva, a rezultati su tek u pon. 7.7.2014.

Marijana15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 19:15   #1642
Objavili su, ja imam oko 85 %
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 01:16   #1643
Meni je oko 75%, što je dobro uzimajući u obzir da sam učio intenzivno samo 1 dan.
__________________
There is no faith but what we make for ourselves
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 03:36   #1644
Quote:
Cruces kaže: Pogledaj post
Meni je oko 75%, što je dobro uzimajući u obzir da sam učio intenzivno samo 1 dan.
Ja sam općenito učio samo 1 dan i imat ću oko 70%
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 21:56   #1645
Je li moguće da me diskvalificiraju, ili boduju odgovore s 0 bodova ako sam pisao velikim tiskanim slovima?
__________________
"Rob voli biti rob, drugačije ne može." - TBF
SpIk3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 18:26   #1646
Quote:
SpIk3r kaže: Pogledaj post
Je li moguće da me diskvalificiraju, ili boduju odgovore s 0 bodova ako sam pisao velikim tiskanim slovima?
zašto si pisao velikim tiskanim slovima?
__________________
the clock is always slow, it is later than you think.
BlameMyADHD is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:19   #1647
Quote:
BlameMyADHD kaže: Pogledaj post
zašto si pisao velikim tiskanim slovima?
Pojma nemam, s obzirom da je to bio prvi test na maturi panika me stresla i eto

Ali dobro je, diskvalifikacija vrijedi samo za eseje
__________________
"Rob voli biti rob, drugačije ne može." - TBF
SpIk3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:28   #1648
Quote:
SpIk3r kaže: Pogledaj post
Pojma nemam, s obzirom da je to bio prvi test na maturi panika me stresla i eto

Ali dobro je, diskvalifikacija vrijedi samo za eseje
ok onda. baš sam mislila da vrijedi i za ispite, ali nisam htjela plašiti
__________________
the clock is always slow, it is later than you think.
BlameMyADHD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:10   #1649
prije tjedan dana smo pisali politiku... ima li šanse da objave test možda, zna li tko što o tome?
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 21:59   #1650
Podižem temu.

ima li tko da polaže maturu u 6.mj iz politike? Ja sam ekonomist i ne učim politiku nego samo gospodarstvo, ali kaže profesorica da znanje samo gospodarstva nije dovoljno za prolaz.. molim preporuke za literaturu
ana105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 07:28   #1651
Quote:
ana105 kaže: Pogledaj post
Podižem temu.

ima li tko da polaže maturu u 6.mj iz politike? Ja sam ekonomist i ne učim politiku nego samo gospodarstvo, ali kaže profesorica da znanje samo gospodarstva nije dovoljno za prolaz.. molim preporuke za literaturu
Na kraju ispitnog kataloga iz pig ti piše popis literature, a to su dva gimnazijska udžbenika i Ustav. Na temi '' Skripte za državnu maturu '' je netko stavio i skriptu za pig.
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 23:53   #1652
Planirao sam učiti iz knjige "PiG" od Benića (ŠK), ali ono starije izdanje iz 2007. Što mislite, jel to uredu? Kao i ono novo iz 2014.? Ima li kakva razlika i to?
schoolfriend22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:43   #1653
Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi DM iz PiG-a. Pošto sam ovako nepismen odgovorio sam na jedno pitanje umjesto parlamentaRni - sa - parlamentaLni...hoću li tu izgubiti bod? (moje je mišljenje da hoću, jer mi odgovor zvuči prementaLno) No, može li se dogoditi da ispravljač to ne skuži?
ThunderRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:44   #1654
Quote:
ThunderRoad kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi DM iz PiG-a. Pošto sam ovako nepismen odgovorio sam na jedno pitanje umjesto parlamentaRni - sa - parlamentaLni...hoću li tu izgubiti bod? (moje je mišljenje da hoću, jer mi odgovor zvuči prementaLno) No, može li se dogoditi da ispravljač to ne skuži?
A najbolje da će mislit da si mislio na neke metLe.:. Nema mi smisla da ti na ovo oduzmu bod, ali ako im je bitno svako slovo onda da.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:52   #1655
Što ste odgovorili na pitanje o udruzi koja ne spada pod civilno društvo?
Svi su više manje stavljali B, koje sad neznam kak već ide, a neki su stavljali zakladu Ana Rukavina.

I za socijaldemokratske političke stranke, gdje su nastale? Ne mogu naći ni u knjizi ni u bilježnici odgovor.

Ali sve u svemu je bio lagan ispit, pitanja su se ponavljala dosta iz prijašnjih ispita, samo drugačije formulirana. I čini mi se da je ove godine bilo puno više iz poduzetništva pitanja.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 12:11   #1656
Quote:
lexi3 kaže: Pogledaj post
Što ste odgovorili na pitanje o udruzi koja ne spada pod civilno društvo?
Svi su više manje stavljali B, koje sad neznam kak već ide, a neki su stavljali zakladu Ana Rukavina.

I za socijaldemokratske političke stranke, gdje su nastale? Ne mogu naći ni u knjizi ni u bilježnici odgovor.

Ali sve u svemu je bio lagan ispit, pitanja su se ponavljala dosta iz prijašnjih ispita, samo drugačije formulirana. I čini mi se da je ove godine bilo puno više iz poduzetništva pitanja.
ja sam isto stavio B ,a socijaldemokratske to ti je Njemačka,da bilo je stvarno puno pitanja iz poduzetnistva a to sam najmanje ucio.Jel znas mozda odgovor na ono pitanje koja je vrsta banke... neznam dalje ali uglavno tako pocinje.
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 12:32   #1657
Quote:
pilip88 kaže: Pogledaj post
ja sam isto stavio B ,a socijaldemokratske to ti je Njemačka,da bilo je stvarno puno pitanja iz poduzetnistva a to sam najmanje ucio.Jel znas mozda odgovor na ono pitanje koja je vrsta banke... neznam dalje ali uglavno tako pocinje.
Poslovna banka, tu sam se zajebala jer mi je jedino na pamet pala središnja banka
Al ajde, bit će četvorka nadam se.

Hvala za odgovor

Za onaj parlament što je bila ispred crta, da građani mogu birat, to je Europski parlament trebalo biti? Jedino mi je logično zvučalo.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 13:29   #1658
Quote:
lexi3 kaže: Pogledaj post
Poslovna banka, tu sam se zajebala jer mi je jedino na pamet pala središnja banka
Al ajde, bit će četvorka nadam se.

Hvala za odgovor

Za onaj parlament što je bila ispred crta, da građani mogu birat, to je Europski parlament trebalo biti? Jedino mi je logično zvučalo.
Ja sam isto stavio poslovna banka, i europsi parlament.

Koji je odgovor bio za onu pekarnicu s 12 radnika u 1 gradu? Ja sam stavio malo poduzeće...
bdsbnkg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 13:41   #1659
Quote:
bdsbnkg kaže: Pogledaj post
Ja sam isto stavio poslovna banka, i europsi parlament.

Koji je odgovor bio za onu pekarnicu s 12 radnika u 1 gradu? Ja sam stavio malo poduzeće...
Je, malo je.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:46   #1660
PIG

ono pitanje s federacijom... nisam stavio puni naziv već samo Jugoslavija. Šta mislite je li to dovoljno?
bdsbnkg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.