Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2009., 12:06   #21
( Ma sve ja vas razumijem, naime ja sam poceo kontati da mi je to sve preslo u psihu pa neznam vise je li umisljam ili je stvarno hehehehe. Uglavnom ja bi vam preporucio temu MMS na alternativnoj, naime stvar razvaljuje sve patogene u organizmu i ja sam dosta bolje otkad je koristim. )

Sori, sta ti je to MMS?
littlewing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 07:41   #22
Quote:
littlewing kaže: Pogledaj post
( Ma sve ja vas razumijem, naime ja sam poceo kontati da mi je to sve preslo u psihu pa neznam vise je li umisljam ili je stvarno hehehehe. Uglavnom ja bi vam preporucio temu MMS na alternativnoj, naime stvar razvaljuje sve patogene u organizmu i ja sam dosta bolje otkad je koristim. )

Sori, sta ti je to MMS?

Kad odes na temu vidjeces sve, previse je opsirno. Uglavnom ja to koristim i stvar je koma
__________________
What we do in life, echo’s in eternity
BOSNIAN#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 17:31   #23
Prvo si napisao da si dosta bolje od toga, a sad da je koma Jel pomaže ili ne??
Kak ste danas ljudi? Kako vam je prošao ovaj dan?? Meni je danas koma, a to je pretpostavljam od ovog naglog pada temperature...vrti mi se + pritisak u glavi!!
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 14:32   #24
Smile I ja bila i ja prošla

Ja imam, (sam imala) taj problem od cca svoje 18 god. (baš mi je danas 36) Od toga mi je bilo tako strašno da nisam mogla normalno živjeti, raditi, ići na izlete u kafić sa prijateljima itd. patio mi je poslovni i društveni život skroz na skroz. Obrzirom na simptome propadanja poda, vrtoglavice, malaksalost, omaglice nisam si mogla priznati da je sve od živaca. No kada mi je sve ovo postalo prevište teško za podnositi i nisam vidjela nikakav izlaz odtišla sam psihijatru. On mi je rekao da je to depresija sa anksioznošću i dao mi da pijem antidepresive, poslušala sam prvih mjesec dana mi je bilo još gore a anda postepeno sve bolje i sada živim gotovo normalan život i nikada se nebih vratila u taj pakao. Možda zvući malo patetično ali meni je to bilo upravo to.
Nije mi drago da sam pod tabletama, jedino mi je drago što te tablete ne izazivaju ovisnost kao sredstva za smirenje. Pod njima sam i zatrudnila, dobila curicu sasvim zdravu i to je to. Kad gledaš isto je pio antidepresive ili tablete protiv masnoće ili kao neke sportašice kojim su izvadili štitnjaču tablete koje nadomještaju njene hormone cijeli život. Ovo je samo moja prića i svima bi preporučila isto. Naravno ako uzrok nije organske prirode. Želim vam da ozdravite i uživate u životu !!!
romanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 21:36   #25
Evo da malo osvježim temu!
Prošlo je već godina i pol od kada sam otvorila temu, a dvije godine od kada se borim s čudnim osjećajem u glavi. Neke stvari su bolje, a neke gore. Bilo je dana kada je bilo sve normalno, a bilo je i tjedana kada sam samo plakala od muke.
Ugl. u ove dvije godine bila sam na neurologiji, napravila sve pretrage glave ( CT, EEG, doppler, EKG, slikala kralješnicu, vrat, pluća ), okulist,akupunktura, homeopatija, psihijatar....i na kraju NIŠTA!
Psihijatrica mi je dala Rivotril od kojeg mi je nešto bolje ali ni približno normalno.
Pošto su me svi uvjeravali da je to zbog smrti majke, a i bila sam okružena samo crnim mislima...muž i ja samo odlučili krenuti na drugo dijete.
Sada sam u 8 mj.
Ugl. Rivotril ne pijem...a od kada ga ne pijem ( u trudnoći ) osjećam jaku bol u desnoj strani glave.
U zadnja 2 mj. osjećam ju SVAKODNEVNO! Malo mi pomaže kada taj dio glave utoplim ( zamotam sa šalom ili tako nešto)
Dakle...nitko mi nije pomogao niti mi dao ikakvu dijagnozu.
Kako ste vi proveli ovo vrijeme? Jeste možda otkrili neku metodu kako si pomoći?
Trenutno mi je jako teško jer me već dugo boli glava, a ne mogu ići nikamo jer zbog trudnoće i onako ne smijem na nikakve pretrage.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.