Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2011., 16:23   #1
Exclamation HITNO TREBAM POMOC SA INFORMACIAMA!!!!

Ovako mozda vec ima di se govori o ovoj temi ali stvarno mi treba pomoc i nezz kaj bi sa sobom...Mojoj mami(45) su rekli u KBC rebru da ima tumor debelog crijeva te da ima metastaze na jetri ali nam je doktor jos reko da je rak u ranom stadiu i zbog toga nije imala nikakve simtome da sve moze operirat i rijesit kemoterapiom pa sad nezzz kak to ide?
kolko traje?
sta treba?
Dali je uopce moguce prezivjet takav rak u ranomstadiu..
jer me starno stah da bi joj se moglo kaj desit a to fkt nebi zelio..
Ghost2308 is offline  
Old 23.01.2011., 18:51   #2
https://www.forum.hr/showthread.php?t=188904

Možda da tu pitaš?

I sretno.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 23.01.2011., 19:04   #3
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=188904

Možda da tu pitaš?

I sretno.
HVALA!!
Ghost2308 is offline  
Old 23.01.2011., 19:18   #4
svakako odi na temu sto ti je a1exa dala link, jer je tamo mozda netko imao iskustvo bas s tom vrstom raka......

sto se tice tvojih pitanja.... svaki rak je drugaciji i svaki organizam drugacije reagira na rak.... meni su oba roditelja umrla od raka; tata od raka kostiju, mama od raka dojke tako da nemam iskustvo s rakom koji spominjes..... ono sto ti mogu reci jest da je velika sreca sto je rak otkriven u ranom stadiju, jer se onda jos nesto moze napraviti.....

svakako neka ide sto prije na operaciju, redovno odraditi kemo terapiju i zracenje (ako bude ovo drugo), jer to kad je rak otkriven u ranom stadiju uglavnom omoguci odredjeni (duzi) broj "normalnih" godina zivota.........

mudrost u glavu, hrabrost i srecu vam zelim!
AmarieZgb is offline  
Old 23.01.2011., 19:25   #5
Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
svakako odi na temu sto ti je a1exa dala link, jer je tamo mozda netko imao iskustvo bas s tom vrstom raka......

sto se tice tvojih pitanja.... svaki rak je drugaciji i svaki organizam drugacije reagira na rak.... meni su oba roditelja umrla od raka; tata od raka kostiju, mama od raka dojke tako da nemam iskustvo s rakom koji spominjes..... ono sto ti mogu reci jest da je velika sreca sto je rak otkriven u ranom stadiju, jer se onda jos nesto moze napraviti.....

svakako neka ide sto prije na operaciju, redovno odraditi kemo terapiju i zracenje (ako bude ovo drugo), jer to kad je rak otkriven u ranom stadiju uglavnom omoguci odredjeni (duzi) broj "normalnih" godina zivota.........

mudrost u glavu, hrabrost i srecu vam zelim!
Hvala na pomoci i ohrabrivanju i zao mi sto si sve to morala proc..
Ghost2308 is offline  
Old 23.01.2011., 19:40   #6
S obzirom da si već postao i na ovoj temi: Rak debelog crijeva i da već postoji još jedna tema, koju su ti forumaši predložili, onda ću ovo zaključati.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.