Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 01:37   #1
Oh So Heavenly

Mislim da već nemamo topic , a dosadilo mi pisati o ovome na Kozmo temi


Uglavnom, prekrasni mirišljavi gelovi, kupke, mazalice, foot balmovi. Dijele se na linije Classic care, Beauty sleep, Dream Escape i Ribbons.

Koristim priliku da pohvalim slijedeću liniju iz Classic ranga

http://www.ohsoheavenly.co.za/stay_beautiful_v1.html

a posebno bih pohvalila ovo



Stvarno hidratantan losion, koža nakon njega ne da je mekana nego je na dodir ugodnija nego ikad, a o nesvakidašnjoj mirisnoj kombinaciji trešnje i shea maslaca da ne govorim. 5+
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 08:35   #2
ja sam ih gledala pred nekoliko dana u konzumu, stvarno super mirišu, ali kad sam pročitala gdje su proizvedeni sam odmah odustala.
ipak preferiram proizvode proizvedene u evropi, mislim da tu postoji barem nekakva kontrola, a ove iz kine, i slično ne koristim.
252btc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:18   #3
Quote:
252btc kaže: Pogledaj post
ja sam ih gledala pred nekoliko dana u konzumu, stvarno super mirišu, ali kad sam pročitala gdje su proizvedeni sam odmah odustala.
ipak preferiram proizvode proizvedene u evropi, mislim da tu postoji barem nekakva kontrola, a ove iz kine, i slično ne koristim.
a sta je danas 100% proizvedeno u EU ..ni Louis Vuitton se ne proizvodi na zapadu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:35   #4
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
a sta je danas 100% proizvedeno u EU ..ni Louis Vuitton se ne proizvodi na zapadu
Baš
Ništa više nije iz EU... ako slučajno je, košta kao Svetog Petra kajgana.

Ontopik - iako imam veliku želju nešto kupiti, niti jedan miris mi se ne sviđa, osim ovog najnovijeg trešnja-shea maslac.
Dark star, kakvu kožu tijela imaš?
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 10:15   #5
Quote:
252btc kaže: Pogledaj post
ja sam ih gledala pred nekoliko dana u konzumu, stvarno super mirišu, ali kad sam pročitala gdje su proizvedeni sam odmah odustala.
ipak preferiram proizvode proizvedene u evropi, mislim da tu postoji barem nekakva kontrola, a ove iz kine, i slično ne koristim.

Ja sam ih koristila prije dosta godina, dok sam bila u Južnoj Africi.
Imali su neki butter od kokosa, to je bila nešto najdivnije ikad. I onda su baš taj prestali proizvoditi, ne znam zašto Čak sam i mail poslala da vidim šta i kako.
A što se tiče Južne Afrike, na puno su većem nivou nego mi...Nije to nikakva Kina ili slično. Bila i uvjerila se
nolalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 10:29   #6
Samo u Kozmu?
Baš gledam web stranicu, divno izgledaju pakovanja, ali se bojim da ovog nema kod mene
Trešnja i shea butter zvuče savršeno
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.
Biberlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 10:56   #7
Quote:
Biberka kaže: Pogledaj post
Samo u Kozmu?
i Konzumu, barem ovaj u Avenue mallu zg drži
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 10:56   #8
tresnja i shea butter nisam ga probala ali mogu zamisliti tu divnu kombinaciju
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:41   #9
Quote:
MAX-factor kaže: Pogledaj post
tresnja i shea butter nisam ga probala ali mogu zamisliti tu divnu kombinaciju
miris je onako cvjetno-slatkasto-drvenast, ali vrlo blag, nikako nametljiv ili da "davi".
asocirao me na neki skupi parfem stvarno su se potrudili.


inače, ukrala sam jučer sestri malo ove kupkice i stvarno je
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 15:02   #10
Quote:
MAX-factor kaže: Pogledaj post
tresnja i shea butter nisam ga probala ali mogu zamisliti tu divnu kombinaciju
kupila danas za poklon kremu za tuširanje i losion najradije bi sebi sve ostavila
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 13:45   #11
Quote:
nolalu kaže: Pogledaj post
Ja sam ih koristila prije dosta godina, dok sam bila u Južnoj Africi.
Imali su neki butter od kokosa, to je bila nešto najdivnije ikad. I onda su baš taj prestali proizvoditi, ne znam zašto Čak sam i mail poslala da vidim šta i kako.
A što se tiče Južne Afrike, na puno su većem nivou nego mi...Nije to nikakva Kina ili slično. Bila i uvjerila se
možda je to samo moja predrasuda, ali ne kupujem ništa takvo. rađe se držim provjerene nivee ili jeftine balee od dm-a, ili nekih ljekarničkih marki koje su gotovo sve "made in" francuska.
a iz prve ruke znam da masa tih proizvoda iz kine ili slično koje uvoze veliki trgovački lanci kod provjere deklaracija i sastav često ne odgovaraju.
pa kad su stavljali melamin u mlijeko za djecu što ih priječi da štošta stavljaju u kozmetičke proizvode?
252btc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 13:53   #12
ja sam uzela neku kremu za ruke jer mi se svidjela ambalaža. jako je parfumerirana i bljutasta tako da ju ne koristim.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:01   #13
Quote:
252btc kaže: Pogledaj post
možda je to samo moja predrasuda, ali ne kupujem ništa takvo. rađe se držim provjerene nivee ili jeftine balee od dm-a, ili nekih ljekarničkih marki koje su gotovo sve "made in" francuska.
a iz prve ruke znam da masa tih proizvoda iz kine ili slično koje uvoze veliki trgovački lanci kod provjere deklaracija i sastav često ne odgovaraju.
pa kad su stavljali melamin u mlijeko za djecu što ih priječi da štošta stavljaju u kozmetičke proizvode?
sve sto se radi van drzave u koju se uvozi pa bilo to i da je Japan proizvođac a Hrvatska trziste tj zemlja u koju se uvozi sve mora proc provjeru i certificiranje da bi smjelo bit pusteno u slobodnu prodaju a druga je prica sto same tvrtke tj vlasnici brendova lazu i podvaljuju svasta al to je opet krivica inspekcija koje ne rade svoj dio posla

Uvoznik sam pa vidim sta se dogadja na trzistu ne samo nasem nego cijela draga EU koju svi tako hvale u nekim je stvarima gora od nas "balkanaca"
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:05   #14
ja se dam kladit da je osh iz iste tvornice kao i olay, onaj losion bye bye stress mirise isto kao jedna oil of olaz krema koju mi je stara imala kad sam bila mala. al potpuno isto.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 08:49   #15
Ja ih baš namjeravam isprobati jer mi se sviđaju

http://www.ohsoheavenly.co.za/index.html

Proizvodi se u Južnoafričkoj Republici i kome je to bitno, striktno ne testiraju na životinjama http://www.ohsoheavenly.co.za/animal_testing_v1.html
~Asia~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:04   #16
jej tema bravo, dark star

ja koristim trenutno Tickled Pink losion i kremu za ruke i fantastični su mi, baš fino mirišu i hrane kožu. moram probati taj Stay Beautiful

probala sam i Bye Bye Stress liniju, jako mirisna al losion je gušći i bogatiji, pa mi je bio dobar ljeti, dvije boce sam potrošila

planiram isprobati i maslac za stopala/kremu i piling, a bome i tuširalice
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:36   #17
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
jej tema bravo, dark star

ja koristim trenutno Tickled Pink losion i kremu za ruke i fantastični su mi, baš fino mirišu i hrane kožu. moram probati taj Stay Beautiful
taj losion hrani kao ništa do sada ne znam kako bih to opisala, kao neka druga dimenzija njege nikad mi ni od čega koža nije bila tako lijepa, da sam isti tren osjetila neku promjenu za 180. mekana, hidratizirana, ma savršenstvo. probala sam tester u konzumu (stavili su testere od losiona za tijelo), no na kraju sam kupila kremu za ruke jer mi je ona baš trebala, a sad mi je žao što nisam kupila ovaj losion i koristila ga kao kremu . mislim, i ona je super, ali losion je stvarno nešto



Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post

Ontopik - iako imam veliku želju nešto kupiti, niti jedan miris mi se ne sviđa, osim ovog najnovijeg trešnja-shea maslac.
Dark star, kakvu kožu tijela imaš?
imam normalnu kožu, nikako suhu, no kako sam lijena za nanošenje losiona, često mi je dehidrirana. treba mi baš neki finog mirisa i efekta da me motivira. ovaj je divota


Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Ja sam ih dugo gledala i zaobilazila, neznam zašto i nedavno u Konzumu ipak uzmem Bye bye stress losion....fenomenalan je , nakon Evelinovog kojeg koristim već skoro 2 godine sad već tjednima mažem samo ovaj, mirisi je predivan, cijeli dan osjetim. Nekad ni parfem ne stavljam da osjetim losion.
ja imam kremasti Bye Bye Stress gel za tuširanje i kad sam ga tek kupila, zaspala bih u roku od 15 min od kupanja . sad sam se već pomalo navikla, ali na početku me doslovno uspavljivao, baš je bye bye stress
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:32   #18
jel koja cura probala onaj miris za posteljinu? kak mirisi?



Uploaded with ImageShack.us
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:19   #19
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
jel koja cura probala onaj miris za posteljinu? kak mirisi?



Uploaded with ImageShack.us
Mislim da ti ovog nema kod nas, barem ja nigdje nisam vidjela. To je jedan od njihovih proizvoda koji bi jako jako htjela probat.
Obožavam cijelu beuty sleep kolekciju. Predivna mi je kombinacija lavande i pačulija. Za sada imam kupku, gel za tuširanje i kremu za ruke.
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:35   #20
Ja sam ih dugo gledala i zaobilazila, neznam zašto i nedavno u Konzumu ipak uzmem Bye bye stress losion....fenomenalan je , nakon Evelinovog kojeg koristim već skoro 2 godine sad već tjednima mažem samo ovaj, mirisi je predivan, cijeli dan osjetim. Nekad ni parfem ne stavljam da osjetim losion.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.