Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 20:37   #41
Das ist das schönste Bild, das ich heute gesehen habe.

Deutschland, Deutschland, auf die Spitze

Zadnje uređivanje mitch : 05.07.2010. at 21:26.
mitch is offline  
Old 05.07.2010., 20:38   #42
Quote:
panced kaže: Pogledaj post
E sad vise nemam straha! Zeljko je za Spanjolsku, znaci svabe su u finalu!


Znači, očekuje se da će Španjolci više imati loptu, Nijemci povučeniji nego dosad.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 05.07.2010., 20:43   #43
stavio sam da španjolska sa hendikepom pobjeđuje,vicente del bosque nemoj me razočarati
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Old 05.07.2010., 20:49   #44
ajmo nasi
nevolja is offline  
Old 05.07.2010., 20:49   #45
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Španjolska dobiva, nažalost. Zbog najveće individualne i tehničke kvalitete i njemačkog neiskustva. Nijemci su izgledali prilično labilno u periodu kad su im idiotski Englezi i bezglavi Argentinci uzeli loptu i nametnuli tempo. Ovaj put imaju posla s malo većim jebačima i ako krenu otvorenim gardom (a čini mi se da ne znaju drukčije), mogli bi stradati.
dobili 4 0 i 4 1 i ti analiziraš periode kad su bili bez lopte i zaključuješ da su bili labilni??
Sahta is offline  
Old 05.07.2010., 20:50   #46
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Bia mi je poznanik prošli tjedan u Barceloni i kaže da pola ljudi tamo uopće ne navija za Španjolsku
Sere.
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
malo i je nezasluženo.
Zašto? Al ozbiljno, nije sad da su deklasirali protivnike, al bili su bolji u svakoj utakmici odigranoj dosad. Jedino se može zamjeriti prolaz protiv Portugala zbog zaleđa od 27 cm.
Playlife_ is offline  
Old 05.07.2010., 20:51   #47
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Španjolska dobiva, nažalost. Zbog najveće individualne i tehničke kvalitete i njemačkog neiskustva. Nijemci su izgledali prilično labilno u periodu kad su im idiotski Englezi i bezglavi Argentinci uzeli loptu i nametnuli tempo. Ovaj put imaju posla s malo većim jebačima i ako krenu otvorenim gardom (a čini mi se da ne znaju drukčije), mogli bi stradati.
neiskustvo se na ovom prvenstvu pokazalo kao velika zabluda. pitaj talijanske trenere
a španjolcima individualna kvaliteta može pomoći jedino u slučaju kiksa bilo suca ili nekog njemačkog igrača. nije im pomoglo protiv povućenog paragvaja, niti otvorenog čilea. ne vidim kako će im pomoći sutra.
__________________
live to fly
fly to live
daleth is offline  
Old 05.07.2010., 20:51   #48
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Inače mislim da će švabe proći ali ne bih imao ništa protiv da dalje odu Španjolci ali samo zbog Villeostale kronično vidit ne mogu pogotovo onog Ramosa
taj mi nebi igro u NK Papuk da jebe rak raka.
Sahta is offline  
Old 05.07.2010., 20:52   #49
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Zašto? Al ozbiljno, nije sad da su deklasirali protivnike, al bili su bolji u svakoj utakmici odigranoj dosad.
Jedino se može zamjeriti prolaz protiv Portugala zbog zaleđa od 27 cm.
neregularan gol. nebitno jel 27 cm il nije, bitno je da je ofsajd.
Veko32 is offline  
Old 05.07.2010., 20:57   #50
Mora pasti gol !
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 05.07.2010., 20:58   #51
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Zašto? Al ozbiljno, nije sad da su deklasirali protivnike, al bili su bolji u svakoj utakmici odigranoj dosad.
Protiv Čilea, do gola se nisu mogli sastat s loptom, a i poslije gola nisu baš bili nešto, Čile je po igri bio bolji al su u obrani napravili par početničkih grešaka.
kawaguchi22 is offline  
Old 05.07.2010., 21:01   #52
Quote:
Rhasta kaže: Pogledaj post
Iako od početka turnira navijam za Španjolce, neće mi biti žao u slučaju da švabe prođu dalje, zaslužili su to svojim igrama do sada.
X
Imran is offline  
Old 05.07.2010., 21:08   #53
Iako je moj favorit (ne onaj za kojeg sam 'navijao', već ekipa koju smatram moćnom) - za razliku od favorita korisnika Lamparda - stigao do polufinala, u ovoj ću utakmici ipak navijati za Švabe. Iako daleko 'tanji' na papiru, pokazali su puno više od Španjolaca i definitivno bi nadimak Furija bolje pristajao Ozilu, Švajniju, Mulleru, Kloseu, te ostatku mlade i poletne škvadre.

Za titulu sjajnog prognozera s forum.hr me boli kurac, važno da sam bolje predvidio stvari od Lamparda. Franka Lamparda.
Moj glas, dakle, Njemačkoj. Jerbo, svatko tko voli nogomet, navijat će da Njemačka na jugu Afrike ode do kraja.

P.S.
asr crew is offline  
Old 05.07.2010., 21:08   #54
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Jedino se može zamjeriti prolaz protiv Portugala zbog zaleđa od 27 cm.
neregularan gol. nebitno jel 27 cm il nije, bitno je da je ofsajd.
Pa napisao sam to.

Jbg, greška suca, ja govorim o prikazanoj igri, vjerojatno bi zabili kasnije da nisu tad. Kažem, prošli su neregularnim golom, al ne bi rekao da je nezasluženo.
Quote:
kawaguchi22 kaže: Pogledaj post
Protiv Čilea, do gola se nisu mogli sastat s loptom, a i poslije gola nisu baš bili nešto, Čile je po igri bio bolji al su u obrani napravili par početničkih grešaka.
I španjolci imaju obranu. Jbg, španjolci nisu radili greške. Tko radi greške gubi.
Playlife_ is offline  
Old 05.07.2010., 21:24   #55
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Pa napisao sam to.
Jbg, greška suca, ja govorim o prikazanoj igri, vjerojatno bi zabili kasnije da nisu tad.
Ne možemo znati, netko ti može reći da ne bi nego da bi Portugal.
Quote:
Kažem, prošli su neregularnim golom, al ne bi rekao da je nezasluženo.
prika, stvarno se ne bih svađao ili trolao, al nije li ti ova rečenica kontradiktorna?
Veko32 is offline  
Old 05.07.2010., 21:38   #56
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Bia mi je poznanik prošli tjedan u Barceloni i kaže da pola ljudi tamo uopće ne navija za Španjolsku
Nije tako.Naravno navijajo za Španjolsku, zašto ne bi, pa pola tima su Katalonci.

A da se svake toliko malo nabrijaju pa pričaju "jao, zašto ne igra Katalonija na SP, pa bili bi svetski prvaci", to stoji.
PatriotSLO is offline  
Old 05.07.2010., 21:39   #57
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
prika, stvarno se ne bih svađao ili trolao, al nije li ti ova rečenica kontradiktorna?


Već sam rekao da zasluženost mjerim po prikazanoj igri, a ne ovim golom. Istom logikom su i Njemci tu nezasluženo. Da je priznat onaj gol englezima, tko zna šta bi bilo do kraja.

Nećemo se svađati i trollati.
Playlife_ is offline  
Old 05.07.2010., 21:40   #58
Očekujemo ponovnu erupciju oduševljenja od strane dotičnoga

klik
Imran is offline  
Old 05.07.2010., 21:49   #59
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
katalonci
tko?


Mislim, znam sve, ali nisam očekiva toliko baš
Ono is offline  
Old 05.07.2010., 21:51   #60
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Nije tako.Naravno navijajo za Španjolsku, zašto ne bi, pa pola tima su Katalonci.

A da se svake toliko malo nabrijaju pa pričaju "jao, zašto ne igra Katalonija na SP, pa bili bi svetski prvaci", to stoji.
I bili bi
Ono is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.