Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2010., 13:06   #281
Nakon što sam 3 pua prešla cijeli Arena Centar, shvatila sam da je loš. Neorganiziran, ne znaš di si bio i di moraš ić...
A tete u dmu ne znaju engleski...
Jedini dućan koji mi se svidio je dućan sa šminkom. B make up ili tako nešto se zove. Uglavnom ima B na početku.
A i dosta se mora hodat od tramvajske stanice do Arene centra..
Sve u svemu, držim se ja Avenue Malla.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 13:16   #282
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Nakon što sam 3 pua prešla cijeli Arena Centar, shvatila sam da je loš. Neorganiziran, ne znaš di si bio i di moraš ić...
A tete u dmu ne znaju engleski...
Jedini dućan koji mi se svidio je dućan sa šminkom. B make up ili tako nešto se zove. Uglavnom ima B na početku.
A i dosta se mora hodat od tramvajske stanice do Arene centra..
Sve u svemu, držim se ja Avenue Malla.
? Pa bas je Avenue Mall primjer lose organizacije. Stalno se vrtis u krug i svaki dio je isti, pa se tesko orjentirati.
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 15:29   #283
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
? Pa bas je Avenue Mall primjer lose organizacije. Stalno se vrtis u krug i svaki dio je isti, pa se tesko orjentirati.
Pa meni je to i oke.
Nemreš fulat ništa kad ideš u krug.
A Arena ima onaj dio, recimo Istra i sad imaš 3 prolaza i nikako pronać jedan, uvijek fulam -.-'
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 19:10   #284
Baš sam danas bila u arena centru....Meni je predobar....Toliko super odjeće sam vidjela da se nisam mogla odlučit što uzeti ...Stvarno ima veliki izbor svega...Za mene najbolji centar u Zagrebu
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 19:36   #285
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Neznam dal je o ovome već netko rekao nešto, ali ja nemogu vjerovat kolko je new yorker u areni skup.. Ja sam u Koprivnici svoj kaput platila 230 kn na sniženju a tamo je još uvijek po redovnoj cijeni od 530 kn.. Jučer vidla.. Mislim to mi je malo čudno, šta nebi trebali imat svugdje iste cijene.. Isto tako, vestica koju sam ja po redovitoj cijeni u Kc platila 159 kn tu ima redovitu cijenu 199 kn. Baš bzvz Bar po mojem mišljenju, tak dugo dok ne dođe H&M nije nešto posebno... A opet je pitanje kakve će oni cijeni imati, ipak će se roba morat carinit, a nadam se da hoće jer neću u EU
ja imam baš suprotno iskustvo...plišanu trenirku koja je u svim NY-ima bila 99 kn ali nije bilo broja,u arena centru sam platila 79 kn
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 19:38   #286
Kaj nitko ne zna dal ima ormarića za stvari?
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 20:10   #287
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Kaj nitko ne zna dal ima ormarića za stvari?
Ima garderoba
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 20:11   #288
Ok, bila sam u Areni. Dojmovi- prometni kaos broj jedan. Neiscrtane trake po rotoriću ispred, pa se ti snađi. Ljudi voze ko da auto-škole u životu vidjeli nisu (to nema veze sa samim centrom, ali dojam je dojam)
Arena mi ne odiše nikakvom toplinom, loše je organizirana, kaotična i teško da ću se vraćati (CC1 mi je najdraži). Čini se, još jedna propala investicija.
Od dućana sam s guštom posjetila IStyle, Lush i Pull&Bear, ostalo mi nije bilo zanimljivo. Zara Home teški skupi espanjol shit. U običnoj Zari sam kupila crni kardi jer mi je trebao, pa usput da to odradim. Bio je jeftin, 120 kn.
Osim toga i pločice iz Lusha, i prstena iz P&B kupila nisam ništa. U Monsoon mi se nije dalo ulazit, s prozora mi je bio bzvz. GAP je preloš, bila sam unutra svega tri sekunde. Pobjegla sam na vrijeme, prije nekog usranog koncerta u Areni, pa sam se relativno brzo iskobeljala van. Sayonara Arena, sutra sam opet u CC1
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 21:29   #289
Quote:
The_Tea kaže: Pogledaj post
Ima garderoba
Fala
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 16:50   #290
Ja preletila Arenu u petak, radim u nekakvoj blizini, pa ajd.
Htjela sam kupit karirane čarape u Pull&bearu, ali sam tri sata tražila oznaku s veličinom pa sam odustala, a ostali dućani su ionako svugdje isti, ili je bila pregužva, pa sam popila kavu i ošla ća Bila sam živčana od gužve i nesnalaženja, pišalo mi se i nisam uspjela nać wc, a da ne spominjem da sam pet sati tražila auto
Famozni GAP mi nevalja ni na Regent streetu, pa se nisam trudila unić ni u naš.
Nema Top shopa, dakle shopping centar kao takav nema smisla
__________________
About as subtle as an earthquake, I know
My mistakes were made for you
Palladone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 17:14   #291
Arena Centar me se nije dojmio. Mislim da je prenapuhana sva ta priča o njoj. Niti jedan dućan me nije nešto posebno oduševio (+ u Gapu mi smrdi ). Smatram da se sve to može naći i u City Centru/ Westgateu... Oni mi čak "imaju dušu" za razliku od Arene.
Mazzy Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 18:48   #292
uh, šteta da nije bila neka anketa s ocjenama od 1-5, prema komentarima mislim da bi rezultat bio stvarno poražavajuć. sve u svemu, čitajući ovo, i ne žuri mi se nešto tamo
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:00   #293
ja mislim da se ljudi moraju samo naviknuti, centar ima sve i svašta, kada h&m dođe, ja neću ići nigdje drugdje.. meni je isto bilo sa mall-om, kad sam se uhodala super mi je bio..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:09   #294
sve je to više manje isto,vrte se uglavnom isti dućani...stvar je u tome(bar kod mene) što u mi AM i arena puno bliže od CC i WG pa su mi kao takvi i više "privlačniji"
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:13   #295
istina da se više manje vrte isti dućani, u areni meni nekako ima dosta toga što inače nema.. cc baš ne volim nešto, u gardenu sam bila možda jednom, wg mi je ok ali stvarno daleko..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:17   #296
Meni je CC1 "kliknuo" na prvu. Još od kad su ga proširili...
A i u WG isto idem često.
Jedino što mi je u Areni dobro je McD, ovo ostalo me ne zanima ili imam u ova dva centra.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:56   #297
uopce ne kuzim kako nekome moze biti bolji avenue mall arena daleko po svemu nadmasuje ostale centre, ima skoro sve ducanje na jednom mjestu, ima i najbolju ponudu hrane, za par tjedana tu ce biti i kino i bowling centar. Taj se centar jedino moze mjeriti sa westgatom, kojemu je jedina mana sta je predaleko. steta sta nije negdje blize u gradu.

a gap je jos uvijek smrdio danas i tako vec od otvorenja, u cemu je problem
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:00   #298
pa svatko ima pravo na svoje mišljenje, ne? ja čekam da nađem vremena kada ne bude gužve pa da sve pregledam kako spada
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:10   #299
nema ti neke guzve, po meni manje nego u evenju malu valjda ljudima nije tako zanimljivo vise, kad svako susjedstvo ima svoj shopping centar
moze se normalno hodati kroz hodnike i ducane i ne ceka se 100 godina red na blagajnama
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:11   #300
kad se već spomenulo, kino se otvara tek u ožujku, zna li tko za kuglanu?
assi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.