Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 07:15   #2401
Tražim osobu koja osjeća život na način na koji ga ja osjećam.

Tražim curu koja hoda kroz život sa određenom dozom melankolije, sjete. Koja gleda u oblačno nebo i divi se prizoru, no u isto vrijeme osjeća neku vrstu čežnje. Ne nužno tuge, već pozitivne melankolije. Tražim onu koja će ove riječi razumjeti, koliko god se pretenciozne možda one na prvi pogled činile, jer se u njima pronalazi.

Tražim ženu koja se ne srami svoje seksualnosti, i koju nije briga za društveno nametnute norme koje joj govore kako bi se ona trebala ponašati. Ženu koja je senzualna i strastvena na sebi svojstven, pomalo mračan način. Koja bi radije ostala pod toplim plahtama sa posebnom osobom tijekom hladnog kišnog dana, nego partijala vani u fensi klubovima sa glasnom, zatupljujućom i uvijek istom glazbom. Tražim onu koja cinično odbacuje koncept romantike i srodne duše, no duboko u sebi želi da ju pronađe. Tražim puno znam, a za uzvrat dajem cijelog sebe, sa svim svojim manama i vrlinama.

Ja sam muškarac/dečko/momak iz istočnog dijela zemlje, u srednjim dvadesetima. Neću se ograničavati na lokaciju i godine, iako je dakako blizina meni u objema prednost, stoga ako smatraš da sam sa ovime opisao upravo tebe, javi se. Nisam ovdje da ubijam vašu dosadu, niti sam ovdje za beskonačno dopisivanje bez granica. Izmjena riječi je super, ali dokle god ona ima svrhu. Konačni cilj je ipak upoznavanje, ako si kliknemo. Također nisam od onih koji traže esej od osobe u početnoj poruci, javi se kako želiš, dokle god znaš što želiš. Više informacija o meni ćeš naravno saznati razgovorom, jer mislim da sam rekao ono što je stvarno bitno najbolje kako sam mogao. Nikad nije lako izraziti osjećaje putem riječi, a da to nešto znači. Ako tebi nešto znači, javi se.

P.S. Molim samo javljanje osoba sa ozbiljnim namjerama.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 08:31   #2402
Bok svima

Nastojati ću biti što kraći i jasniji,pa ako se u tom malom tko prepozna,nastojati ću odmah na početku preko poruka detaljnije objasniti što tražim,ponajprije mislim na osobine.
Iz okolice sam Zagreba,s obzirom na neka prijašnja iskustva,volio bi da se javi osoba iz Zagreba ili neke bliže okolice-da joj nije problem doći do zg.

Imam 25 godina,mada po izgledu i razmišljanju djelujem starije.

Direktan sam,popriličan realist,mogu možda razumijeti i drugačije osobe ali za nešto više mislim da ne funkcionira.

Uz neku vrstu anksioznosti,nisam tip koji se ispunjava kroz alkohol,tulumarenja nego kroz prirodu,tišinu i poneke adrenalinske stvari(nadam se da ću je uz malo više novca i nečega drugog i ostvariti).

I da,ja sam 25 i tražim osobu suprotnog spola,koja je donekle slična gore navedenom,da je i u dobroj mjeri ambiciozna,realna,bori se za sebe.

Malo loše napisano,ali nastojati ću detaljnije odgovoriti u porukama,da ne pišem eseje.

Javite se slobodno
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:03   #2403
da bumpamo

31 godina, iz Splita, radim dva posla (zaposlen i vodim vlastitu firmu), zivim solo,samostalan. niže visine, fit, pazim na sebe. hedonist, avanturist, volim putovanja, hranu i sve sto ide uz hedonizam
trazim curu s podrucja Splita ili bilogdje u HRV, prvo dopisivanje pa onda vidimo kako dalje...
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 01:07   #2404
Pokušavam pronaći djevojku za nešto istinski "pravo",pišem ovdje oglase iz razloga što u "stvarnom" životu rijetko upoznajem nove ljude jer sam povučen pa se moja druženja uglavnom svode na društvo sa samim sobom.
Nije da mi je toliko loše ali fali mi ljubavi,onaj neki oslonac u životu..treba mi cura sa kojom cu biti najbolji prijatelj i ono nešto više što se zove ljubav.
Curu koja nije površna nego zna što želi i traži da ju netko voli istinski iz dubine srca.

Nešto o meni: 30godina,volim PC igre,SF,fantasy,serije/filmove,provoditi vrijeme negdje na osami u prirodi,kratke vožnje na biciklu,maštati o nekim nestvarnim izmišljenim svjetovima.
Također volim životinje,rock/metal glazbu..nordijsku mitologiju,čitam i knjige da,u zadnje vrijeme kriminalistiku uglavnom itd..ponekad znam biti i dosadan pogotovo onome tko nevoli šutljive ljude...i da,nisam zaposlen trenutno

Eto, ukoliko se pronalaziš u ovome napisanome a žensko si između 25-31god slobodno se javi,ako je bitno iz središnje Hrvatske sam.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 09:28   #2405
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Bok svima

Nastojati ću biti što kraći i jasniji,pa ako se u tom malom tko prepozna,nastojati ću odmah na početku preko poruka detaljnije objasniti što tražim,ponajprije mislim na osobine.
Iz okolice sam Zagreba,s obzirom na neka prijašnja iskustva,volio bi da se javi osoba iz Zagreba ili neke bliže okolice-da joj nije problem doći do zg.

Imam 25 godina,mada po izgledu i razmišljanju djelujem starije.

Direktan sam,popriličan realist,mogu možda razumijeti i drugačije osobe ali za nešto više mislim da ne funkcionira.

Uz neku vrstu anksioznosti,nisam tip koji se ispunjava kroz alkohol,tulumarenja nego kroz prirodu,tišinu i poneke adrenalinske stvari(nadam se da ću je uz malo više novca i nečega drugog i ostvariti).

I da,ja sam 25 i tražim osobu suprotnog spola,koja je donekle slična gore navedenom,da je i u dobroj mjeri ambiciozna,realna,bori se za sebe.

Malo loše napisano,ali nastojati ću detaljnije odgovoriti u porukama,da ne pišem eseje.

Javite se slobodno
Poželjni raspon godina od nekih 22-30.

I slavišab je samo nickname
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:33   #2406
Udanu

Pozdrav svima. Udanu ženu od 35 godina na više koja je raspoložena za dopisivanje neka se javi na pp.
Lp
brzitom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:47   #2407
Bok svima
Premda sam na forumu više od desetljeća, nemam puno prijatelja i volio bih proširiti krug. Pomalo, jel..
interesi su mi različiti. Student sam tehničke struke, a 'rekreativno' me zanima i sve ostalo po malo...pratim sport, volim slušati različitu glazbu, zanima me ekonomija, globalna politika, volim gledati dokumentarce i igrane filmove, ali isključivo u kinu. Volim čitati knjige tipa popularna psihologija, lakša filozofija i nešto kvalitetne beletristike.
Izbjegavam alkohol i lude cijelonoćne provode, a bavim se rekreativno trčanjem na duge staze.
Inače sam iz malog gradića u Slavoniji, ali gotovo svo vrijeme provodim u Zagrebu. Nisam bogat, ali mogu platiti kavu ili kartu za kino.
Ne pada mi napamet šta da još napišem, pa ako vas je zainteresiralo ovo što sam napisao javite se u inbox.
Pozzz....
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:53   #2408
Pokušat ću ponešto napisati o sebi pa ko osjeti nešto neka se javi (i ne čeka dugo).

Volio bih duboku povezanost u mislima, djelima i osjećajima. Ponekad previše ega za potpuno drugo i treće dok ne skužim što se događa i ne vratim se, kako to zovem, “u osjećaj”.

Sklonost riječima i njihovim kombinacijama, nekad je bila prisutna jaka pjesnička slika, danas je sve pjesništvo, npr. forum. Radost u izražavanju. Volio bih pisati i dulje i kraće forme, ali nažalost teško nalazim snage.

Čini se da sam podložan stvaranju jakih slika, objektizacija npr. o djevojkama (npr kako je napravljeno u filmu breza), kad sam to skužio radio sam na rušenju objektizacija, te sam se dosta njih oslobodio. Na sreću, istodobno sam i u drugoj krajnosti, realnom osjećaju i gledanju pa mi nije bilo strano rušiti ih. Česte su takve naizgled oprečne krajnosti u meni.

Dosta sam opsesivan oko gledanja što je “iza” nečega, kako su stvari posložene.

Nesnalaženje u društvima, uglavnom se ne nađem s nikim.

Volim biti očaran životom. Volim trenutke.

Volim gledati zalazak i izlazak Sunca, promjenu boja u oblacima.

Volim povijest, pjesme, često osjećam opsesivnost za te stvari u pogledu komunikacije s ljudima iako se ona rijetko ispolji jer mi se učini da ih ne zanimaju opsesivno.

Kvizoman.

Sklonost patetici pa i najjeftinijoj tipa filma Đuka Begović.

Nelagodno mi je pričati o ljudima i onome što rade kad nisu prisutni, osobito ako nemam puno povjerenje u sugovornika. Live and let live.

Prošao sam kroz težak OKP čije posljedice osjećam emocionalno i danas.

Prošao sam kroz derealizacije i depersonalizacije, čak ih i poticao jer sam istraživao svijest i postojanje. Nisu ugodne, ali koristile su mi u rješavanju OKPa.

Zanimanje za neuroznanost, matematiku, što nisam nikad istraživao (jedino osjete u meni vezane uz to kad bih eventualno istraživao), filozofski pristup (neodgovarajući)

Bujanje raznih osjeta u meni, palimpsest misli, osjećaja, sjećanja, vanjskih podražaja. Dosta osjetljiv na vanjske fizičke podražaje, npr. jesen, budi specifičan osjet u meni.

Volio bih živjeti na Kanarima (ne bježim od Haga bez brige) jer je stalno toplo i sunčano, imaš osjećaj da si stalno na godišnjem poslijepodne.

Nekad sam radost izražavao kroz suze, npr znao sam plakati jer smo živi.

Eto, bit će dovoljno. Oglas je trajno aktivan, možda neću odmah odgovoriti jer nisam stalno na forumu.
__________________
"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" by n00e

"Walk me to the corner, our steps will always rhyme"
Jizzus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:19   #2409
Trazim neki zenski oblik
Za setnju Maksimirom
Zoovrtom
Moze i Interliberom
Ti izaberi!
Eto jos je mjesec dana do interlibera ...
Ako vise volis spomenike
Mestrovicevih ima dosta u ZG
pa mozemo razgledat.
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:53   #2410
Hand in the crowd

Tražim velikodušnu curu, posebnu - iznimku, asocijalnu, povučenu.
Neka koja nije svadljiva, neurotična, control freak.
Koja ne osuđuje odmah nakon 1 ili 2 stvari. -Tražim onu koja nudi poštenu šansu, jedan izlazak.
Koja ne sluša prijateljice nego sebe. -Ne varam niti lažem, nisam nijednoj. Zaslužujem isto.
Koja ne nosi kupljene poderane traperice jer druge nose. -Nije uvjet ako je ostalo ok.
Neka koja se inače pristojno i uredno oblači.
Ne stavlja previše parfema ako mora.
Koja se zna pomiriti nakon nesuglasica. -Zrelost cijenim i kompromis.
Koja zna sentimentalnost i povezanost.

Iz Zagreba ili koja može do njega.
Za dopisivanje imam skype, whatsapp, sms pakete, i mail je u info ako nemate registraciju.
Valjda sam sve rekao, mislim da nema smisla da o sebi govorim onima koji misle da previše tražim.
Meni je 28 god. pa kome to bude premalo ili previše da zna.
Ako bi se neka prepoznala iz opisa cijenio bih da mi se javi ako je slobodna.

Ne tražim:
Cure koje godišnje imaju više od jednog dečka. -Osim ako su bili kreteni i niste znale.
Control freakovi - koja inzistira da sve bude po njenom.
Koje glume nešto što nisu, lažljive, varljive.
Koje ne znaju cijeniti nekoga.
Koje nikada nisu tugovale za nekim nakon prekida. Bez emocija.
Koje biraju na temelju izgleda, boja očiju, kose, ruke, visina itd. Plitke osobe.
Usput ne tražim pretile cure, samo proporcionalne ovaj put. -Imao sam oboje. I volim držati ruku na struku.
Koje vrijeđaju i psuju često.
Negativnost. Negativan sarkazam. Smijanje tuđoj nesreći. Psihopati - osobe bez empatije.
Sa čestim promjenama raspoloženja. -Osim ako neće utjecati na povezanost između nas.
Studentice općenito. -I sâm sam studirao pa znam da to ne ide.
Pušaće. S pirsingom. -Preferiram ništa, ako imate jedan na obrvi ne smeta, a na resicama volim vidjeti naušnice.
Plavuše općenito. I roze kose.
Ošišano kao punk ili sa jedne strane. -Normalna kratka kosa mi se sviđa, kao i duža i srednje duga.
Ako neke prepoznaju nešto kod sebe što me odbija molim da ne šalju nikakve poruke.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 17:33   #2411
evo još jedan muški oglas, žao mi je dečki. ipak, imate sreću što tražim cure iz varaždina i malo sam stariji od prosjeka pa vam nisam neka konkurencija bio bi red da se obratim i ciljanoj skupini; ako vam nije mrsko družiti se sa ćelavim tridesetčetverogodišnjacima, javite se, možda je ovo vaša sretna usrana nedjelja zainteresirane djevojke ili žene na ovoj temi mogu vidjeti sliku moje face.
UnknownRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:21   #2412
Normalna cura iz Zg-a, okolica Ljubljanice traži društvo od 23-29godina. Šetnje, kava, kino, izlasci. Promijenila sam kvart i nemam baš društva ovdje pa se osjećam ponekad usamljeno kad mi se neda u centar gdje mi je društvo.
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:46   #2413
Tražim ženskicu koja bi se trudila oko mene, umjesto da se ja trudim oko nje.
Crori_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 17:22   #2414


Da naglasim, zašto Vas moja malenkost gnjavi,
Možda će netko da se i na oglas javi.

Žensko čeljade se traži, više sportskoga duha,
Da voli pojest, nije nužno da i kuha.

Da ima ritma, ukočenost da joj strana,
Ne mora bit savršena, nisam ni ja bez mana.

Da joj neće biti strano, sa mnom da u kinu sjedi,
Kad joj kažem da je "mali bleso" da se ne uvrijedi.

Da voli putovat, e baš takve mi "pašu",
Da proputujemo uzduž i poprijeko "Lijepu našu".

I još štošta mogo dodat, moje žele lude,
Al' odlučih neću, neka oglas baš ovakav bude.






__________________
"... ěvery dream begins by taking one step ..."
The Poet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:18   #2415
O meni

Muškog spola, iz Zagreba, 26 god, 186 cm, oko 80-ak kg (više-manje), kažu mi barem da izgledam jako dobro izvrstan student pri kraju jednog humanističkom fakulteta. Zanimaju me nutricionizam, povijest, povijest sporta, nogomet, politika, biografije, psihoanaliza, dosta sam informiran i u toku sa svakodnevnim događajima.

Smatram se dosta ozbiljnom, intelektualnom osobom, vrlo sam načitan i obrazovan, ali daleko od ikakve dosade, sa mračnom stranom i pričom, ali i vrlo senzibilan/senzualan. Inače imam još neke subverzivne interese i namjere za koje ćeš saznati ako se upoznamo dovoljno. Dosta sam businesslike, pristojan i konkretan, volim prijeći na stvar i ne komplicirati.

Što tražim


Žensku osobu, iz Zagreba ili da tamo obitava većinu godine, za ozbiljnu vezu. Godine mi nisu previše bitne i neću stavljati nikakav limit, kao ni obrazovanje, a što se tiče izgleda dok imaš nepokvarene zube, nisi sasvim gojazna i održavaš higijenu puno mi je važnije povezivanje na mentalnoj razini.

Tražim ozbiljnu, odgovornu, inteligentnu, pristojnu i razumnu curu, koja se neće javljati da si ispuni vrijeme ili ego već koju zanima što skoriji prelazak na dopisivanje u stvarnom vremenu i, ukoliko se pokaže dovoljan stupanj kompatibilnosti, brzo nalaženje uživo. Fotografija se podrazumijeva (ne u prvoj poruci), ali nije ni blizu ključnog elementa.

Želim nešto što se čini u izdisaju zadnje desetljeće -ozbiljnu, duboku i posvećenu vezu u kojoj mi je partnerica na prvom mjestu i zajedno svladavamo životne teškoće. Romantiku, večere, ljetovanja, cijeli paket, dakako ne sutra, ali to je ono za što sam spreman. Stoga me zanima upoznavanje osobe koja oko veza ima donekle konzervativniji odnos i još cijeni starije vrijednosti, iako ne mora biti nužno vjernica.

Isto tako, preferirao bih eventualno osobu koja ne voli previše modernu kulturu i smatra je ispraznom i priglupom, te nekoga obrazovanijeg i ozbiljnijeg, mirnijeg karaktera, ali ništa od toga samo po sebi nije uvjet bez kojeg se ne može


Neke napomene iz prethodnih iskustava...

-Za početak, želim se dopisivati u realnom vremenu u aplikacijama poput WhatsAppa ili Vibera, eventualno Facebooka, a ne na PM ovdje, pa ako ti to smeta nemoj se ni javljati. Nije više 2001. godina.

-Molim da se ne javljaju osobe koje će smetati što eventualno neće biti jedine s kojima ću se taj čas dopisivati, kao ni osobe koje se nisu spremne brzo naći nego traže nekakav poseban tretman - nećete ga dobiti, posvetit ću se onima s normalnijim pristupom, a vas ignorirati. Otvoren pristup bez kompliciranja je najbrži način da se upoznamo, dobit ćete priliku. Isto tako, kako rekoh, želim se upoznati što brže a ne dopisivati mjesec dana.

-Molim da se ne javljaju osobe koje nisu spremne za ikakvu žrtvu u smislu vremena i napora kako bi ostvarile vezu, osobe opsjednute karijerom nauštrb svega drugoga, osobe koje još pate za bivšim ljubavima, nisu zrele za vezu, žele se dopisivati mjesecima prije nalaženja itd itd

-Ako tražite dečka koji je isključivo katolik scrollajte dalje, ali nemam nikakvog problema s vjernicama te čak i više respektiram neke tradicionalnije vrijednosti.

-Veza za mene podrazumijeva sve njezine uobičajene elemente, uključujući i seks. Ako se čuvate za poslije braka ili želite dečka djevca scrollajte dalje.

Ako ste se prepoznali u ovom postu i želite nešto kvalitetnije javite se, nećete se razočarati
thinkingiraffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:06   #2416
Tražim žensku osobu prije svega za dopisivanje za sada jer sam se skinuo s benzića i trpim posljedice. Znači, dok ne postanem visok, crn, jak i zgodan, biti ću neko vrijeme mali, sklupčan, plah i ružan. Kome smeta, neka se ne javlja.

Da malo detaljnije sumiram što tražim...

Ti: dobra, empatična, imaš želju upoznati ljudsko biće, a ne zadovoljiti sve svoje najniže pobude preko nekoga.
Van toga ne očekujem da budeš išta drugo osim onoga što već jesi. Nekoga ili prihvatim ili ne takvog kakav je, pa niti ne očekujem išta drugo s druge strane.

Ja: dobar, empatičan, imam želju upoznati ljudsko biće, a ne zadovoljiti sve svoje najniže pobude preko nekoga - eto da stvari budu na svom mjestu.
37 g, 177 i iz Zagreba sam.
Ne volim konvencije, ne zanimaju me auti, marke odjeće, svadbe, glumatanje, šminke i slične bedastoće. Nisam religiozan što ne znači da ne vjerujem da postoji nešto van ovoga. Nisam nacionalist, nisam ljevičar, nisam ništa i ne držim se ničega ko pijan plota.
Slobodno sam biće lišeno ikakvih mentalnih konstrukcija, fetiša, uvjerenja i ideologija.

Za bilo što dalje - inbox.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 01:10   #2417
Tražim muža. Koji će prihvatiti i moju mačku.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 21:05   #2418
Raspisujem konkurs za muža


MUževan gospodin do 50 god, normalan po mogućnosti, sa zanimanjem naravno
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:25   #2419
Ako trazis princa na bijelom konju onda to definitivno nisam ja. Jer ti ja necu pricati bajke tj. prodavati pricice. Kao osoba sam otvoren, direktan i na mene se moze osloniti tj. racunati. Volim zivotinje i definitivno sam dog person.

Filmofil sam iako to ne znaci da ama bas sve gledam, idem redovito u GYM i to mi je visoko na listi prioriteta., sta ne znaci da sam meathead. Bavim se ronjenjem i akvaristikom. Kada sam u dobrom drustvu volim popiti nesto finoga, ne pusim, ne slusam folk crap. Volim se sprdati i chillaxati kada mogu. Znaci ovisno o situaciji znam biti ozbiljan i zajebant. Sex mi je bitan, emotivnost i empaticnost takoder, mazenje, ceskanje, masiranje itd. Vjera mi nije nesto bitno u zivotu i ne volim nikakva preseravanja tj. pretjerivanja u bilo cemu...

Koga trazim tocno? Nekoga tko je relativno stabilan i tko se naso u mom text-u. Kojem su bitne slicne ili iste stvari i tko jednostavno ne zeli neki klise tj.bullshit odnos eto cisto da nije solo. Vec neki dublji i bolji odnos, netko tko shvaca da nije sve uvijek fun and games, te da se za dobre stvari treba i truditi.

Ono ne da odnos gleda kao obavezu ili nesto sta te koci. Vec sta ti daje vise snage tj. energije da dalje guras i kazes: „I can do it!“
Na kraju dana ono sta trazim to i nudim. Izgled mi je jednako bitan kao i karakter!

28 god, 189 cm, 95 kg, plave oci, plavo smeda kosa. Mogu se javiti i oni koji samo traze prijateljstvo i imaju slicne stavove, ne grizem
DiveInTheBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:58   #2420
Ovim putem tražim slobodnu žensku osobu,isključivo iz Zagreba.Nemam nikakvih kriterija jedino da si normalna,iskrena i psihički stabilna osoba. Izgled mi nebitan jer nisam neki ljepotan pa ljepoticu ne tražim. Ukratko o meni: 33 god,iz ZG-a, visok 170 cm, mršav, normalan, iskren, romantičan,situiran.Tražim gore navedenu osobu za početak za druženje,možda i veza/zajednički život jednog dana ali bez forsiranja,šta bude,bude.Za početak mi se možeš javiti na PM.
Čekam te...
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.