Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 10:45   #241
Koje najlonke 70 ili 100DEN - čarape imaju najveći postotak pamuka u sebi? Zna li netko neku marku za preporučit.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 15:15   #242
Oduvijek nosim zimi pamučne štrample, ali su me u zadnje vrijeme počeli estetski smetati šavovi koji se vide na guzi kada nosim neke laganije hlače.
Da li postoje štrample bez (vidljivih) šavova ili su šavovi možda manje izraženi kod najlonki?
Vidim tu je jedna forumašica spomenula neke push up od Calzedonije od 100 dena.
Te su me zaintrigirale, to su pretpostavljam više hulahopke nego štrample, samo ne znam da li imaju šavove.
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 16:02   #243
Cool

Quote:
Beauty-pop kaže: Pogledaj post
Oduvijek nosim zimi pamučne štrample, ali su me u zadnje vrijeme počeli estetski smetati šavovi koji se vide na guzi kada nosim neke laganije hlače.
Da li postoje štrample bez (vidljivih) šavova ili su šavovi možda manje izraženi kod najlonki?
Vidim tu je jedna forumašica spomenula neke push up od Calzedonije od 100 dena.
Te su me zaintrigirale, to su pretpostavljam više hulahopke nego štrample, samo ne znam da li imaju šavove.
Da, one su više kao najlonke i imaju savove! To su mi najudobnije strample, one koštaju 79 kn a skuplji model je 99 kn! Ali preporucujem njihov outlet, uvijek tamo nakupujem strampli i donjeg vesa kao da ce mi ponestat!
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 12:14   #244
Pozdrav! Gdje kupujete najlonke od minimalno 60 dena bez sjaja s raznim uzorcima, a da ima velikih brojeva (xl/xxl)? Znam da ima u Mulleru, ali zaista su skupe, a voljela bih imati više komada.
kikuchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:43   #245
Quote:
kikuchi kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Gdje kupujete najlonke od minimalno 60 dena bez sjaja s raznim uzorcima, a da ima velikih brojeva (xl/xxl)? Znam da ima u Mulleru, ali zaista su skupe, a voljela bih imati više komada.
Offertisima,people market,kik,pepco nekad. Ja obično kupujem u calzedoniji na sniženju al neznam dal ima tamo tak velikim brojeva
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2019., 14:52   #246
Postoje li štrample bez šavova?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 13:01   #247
E pozdrav. Ja sam muško i trebam vaš savjet. Gdje mogu kupiti čarape u kojima se ne znoje noge i koje čarape tražiti? Jel to ima neki specijalni naziv? Koji sastav to mora bit?
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 14:49   #248
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Postoje li štrample bez šavova?
Postoje

Kupila sam neki dan u Calzedonia outletu.
SpamGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 15:46   #249
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
E pozdrav. Ja sam muško i trebam vaš savjet. Gdje mogu kupiti čarape u kojima se ne znoje noge i koje čarape tražiti? Jel to ima neki specijalni naziv? Koji sastav to mora bit?
Ne mogu garantirati da ce ti pasati, ja trazim da imaju 80% pamuka
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2019., 12:24   #250
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
E pozdrav. Ja sam muško i trebam vaš savjet. Gdje mogu kupiti čarape u kojima se ne znoje noge i koje čarape tražiti? Jel to ima neki specijalni naziv? Koji sastav to mora bit?
DM čarape od bambusovih vlakana bi trebale biti dobre.
MoonRabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2019., 10:20   #251
Kupila cam u Calzedoniji hulahopke, znači nove iz ove kolekcije i odmah nakon prvog nošenja su mi pukle, a platila sam ih 80,00 kn. Da li se je to i vama dogodilo s Calzedonijom? Trebam reklamirat?
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2019., 10:25   #252
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
E pozdrav. Ja sam muško i trebam vaš savjet. Gdje mogu kupiti čarape u kojima se ne znoje noge i koje čarape tražiti? Jel to ima neki specijalni naziv? Koji sastav to mora bit?
Vidla sam u mulleru, neke muske carape pise za konibare i sl. Ugodne su, pa probaj.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2019., 11:03   #253
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
E pozdrav. Ja sam muško i trebam vaš savjet. Gdje mogu kupiti čarape u kojima se ne znoje noge i koje čarape tražiti? Jel to ima neki specijalni naziv? Koji sastav to mora bit?
A mozda bi mogao nositi carape koje vec imas, ali koristiti puder za stopala. On bi trebao sprijeciti znojenje, a kosta manje od jednog para carapa.

A za sastav carapa - pamuk je dobar, ali se sporo suši... mozda neke sportske carape eventualno. Ili cak i carape za dijabeticare - ne znam kako djeluju na znojenje, ali trebale bi sprijeciti sve potencijalne tegobe koje mogu nastati zbog znojenja stopala.
lilla.roosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2019., 16:15   #254
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
E pozdrav. Ja sam muško i trebam vaš savjet. Gdje mogu kupiti čarape u kojima se ne znoje noge i koje čarape tražiti? Jel to ima neki specijalni naziv? Koji sastav to mora bit?
Možda nešto ovakvo. Mada mi je totalno glupo kad već rade čarape od posebnog pamuka, da unutra stave još elastin i poliamid.

Ili ovo što lilla.roosa kaže da staviš puder (ima i balea neki fuss puder) ili Hansaplast silver active sprej.



Quote:
SpamGal kaže: Pogledaj post
Postoje

Kupila sam neki dan u Calzedonia outletu.
hvala, pogledat ću!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.