Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 16:48   #3421
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Al ajmo bit realni što bi točno bila anti-age njega?
Koji ciljani sastojci i što se cilja uopće?

Nemojte me krivo shvatit, ja sam samo riznica beskorisnog znanja

Jedino što bih svrstala u anti-age su retionidi i derivati istih, al SPF je najbolja prevencija... pa svega

I kako je sa 31 godinom kasnom, ja ću za 3 tjedna napunit 27, jel to dovoljno staro?
Pa nije samo retinol. I kolagen je npr. I e vitamin. Slazem se za spf. Ja sam mislila kasno za sebe ne radi god nego zato jer sam pocela kupovat anti age proizvode tek nakon pojave prvih bora. Treba krenuti s prevencijom lagano oko 26,27 po meni, kreme koje imaju hijaluronsku, e vitamin i sl.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 20.01.2018., 16:54   #3422
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Pa nije samo retinol. I kolagen je npr. I e vitamin. Slazem se za spf. Ja sam mislila kasno za sebe ne radi god nego zato jer sam pocela kupovat anti age proizvode tek nakon pojave prvih bora. Treba krenuti s prevencijom lagano oko 26,27 po meni, kreme koje imaju hijaluronsku, e vitamin i sl.
Al dobro formulirane kreme ionako sadrže antioksidanse poput vitamina e i aminokiseline poput kolagena

Meh, ja se ne opterećujem time, ako jednog dana mi dođe onda ću
ElsaStarfire is offline  
Old 20.01.2018., 16:57   #3423
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Al dobro formulirane kreme ionako sadrže antioksidanse poput vitamina e i aminokiseline poput kolagena

Meh, ja se ne opterećujem time, ako jednog dana mi dođe onda ću
A istina, ali ja u tim god nisam nikad citala sastav, uzela bih neku nivejku/lorealku/garnijerku za normalnu kozu i bog.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 20.01.2018., 16:59   #3424
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
A istina, ali ja u tim god nisam nikad citala sastav, uzela bih neku nivejku/lorealku/garnijerku za normalnu kozu i bog.
Bez brige, šta sam ja radila svojoj koži pred 10 godina čudi me što je imam uopće
ElsaStarfire is offline  
Old 20.01.2018., 17:04   #3425
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Bez brige, šta sam ja radila svojoj koži pred 10 godina čudi me što je imam uopće
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 20.01.2018., 17:11   #3426
Nego, sto je s onim Q10? Nekad su svi brijali po tom koenzimu, sad ni a ni b. Osim Nivee koja ima jos tu liniju. I Balea.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 20.01.2018., 17:15   #3427
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Nego, sto je s onim Q10? Nekad su svi brijali po tom koenzimu, sad ni a ni b. Osim Nivee koja ima jos tu liniju. I Balea.
Nemam pojma gdje je nestao, to je ubiquinone, antioksidans, al pošto ne postoji najbolji antioksidans valjda su skužili da im je mudrije stavljati više različitih nego jedan jedini i to u tragovima.
ElsaStarfire is offline  
Old 20.01.2018., 17:21   #3428
Maslelu, uopce nemam dojam da si stalno na ig
I slazem se za Mad i Menni, evo mi palo raspolozenje i zelja za buntom.

Sto se anti age njege tice, sad cu 31 i samo sam jedan serum na tu temu imala do prije par mjeseci -vichy slow age. Svidjao mi se kako se ponasa ali da mi je kozu ocuvao i transformirao nije. Da nemam 1001 mackalicu mozda bi ga odmah ponovno kupila, a ovako ne vjerujem dok ne potrosim postojece.
Meni je u glavi da sve pocinje i zavrsava s hidratacijom i da ako je koza dovoljno hidratizirana, da nece biti bora i nekog znacajnog starenja. S druge strane, radije da mi lice stari u skladu s ostatkom tijela, ne bi da mi faca bude utegnuta a dekolte oko pupka.
A geni cuda cine. S jedne strane imam mamu i baku koje su imale izrazene bore i s 30 i sitno bez obzira na njegu, s druge strane baku koja je umrla s par smijalica. Nikad kremu nije koristila, nikad se nicim mazala. Ja sam, srecom, na nju pokupila taj gen. Licemjerna bi bila da se zalim na smijalice i ako je to svo zlo - neka ga.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 20.01.2018., 17:28   #3429
Mene muce bore smijalice oko ociju u zadnje vrime

Hell kako si me skuzila

Neke cure imam od prije na instagramu, koga neman nek posalje u inbox link ili korisnicko ime
fairy wings is offline  
Old 20.01.2018., 17:38   #3430
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
@mirtochka
Ono što ja vidjeh na instagramu ženo ti si jako lijepa i zgodna!
Jao, hvala ti, no ja sam si kako vjetar puše! Generalno volim da žensko ima mesa i većinom sam happy sama sa sobom. Nisam si za bacit! Ali dok vidim žensku kojoj neki komad odjeće (a koji mi se pritom jako sviđa) stoji da padnem na dupe dok meni stoji kao piletu cicke, podložna sam drami jer hoću sad i ja to.
Trenutno se ne radi ni o čem takvom, ali stvarno su mi praznici bili banana i sve sam se pošemerila.

Neću se žalit... U drugom mjesecu idemo u posjeti svekrivi i svekrivom. U jednom produženom vikendu ja sve to natučem natrag pa sam onda na pozitivnoj nuli.

Dok mi se ne svidi neka robica!

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
...S druge strane, radije da mi lice stari u skladu s ostatkom tijela, ne bi da mi faca bude utegnuta a dekolte oko pupka.
...
Isjekla sam sve ostalo... Sorry! Zapravo sam htjela boldat, no dogodilo se ovo!

Slažem se s tobom! Nemalo ovih poznatih vremešnih glumica ima izvrsno njegovano i mladoliko lice za svoje godine, a onda pogledate vrat i dekolte i oči vam odu u križ. Meni je to jako ružno.

Moja mama je jedno vrijeme koristila neku home made kremu od pčelinjeg voska jer je usnajpala kako neka tamo od tatinog bratića u 7. koljenu žena ima lijepo zaglađeno i mekano lice, a starija je od moje mame. Naravno pitala ovu što radi i onda se i sama pobožno time trackala. (Da se razumijemo, ja uopće nisam primijetila o čemu ona priča. ) Uglavnom kremica je imala fin učinak, ali džabe joj to kad su joj vrat i deklote u babani spram lica. Kada je prestala sa svime time, situacija se izjednačila i meni je moja mamasita za svoje godine jedna prilično dobroizgledajuća žena. Ne kažem da izgleda mladoliko, ali u tim godinama to niti ne treba. Svaka životna dob nosi svoje pa ako su to bore i koža na kojoj se vide tragovi života, so be it. Bar je dokaz da sam život živjela!

Da je teško nositi se s time, je, ali što je tu je!
mirtochka is offline  
Old 20.01.2018., 17:48   #3431
ali onda trackaš i vrat i dekolte to bar radi moja madre
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 20.01.2018., 18:15   #3432
Mirtochka, slazemo se
Meni je moja mama prekrasna, i ne samo zato jer je moja i jer je najbolja.
Ima divne crte lice, zgodna je i lijepa, od sminke koristi olovke za oci, sjenila i ruzeve i bore. Njoj te bore divno stoje i daju dodatni stih, pricaju jednu posebnu pricu o zivotu iza nje. I zna ih bezobrazno dobro nositi!
Mislim, one koje me imaju na ig su sigurno vidjale i nju na mojim slikama i znaju o cemu pricam.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 20.01.2018., 18:24   #3433
istina, angelsss imas lipu mamu

bila sam u planini danas, nahodala se i napunila baterije vrime je bas prekrasno bilo
fairy wings is offline  
Old 20.01.2018., 18:28   #3434
pošto se poteglo pitanje kremica, pitam vas kako bi vi iskoristile plave nivejke jer sam ih nahordala na faksu dok me držao film o studiranju i tad sam studirala u Lici. od tad je prošlo 4 godine, 2 plave nivejke (jedna od 75ml i jedna od 150/200 ml) mi samo stoje od kad sam se vratila u Rijeku. probala sam ih koristit kao kremu za ruke al to je tako gusto da se izmučim dok ih stavim a kao kreme za tijelo ne mogu jer mi je prehladno da se još i time trackam i dok se to upije sam ko Jack Nicholson u Isijavanju a za druga godišnja doba su preteške. heellppp
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 20.01.2018., 18:29   #3435
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
istina, angelsss imas lipu mamu

bila sam u planini danas, nahodala se i napunila baterije vrime je bas prekrasno bilo
a dobro je, necu da ispadne da je hvalim bez pokrica

Joj zavidim! Ja sam se nadala Sljemenu danas ali smo bili prelijeni, pa se mozda sutra odvucemo. Ne znam jel ima snijega gore, a ako nema bi se radije u nizinama zadrzala.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 20.01.2018., 18:31   #3436
Meni mrak padne na oči kad vidim zategnuto lice i onda naborane ruke ko u vještice

Al dobro, ja sam malkoc luda i uvijek kad sam vani koristim SPF kremu na rukama umjesto obične kreme baš zato jer je to dio koji najviše zanemarujem
ElsaStarfire is offline  
Old 20.01.2018., 18:45   #3437
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Mene muce bore smijalice oko ociju u zadnje vrime

Hell kako si me skuzila

Neke cure imam od prije na instagramu, koga neman nek posalje u inbox link ili korisnicko ime
Bila si mi poznata.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 20.01.2018., 19:03   #3438
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ali onda trackaš i vrat i dekolte to bar radi moja madre
Ma si Toro! Najbolje tako... I dekolte i sise, i okosisje, i nadlaktice... Ma i ruke isto! Sve! Tabane!

Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
pošto se poteglo pitanje kremica, pitam vas kako bi vi iskoristile plave nivejke jer sam ih nahordala na faksu dok me držao film o studiranju i tad sam studirala u Lici. od tad je prošlo 4 godine, 2 plave nivejke (jedna od 75ml i jedna od 150/200 ml) mi samo stoje od kad sam se vratila u Rijeku. probala sam ih koristit kao kremu za ruke al to je tako gusto da se izmučim dok ih stavim a kao kreme za tijelo ne mogu jer mi je prehladno da se još i time trackam i dok se to upije sam ko Jack Nicholson u Isijavanju a za druga godišnja doba su preteške. heellppp
Maži pete!
I moja mamasita je napokon shvatila da od Nivee nema vajde pa je počela samoinicijativno trackat pete. Kaže da nikad nisu bile bebljije.

Debeli sloj, flafaste čarape i san pravednika.
mirtochka is offline  
Old 20.01.2018., 19:10   #3439
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Debeli sloj, flafaste čarape i san pravednika.
Da mi život o tome ovisi, ne bih mogla spavati s čarapama

Al meni je vječno vruće i stopala su mi uvijek topla (ako ne i vruća).
ElsaStarfire is offline  
Old 20.01.2018., 19:17   #3440
Joj ja isto ne mogu zaspati u carapama . Ni da je -10.
Cijeli dan me boli glava i vrti mi se ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.