Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 15:30   #1
Oženiti crnkinju, kosooku ili latinosicu?

Scenarij slijedeci: zivite u nekom manjem mjestu i onda eto desi se "oprosti za kung fu". I dodjete sa mladom koja je crnkinja ili zuta. Naravno selo ko selo. Jedva docekalo.
Vec znamo zasto rvatice vole crncuge ali ovdje raspravljamo o tom bil izabranica naseg srca mogla biti obojana.
Pricao mi nedavno tip kako je neka zenska dovela crnca u neko manje selo u Bosni. Zene polijevale vodu za njim i krstile se.
Ja mislim da se i nije bas nesto puno tog promjenilo. Evo ja konkretno mislim da obama nije odavno sisao sa grane.
Dakle ja bih to mogao kad bi ljubav bila u potpitanju ali bas velika.
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 15:41   #2
Azijatkinje obožavam tako da definitivno da, a ima i dobrih crnkinja tj. mulatkinja

Btw nisam rasist
Sovereign 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:03   #3
ja da u ovu pripizdinu gde živim dovedem nigericu, ljudi bi mislili da sam vraga črnega dopeljal... zeli bi vile i zubače i vužgi po njoj
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:10   #4
Kosooku. Imaju uže.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:24   #5
kad sam imao kosooku, ta mi je klečeći vezala cipela. današnja bijela opalila bi me nečim po glavi, da joj tak nešto i natuknem. a crne - te su još jače.

u biti same biti, boja nije ni bitna, jer je ljubav ionako slijepa.
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:29   #6
POšto volim sise,definitivno bih odabrao kosooku.Na slikama sam vidio (kad jbg, , nisam imao prilike probati) da imaju prilično lijepe cice.
Crnkinje imaju bradavice kao okrajci od šunkarice(i to sam vidio na slikama... jbg).
__________________
kulena,tambura i vina - i sve mi štima...
MAX SLAVONIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:31   #7
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Kosooku. Imaju uže.
pa svaka može prejti u PZ po štrik....
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:37   #8
kosooke nevolim,većina mi djeluju sitno i nerazvijeno
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 17:08   #9
Meni ide na jetra njihovo vriskanje dok ih ševe. Jeba me vrag ako ne zvuče kao one dječje igračke, one bebe koje plaču. Šta je najgore to valjda pali one njihove vrle jebače sa malim pimpekima.
a-šta-je-tu-je is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 17:34   #10
Azijatkinje definitivno, crnkinje su prave lapače dok su azijatkinje čista suprotnost.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 17:34   #11
Quote:
a-šta-je-tu-je kaže: Pogledaj post
Meni ide na jetra njihovo vriskanje dok ih ševe. Jeba me vrag ako ne zvuče kao one dječje igračke, one bebe koje plaču. Šta je najgore to valjda pali one njihove vrle jebače sa malim pimpekima.
To je + a ne negativna stvar.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 18:22   #12
cekajte ljudi
ovdje nije prica o bil neko mogao povaliti neku tamo... pa nismo babetine sa ZK.. (znamo cime one razmisljaju)...ovdje se radi o tome da ozenis limun ili ugalj i da ga dovedes u svoje mjesto..i da sa tm osobom dobijes djecu koja ce redoviti dobivati po nosu zato sto su kosooka ili imaju guzicu ko opra... o tome se ovdje radi
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 18:27   #13
Neće nitko dirat malog bruce leeja, neće se dica tit usudit. Misle oni da azijci prenose borilačke vještine preko DNA.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 19:40   #14
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
cekajte ljudi
ovdje nije prica o bil neko mogao povaliti neku tamo... pa nismo babetine sa ZK.. (znamo cime one razmisljaju)...ovdje se radi o tome da ozenis limun ili ugalj i da ga dovedes u svoje mjesto..i da sa tm osobom dobijes djecu koja ce redoviti dobivati po nosu zato sto su kosooka ili imaju guzicu ko opra... o tome se ovdje radi
ovisi u kojem mjestu zivis, ako ga dovedes u Rijeku ili Zagreb manja je vjerojatnost pojave zaostalog, diskriminirajuceg i debilnog ponasanja prema tom djetetu i toj zeni, nego u nekim malim zaostalim mjestima (kojih ne manjka u ovoj nasoj maloj zemljici)
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 20:00   #15
Što ću s crnčugom, nemam polja pamuka doma. Kosoka bi mogla jer je ponizna, sluša što joj se naredi i pravo stenje.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 20:01   #16
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
ovisi u kojem mjestu zivis, ako ga dovedes u Rijeku ili Zagreb manja je vjerojatnost pojave zaostalog, diskriminirajuceg i debilnog ponasanja prema tom djetetu i toj zeni, nego u nekim malim zaostalim mjestima (kojih ne manjka u ovoj nasoj maloj zemljici)
pa ne bih se bas slozio..siguran sam da bi jedno tako dijete prije dobilo batine bas u ZG i Rijeci... mozda je manje procentualno tih koji bi to napravili ali brojka budala u vecem gradu je naravno veca... a po tom pitanju je ZG velegrad...uostalom vidjeli smo sto je policija napravila kad je ubijen Luka Ritz (nije nist)..mislis da bi to bilo drugacije kad bi neko kosooko ili kunta kinte dijete isto dozivjelo..
opet u manjoj srediti gdje se svi znaju vjerojatno bi ostalo sve na rijecima
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 20:57   #17
Kosooke nemaju sisa ni guzice....ali moram reć da ima zgodnih japanki.U vezi teme ..oženit i dovest u našu vukojebinu ženu druge rase....možda bi prošlo u ZG..iako i tamo teško pošto je Zagreb selendra od milion stanovnika.U neki manji grad zaboravi...nemoj sebi i jadnoj ženi život upropastiti.Naš narod koji je općenito u tri kurca teško bi ju prihvatio ma koliko bila super cura....vidio bi brzo da i "najbolji frendovi" te izbjegavaju.Jedino rješenje je ruskinja ili ukrajinka koja bi brzo naučila jezik i uklopila se u ovo naše primitivno i zaostalo društvo.Kao što sam već rekao nemoj jadnoj ženi život upropastiti.
Gators is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 21:03   #18
ne bih. ain't white, ain't right.
boogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 21:08   #19
Ja bi kosooku.

Vidio sam jednom dokumentarac kako se odgajaju kineskinje. Skromne, ne pile zivce, znaju kuhati, stanu u dzep,....
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 21:09   #20
kosooku jer su radnisne a i moze im se proc prstim kroz kosu skanicl preko glave ak je ruzna ili ona kuglica u cvalje ak vristi kome smeta i to ej to,stabi vi jebote,jaja nenesu ni nase
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger