Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: true (u roku naredne 2-3 epke):
Sinan ce prekinuti sa Hazan. 11 27.50%
Hazan ce prekinuti sa Sinanom. 14 35.00%
Sporazumno, veza umire prirodnom smrcu. 6 15.00%
Razvlacenje do besvijesti devam ediyor. 9 22.50%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 22:46   #2701
Gledam ovaj članak iz novina i na prvu mi se učinilo da su Deniz i Afru proglasili za.ljubavni par a kad malo bolje vidjeh spojili Cagu i Afru a ništa čudno novinari su najveći lešinari koji postoje.

Skloni su za svaki lajk iskriviti istinu eto neki su navodno prekinuli jer ima koji mjesec nisu na društvenim mrežama objavili zajedničku sliku.

Koji preserans da mi oprostite na izrazu.

Vezano uz ustanovu idem tamo gdje je ekipa pa kad se usuglasite stižem.

Za danas laku noć i matrix moj muž ti šalje pozdrav i zahvaljuje ti se na noćnoj priči koja je i njemu pomogla.

Od epizoda na Novoj već mi se diže dlaka na ovo kose što.mi je naraslo to će biti katastrofa.

Inače Karasevda po meni još nekih dva tjedna pa je kraj e sad hoće li vratiti ono naše smeće i plus dvije Turske serije nisam pametna.

Moram na spavanje umorila sam se danas,a pozdravljam noćnu eto sinoć mlađa u dva sata tražila bočicu i zato sam se uključila.
lanex is offline  
Old 11.01.2018., 22:52   #2702
Ima i video sa danasnjeg susreta sa fanovima Cok tatli Caga Bas je prijatan

https://www.instagram.com/p/Bd0xMG8j...ariejawadpanda

@lanex laku noc i odmaraj canim

Jao on izleme tek sam sada videla,ali ladno Fazi ima nove cipele natakla se na stikle

Nema,cim je ona promenila cipele posle 29 epizoda ili pada sneg ili pada YagHaz poljubac

Deniz je danas na one dve slike prekrasna,prosto sija. Divna joj je i sminka i frizura i njen osmeh.
YagHaz is offline  
Old 11.01.2018., 22:58   #2703
@Lontsa, hošgeldin

Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
Zamislite da vidi ovo kako mu je zabranjena ljubav Ece a ne snajka Hazan
http://i63.tinypic.com/r1j03t.jpg
Što reći, a ne zaplakati? Guzide i Hazim u braku, msm, svega ima u TR dizijima, ali i za njih malo pretjerano, jel. Jago i Ece su zabranjeni ašk u seriji, a tek što su zabranjeni ašk u reali, to svijet nije vidio. Kayla, tabike, fungira samo kao paravan kako bi se Čaga i Afra nesmetano viđali. A najjači mi je dokaz da su Čaga i Afra u vezi slika s premijere nekog filma na kojoj su - Čaga i njegova ex.

U onom lajvu s Nazan di Čaga igra Tetris, jeste ga čule kako na engleskom ubaci "You have to build in order to destroy.". A kako leži u menspreading pozi. Ko uvijek.

Jel bio ovaj uradak? Ah... divni pogledi.


I ovaj vrijedi pogledati preko nekoliko puta! WOW
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 11.01.2018., 23:00   #2704
@Mina neko je juce ovaj drugi postavio,ja sam se danas drogirala tim videom. Savrsen!!

Inace rekoh juce samo cekam Telenovele da vidim Cagu i Deniz na naslovnoj strani,a izvesnije je Alpa i Afru u nekim sok sok sok glupim izmisljenim vestima.
Od kada ide Kiralik ne skidaju se Baris i Elcin,ja to u prolazu kada kupujem cigarete bacim pogled,ali naslovi su pis zivi

Ovaj isto sa istog kanala je dobar,ali kada kaze pislik i asshole ide u isto vreme u pesmi,umiranje od smeha
YagHaz is offline  
Old 11.01.2018., 23:05   #2705
Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post
Jasno i nedvosmisleno od prvog momenta kada je pprošišao autom pored Čamkiranki i pljusnuo na Haz vodu iz bare. Predodredjeni jedno za drugo.
Loknica nema nikakve šanse kod drčne mahaluše koju može da ukroti samo neko mnoooogo jači od njega.
Najprije ovo

https://twitter.com/Trkay79538401/st...617977856?s=09

Pokati, kad se nisam onesvjestila od ovog darcyjevskog izdanja

Ma , cim sam vidjela zapljuskivanje i poslije toga mastericni ulazak u vilu dok ga kucepaziteljica docekuje s pogledom upucenim samo nasljedniku, bilo mi je jasno tko je glavni baja


Tek kad sam stigla na Forum iznenadilo me to sto neke misle da je ljigo iz teretane navodno predodredjen za glavnog, onog koji zbog ljubavi rusi svjetove i mijenja sebe. Hjaaa

Ali zatim je Sirma pripomogla da se dilema poveca jer Zlatnog decka si u nekim epizodama morao svijecom traziti. Ali jacinom karaktera i jacinom tih par scena bilo je jasno tko je musko a tko djecarac. A ipak smo u sapunici, tamo djevu dobija alfa muzjak.
Od tad cekam
tagoresky is offline  
Old 11.01.2018., 23:09   #2706
Quote:
Lontsa kaže: Pogledaj post
Meni je osobno Popovača bliže, ali može i Vrapče ako je tamo ekipa :klap:
Vrapce je zakon, ima nas na intenzivnoj, na ovisnostima i bipolarci vulgaris.

Hasi, znaci niko nije ni registrirao Yagu prikuj ih do OO pa da vidimo onda komentare.

Zambak, kod prvog gledanja ni ja nisam registrirala ono prskanje vodom iz lokve, a bitan je moment. Jako bitan zapravo.

Nista ljudi, na putu sam par dana, pisemo se kad uhvatim vremena.

#MazdomRules
#YagizeIzdrzi
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 11.01.2018., 23:12   #2707
Nekako sam uspjela ugasiti prozor gdje sam trpala quote onoga na sta zelim stogod napisati.

Nemam snage za ici ispocetka.

Sinan u mojoj bajci nema nicije kljuceve. Kad bude imao svoja vrata i svojih par kvadrata, tad ce imati i kljuceve.

I zaista se nadam, da ce kao u Matriksu, deja vu dovesti do promjene u matrici.
Tamo je to obicno bila promjena na gore, a ovdje gore ne moRe, pa se nadam da cu izazvati promjenu na bolje.


Mene strah tog hrabrenja da se snima super YazHaz scena. Garant ce nam u subotu prisjesti, pa da imamo slamku za koju se mozemo uhvatiti, da se ne podavimo.


Sto se tice ludnice, ja sam u jednoj rodjena.
Nakon sto sam ja tamo rodjena, doktori su zakljucili - ovo nije porodiliste, ovo je ludnica.
Danas zivim u neposrednoj blizini iste.
Slucajnost ili sudbina?
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 11.01.2018., 23:13   #2708
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Od tad cekam
Čekajući YagHaz! Jubilarna milijunta epizoda, Hazan nije spremna odbaciti Bebca, ali nama je ipak ključna milijun i prva
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 11.01.2018., 23:16   #2709
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Najprije ovo
https://twitter.com/Trkay79538401/st...617977856?s=09
Pokati, kad se nisam onesvjestila od ovog darcyjevskog izdanja
U sunce mu poljubim, ovo je stvarno Piše ispod da je danas snimljeno, znači, taze. A pogledajte kako lijepo priča s ovom fanicom, prvo da se upoznamo, kako se zovete, ova kaže, on kao, drago mi je, ja sam Čalar. Roditelji su zaista odradili odličan posao, čovjek ima manire da može drito bez pripreme u Downton Abbey! (A sve sam čekala da joj okrene leđa, izvadi sprej protiv bubašvaba, a kasnije baci pepeljaru u lice! )
Quote:
Ma , cim sam vidjela zapljuskivanje i poslije toga mastericni ulazak u vilu dok ga kucepaziteljica docekuje s pogledom upucenim samo nasljedniku, bilo mi je jasno tko je glavni baja
Jasno ko dan.
Quote:
Ali zatim je Sirma pripomogla da se dilema poveca jer Zlatnog decka si u nekim epizodama morao svijecom traziti. Ali jacinom karaktera i jacinom tih par scena bilo je jasno tko je musko a tko djecarac. A ipak smo u sapunici, tamo djevu dobija alfa muzjak.
Od tad cekam
Jedino sam se pitala zašto glavni baya ima nema minutažu, nego sekundažu? Zlica Sirma. Međutim, Jago kad se pojavi, tu se voda razmiče.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 11.01.2018., 23:25   #2710
ako je nastala jedna pukotina, valjda će i druga i onda nam slijedi potpuno razbijanje iluzije.
no kak nas pobjebavaju i serviraju shithaz da te duša zaboli, opekli smo se puno puta, znamo da će nam biti servirana dobra doza slinana pa nam pokušavaju prodat nadu nekakvom yaghaz lepom scenom, a neš, dok ne vidim ne vjerujem

Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk
hermes birkin is offline  
Old 11.01.2018., 23:30   #2711
Pitam se ko ce reci Jagizu za poduhvat decenije, ako ga uopste udostoje istine u ovoj sad epizodi..

Ja se pripremam na to da ce biti puno SinHaza sve do 33 boluma
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 11.01.2018., 23:33   #2712
@tag canim o kom ulasku u vilu pricas? Prvo jutro,kada ovi doruckuju,ni vi ga ne mozete ovoga puta spasiti,Yagiz bey? Pa kada njih trojica krenu na posao? Ili nesto nakon zapljuskivanja? Nisam danas na vreme stigla na taj deo ali cini mi se da u vilu ulazi pre famoznog trenutka sa barom. On bese uvece ne zeli da udje u kucu? Gledala sam Vatanim Sensin nisam epku pratila.

Gledala sam ovaj Cagicin video kod mariejawadpanda,i cinjenica je da je izuzetno lepo vaspitan,bas sam malopre napisala da je toliko prijatan,prosto te opusti i lepo se osecas verujem u njegovom drustvu. O drzanju i manirima da ne trosim reci,stavrno je gospodin covek,sa 30. Bas me zanima kakav ce on da bude sa 40. Deluje da nimalo nije nadmen,doduse ovo se snima,ali uopste nemas utisak da se folira. Bas je prirodan,ma vidi mu se po roditeljima i sestri odmah ko je Caga.

Nego ima li neka od vas neku vezu kod AMAZONKI? Da poznajete u tom timu nekoga?
YagHaz is offline  
Old 11.01.2018., 23:40   #2713
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post

evo što Caglar zavaljen na Hazanin krevet radi...
https://www.instagram.com/p/Bd0Ohfqj...ariejawadpanda

inače.. sviša mi se njegov stav prema Tetrisu.. igra za strpljive koja nikad ne zastarijeva :S
O bem ti ja Čagu trolera. "You have to build it in order to destroy it." Skrivena poruka?
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 11.01.2018., 23:41   #2714
Posto Hazan ne zna da je Sinan u stanu dok prica sa Kerime i nece videti iznenadjenje , ko ce otvoriti prozor da baloni izadju?
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 11.01.2018., 23:57   #2715
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
evo ja se slažem .. pogotovo što još kod tebe ako sam dobro shvatila u Crnoj Gori nisam bila .. samo da je pogodno. A mislim da bi Yazu u DAG bilo drago putovati .. jedino što mu nebi smjeli pokazati novine.

Zamislite da vidi ovo kako mu je zabranjena ljubav Ece a ne snajka Hazan

http://i63.tinypic.com/r1j03t.jpg

Pridružio bi se on našoj ekipi i čekao bajke ... u kojima je sve dozvoljeno i nema kočnica

i onda ga ona ovako gleda ..
http://i63.tinypic.com/2j0dzmb.jpg
Aha u CG na moru zove se Dobrota hahahaha ali kako veli lanex
i ja idem tamo đe je društvo tamo je ludnica...pa se tu nadovezuje Adadjo i mi odemo u Vrapče. Hahahah
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Vrapce je zakon, ima nas na intenzivnoj, na ovisnostima i bipolarci vulgaris.

Hasi, znaci niko nije ni registrirao Yagu prikuj ih do OO pa da vidimo onda komentare.

Zambak, kod prvog gledanja ni ja nisam registrirala ono prskanje vodom iz lokve, a bitan je moment. Jako bitan zapravo.

Nista ljudi, na putu sam par dana, pisemo se kad uhvatim vremena.

#MazdomRules
#YagizeIzdrzi
Kako niste vidjeli, to je prvo pojavljivanje Yagiza kad je zapljusne baricom. Pa onda ostalo. A u mene kući svi već znaju Yagu, pa su govorili noćas kad će opet da ga malo bolje vidimo. Jer pjeva se Mashallah pjesma koja je usput budi rečeno danas bila prva i najčešće puštana pjesma na rođendan moje sestrične, pa se Yago drži na viber sliku pa me zove ujak da pita ko je to.
E to je bilo smiješno. I ja kažem ja sam ....ujače, on veli ko ti je ovo? Ja objašnjavam on veli, miči ti ovoga ili se udaj za njega..nije to lijepo još si đevojka a držiš tu neke... Hihihi tako da čekamo sj..
Mensury is offline  
Old 11.01.2018., 23:58   #2716
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Posto Hazan ne zna da je Sinan u stanu dok prica sa Kerime i nece videti iznenadjenje , ko ce otvoriti prozor da baloni izadju?
Sinan, da sva tuga s njima ode...
Mensury is offline  
Old 11.01.2018., 23:59   #2717
Za @Mina, kako sam i obećala, za jubilarnih 10000. Inače, kolaž napravih sa dženaza stajlingom jer si u zadatku najbolji stajling napisala da ti je taj najbolji. Baj d vej, imam zapisano od sviju vas šta vam je najdraže




********

Inače, večeras cijelu večer pravim njegove kolaže sa dženaza stajlingom iz 17. epke (jer zašto bi učila kad mogu kolažirat Yagu Ako budete dobri, nakačim svako malo po jedan Btw, JAKO je nezahvalan za napravit kolaž kad ubacujem slike na kojima sjedi ili stoji. Bandera

********

Nove mazdomke, inicijacija. Ovdje ozbiljno shvaćamo svoje zadatke, pa pošto ste bile odsutne u prošlom polugodištu, 3 zadatka:

1. najbolji Jagin stajling

2. najdraži YagHaz (ili Yagiz) video

3. najdraža Yagina scena.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 12.01.2018., 00:12   #2718
Nekako mi je promakao ovaj spot!? Koliko emocija!!!!
Pogledati pred spavanje https://youtu.be/3P6gn4kAy7k
hasret is offline  
Old 12.01.2018., 00:25   #2719
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
Za @Mina, kako sam i obećala, za jubilarnih 10000. Inače, kolaž napravih sa dženaza stajlingom jer si u zadatku najbolji stajling napisala da ti je taj najbolji. Baj d vej, imam zapisano od sviju vas šta vam je najdraže

http://i65.tinypic.com/2lcmbm0.jpg


********

Inače, večeras cijelu večer pravim njegove kolaže sa dženaza stajlingom iz 17. epke (jer zašto bi učila kad mogu kolažirat Yagu Ako budete dobri, nakačim svako malo po jedan Btw, JAKO je nezahvalan za napravit kolaž kad ubacujem slike na kojima sjedi ili stoji. Bandera

********

Nove mazdomke, inicijacija. Ovdje ozbiljno shvaćamo svoje zadatke, pa pošto ste bile odsutne u prošlom polugodištu, 3 zadatka:

1. najbolji Jagin stajling

2. najdraži YagHaz (ili Yagiz) video

3. najdraža Yagina scena.

Evo da ja odg na zadatak. Valjda ću biti uspješna!

1. Najbolji mi je stajling bio u ep. 17. Man in black, ali i ono smoking odijelo sa zabave za promociju kozmetičke linije.

2. Ne znam na koji način misliš video. Ako je sa youtube-a nisam ih još stigla odgledati. Jos uvijek vraćam scene iz epizoda i pamtim svaku riječ.
A najdraža scena YagHaz mi je kad ona njega grli dok on plače pored auta, nakon saznanja da mu je otac umro. Tu mu je tako lijepe riječi podrške i razumjevanja uputila.

3. Najdraža Yagina scena- kada sjedi na majčinom grobu i priznaje joj i ispovjeda ljubav koju osjeća prema Hazan. Tu sam malo i zasuzila.
Ali moram spomenuti još jednu iz prve sezone 3 ili 4-ta ep. Kada dolazi iznerviran u stan nakon što mu je Hazan bacila 100$, pa skida sako, pa zavrće rukave košulje, pa počinje lomiti po stanu. Znači kakvo masterično zavrtanje rukava, kakav Cristian Grey tu je master Yagiz.

Nadam se da sam zadovoljila ovim esejima.

Edit. Sad sam pogledala ovih nekoliko YouTube videa što ste ovdje postavili, znači savršeno, pogotovo ovaj Crazy in Love- pjesma bas odg. njihovoj priči ☺

Zadnje uređivanje Minaa94 : 12.01.2018. at 00:31. Reason: citiranje slika nije dopusteno
Minaa94 is offline  
Old 12.01.2018., 00:42   #2720
Quote:
Minaa94 kaže: Pogledaj post
Evo da ja odg na zadatak. Valjda ću biti uspješna!

1. Najbolji mi je stajling bio u ep. 17. Man in black, ali i ono smoking odijelo sa zabave za promociju kozmetičke linije.

2. Ne znam na koji način misliš video. Ako je sa youtube-a nisam ih još stigla odgledati. Jos uvijek vraćam scene iz epizoda i pamtim svaku riječ.
A najdraža scena YagHaz mi je kad ona njega grli dok on plače pored auta, nakon saznanja da mu je otac umro. Tu mu je tako lijepe riječi podrške i razumjevanja uputila.

3. Najdraža Yagina scena- kada sjedi na majčinom grobu i priznaje joj i ispovjeda ljubav koju osjeća prema Hazan. Tu sam malo i zasuzila.
Ali moram spomenuti još jednu iz prve sezone 3 ili 4-ta ep. Kada dolazi iznerviran u stan nakon što mu je Hazan bacila 100$, pa skida sako, pa zavrće rukave košulje, pa počinje lomiti po stanu. Znači kakvo masterično zavrtanje rukava, kakav Cristian Grey tu je master Yagiz.

Nadam se da sam zadovoljila ovim esejima.

Edit. Sad sam pogledala ovih nekoliko YouTube videa što ste ovdje postavili, znači savršeno, pogotovo ovaj Crazy in Love- pjesma bas odg. njihovoj priči ☺
Zapisano

Evo tebi neki od najboljih videa:


https://youtu.be/Nx22XdPxTsE

https://youtu.be/UGu76A0AMGo

https://youtu.be/-OsdFL8eXuk

https://youtu.be/t_VlV_li7Ws

I naravno svi od naše @Zorica Bgd, od kojih posebno izdvajam Silent Storm

Uživaj

I nešto novo, friško iz pekare, one call away:

https://youtu.be/1AXQYui70TA
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.