Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: true (u roku naredne 2-3 epke):
Sinan ce prekinuti sa Hazan. 11 27.50%
Hazan ce prekinuti sa Sinanom. 14 35.00%
Sporazumno, veza umire prirodnom smrcu. 6 15.00%
Razvlacenje do besvijesti devam ediyor. 9 22.50%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 11:18   #2821
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Zaboravih sinoc napisati (a mozda i jesam napisala, nemam pojma sta sam belajila i sta sve izgubila, kad sam greskom zatvorila prozor :misli : ) sto se tice isjecka - bas su se potrudili.
Mogao bi sledeci isjecak biti kako neko od njih sjece nokte na nogama. Razvuci na nekih 2-3 minute, natenane. Nije prst jedan, vec ih ima deset. :zubo :
Upravo tako

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

. Ja se bojim da će ona sada letjeti što više i jače k njemu, da bi dokazala da je to ono pravo, a naročito sad kad se pojavila Nil sve me strah ljubomorisanja i onog Džoker keza!!!
Oooooo samo to ne. Teže bih podnela ljubomorisanje od onog zvaljenja nakon zaključavanja.


@Paz999 Ako će se Sinan porediti sa Yasom, aferin. Neka dobije sve što god želi. No, kada bi malo osetio šta znači zaraditi, bio bi mnogo srećniji i zadovoljniji nego dok dobija, uzima, prisvaja.

Vidimo njegov talenat za posao, sjajno opisala @The Muse u svojoj pesmi.


@M@3X u svom stilu, prepoznatljivo, svaka čast

@lanex, @hermes birkin, vidi se da ste Yagiz team. Izvinjavate se za nešto što niste krive, i na šta niste mogle da utičete.
Zar naš Yag isto tako ne deli odgovornost i preuzima krivicu sa osobama sa kojima na bilo koji način gradi celinu, pogotovu sa onim najbliskijima.

Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
https://i.makeagif.com/media/1-13-2018/eLFrvT.gif
^^^Evo malo imuniteta za veceras. : D
Da nije odglumila tako doslovno, karikirano-vodviljski, vec bi mi davno odustale.
Auuuuuu, ja ovo prvi put vidim. To je iz onih epki predjenih na preskok.
Pustimo vodviljsku glumu. Meni samo daj dobru priču, koju nikako da dočekam. A čekam.
@11tice, nisi baš morala.
zambak32 is offline  
Old 13.01.2018., 11:33   #2822
Ovo je za umreti od smeha!!!

Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
A onda odete kod nekog advokata.
Ono, za ceo posao vam treba manje od po sata.
I tamo potpišite ugovor na slepo.
Ne, nemojte čitati ugovor, jer to nije lepo.

Morate da verujete sve što vam se rečima servira,
Čitanje vam smanjuje lepotu i samo vas nervira.
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

vec mi dodji kad noc grad prekrije,
udji tamo gdje jos niko nije,
Svaka vam čast
hasret is offline  
Old 13.01.2018., 11:34   #2823
Günaydın i od mene!!!
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Za dobro jutro jedna bosanska sevdalinka. :zu bo:

Hazan mlada Yagizu se jada...

Man’ se Yago visokog morala
imam nesto sto bih tebi dala,
sprijecila me ne bi cak ni nana,
a ni vrata od tvog apartmana,
srusila bih ja sve barijere
kad bi dao da ti uzmem mjere,
da ispipam i ispitam stanje,
je l’ za sutnju il’ za hvalisanje,
nacula sam nesto od par dama,
al’ bih rado da provjerim sama.
Ne muci me i ne cekaj vise,
pusti Sirmu i sta ona pise,
vec mi dodji kad noc grad prekrije,
udji tamo gdje jos niko nije,
pokazi mi sta je musko pravo,
pusti onog sto bi samo spav’o,
nek’ on spava i nek fino sanja,
ja sam zeljna tvoga milovanja.
Imam vazu, zumbul u nju stavi
i malo se sa mnom pozabavi,
pust’ Sinana da sam greske placa
ionako niste prava braca.
Oj, djeveru, metni mi ga, metni -
da zivimo sve do smrti sretni.
Pusti Sirmu nek pise sta hoce,
najsladje je zabranjeno voce.
Daj da okadimo ovo
Ako ne bude skoro ovo u seriji, znaj da činiš dobro delo i forumašicama mamiš osmeh na lice ...
U svakom slučaju iščekujemo ovo i možda i neki bećarac (Mina, Zambak)


Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
@Helena, hvala na prijevodu.
I ja se pridružujem! Hvala!

Quote:
((Inace, sad kad sam isla po ovaj gif na stranicu gdje radim gifove, vidjela sam da su mi Jagini gifovi iz scene s cajem i onog na njegovom krevetu nakon caja dobili oznaku NSFW, koju ja naravno nisam stavila. Sta je s tim administratorima na "Make a gif" da djele takve oznake i packe? Mi nismo vidjele nista neprilicno u golisavm Jagi. Nista vise ili manje nego inace. : D))
RTÜK? Mala Ayşe Yıldız te prijavila


Quote:
I ja sam ju vidjela i cudila se gdje je nestala.
Houdini - I wish ... samo sam poput Sinana odreagovala nepromišljeno

Quote:
Ovo treba ponoviti, jer sad kad je Nilcim tu, necemo dugo, dugo vremena vidjeti Hazan koja ne idealizira svog Bebecima. Pa da uzivamo dok mozemo. I daj Boze da sam u krivu. :mo li:
Ja mislim da će zadržati bar neku trezvenost. OK, može ona da brine o njemu ali to je ono kao insan, ali ne kao prava sevgili.

Quote:
Jut kaže: Pogledaj post
[B]
I Muse : s pročitala sam i tvoju prvu pjesmu,pa iako se izgubila : s i za nju! Odlična je!
Hvala Jut, ja se sećam ove prve samo kroz maglu

Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Muse,Matrix za pesmice duboki naklon. : s: s

Sto se tice pukotina u odnosu SinHaz, Hazan ce tu da udari malter vec u narednoj epizodi. Sta je Nil naspram tuzne i zbunjene face njenog Bebecima? :ka va:

Edit. Mozda ugovor u stvari uopste nije los. Niko normalan ne bi pomislio da druga strana nece citati ugovor, a morali su necim privuci paznju. Ako je Nil jedina zelja da vrati Sinana, toliko ima mozga da ga nece vratiti tako sto ga potpuno otera u bankrot.


Da li je moguće da tako malo imate vere u Hazan? OK, možda bude uplašena i zbunjena u startu, ali mislim da neće pasti na te grane. Sujeta ženska može da proradi, ali neće trajati drugo - kada joj sve reči krenu da odzvanjaju u glavi, pa reagovaće ona. Već sada joj govor tela nije isti kao u 24. epizodi. Fate people, fate.

Pa ima ona slika (deo fragmana) kada Yağız je na Hazaninim vratima sa nekom fasciklom u ruci - ajde da pretpostavimo da je to ugovor koji je on za razliku od nekih pročitao i proučio i pretpostavljam da dolazi da joj kaže da nema izlaza iz partnerstva.

Nil je ženska verzija Sinana, i mislim da ga dosta dobro zna - tata daje pare i plaća račune, a ona čini što joj se ćefne, histeriše, manipuliše, prilagođava sve sebi, reaguje impulsivno. Sada želi ovo - na koliko dugo, ko će ga znati, mislim da ni ona sama. (Crazy, remember :l ol: )

Zambak, Hasret

I za kraj, jedno podsećanje i za nas i za seriju ...


edit: Mensury, dan ne pišem novi post - pratimo; još 38 postova #NemamSmajliće ali :top :mig :five
__________________
Muse - Starlight

Zadnje uređivanje The Muse : 13.01.2018. at 11:46.
The Muse is offline  
Old 13.01.2018., 11:38   #2824
Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
: rofl:
Dok se svet okreće i reči cirkulišu inspiracije ima uvek i svuda. Konkretno za ovu pesmicu inspiracija je došla iz par rečenica:

http://i66.tinypic.com/1zxr6sl.jpg

Ako nekako možemo da pomognemo da probudimo inspiraciju ti javi ...doduše bliži ti se 1000-ti post pa ćemo smisliti već nešto, neku motivaciju i inspraciju. :mig :
100-ti, 500-ti, 1 000-ti, 5 000-ti, 10 000-ti, 15 000-ti post se posebno čestitaju + rođendani : five:
Oooništa o da da se najavim kad mi se približi rođendan i da čekam iznenađenja. A ovaj 1000 i da preskočite 😈 ja najavim sama.
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Za dobro jutro jedna bosanska sevdalinka.

Hazan mlada Yagizu se jada...

Man’ se Yago visokog morala
::::::::
kad bi dao da ti uzmem mjere,
da ispipam i ispitam stanje,
je l’ za sutnju il’ za hvalisanje,
nacula sam nesto od par dama,
al’ bih rado da provjerim sama.
::::::::
Imam vazu, zumbul u nju stavi
i malo se sa mnom pozabavi,
pust’ Sinana da sam greske placa
ionako niste prava braca.
Hahahahhaah Morala sam.skratit ali ovo su mi djelovi đe se bukvalno valjam po podu. Vrh...
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Muse,Matrix za pesmice duboki naklon.

Sto se tice pukotina u odnosu SinHaz, Hazan ce tu da udari malter vec u narednoj epizodi. Sta je Nil naspram tuzne i zbunjene face njenog Bebecima? : kava:

Edit. Mozda ugovor u stvari uopste nije los. Niko normalan ne bi pomislio da druga strana nece citati ugovor, a morali su necim privuci paznju. Ako je Nil jedina zelja da vrati Sinana, toliko ima mozga da ga nece vratiti tako sto ga potpuno otera u bankrot.
Potpisujem post cio. Ko normalan ne bi pročitao ugovor (se ako nije išla na kartu APP). Mada kad bolje razmislim Sinan i nije nešto baš normalan.
Mensury is offline  
Old 13.01.2018., 11:47   #2825
Dobar dan,13. Ocak je osvanuo konacno!

@matrix kraljice Pisanje od smeha

@The Muse sta reci,aferin,nepresusna inspiracija

Uopste me ne brine Nil,ja sam joj se radovala,ali nikako ne mislim da ce Hazan da bude ljubomorna,da ce da bude besna evet,i treba. Sta je ona dozivela od te devojke,prvo su je uhapsili,onda je ostala i bez kuce,a zamalo i bez glave. Ima svako pravo da digne revoluciju.
Za mene je Nil tu ne da bi videli ljubomornu i posesivnu Hazan,nego makar se ja nadam je njoj jedina svrha u seriji da skloni S od Y i H i otvori im put.
Ali o ljubomori onoj istinskoj cini mi se da nema govora.
A Sinan kao Sinan,on nastavlja dovoljno samo disanjem da radi za nasu stvar. Toliko ce se ona razocarati u njega oko ove situacije,a jos vise ako bude ok da nastavi sa Nil posao.

Medju retkima sam je dugo branila i onda sam pukla jednostavno u 24.,ali mi se vratila nada u tu devojku stvarno. Samo da me ne razocara!

Mene Hazan odusevljava ove poslednje 2 epizode u odnosu na ranije. Njen ton kojim se obraca Sinanu,sta ona njemu izgovara,pa cak i kako ga gleda,meni je dalo nadu da cekam novu epizodu. Onaj zagrljaj je samo jos jedan ekser u sanduku te njihove veze.
Moram reci da posle duze vremena imam poverenja u nju. Sasvim moguce da joj prvi stav bude on je moj dalje ruke,jer kao sto se do sada cvrsto drzala za vezu,mozda joj to ponovo bude MO,ali istinska ljubomora ne lici mi uopste.

Neka nam je srecna epizoda,mozda jos ova bude teska za gledati,ali sve me umut ne napusta da idu bolji dani za nas par.

@hasi moram ti reci vratio mi se stari elan i vera u Hazan. Danas sam u tvom fazonu da znas,preporodjena sam.

Zadnje uređivanje YagHaz : 13.01.2018. at 12:08.
YagHaz is offline  
Old 13.01.2018., 11:56   #2826
Morgen narode! Napokon dan epizode, a ja idem u život večeras! Pa hebemu, jel se moji nisu mogli dogovoriti prošli tjedan Al dobro, uspit ću pogledati

@TheMuse, @Matriks
- pjesme hit
Moramo izdati knjigu "Probrana djela YagHaz mazdoma-
lirika i epika"

Na kraju će ispast da je Sinan imao više sriće nego pameti šta mu je došla Nil ko partner, a ne netko drugi. Moglo se desiti da dođe netko iz supqrničkih firmi da ih unište (jer ipak Sinan ne čita ugovore, to je previše posla za njega). Ovako došla Nil koja samo želi vratiti bivšeg sevgilija. Ne vjerujem da ih baš hoće dokrajčit, jer ipak dobra stara vremena i te fore
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 13.01.2018., 12:04   #2827
Quote:
crno belo kaže: Pogledaj post
Ima pukotina kako da ne . Cela njihova proslost puna je pukotina kojih je Hazan i te kako svesna , ali ne zeli sebi da prizna . Ja uopste nisam misljenja da ce ona juriti za Sinanom . Ne kazem da nece pokusavati sebe da ubedjuje u neke stvari ali ona je pocela da otvara oci i uvidja Sinanovu nesposobnost , nezrelost , neogrovornost i bahatost . U ostalom vec dve epizode gledamo kako se njen odnos prema Sinanu menja . Hazan uvidja kakav je Sinan i ja licno mislim da ce ona u ovoj situaciji posmatrati Sinanovo ponasanje i u skladu sa tim se i sama ponasati do konacnog bistrog i jasnog sagledavanja njene i Sinanove veze .
Eyvalah @crno belo, treba nas svako malo potsetiti na činjenice
Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
Da li je moguće da tako malo imate vere u Hazan? OK, možda bude uplašena i zbunjena u startu, ali mislim da neće pasti na te grane. Sujeta ženska može da proradi, ali neće trajati drugo - kada joj sve reči krenu da odzvanjaju u glavi, pa reagovaće ona. Već sada joj govor tela nije isti kao u 24. epizodi. Fate people, fate.
+1
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post

Ali o ljubomori onoj istinskoj cini mi se da nema govora.
A Sinan kao Sinan,on nastavlja dovoljno samo disanjem da radi za nasu stvar. Toliko ce se ona razocarati u njega oko ove stavri,a jos vise ako bude ok da nastavi sa Nil posao.

Medju retkima sam je dugo branila i onda sam pukla jednostavno u 24.,ali mi se vratila nada u tu devojku stvarno. Samo da me ne razocara!

Mene Hazan odusevljava ove poslednje 2 epizode u odnosu na ranije. Njen ton kojim se obraca Sinanu,sta ona njemu izgovara,pa cak i kako ga gleda,meni je dalo nadu da cekam novu epizodu. Onaj zagrljaj je samo jos jedan ekser u sanduku te njihove veze.
Moram reci da posle duze vremena imam poverenja u nju. Sasvim moguce da joj prvi stav bude on je moj dalje ruke,jer kao sto se do sada cvrsto drzala za vezu,mozda joj to ponovo bude MO,ali istinska ljubomora ne lici mi uopste.
Upravo tako.
Ja sam uvek verovala u Hazan. Razočarala me kada je prešla glanicu (moju) u 24. epizodi, ali čini mi se da se vraća na pravoi put, i da smo najgore od nje već pregrmeli.
zambak32 is offline  
Old 13.01.2018., 12:04   #2828
Jutroo.

@matrix , @muse svaka cast

Napokon je dosao taj dan, mada ja sa nekom dozom uplasenosti iscekujem vcrs. Stvarno mi se ne gledaju vise scene "sretnog" nam para.

Nadam se veceras bar nekoj naznaci, koliko god mala bila, da pukotine nastavljaju da se sire i da dolazi kraj SinHaz ere.

Sto se tice Nil, ja mislim da je ona tu da na neki nacin dokaze Hazan da je istina ono sto joj je Eçe govorila. Jer ako Nil bude naskakala na Sinana, shvatit ce Haz da nije ni ljubomorna ni malo, a ako nema tu nikakve ljubomore, nema tu ni ljubavi. Zar ne?
Minaa94 is offline  
Old 13.01.2018., 12:13   #2829
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Muse,Matrix za pesmice duboki naklon.

Sto se tice pukotina u odnosu SinHaz, Hazan ce tu da udari malter vec u narednoj epizodi. Sta je Nil naspram tuzne i zbunjene face njenog Bebecima?

Edit. Mozda ugovor u stvari uopste nije los. Niko normalan ne bi pomislio da druga strana nece citati ugovor, a morali su necim privuci paznju. Ako je Nil jedina zelja da vrati Sinana, toliko ima mozga da ga nece vratiti tako sto ga potpuno otera u bankrot.

Pisem se u team @hasret.
Nece Hazan imati vremena za ljubomorisanje. Mora paziti na Kerime i Sinkove poslice. #samoDaYagoNeBudeTuzan

Ona s Nil ima ruznu pricu. Ova joj je namjestila fizicki napad zbog kojeg je bila u zatvoru. Unistila je ocevu relikviju. Pokusala ju je zapaliti.
Mislim da ce ti osjecaji izaci a neki ce to protumaciti ljubomornim reakcijama.
Hazan je inteligentnija od Sinana pa ce biti podozriva prema takvoj poslovnoj partnerici dok ce Sinko utrcati otvorenog srca. I mozga.

@Paz je sumnjiva Somera, ali nije Altin Kelebek nagrada za par koji nigdje po listama nije a serija ima reyting 2, 5% ali je eto slucajno na Kanalu D

Vjerujem da ce kompaniju spasiti ovo partnerstvo s Nil. Ocito je da ce Yago preuzeti uzde pa uspjeti nesto izvuci.
Ne bi toliko potezali da su bez novcica a da tako samouvjereno i ponosno odbijaju Hazimovu ponudu.
tagoresky is offline  
Old 13.01.2018., 12:15   #2830
Nisam ja izgubila veru u Hazan, nego me nervira odvijanje cele situacije. Taman se pojavi Nil, ocekujem neko zahladjenje odnosa, a vec u sledecoj epizodi saznaje Sinan za usvojeno dete i sta ce biti? Hazan ce obletati oko njega ubedjivati ga da su ipak braca, dok Sinan baca tantrume...
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 13.01.2018., 12:19   #2831
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Edit. Mozda ugovor u stvari uopste nije los. Niko normalan ne bi pomislio da druga strana nece citati ugovor, a morali su necim privuci paznju. Ako je Nil jedina zelja da vrati Sinana, toliko ima mozga da ga nece vratiti tako sto ga potpuno otera u bankrot.
Ali Nil zna Sinana.
Vjerovatno je mogla i pretpostaviti da nece citati, nego srljati.
Stranica nosi samo njegovo ime, pa se nije morala bojati drugih, koji bi malo porazmislili, pa tek onda djelali.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 13.01.2018., 12:22   #2832
Mene jedino tješi što epizoda traje 2i pol sata i onda je to njihovih 2-3 dana nekad nedjelju ako ko umre ili se čekaju kakvi nalazi. Tako da polažem nadu u Nil da se za tih nedelju dana potrudi a Hazan ohladi. To sa nalazima o usvojenom neka dođe nakon nedelju dana kad se Haz ohladi.
Mensury is offline  
Old 13.01.2018., 12:24   #2833
Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post

Upravo tako.
Ja sam uvek verovala u Hazan. Razočarala me kada je prešla glanicu (moju) u 24. epizodi, ali čini mi se da se vraća na pravoi put, i da smo najgore od nje već pregrmeli.
zambi
Samo da ne pojedemo ono sto ne treba,posle ovih reci Umut hep var!

Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Pisem se u team @hasret.
Nece Hazan imati vremena za ljubomorisanje. Mora paziti na Kerime i Sinkove poslice. #samoDaYagoNeBudeTuzan

Ona s Nil ima ruznu pricu. Ova joj je namjestila fizicki napad zbog kojeg je bila u zatvoru. Unistila je ocevu relikviju. Pokusala ju je zapaliti.
Mislim da ce ti osjecaji izaci a neki ce to protumaciti ljubomornim reakcijama.
Hazan je inteligentnija od Sinana pa ce biti podozriva prema takvoj poslovnoj partnerici dok ce Sinko utrcati otvorenog srca. I mozga.

Vjerujem da ce kompaniju spasiti ovo partnerstvo s Nil. Ocito je da ce Yago preuzeti uzde pa uspjeti nesto izvuci.
Ne bi toliko potezali da su bez novcica a da tako samouvjereno i ponosno odbijaju Hazimovu ponudu.
Slazemo se tag

Ovo bold sam zaboravila da napisem,i toga se i ja najvise pribojavam,da mnogi a narocito i sama Hazan ne protumaci svoje osecaje i svoju reakciju kao ljubomoru. A ne kao,verujem i dalje ogroman bes prema NIl konkretno,mimo Sinana.

Cak mislim da ce mozda da se priseti cele situacije sa NIl,svega ovoga sto smo nabrojali,i da ce to jos vise da je udalji od Sinana,jer on je taj koji joj je navukao Nil na vrat.
Samo kada bi se setila situacije iz 6. epizode cini mi se sa Nil u S sobi i dzemperom,ono njegovo bezobrazno smejanje i likovanje sto se njih dve dzapaju.

Mnogo volim sto vlada ovakvo raspolozenje. Opet kazem,mozda i ova epka,cak mozda i dve budu teske za gledanje,jer noc je najcrnja pred zoru! Ali onda nas duboko sam ubedjena ceka divno svitanje.
YagHaz is offline  
Old 13.01.2018., 12:26   #2834
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ali Nil zna Sinana.
Vjerovatno je mogla i pretpostaviti da nece citati, nego srljati.
Stranica nosi samo njegovo ime, pa se nije morala bojati drugih, koji bi malo porazmislili, pa tek onda djelali.
Za Sinana sve stoji, samo se pitam odakle Nil postade pametna preko noći.
Do juče je bila na nivou Sinanovih sposobnosti i još nižih vrednosnih merila.

Jedino ako je tatica mozak opercije, a Nil samo izvršilac.
A ako je tata, taj je kvaran rekla bih.
zambak32 is offline  
Old 13.01.2018., 12:34   #2835
Sad kad @Zambak rece, u jednom fan fictionu Nilin otac ima agendu protiv Egemena.
tagoresky is offline  
Old 13.01.2018., 12:36   #2836
Mozda se Nilin otac i Jagiz udruze da raskinu ugovor, jer su obojica svesni prave situacije.. Ako bude tako nadam se da ce cela ta zavrzlama vredeti necemu, a opet kako misle i to ubaciti , kad se ubrzo saznaje za Kerime?
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 13.01.2018., 12:39   #2837
Pa dobro, nije Nil glupa, pogotovo kad treba nesto zlobno smisliti, ona je samo luda i cirkuski teatralna.

Dobro je izmanipulisala sve, kad je isfolirala da je Hazan pretukla.
Smislila, namamila je, isprovocirala, te dobila dodatne svjedoke koji su culi Hazaninu prijetnju. Sluskinju ucijenila. Napravila sou u pojavljivanju sa modricama u Egemen vili.
Ne moze to bas glupa osoba.
To sto je pogan svoje vrste i sto je trknuta u glavu, to je drugi par opanaka.

Pa i kad je isla da ubije Hazan, o cas posla smisli kako doci do adrese (kao, da se izvini, sta li je lupila), isplela je cijelu mrezu. Da scenaristi nisu trebali zivu Hazan, pa da nije mlatarala tamo nekim injekcijama, mogla ju je sikircetom o cas posla pretvoriti u mljeveno meso i pocastiti ruckom mahalske dzukele. Nema trupla - nema zlocina.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 13.01.2018., 12:42   #2838
Kakve god namere ima Nil,mene jednostavno ne zanima. Ako je ona sama izvela akciju,sto ne znam kako ako ima pristup tolikim parama mashallah! Verujem ako se Yaz ponovo ukljuci u posao,da je posao u sigurnim rukama i njega nece moci da preveslaju.

Cak me ne zanima i ako posao propadne,jer i Jagisa neka malo stavi prst na celo u vezi citavog abilika. Mozda njen dolazak i ovaj ogroman debakl Sinanov oko ugovora,malo i Jagisu udalji od S. Nil 2 u 1,posvadjace S i sa Y i sa H,inshallah!

Kazem opet,citava pojava Nil tu fizicki pored Hazan je ono sto nam je nedostajalo. Sada ce sva secanja i emocije da joj navru odjednom. Sada ce da se seti svega sto je zbog Sinanove nesmotrenosti dozivela tada,a i sada ce.

Mene licno najvise zanima Yazovo misljenje. Da li cemo uspeti da vidimo sta oseca Yaz muskarac,ne Yaz poslovni covek ili Yaz brat zbog dolaska Nil. Nego Yaz muskarac,koji je doziveo da se bivsa devojka sadasnjeg decka devojke koju voli,vratila! To mene zanima,kada je sam u svojoj sobi da li ce da se makar nasmeje sto se Nil vratila zbog Sinana.
YagHaz is offline  
Old 13.01.2018., 12:44   #2839
Izasao novi promo Sinan koji prisluskuje, ali mu se ne svidja sto cuje.
Razumjete zasto ga nemam volju tu zaljepiti, makar nije sladunjav.
https://www.instagram.com/p/Bd411UlF9SM/

I hesteg, koji ne znam prevesti, a da zvuci dobro za nasu stvar.
https://www.instagram.com/p/Bd41vVklNih/

***
Pa zar nije Nilin tata opet dobar s Hazimom, nije htio preko Hazimove volje zaposliti Kremenka na Selininu molbu?
Doduse, od tog se starog moze svasta ocekivati, ako je goinama potpirivao Nilinu ludost time sto je u svima drugin vidio krivca...


***
Jagisa, ako je pametan, nece pustiti svoju kozmetiku ovima koju jos nisu dosli do najnize dobne granice za Lego kockice, ali koliko se ja sjecam, nikad se nije htio petljati u SinNil kombinaciju. Strah me da se okrene i ode i kaze igrajte se sami.
Zao mi milijuna, da se razumjemo, ne bi mi bilo zao da ovih troje napuca u dupe i ode svojin poslom.
11sati is offline  
Old 13.01.2018., 12:44   #2840
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Mozda se Nilin otac i Jagiz udruze da raskinu ugovor, jer su obojica svesni prave situacije.. Ako bude tako nadam se da ce cela ta zavrzlama vredeti necemu, a opet kako misle i to ubaciti , kad se ubrzo saznaje za Kerime?
Velika je verovatnoća da Nilin otac stoji iza Nilinog ulaska u biznis sa Sinanom
A kako znamo Nil je jedano razmaženo dete bez dana radnog iskustva kao i Sinan, plus lečeni nervni bolesnik.
tatica je verovatno hteo da joj priušti osvetu u vidu ulaska u biznis, gde će da povrati svoje samopoštovanje.
S druge strane Nil ne bi imala lovu da glumi investitora, da nije njega.

I ne vidim, što bi onda on pregovarao sa Yagom o raskidu ugovora, ako je podržao kćerku za taj potez.

Meni se sve ćini da će oni da preuzmu vlasništvo nad Egemenlerom a s njim zajedno i nad Sinanam.
Hairly olsun.

Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post

Mene licno najvise zanima Yazovo misljenje. Da li cemo uspeti da vidimo sta oseca Yaz muskarac,ne Yaz poslovni covek ili Yaz brat zbog dolaska Nil. Nego Yaz muskarac,koji je doziveo da se bivsa devojka sadasnjeg decka devojke koju voli,vratila! To mene zanima,kada je sam u svojoj sobi da li ce da se makar nasmeje sto se Nil vratila zbog Sinana.
I da li će da mu dude milo, makar malo, tek da nije savršen.
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post

Pa zar nije Nilin tata opet dobar s Hazimom, nije htio preko Hazimove volje zaposliti Kremenka na Selininu molbu?
Doduse, od tog se starog moze svasta ocekivati, ako je goinama potpirivao Nilinu ludost time sto je u svima drugin vidio krivca...
To si se dobro setila.
Možemo od njega očekivati i ovako i onako. ne bih bila sigurna u njega, bio mi je antipatičan.
On sigurno krivi Egemane za Nilinu bolest.
zambak32 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.