Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2005., 23:37   #1
Hrvatska - Slovenija, 24. 09. 2005, 15:30

Ah, iako nije bas kako smo ocekivali, ipak sutra igramo sa "dragim" susjedima:

4 Goran Jurak F 2.03 03.04.1977 Celje (SLO) Cantú (ITA)
5 Jaka Lakovic G 1.76 09.07.1978 Ljubljana (SLO) Panathinaikos (GRE)
6 Aleksandar Capin G 1.86 06.10.1982 Sarajevo (BIH) Reggio Calabria (ITA)
7 Sani Becirovic G 1.95 19.05.1981 Maribor (SLO) Climamio Bologna (ITA)
8 Radoslav Nesterovic C 2.14 30.05.1976 Ljubljana (SLO) San Antonio Spurs (NBA)
9 Nebojsa Joksimovic G 1.93 17.11.1981 Koper (SLO) Hemofarm Vrsac (SCG)
10 Bostjan Nachbar F 2.07 03.07.1980 Slovenj Gradec (SLO) New Orleans Hornets (NBA)
11 Erazem Lorbek C 2.09 21.02.1984 Kranj (SLO) Climamio Bologna (ITA)
12 Marko Milic F 2.00 07.05.1977 Kranj (SLO) Virtus Bologna (ITA)
13 Marko Maravic F 2.02 26.06.1979 Ljubljana (SLO) Ricoh Manresa (ESP)
14 Uros Slokar C 2.09 14.05.1983 Ljubljana (SLO) Benetton Treviso (ITA)
15 Primoz Brezec C 2.13 02.10.1979 Postojna (SLO) Charlotte Bobcats (NBA)
COACHES
Head Coach Ales Pipan


NAse junacine ionako svi znate...


gadna utakmica, gadna... nasi ce bit psihicki potpuno slomljeni, izozlijedjivani, tko zna tko ce uopce igrati. slovenci su takodjer danas poprilicno podbacili, svi smo ih smatrali favoritima, pa su i oni jako razocarani.

Pobjednik ide na svjetsko prvenstvo u Japan, vazna, prevazna utakmica i nama i njima.

Ja bih osobno pocela tekmu samo sa dalmosima, jer ako im ovo danas nemre probuditi "dispet", onda ne znam sto moze!

Svi sutra gledat tekmu i navijat za nase, zasluzili su to!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:43   #2
Ma svaka čast našim igračima, ali ovaj Euro trashball stvarno nije više vrijedan ničijeg vremena, čisto poradi loših europskih sudaca koji uništavaju svaku čar ove cijenjene igre...
__________________
...
dax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:01   #3
Treba biti zadovoljan s ovime što smo postigli do sada. Niko me nemože uvjeriti da je znao da ćemo ovak daleko dogurati na EP-u. Realno gledajući, za mene je uspjeh već i to što imamo šansu direktno izboriti mjesto za SP u jednoj utakmici i to protiv mrskih nam Janeza.
Istina je da su okolnosti koje su nas dovele do te utakmice malo sjebane, ali treba vjerovati i navijati, a ne kukavički suflirati da napustimo natjecanje samo zato kaj su suci tutnuli u đep koju hiljadicu Ojera.
HRVATSKA !!!
__________________
Šokirani korisnik
doondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:04   #4
a ništa ,idemo dalje
SP nas može izvući iz 10-godišnje krize,poraz nažalost zabit u rupu tako da nitko neće ni imat potrebu suditi protiv nas
Joe Tortura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:06   #5
Nema predaje! Idemo dobit Slovence pa u Japan. Pa da vratimo Spanjolcima za ovo.

Kakvi su ovo pozivi za napustanjem natjecanja? Sto cemo time dobit? Treba igrat i pobijedit. To je jedini lijek
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:12   #6
Obezbijedite plasman na SP.
Imate dobru ekipu, podlogu (nanesenu nepravdu) za dobru atmosferu u timu i mozete dosta napraviti.
***
Stradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:43   #7
Mislim da bi nakon ovog večeras trebali napustiti EP i poslati FIBU u 3PM. To bi ja napravio da sam na Spahijinom mjestu. J***š i FIBINO SP.
__________________
...
dax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:43   #8
Ovo danas je bila bitka a sutra je rat.
Decki pokazite sutra svima tko su HRVATI.
NEMA PREDAJE!
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:50   #9
Nema smisla
Nije ni važno

Iskreno me boli ***** za sutra i za slovenijon i za SP-om...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:51   #10
Ma nista od toga.

Budimo realni, pucamo 30 razlike.

Bolje da ne bude prenosa.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:52   #11
nemam namjere pratit, emocionalno sam se iscrpila danas, ne mogu još i janeze probavit, čim vidim ono zelenilo budem se zrigala...

a i mislim da ne bu bilo dobro što se tiče nas.... nažalost...
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:53   #12
Plus, sutra ce dvorana biti puna bolesnih iskomplexiranih manijaka.

Nema smisla, njima ko je dao prvenstvo, nije normalan, definitivno.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:55   #13
Nadam se da decki nisu malodusni kao vi.
Ja da sam tamo , ja bih sutra dao 200%.
Neven i ostali ih moraju dici po svaku cijenu u igri je SP, OI.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:03   #14
Jebo ja te sve slovenske idiote sutra u beogradu.


Protiv Njemačke nisu se čuli cijelo drugo poluvrijeme.

A nabijem i njiihove mamjune na terenu, normalno bi bilo 20 rezlike.

Bečirovič propali talent, Laković majmun koji se zabija pod koš ko idiot, Nesterović dva šuta najebem mu se sve po spisku, Milić klokan bez mozga, Juran provokator tankih živaca mamicu mu ljubim...


...još sam vruć....ako sutra spušimo pišem unaprijed.....

....slizani beogradsko-slovenski licemjerni idioti ove dane nadmašuju i naš normalni kretenizam....

nabijem na ***** i ep, i japan i slovence i španjolsce i srbe ....

Ovo sutra u pola 4 će biti preteško za moj tikitiker.
fortaleza is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:03   #15
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Nema smisla
Nije ni važno

Iskreno me boli ***** za sutra i za slovenijon i za SP-om...
Ima smisla.
Jako je vazno.

Da ti netko lupi vritnjak pred cijelom skolom i krene radit budalu od tebe pred svim znanim i neznanim ljudima, jel bi pokupio stvari i otisao mami placuci? Il bi ostavio i njegove i svoje zube po podu?

E pa nase su napravili budalama. I sutra ima da bude zuba po podu. Ja se ove generacije ne zelim sjecat kao pusionicara, i janezima smo ohoho stvari duzni, a danas su nase pokrali, pa sta? Meni su se i gore stvari dogadjale, puno gore, pa sta. Nek nadju snage i volje kako znaju i umiju, nesmiju jeb.ena tri pokvarenjaka bit kraj svijeta. Na pocetku prvenstva mi se zivo je.balo i za kosarku i za EP, e a sad bi dao zadnju paru da sutra mlatnu janeze i udju na SP. Jer tam imaju kaj za rec. Pa da vidimo dokle nas budu kralu, mamicu im je.bem lopovsku.
Santana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:06   #16
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Nadam se da decki nisu malodusni kao vi.
Ja da sam tamo , ja bih sutra dao 200%.
Neven i ostali ih moraju dici po svaku cijenu u igri je SP, OI.
SAD KAD SAM SE MALČICE, ALI SAMO MALČICE SKULIRAO SHVATIO SAM DA TREBA NABIT ZAPADNE SRBE. NEMA REPREZENTACIJE KOJA NAS MOŽE DOBIT SLJEDEĆIH PET GODINA SEM KOMPLETNE LITVE I NBA-OVACA. A I NAKON OVOG NAS NEĆE VIŠE SMJET KRAST. BAR NE U TOLIKOJ MJERI, A NAMA JE TO DOSTA ZA MEDALJU NA SVJETSKOM I OI. NE SMIJEMO NE BIT TAMO. OPET ĆE LJUDI IZGUBIT ZANIMANJE ZA KOŠARKU. EVO, MENI JE JUČER PRVI PUT NAKON SREDNJE (SKORO DESET GODINA) DOŠLO DA ODEM NA HAKL. SVE ZBOG REPKE. MLAĐI UZRASTI NAM VIŠE NE OSVAJAJU JUNIORSKA PRVENSTVA, NEMA INTERESA I MORAMO IZ INATA DOKAZAT DA SMO JOŠ TU. JEBAT IM MATER SVIMA. I LITVU SU U ATENI POKRALI PA SU SE VRATILI I BILI EUROPSKI PRVACI. JER SU DOBRA REPKA I VIŠE IH NE KRADU. ZA BUDUĆNOST OVOG SPORTA U HRVATSKOJ JE VAŽNO DA ODEMO NA SP.

A IGRAČI I VODSTVO AKO VEĆ U AFEKTU NISU NEKOG RAZBILI I NAPRAVILI PIZDARIJU NEĆE NI SUTRA. TREBA IGRAT, DOBIT SLOVENCE PA ONDA MOŽEMO PRIČAT ŠTA HOĆEMO I JEBAT MATER STANKOVIĆU I FIBI I SRBIMA I ŠPANJOLCIMA ITD. ZNAM DA JE TO BORBA PROTIV VJETRENJAČA I DA NITKO NEĆE ODGOVARAT I DA BI MOŽDA BILO BOLJE POSLAT PORUKU JAVNOSTI ODUSTANKOM OD NATJECANJA ILI NEŠTO, ALI VAGAJUĆI TE DVIJE SOLUCIJE BOLJE NAM JE DOBIT JANEZE.
__________________
Before I bought Marquee Moon last month, my favourite album was Mariah Carey's Greatest Hits. But this one comes close.
Beef Boy, Missouri
Rik Mayall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:07   #17
Quote:
Santana kaže:
Ima smisla.
Jako je vazno.

Da ti netko lupi vritnjak pred cijelom skolom i krene radit budalu od tebe pred svim znanim i neznanim ljudima, jel bi pokupio stvari i otisao mami placuci? Il bi ostavio i njegove i svoje zube po podu?
Točno tako...
Danas je tribalo pljunit suca u facu i skupit se s terena, a sutra protiv slovenije ostat u svlačionici pa nek nakon onakve ''predstave'' popušimo i koju godinu suspenzije, iako ovo sve skupa nema smisla


Sutra su nam šanse za popušit 99.99%...
Teško da će ekipa dignut nakon ovoga...
Bija san u sličnoj situaciji pa znan

Al nemam im šta zamirit
Šampioni!
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:08   #18
Quote:
Santana kaže:
Ima smisla.
Jako je vazno.

Da ti netko lupi vritnjak pred cijelom skolom i krene radit budalu od tebe pred svim znanim i neznanim ljudima, jel bi pokupio stvari i otisao mami placuci? Il bi ostavio i njegove i svoje zube po podu?

E pa nase su napravili budalama. I sutra ima da bude zuba po podu. Ja se ove generacije ne zelim sjecat kao pusionicara, i janezima smo ohoho stvari duzni, a danas su nase pokrali, pa sta? Meni su se i gore stvari dogadjale, puno gore, pa sta. Nek nadju snage i volje kako znaju i umiju, nesmiju jeb.ena tri pokvarenjaka bit kraj svijeta. Na pocetku prvenstva mi se zivo je.balo i za kosarku i za EP, e a sad bi dao zadnju paru da sutra mlatnu janeze i udju na SP. Jer tam imaju kaj za rec. Pa da vidimo dokle nas budu kralu, mamicu im je.bem lopovsku.
Joe Tortura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:13   #19
ne trabunjajte da sutrašnja utakmica ništa ne znači...ZNAČI ITEKAKO i ja ću sutra biti uz dečke i navijati..
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:15   #20
Ne bi htio unaprijed prognozirati poraz naših sutra.. Al moraš biti jebeni robot da poslije svega iz ovoga izađeš bez posljedica na psihu.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.