Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2005., 01:43   #21
Deckima se nema sto zamjeriti, odigrali su vrhunski, odlicno, dali su sve od sebe, srcano i herojski protiv protivnicke petnaestorke sa tri isturena kepeca u crnom (ili sivom, da budemo precizniji), protiv tisuca napaljenih manijaka kojima je u genima urodjena mrznja, ali oni vise nisu bitni, od njih ipak nisam nista ni ocekivao, a ni mi nismo puno bolji od njih, na zalost.

Ocekivao sam samo aplauz za predstavu najbolje i najkvalitetnije reprezentacije na prvenstvu, ali nema veze, od koga je dobro je sto nisu napali nase igrace.

Stvarno nemam rijeci za nase igrace, svi koji od pocetka prate EP znaju koliko smo bili nezadovoljni njihovim igrama pocetkom prvenstva i sigurno da bi i danas bili kriticni prema njima da za to ima bilo kakav razlog.
Ali nema, decki su odigrali za cistu desetku. Bez Kasuna, bez Planinica, bez motora, sa vjetrom u prsa, ali sa hrabrim Ukicem i odlicnim Tomasom, konacno su proradili, odigrali su bravurozno obojica, Tomasu je zadrhtala ruka na kraju ali svaka castr momak, pred tobom je svijetla buducnost.

A sto reci za Ukica, kad smo bili u najtezem sosu, kad smo ostali bez Vuje zbog 4 osobne, kad su Spanjolci krenuli u konacni napad Ukic ih je sam smirio serijom svojih 12 koseva.
U stilu najveceg majstora sam je razbijao njihovu obranu.

Nije dozvolio da se raspadnemo, ni on ni tomas, Marko je krao lopte kao lud, otimao, grizao, Roko je probijao, ostali su se polako budili iz letargije i davali svoj maximum, zelja nije bila upitna.

Ali uzalud, veceras Hrvatska nije smjela pobijediti.

Nebitno, sutra pokusati izboriti SP, imamo mi jos mnogo toga za reci.
Mada sumnjam.

Svejedno, bravo decki, kapa do poda.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 13:13   #22
HRVATSKA

treba provjerit kad se vraćaju, obavezno idem dočekat junake
__________________
...špijuniram...
tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 13:42   #23
Bravo majstori
Johnny Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 13:49   #24
NAJBOLJI SU BEZ OBZIRA NA SVE!!!!!!!!! IDEM IH DOCEKAT KAD CE SE VRACAT, ZASLUZILI SU, PRVACI SU!!!!!!!!!!!! HRVATSKA!!!
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 14:05   #25
Svaka cast nasoj momcadi,zaista su pokazali da imaju ogromno srce,svaka cast.
Moze nam zaista biti zao sto nismo preosli Spanjolce pogotovo sada kada su se razigrali i probili tremu najmladji i najtalentiraniji Ukic i Tomas,ja mislim da smo ovim porazom izgubili zlato,uopce ne smatram da pretjerujem.
Kada bi ikako smogli skupiti snage i nekako pobjediti Slovence bio bi to melem na ranu,jer ovakvu momcad da ne odnesemo u Japan zaista bi blo steta.Stvorila se momcad za buducnost.
Pomozi nam Boze danas,zasluzili smo!
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 18:46   #26
ma i nakon poraza od Slovenije (tkz. ugibališta) ja ne mijenjam sliku o nama kao prvacima. Zasluzili su da ih sto vishe ljudi doceka i bodri na povratku.

JA IDEM SIGURNO!
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 18:59   #27
Bravo decki..kapa dole..

Kako je lijepo nakon dugo dugo vremena vidit nase da dobro igraju


Nadam se da izbornik ostaje..
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 20:00   #28
Quote:
rossonero kaže:
Bravo decki..kapa dole..

Kako je lijepo nakon dugo dugo vremena vidit nase da dobro igraju


Nadam se da izbornik ostaje..
spahija odlazi, isto kao i giriček i vujčić, koji ne žele više igrat na fibinim natjecanjima.
__________________
...špijuniram...
tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 20:27   #29
Možemo mi dečkima dati podršku, i trebamo, dali su sve od sebe, ali ne treba pretjerivati i biti nerealan- on ipak nisu nikakvi pobjednici.
Nema medalje, nema SP-a u Japanu. Priželjkivani rezultat i postavljeni cilj nije ostvaren.
Jebiga, to je činjenica, protiv koje se ne može. Na žalost svih nas.
To što navedni odlaze dokaz je da onaj luzerski mentalitet ipak nije potpuno eliminiran iz glava naših igrača i ekipe.
10 godina neuspjeha je iza hrv.košarke, neki i iz ove generacije su dosta njih osjetili i na vlastitoj koži. Stalno se gubilo, rezultata nema.
Sada konačno blizu, stvorio se timski duh, igralo se dobro. A onda-onda se dogodila tekma sa Španjolcima.
Najveći su oni koji se vrate iz najtežih situacija, vrate se pa budu pobjednici(sjetim se odmah onog Armstronga, njemu su se i gore stvari od sudačke krađe dogodile pa...).
Čini mi se da se to u situaciji sa hrv.koš.repkom ipak neće dogoditi.
Jebiga...
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 20:31   #30
Quote:
tic kaže:
spahija odlazi, isto kao i giriček i vujčić, koji ne žele više igrat na fibinim natjecanjima.

I nemamo im šta prigovoriti, to je najmanje što su mogli učiniti. Jebiga, nisu ni oni glupi pa da svjesno dopuštaju da ih netko izbacuje kad im se prohtje.


Još jednom HVALA dečkima što su ponovno vratili reprezentativnu košarku u naš svakodnevan život, što smo opet gledali EP sa nadom i povjerenjem u njih!!! Hvala!!
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 21:05   #31
Čestitke dečkima.
Najjači su europi ali to FIBA NIKAD neće dozovoliti da se sporvede u djelo.
Spahija, Vuju i Giriček donijeli su pravu odluku.
Nakon što je FIBA službeno rekla da su suci bili pošteni i da Hrvatska nije pokradena pa su nas još pomoilovali od sankcija, od sada na FIBA takmičenja treba slati juniore.
Ovo više nije sporstka organizacija nego čista mafija.

Spahija, Vujo i Gira....BRAVO!!!!!!!!
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 00:52   #32
Quote:
Roose Bolton kaže:

Spahija, Vujo i Gira....BRAVO!!!!!!!!
slazem se
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 07:14   #33
Quote:
Roose Bolton kaže:
Čestitke dečkima.
Najjači su europi ali to FIBA NIKAD neće dozovoliti da se sporvede u djelo.
Spahija, Vuju i Giriček donijeli su pravu odluku.
Nakon što je FIBA službeno rekla da su suci bili pošteni i da Hrvatska nije pokradena pa su nas još pomoilovali od sankcija, od sada na FIBA takmičenja treba slati juniore.
Ovo više nije sporstka organizacija nego čista mafija.

Spahija, Vujo i Gira....BRAVO!!!!!!!!
Apsolutno tako....neka slijedecih FIBINIH 150 EPa uvijek u finalu igraju Srbija - Spanjolska....pa nek si medjusobno tapsanju na ramena...

Ono u petak je bilo pjuvanje i ponizavanje najgore vrste...

Mars djubrad....
Fedora2408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 16:08   #34
Quote:
Fedora2408 kaže:
Apsolutno tako....neka slijedecih FIBINIH 150 EPa uvijek u finalu igraju Srbija - Spanjolska....pa nek si medjusobno tapsanju na ramena...

Ono u petak je bilo pjuvanje i ponizavanje najgore vrste...

Mars djubrad....
i neka im sudi trio fantastiko! :2up:
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.