Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2003., 13:27   #281
Sidnej - drugi put

Jebi ga, a lepo sam rekao da se utakmica protiv Litvanije dobija odbranom. Sidnej se ponovio. Sve cestitke za pobednike, zelim im prvo mesto jer igraju najlepsu kosarku u Evropi.

A i bilo je krajnje vreme da vrisnemo, dosadismo i Bogu i narodu...
 
Old 12.09.2003., 16:19   #282
Quote:
ŠpekFilekiBljak kaže:
Je,a ti bi se ozbiljno zabrinuo da momčadi iz tvoga grada osvoje sva živa prvenstva?
Sviđalo se to nekom ili ne , Cibona je grobar hrvatske košarke. Od nekad omiljenog kluba sveli su se na trgovačko društvo za koje više ni u Zg većinu ljudi nije briga.
Urpanus is offline  
Old 12.09.2003., 20:22   #283
Cibona posljednjih desetak godina doista ima ulogu stetocine u hrvatskoj kosarci. jebiga, oni su glavni klub u gradu od milijun stanovnika (koro 1/4 ukuopne populacije). Kad ih neki igrac iz Zadra ili Splita razbije, oni ga kupe i sljedecu godinu isti stagnira. U Evropi su srednja zalost, a ovdje im suci pusu ui vjetar, sve do prosle sezone, kad su se digli na zadnje noge zbog silne nepravde.

Glede komsija, nisam siguran da je Vujosevic kriv. Uz onoliko otkaza i ozljedu Stojakovica, tesko su mogli vise.
Inace, Rusi mi djeluju jao talentirano, ali usu beznadno kaoticni. Gdje nestade ona cuvena disciplina? Navijam za cvrsto 4. mjesto Italije, te finale Spanjolska-Litva. U finalu nek pobjedi bolje (moje simpatije 55:45 za Litvu).
Woe is offline  
Old 12.09.2003., 21:40   #284
Ja bih volio da Španjolci uzmu prvenstvo. Jaki su, juniorski prvaci, a Gasol je . Nešto ga Srbi ne vole, al šta ćeš!
Litvance još nisam gledo, al čujem da vole trpat, a ne vole obranu igrat. Moj tip košarke!
Francuzi imaju Parkera i hrpu crnaca koji dobro skaču.
Samo da Žabari ne uđu u finale!!
bluntman is offline  
Old 13.09.2003., 06:35   #285
Quote:
Woe kaže:
Rusi mi djeluju jao talentirano, ali usu beznadno kaoticni. Gdje nestade ona cuvena disciplina?
Nestala je davno, otkako pukovniku G. nema tko da pise
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Old 13.09.2003., 15:25   #286
Quote:
bluntman kaže:Koja su stoka oni Turci, prvo Hido tri prsta, pa ovaj seljo...
Tri prsta??
A u cemu je fora???
Jel' ovako:

http://seattletimes.nwsource.com/art...croatian25.jpg
 
Old 14.09.2003., 01:09   #287
Knock out!!!

Sve najbolje Litvaniji...ljudi znaju igrati basket, a i zasluzili su zlato!!!
A Vujosevicu se "sprema" docek u Beogradu!!!
 
Old 14.09.2003., 23:58   #288
....fala bogu LITVA je prvak ...zaslužili su...

....fala bogu dva put Francuzi nejdu na OI
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 15.09.2003., 01:46   #289
Brat Hido

Quote:
Deo kaže:
Tri prsta??
A u cemu je fora???
Jel' ovako:

http://seattletimes.nwsource.com/art...croatian25.jpg
Koliko prsta treba da podigne kad postigne trojku?
__________________
"E, tu na groblju počinje naš novi život ispočetka. Prvi dan, prva subota, šest nedelja, šest meseci, godina, deset godina, dvadeset. A onda, počinjemo da umiremo i po drugi put. U sećanjima..."

Posetite moj blog
spirica is offline  
Old 15.09.2003., 13:56   #290
Slušam dana na radiju Spahiju sa Pezzijem.
Kakav jebeni umišljeni kreten!!!!!!!

Čovjek izjavi da smo dobro igrali!!!!!???????!!!!
Gdje on tu vidi dobru igru???

Mislim da je netko prije dobro rekao...Hravtski treneri su ispucali svoj bonus.
Vrijeme je da netko zamoli Maljkovića da uzme repku....ne vjerujem da će odbiti. Sa njim su velike šanse da ljudi poput Kukoča i Rađe uđu u stručni tim i da se ugledamo na Sabonisa i Marčulionisa koji su non stop uz repku.

Uz Maljkovića mislim da bi trebalo kontaktirati i Tanjevića.

Ovo više nema smisla
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 15.09.2003., 19:29   #291
E jebi ga, ostadosmo od juce bez titule i u kosarci i u odbojci ... ali ako je neka uteha - oni Litvanci rasturaju. Nista mi nije jasno, pre dve godine u Turskoj su bili 12. Imaju samo Jaskevicijusa kao "poznatog", ostali su daleko od "zvezda" u svojim timovima (Stombergas, Songaila), a za pojedine prvi puit cujem iako su sjajni (Siskauskas, Marsijulis). Odbranu igraju fenomenalno (doduse Donnie Nelson im je u strucnom stabu...ali bio je i pre dve godine) uz odlican procenat suta, a slobodna bacanja skoro da ne promasuju.
Sto je sve zajedno super za kosarku, znaci jebes zvezde (Nowitzki, Gasol, Stojakovic, Parker...) - pobedjuje tim!!
Cop 663 is offline  
Old 16.09.2003., 01:04   #292
Quote:
Cop 663 kaže:
Sto je sve zajedno super za kosarku, znaci jebes zvezde (Nowitzki, Gasol, Stojakovic, Parker...) - pobedjuje tim!!
...pa normalno...jebeš to ako ti Nowitzky zabije 40 koševa, a ostalih jedanaest igrača 20...Jedan šutira, a ostali ga gledaju, i onda kad glavni nema dan i počne promašivat ode sve k vragu...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.